Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Σωστή σε αυτό..αν μπλέξουμε με τα μπεμπέ μας δε νομίζω ειδικά στην αρχή να έχουμε χρόνο για αγορές κ ψάξιμο..

Κάτσε να δούμε αν θα έχουμε κ χρόνο να τις βάζουμε τις κρεμες:unsure:

Άσε ενώ έτρωγα κουνέλι μου το έστειλε μια φορά με το κεφάλι η πεθερά μου κ όταν το είδα φίλη πραγματικά έμοιαζε πολύ με το τσιουάουα μου σαν κρανίο κ από τότε το σιχαθηκα...:?

Όπως βρήκαμε χρόνο να βάλουμε για τις ραγάδες πρέπει να βάλουμε κ για σύσφιξη! Τέλος!!!δε θα αφεθούμε στη μοίρα μας!

Just now, Hliolousti είπε:

@Jasmine@ μπράβο γλυκούλα μου!!!!!Βουρ τώρα σε ο,τι σε ευχαριστεί και απολαμβάνεις!

Κορίτσια εγώ δεν τρώω τίποτα σε αλλαντικό!ακόμα και από την πίτσα,τα αφαιρώ!γενικά αποφεύγω ο,τι μπορώ!

Επίσης με την οδήγηση,δεν οδηγώ πλέον γτ ο άντρας μου και οι γονείς μου προσφέρονται σε ο,τί προκύψει να με μετακινήσουν!Πάντως η ανασφάλεια που λέτε,ακόμα και ως συνοδηγός μου έχει βγει πάρα πολύ!!!!

Επίσης ούτε μπανάκι έχω κάνει ακόμα και αν πάμε παραλία με κόβω μόνο ποδαράκια να βουτήξω!γενικά είμαι λίγο της συντηρητικής οδού όπως θα έχετε καταλάβει..

Εγώ δεν σας έγραψα σήμερα γιατί όλη τη νύχτα δεν κοιμήθηκα,με έπιασε κάτι σαν άγχος...χωρίς λόγο... κοφτή ανάσα κλπ...το ειχα και όλη μέρα σήμερα αλλά μόλις ήρθε ο άντρας μου από τη δουλειά,πάτησα κααατι κλάματα!και σαν να λυτρωθηκα!και από τότε μου έφυγε και είμαι καλά!κοιμήθηκα και το μεσημέρι και στανιαρα καπως...

Μια αδυναμία έχω μόνο και λίγες τύψεις μήπως στεναχωρεσα τη μπουμπού μου!

Ας ελπίσουμε πως δε θα με ξαναπιάσει!

Κοριτσάκι μου ήταν απλά μια άσχημη μέρα... πέρασε. Κ εγώ παθαίνω τέτοια... αύριο θα είναι μια καινούργια όμορφη μέρα κ θα σκέφτεσαι ροζ φορεματακια κ κορδελιτσες!

Just now, Renez είπε:

Νυχτικά πηρα ένα από το σελεστινο(κυρίως το πήρα για τη ρόμπα του αν κ τώρα που δε θα έχουμε επισκεπτήρια Κλάιν..) και έχω αλλά 2 δικά μου από πριν..

Λες για αυτό που είσαι σα γερόντισσα;;;;;:mrgreen:

Just now, EugenJen είπε:

Τεεελεια, ορίστε από αύριο σε αφήνουμε να φας γλυκάκι!! Τι στο καλό;;μόνο η δικιά μου καμπύλη καθυστερεί;;;

Κ εμένα αυγά μου φέρνουν οι γονείς από μια γνωστή που έχει κοτουλες, κ ότι βγάλει το μποστάνακι του μπαμπακα μου!! Ανυπομονώ πως κ πως να βγουν τα συκαλακια μας :x

Τα σύκα να ξέρεις έχουν πολύ ζάχαρη!!! Είναι από τα φρούτα που μου έχει κόψει... έλα μου ντε γιατί δεν έχει βγει από το Σάββατο η εξέταση; Ποτέ σου είπαν;

Just now, Hliolousti είπε:

Εγώ δεν έχω @Jasmine@ πάρει νυχτικά ακόμη!έχω κάτι τέλεια αερινα από oysho και θα μου κάνουν για πολύ ακομα....τα εγκυμοσυνης μου φαίνονται κακασχημα!Θέλω να πάω στα oysho παλι να δω...περιμένω να βγει η νέα φθινοπωρινή συλλογή για να πάρω κάνα δυο για το μαιευτήριο

 

Στα oysho πριν κανα μήνα που είχα μπει μόνο ένα εγκυμοσύνης είχε! Ένα ροζ

Just now, EugenJen είπε:

@Jasmine@ δύο έχω από το moromou τα οποία τα έχω λιώσει ήδη πλύνε βάλε, οπότε παίζει να πάρω κανενα ακόμα, 

Χαχαχαχαχ έχω πάρει κ εγώ ένα αλλά δεν το έχω φορεσει... τα φοράτε από τώρα;;;

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Hliolousti είπε:

Αύριο θα πάω να δω την μπεμπαρα μου και αυτό ή θα με βοηθήσει στο να βρω πιο εύκολα την πηγή του "κακού" ή θα τα ξεχάσω όλα από την ομορφαδα της!

Ηηηηηηή θα έχω να σκέφτομαι την καμπύλη που θα μου δώσει να κάνω και θα έχω πάλι κάτι να ασχολούμαι :lol:

Χαχαχχα ψηφίζω το 2ο!!!!

Να σε κουλανεθ από την ομορφιά κ τη λάμψη της κ να καταλάβεις ότι είναι καλά υγιέστατη κ τπτ άλλο δεν έχει την ίδια σημασία!!!!!

:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Εγώ να δεις!!τον έχω ζαλίσει τον μπαμπά μου ποτέ θα βγουν τα σύκα!!:lol:

Κοριτσάκι μου, εντάξει είπαμε να μην στεναχωριομαστε γιατί τα νιώθει το μπεμπακι μας, αλλά να σκεφτόμαστε ότι έχουμε κ τις ορμόνες!! Μην τρελαθουμε τελείως,εγώ προ εγκυμοσύνης δεν έκλαιγα ποτέ ,τώρα έχω γίνει απίστευτη κλαψιαρα, αλλά οπότε μου έρθει θα τα μπηξω να μου φύγει ρε παιδί μου, από το να τα κρατάω μέσα μου, χειρότερα θα ναι...

Αχχχχ άσε κι εγώ ποτέ δεν ήμουν έτσι!! Αν και ευαίσθητη γενικά,το κλάμα ποτέ δεν το είχα εύκολο!τώρα όμως το έχω πιο εύκολο από το ο,τιδηποτε!!!

Όντως είναι λύτρωση ρε παιδί μου όμως να τα μπηζεις!!!Εγώ κρατιομουν  χθες και σήμερα που τα εμπηξα σαν να μου έφυγε ένα βάρος!!!!Αχχχχχ τι τραβάνε κι αυτοί οι αντρουληδες μας!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως βρήκαμε χρόνο να βάλουμε για τις ραγάδες πρέπει να βάλουμε κ για σύσφιξη! Τέλος!!!δε θα αφεθούμε στη μοίρα μας!

Κοριτσάκι μου ήταν απλά μια άσχημη μέρα... πέρασε. Κ εγώ παθαίνω τέτοια... αύριο θα είναι μια καινούργια όμορφη μέρα κ θα σκέφτεσαι ροζ φορεματακια κ κορδελιτσες!

Λες για αυτό που είσαι σα γερόντισσα;;;;;:mrgreen:

Τα σύκα να ξέρεις έχουν πολύ ζάχαρη!!! Είναι από τα φρούτα που μου έχει κόψει... έλα μου ντε γιατί δεν έχει βγει από το Σάββατο η εξέταση; Ποτέ σου είπαν;

Στα oysho πριν κανα μήνα που είχα μπει μόνο ένα εγκυμοσύνης είχε! Ένα ροζ

Χαχαχαχαχ έχω πάρει κ εγώ ένα αλλά δεν το έχω φορεσει... τα φοράτε από τώρα;;;

Κοίτα κοίτα θυμόταν η λυσσασμένη που με έλεγε αγμ..τη γεροντοκόρη με αυτό ο άντρας μου(γλυκιτατος) κ τσουπ να το πετάξει!!

Κ δε φτάνει εκεί να μας κόψει κ την όρεξη για τα σύκα... απαπαααα

Μαρή τώρα έχουμε χρόνο να πασαλιβομαστε τότε δεν ξέρω..κοιτάω σε κάτι ομάδες που έχουν γεννήσει κ το πρώτο μήνα ειδικά όλες λένε ότι έχουν να λουστούν μεεερες κ είναι με τα ίδια ρούχα κτλ κτλ...τζιζ ας... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως βρήκαμε χρόνο να βάλουμε για τις ραγάδες πρέπει να βάλουμε κ για σύσφιξη! Τέλος!!!δε θα αφεθούμε στη μοίρα μας!

Κοριτσάκι μου ήταν απλά μια άσχημη μέρα... πέρασε. Κ εγώ παθαίνω τέτοια... αύριο θα είναι μια καινούργια όμορφη μέρα κ θα σκέφτεσαι ροζ φορεματακια κ κορδελιτσες!

Λες για αυτό που είσαι σα γερόντισσα;;;;;:mrgreen:

Τα σύκα να ξέρεις έχουν πολύ ζάχαρη!!! Είναι από τα φρούτα που μου έχει κόψει... έλα μου ντε γιατί δεν έχει βγει από το Σάββατο η εξέταση; Ποτέ σου είπαν;

Στα oysho πριν κανα μήνα που είχα μπει μόνο ένα εγκυμοσύνης είχε! Ένα ροζ

Χαχαχαχαχ έχω πάρει κ εγώ ένα αλλά δεν το έχω φορεσει... τα φοράτε από τώρα;;;

Έχει κάποια που μπορεί να μην είναι εγκυμοσύνης αλλά είναι αέρατα!!!τα παίρνω σε μεγάλα νούμερα και είναι κομπλέ!Μ αρέσουν πολύ τα σχέδιακια τους


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Όπως βρήκαμε χρόνο να βάλουμε για τις ραγάδες πρέπει να βάλουμε κ για σύσφιξη! Τέλος!!!δε θα αφεθούμε στη μοίρα μας!

Κοριτσάκι μου ήταν απλά μια άσχημη μέρα... πέρασε. Κ εγώ παθαίνω τέτοια... αύριο θα είναι μια καινούργια όμορφη μέρα κ θα σκέφτεσαι ροζ φορεματακια κ κορδελιτσες!

Λες για αυτό που είσαι σα γερόντισσα;;;;;:mrgreen:

Τα σύκα να ξέρεις έχουν πολύ ζάχαρη!!! Είναι από τα φρούτα που μου έχει κόψει... έλα μου ντε γιατί δεν έχει βγει από το Σάββατο η εξέταση; Ποτέ σου είπαν;

Στα oysho πριν κανα μήνα που είχα μπει μόνο ένα εγκυμοσύνης είχε! Ένα ροζ

Χαχαχαχαχ έχω πάρει κ εγώ ένα αλλά δεν το έχω φορεσει... τα φοράτε από τώρα;;;

Αύριο μου είπαν!! ΑΑαΑντε να δούμε τι θα δούμε!!!

Ναι καλέ εγώ τα φοράω , αφού ότι είχα σε πυζαμακι ήταν σορτσάκια με τοπακια από πάνω που να μπει η κοιλαρα κ που τα πεπόνια;;;δεν μου έκανε τίποτα!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κοίτα κοίτα θυμόταν η λυσσασμένη που με έλεγε αγμ..τη γεροντοκόρη με αυτό ο άντρας μου(γλυκιτατος) κ τσουπ να το πετάξει!!

Κ δε φτάνει εκεί να μας κόψει κ την όρεξη για τα σύκα... απαπαααα

Μαρή τώρα έχουμε χρόνο να πασαλιβομαστε τότε δεν ξέρω..κοιτάω σε κάτι ομάδες που έχουν γεννήσει κ το πρώτο μήνα ειδικά όλες λένε ότι έχουν να λουστούν μεεερες κ είναι με τα ίδια ρούχα κτλ κτλ...τζιζ ας... 

Αμεεεεε έχω φοβερή μνήμη!!! Μόνο εσυ θα πετάς μπηχτές;;;; Όχι κυρία μου...  εγώ φταίω που σας προφυλάσσω από υψηλό ζάχαρο! Δεν είπα να μη φας σύκο αλλά όχι κ σύκο και παγωτινι και κρύα σοκολάτα επειδή δεν ένιωθες καλά στη δουλειά... 

μπορεί να είμαστε άλουστες αλλά θα βάζουμε τις κρέμες μας! Τέλος λέω!

Just now, Hliolousti είπε:

Έχει κάποια που μπορεί να μην είναι εγκυμοσύνης αλλά είναι αέρατα!!!τα παίρνω σε μεγάλα νούμερα και είναι κομπλέ!Μ αρέσουν πολύ τα σχέδιακια τους

Πρέπει να πάω στο κατάστημα να τα δω γιατί από το Ίντερνετ δε μπορώ α καταλάβω αν έχουν φαρδιά γραμμή!

  • Χαχα 2

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Αμεεεεε έχω φοβερή μνήμη!!! Μόνο εσυ θα πετάς μπηχτές;;;; Όχι κυρία μου...  εγώ φταίω που σας προφυλάσσω από υψηλό ζάχαρο! Δεν είπα να μη φας σύκο αλλά όχι κ σύκο και παγωτινι και κρύα σοκολάτα επειδή δεν ένιωθες καλά στη δουλειά... 

μπορεί να είμαστε άλουστες αλλά θα βάζουμε τις κρέμες μας! Τέλος λέω!

Αν υπάρχει λίγη βοήθεια στην αρχή, προλαβαινεις κ μπανάκι κ κρεμουλες ! Γρήγορα γρήγορα όμως:mrgreen:

Τσακ μπαμ μπανάκι,πιάσιμο κεφτέ το μαλλί, κρέμα άπλωμα με γρήγορο πασαλειμα κ στο μωρό που κλαιει γρήγορα!:lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia05 είπε:

Αν υπάρχει λίγη βοήθεια στην αρχή, προλαβαινεις κ μπανάκι κ κρεμουλες ! Γρήγορα γρήγορα όμως:mrgreen:

Τσακ μπαμ μπανάκι,πιάσιμο κεφτέ το μαλλί, κρέμα άπλωμα με γρήγορο πασαλειμα κ στο μωρό που κλαιει γρήγορα!:lol:

Την ώρα που θηλάζουμε δεν μπορούμε να κάνουμε το πασαλειμα όπου φτάνουμε??

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πωπωωω έχω 2,5 Χρόνια να ευχαριστηθώ μπάνιο. Ακόμα κι όταν είναι ο άντρας μ σπίτι όλα γρήγορα τα κάνω,μου έμεινε από τότε! Βέβαια όλα με πρόγραμμα κ λιγοστό ύπνο όλα γίνονται...Αχαχαχα εντάξει δεν είναι τόσο δραματικά :mrgreen:

  • Χαχα 2

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, EugenJen είπε:

Την ώρα που θηλάζουμε δεν μπορούμε να κάνουμε το πασαλειμα όπου φτάνουμε??

Χαχαχαχαχαχαχα

Στην αρχή ούτε να κάτσω δε μπορούσα καλά καλά φιλενάδα!!!

Μετά από λίγο καιρό μπορείς να κάνεις πολλά πράγματα συγχρόνως!!

Just now, Christinα είπε:

Πωπωωω έχω 2,5 Χρόνια να ευχαριστηθώ μπάνιο. Ακόμα κι όταν είναι ο άντρας μ σπίτι όλα γρήγορα τα κάνω,μου έμεινε από τότε! Βέβαια όλα με πρόγραμμα κ λιγοστό ύπνο όλα γίνονται...Αχαχαχα εντάξει δεν είναι τόσο δραματικά :mrgreen:

Όχι δεν είναι τόσο! Είναι λίγο παραπανω:lol:

  • Χαχα 2

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Την ώρα που θηλάζουμε δεν μπορούμε να κάνουμε το πασαλειμα όπου φτάνουμε??

Αχαχαχα αν δν υπάρχει χρόνος θα βρεις να κάνεις εκείνη την ώρα. Εγώ πχ από ένα σημείο κ μετά έτρωγα μεσημεριανό, έστελνα email κλ για να τελειώσω να πάω στη δουλειά! Τόσες ώρες που θα είναι στο ζιζι,θα στέλνεις κ μνήματα σε εμάς εκείνη την ώρα κ shopping online θα κάνεις! Μα το ωραίο είναι να της αφιερωνεις εκείνη τη στιγμή για να είστε φουλ χαλαρές κ οι 2. Εγώ μόνο το βράδυ το απολάμβανα!


IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ έχω άλλη ερώτηση: οι άντρες σας καπνίζουν;

Εμένα κάνει το iqos το οποίο δε μου μυρίζει τόσο..το τσιγάρο το κανονικό μου βρωμαειιι καλά έχω κ εγώ να κάνω κανονικό 2 χρόνια έκανα iqos κ εγώ τα τελευταία χρόνια κ έχω κ 1 χρόνο ακριβώς που το είχα κόψει κ αυτό κ έκανα που κ που κάνα πουρακι αυτά τα λεπτά με γεύση βανίλια..

Αχχχ κ να πω την αμαρτία μου ώρες ώρες λιπμιζομαι κάνα τέτοιο....:ph34r:

Εσείς καπνίζετε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...