Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχουμε κ τα τυχερά μας στην επαρχία.... όπως πχ τη θάλασσα σε δέκα λεπτα:twisted:! Έχει κ η μάνα μου διαφορά λαχανικα κ από τότε που πήρε σύνταξη ο πατέρας μου έχει κ ζωάκια! Κουνέλι ούτε εγώ μπορώ να φάω.... 

δυστυχως δε θα πάρω σκιούλα, θα πάρω την κρέμα σύσφιξης κ την κρέμα για ουλές από freezydwrm για μετά τη γεννα.... γιατί αν δεν τα πάρω τώρα μετά δεν πρόκειται! 

Σωστή σε αυτό..αν μπλέξουμε με τα μπεμπέ μας δε νομίζω ειδικά στην αρχή να έχουμε χρόνο για αγορές κ ψάξιμο..

Κάτσε να δούμε αν θα έχουμε κ χρόνο να τις βάζουμε τις κρεμες:unsure:

Άσε ενώ έτρωγα κουνέλι μου το έστειλε μια φορά με το κεφάλι η πεθερά μου κ όταν το είδα φίλη πραγματικά έμοιαζε πολύ με το τσιουάουα μου σαν κρανίο κ από τότε το σιχαθηκα...:?

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Jasmine@ είπε:

Έχουμε κ τα τυχερά μας στην επαρχία.... όπως πχ τη θάλασσα σε δέκα λεπτα:twisted:! Έχει κ η μάνα μου διαφορά λαχανικα κ από τότε που πήρε σύνταξη ο πατέρας μου έχει κ ζωάκια! Κουνέλι ούτε εγώ μπορώ να φάω.... 

δυστυχως δε θα πάρω σκιούλα, θα πάρω την κρέμα σύσφιξης κ την κρέμα για ουλές από freezydwrm για μετά τη γεννα.... γιατί αν δεν τα πάρω τώρα μετά δεν πρόκειται!  Επίσης ποσά νυχτικακια έχετε πάρει;

Είχα τρία εγκυμοσύνης-θηλασμου από την πρώτη φορά κι εκτός από αυτά έχω κ κατι φαρδιά κοντά φορέματα από σελεστινο,πολύ άνετα με τιραντακι!

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Jasmine@ μπράβο γλυκούλα μου!!!!!Βουρ τώρα σε ο,τι σε ευχαριστεί και απολαμβάνεις!

Κορίτσια εγώ δεν τρώω τίποτα σε αλλαντικό!ακόμα και από την πίτσα,τα αφαιρώ!γενικά αποφεύγω ο,τι μπορώ!

Επίσης με την οδήγηση,δεν οδηγώ πλέον γτ ο άντρας μου και οι γονείς μου προσφέρονται σε ο,τί προκύψει να με μετακινήσουν!Πάντως η ανασφάλεια που λέτε,ακόμα και ως συνοδηγός μου έχει βγει πάρα πολύ!!!!

Επίσης ούτε μπανάκι έχω κάνει ακόμα και αν πάμε παραλία με κόβω μόνο ποδαράκια να βουτήξω!γενικά είμαι λίγο της συντηρητικής οδού όπως θα έχετε καταλάβει..

Εγώ δεν σας έγραψα σήμερα γιατί όλη τη νύχτα δεν κοιμήθηκα,με έπιασε κάτι σαν άγχος...χωρίς λόγο... κοφτή ανάσα κλπ...το ειχα και όλη μέρα σήμερα αλλά μόλις ήρθε ο άντρας μου από τη δουλειά,πάτησα κααατι κλάματα!και σαν να λυτρωθηκα!και από τότε μου έφυγε και είμαι καλά!κοιμήθηκα και το μεσημέρι και στανιαρα καπως...

Μια αδυναμία έχω μόνο και λίγες τύψεις μήπως στεναχωρεσα τη μπουμπού μου!

Ας ελπίσουμε πως δε θα με ξαναπιάσει!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Βγήκε η καμπύλη όλα καλά ευτυχώς! 

Εγώ αυγουλακια παίρνω από την πεθερά μου!!!! Ή όταν πηγαίνω στους γονείς μου από τις κοτούλες τους... αλλά γενικως θεωρώ τα αυγά του σουπερμάρκετ δεν είναι καλά, χίλιες φορές να βρείτε κάποιον να έχει δικά του κ ας τα πληρώσετε πιο ακριβά παρα αυτά που λες κ εσυ

Τεεελεια, ορίστε από αύριο σε αφήνουμε να φας γλυκάκι!! Τι στο καλό;;μόνο η δικιά μου καμπύλη καθυστερεί;;;

Κ εμένα αυγά μου φέρνουν οι γονείς από μια γνωστή που έχει κοτουλες, κ ότι βγάλει το μποστάνακι του μπαμπακα μου!! Ανυπομονώ πως κ πως να βγουν τα συκαλακια μας :x

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Renez να ψησεις τη πεθερά σου να βάλει καμμία κοτουλα για να τρώει ο εγγονός κ κοτοπουλακι κ αυγουλακια! Έχει ο μπαμπά μας μ λίγες κοτούλες κ τα αυγουλακια δεν μας λείπουν ποτε κι ο μικρός τρελαίνεται θέλει κάθε μέρα! Νταξ οι κότες δν φτάνουν να τρώμε συχνά αλλά κοτοσουπες το χειμώνα κ κόκορα μακαρονάδα ευχαριστιομαστε! Όταν ο μικρός άρχισε να τρώει μόνο από του παππού έτρωγε κοκορακια μικρά!!! Γενικά όμως παίρνω από μια αλυσίδα κοτοπουλαδικων που πρέπει να έχει κ στην Αθήνα. Κ0ντ0χρ!στ0$ λέγεται κ έχει φοβερά προϊόντα. 

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

@Jasmine@ μπράβο γλυκούλα μου!!!!!Βουρ τώρα σε ο,τι σε ευχαριστεί και απολαμβάνεις!

Κορίτσια εγώ δεν τρώω τίποτα σε αλλαντικό!ακόμα και από την πίτσα,τα αφαιρώ!γενικά αποφεύγω ο,τι μπορώ!

Επίσης με την οδήγηση,δεν οδηγώ πλέον γτ ο άντρας μου και οι γονείς μου προσφέρονται σε ο,τί προκύψει να με μετακινήσουν!Πάντως η ανασφάλεια που λέτε,ακόμα και ως συνοδηγός μου έχει βγει πάρα πολύ!!!!

Επίσης ούτε μπανάκι έχω κάνει ακόμα και αν πάμε παραλία με κόβω μόνο ποδαράκια να βουτήξω!γενικά είμαι λίγο της συντηρητικής οδού όπως θα έχετε καταλάβει..

Εγώ δεν σας έγραψα σήμερα γιατί όλη τη νύχτα δεν κοιμήθηκα,με έπιασε κάτι σαν άγχος...χωρίς λόγο... κοφτή ανάσα κλπ...το ειχα και όλη μέρα σήμερα αλλά μόλις ήρθε ο άντρας μου από τη δουλειά,πάτησα κααατι κλάματα!και σαν να λυτρωθηκα!και από τότε μου έφυγε και είμαι καλά!κοιμήθηκα και το μεσημέρι και στανιαρα καπως...

Μια αδυναμία έχω μόνο και λίγες τύψεις μήπως στεναχωρεσα τη μπουμπού μου!

Ας ελπίσουμε πως δε θα με ξαναπιάσει!

Όχι κοριτσάκι μου μη νιώθεις τύψεις..

Μαθαίνει μέσα από εσένα όλα τα συναισθήματα..τι πιο όμορφο να είμαστε αληθινοί..κ εγώ εχθές δε σας έλεγα ότι έχω έτσι ένα άγχος ένα κάτι κ την έπεσα νωρίς νωρίς έκανα τη προσευχουλα μου,έβαλα ωραία μουσικουλα χαλαρωτική κ μου έβαλα κρεμουλα σε πόδια κ κοιλίτσα κ ηρεμισα κ κοιμήθηκα όμορφα..

Σήμερα όλη μέρα ήμουν μια χαρά δοξα το. Θεό..

Έχουμε τόσα στο μυαλό μας ρε κορίτσια κ τόσες ορμόνες..τρελαααα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω @Jasmine@ πάρει νυχτικά ακόμη!έχω κάτι τέλεια αερινα από oysho και θα μου κάνουν για πολύ ακομα....τα εγκυμοσυνης μου φαίνονται κακασχημα!Θέλω να πάω στα oysho παλι να δω...περιμένω να βγει η νέα φθινοπωρινή συλλογή για να πάρω κάνα δυο για το μαιευτήριο

 

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Τεεελεια, ορίστε από αύριο σε αφήνουμε να φας γλυκάκι!! Τι στο καλό;;μόνο η δικιά μου καμπύλη καθυστερεί;;;

Κ εμένα αυγά μου φέρνουν οι γονείς από μια γνωστή που έχει κοτουλες, κ ότι βγάλει το μποστάνακι του μπαμπακα μου!! Ανυπομονώ πως κ πως να βγουν τα συκαλακια μας :x

Πωωω σύκα ρε φίλη???? Τα πεθαίνω!!!!

Just now, Christinα είπε:

@Renez να ψησεις τη πεθερά σου να βάλει καμμία κοτουλα για να τρώει ο εγγονός κ κοτοπουλακι κ αυγουλακια! Έχει ο μπαμπά μας μ λίγες κοτούλες κ τα αυγουλακια δεν μας λείπουν ποτε κι ο μικρός τρελαίνεται θέλει κάθε μέρα! Νταξ οι κότες δν φτάνουν να τρώμε συχνά αλλά κοτοσουπες το χειμώνα κ κόκορα μακαρονάδα ευχαριστιομαστε! Όταν ο μικρός άρχισε να τρώει μόνο από του παππού έτρωγε κοκορακια μικρά!!! Γενικά όμως παίρνω από μια αλυσίδα κοτοπουλαδικων που πρέπει να έχει κ στην Αθήνα. Κ0ντ0χρ!στ0$ λέγεται κ έχει φοβερά προϊόντα. 

Χμμμ θα τη ψάξω την εταιρεία Χριστινάκι μου.. ευχαριστώ!!

Δε μπορεί να βάλει ζώα αν κ θέλει γτ δουλεύει κ εκείνη ακόμη(είναι στη βιοτεχνία) κ δεν έχει τον χρόνο..ίσως σε κάποια χρόνια όταν σταμάτησει..

Προς το παρόν σκόπευα αυτό,να κάνω μια έρευνα να βρω ο,τι καλύτερο..αν ξέρετε κι άλλα πείτε μου..κ για μοσχαράκι..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Όχι κοριτσάκι μου μη νιώθεις τύψεις..

Μαθαίνει μέσα από εσένα όλα τα συναισθήματα..τι πιο όμορφο να είμαστε αληθινοί..κ εγώ εχθές δε σας έλεγα ότι έχω έτσι ένα άγχος ένα κάτι κ την έπεσα νωρίς νωρίς έκανα τη προσευχουλα μου,έβαλα ωραία μουσικουλα χαλαρωτική κ μου έβαλα κρεμουλα σε πόδια κ κοιλίτσα κ ηρεμισα κ κοιμήθηκα όμορφα..

Σήμερα όλη μέρα ήμουν μια χαρά δοξα το. Θεό..

Έχουμε τόσα στο μυαλό μας ρε κορίτσια κ τόσες ορμόνες..τρελαααα!!

Αυτές τις μέρες νιώθω όντως πως οι ορμόνες μου έχουν ξεφύγει!!!!Σε άλλο επιπεδο!!

Ωραίο αυτό το σκεπτικό δεν το είχα σκεφτεί...γιατί όπου διαβάζεις λένε ότι άμα κλαίει πχ η μαμά,το μωρό αποκτάει μέχρι και μαθησιακές δυσκολίες!Ημαρτον!μα άνθρωποι είμαστε και οι εννιά μήνες είναι μεγάλο διάστημα για να μην νιώθουμε όλα τα συναισθήματα!

 

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Αυτές τις μέρες νιώθω όντως πως οι ορμόνες μου έχουν ξεφύγει!!!!Σε άλλο επιπεδο!!

Ωραίο αυτό το σκεπτικό δεν το είχα σκεφτεί...γιατί όπου διαβάζεις λένε ότι άμα κλαίει πχ η μαμά,το μωρό αποκτάει μέχρι και μαθησιακές δυσκολίες!Ημαρτον!μα άνθρωποι είμαστε και οι εννιά μήνες είναι μεγάλο διάστημα για να μην νιώθουμε όλα τα συναισθήματα!

 

Άσε μας μωρέ,μη φάμε ότι θέλουμε,μη κάνουμε μπάνιο,μην καπνίσουμε,πιούμε,ξενυχτισουμε κ τώρα να μην αισθανόμαστε κιόλας????? Ούτε καν!!!!!

Είναι απόλυτα υγιές κ φυσιολογικο αρκεί να μην μας γίνει μόνιμο συναισθήμα κ εκεί όντως είναι αρνητικό κ για εμάς κ για τα μωρά μας,αλλιώς είμαστε σούπερ ηλιόλουστη μου!!

Κ είπαμε,όταν χαλαρώσεις προσπάθησε να εντοπίσεις τι είναι αυτό που σε αγχωνει κ θα το βρεις σιγά σιγά..είναι κ υποσυνείδητα τα άτιμα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πωωω σύκα ρε φίλη???? Τα πεθαίνω!!!!

Εγώ να δεις!!τον έχω ζαλίσει τον μπαμπά μου ποτέ θα βγουν τα σύκα!!:lol:

Just now, Hliolousti είπε:

Αυτές τις μέρες νιώθω όντως πως οι ορμόνες μου έχουν ξεφύγει!!!!Σε άλλο επιπεδο!!

Ωραίο αυτό το σκεπτικό δεν το είχα σκεφτεί...γιατί όπου διαβάζεις λένε ότι άμα κλαίει πχ η μαμά,το μωρό αποκτάει μέχρι και μαθησιακές δυσκολίες!Ημαρτον!μα άνθρωποι είμαστε και οι εννιά μήνες είναι μεγάλο διάστημα για να μην νιώθουμε όλα τα συναισθήματα!

 

Κοριτσάκι μου, εντάξει είπαμε να μην στεναχωριομαστε γιατί τα νιώθει το μπεμπακι μας, αλλά να σκεφτόμαστε ότι έχουμε κ τις ορμόνες!! Μην τρελαθουμε τελείως,εγώ προ εγκυμοσύνης δεν έκλαιγα ποτέ ,τώρα έχω γίνει απίστευτη κλαψιαρα, αλλά οπότε μου έρθει θα τα μπηξω να μου φύγει ρε παιδί μου, από το να τα κρατάω μέσα μου, χειρότερα θα ναι...

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Άσε μας μωρέ,μη φάμε ότι θέλουμε,μη κάνουμε μπάνιο,μην καπνίσουμε,πιούμε,ξενυχτισουμε κ τώρα να μην αισθανόμαστε κιόλας????? Ούτε καν!!!!!

Είναι απόλυτα υγιές κ φυσιολογικο αρκεί να μην μας γίνει μόνιμο συναισθήμα κ εκεί όντως είναι αρνητικό κ για εμάς κ για τα μωρά μας,αλλιώς είμαστε σούπερ ηλιόλουστη μου!!

Κ είπαμε,όταν χαλαρώσεις προσπάθησε να εντοπίσεις τι είναι αυτό που σε αγχωνει κ θα το βρεις σιγά σιγά..είναι κ υποσυνείδητα τα άτιμα!!

Αύριο θα πάω να δω την μπεμπαρα μου και αυτό ή θα με βοηθήσει στο να βρω πιο εύκολα την πηγή του "κακού" ή θα τα ξεχάσω όλα από την ομορφαδα της!

Ηηηηηηή θα έχω να σκέφτομαι την καμπύλη που θα μου δώσει να κάνω και θα έχω πάλι κάτι να ασχολούμαι :lol:

  • Μου αρέσει 4

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...