Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, Renez είπε:

Ευχαριστώ για τα καθυσηχαστικα σου λόγια μαναρακι μου,αυτό προσπαθω να σκέφτομαι πως είναι στο μυαλό μου κ να μην ανησυχώ..

Όσο για τη δικιά σου μην αγχώνεσαι,σου λέω εμένα ο δικός μου ο Ταλιμπάν κ της @EugenJen που το συζητάγαμε είναι όλη μέρα σχεδόν στη τσίτα!! Ειδικά αν ξαπλώσω έχω βγάλει καμπωσα βίντεο με τη κοιλιά μου να κουνιέται πέρα δοθε από τις τουμπες κ τις κλοτσιες του,για αυτό σας λέω με κακομαθαινει κ μετα αν είναι ήρεμος ανήσυχω η μάνα!!!!!

Ναι δε μπορώ να πω,τον νιώθω κανονικά απλά πιο ήρεμα απ' ότι έχω συνηθίσει..

Πωωω θα γίνω πρηχτρο μάνα ρεεεε μαζευτε μεεεε

Έτσι ένιωθα κ εγώ μετά τις δουλειές κ το τραπέζι..σαν να έχει κατέβει πιο χαμηλά κ πίεζε πιο πολύ την κύστη μου..

Μαρηηηηη ου μπλέξεις είναι με τόσο πορωμενες !!! Είπαμε ή τώρα την μαία σου για σίγουρια ή κάποια μανούλα που ήδη το έχει κάνει..

Έχω ξανά ακούσει για αυτά τα γκρουπ πάντως φίλη τα ίδια..αντί να σε κάνουν να θες σε αποθουν στο τέλος με τη τόση πίεση!! 

Ματάκια μου ο μη γένοιτο κ γεννηθεί νωρίτερα πρώτον θα το έχουν λογικά κάποιο καιρό στο μαιευτήριο κ στη τελική θα στο κρατάω εγώ,κοντά νομίζω μένουμε :-) να προπονηθω κιόλας χαχαχα

Μη μου αγχώνεσαι!! Κ η @OctoberMom είναι κοντά μας σε περιοχή,θα ενωθουμε για σένα!!

Έχεις δίκιο γμτ!! Κ εγώ σε 2 ημέρες μπαίνω στο 3ο τρίμηνο..αχχχ κ την άλλη Τετάρτη έχω ξανά υπέρηχο οπότε θα κάνω υπομονή..τώρα θα έχω ανά 3 βδομάδες αντί 4 που είχα,στον 8ο ανά δύο κ μετά 9ο κάθε εβδομάδα...εσείς??

Αχχχχ άλλη τρελογιαγια η μάνα σου!! Κ εμένα ξέθαψε από το υπογειο τη κούνια του αδερφού μου μια ωραία ξύλινη(είναι 14 ο αδερφός μου οπότε δεν είναι τελείως αρχαία..) κ θέλει να της πάρει καινούριο στρώμα κ λευκά είδη να κοιμάται το μωρό σε εκείνη όταν πηγαίνει.. τζιζους!!

Ας μη μου μιλάς.... εγώ θα σε πειράζω! 
επισης δεν έχεις μπει στον 7ο από την 27η εβδομάδα;;; Που διανύεις τώρα! Η εγώ κάνω λάθος;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

Ευχαριστώ για τα καθυσηχαστικα σου λόγια μαναρακι μου,αυτό προσπαθω να σκέφτομαι πως είναι στο μυαλό μου κ να μην ανησυχώ..

Όσο για τη δικιά σου μην αγχώνεσαι,σου λέω εμένα ο δικός μου ο Ταλιμπάν κ της @EugenJen που το συζητάγαμε είναι όλη μέρα σχεδόν στη τσίτα!! Ειδικά αν ξαπλώσω έχω βγάλει καμπωσα βίντεο με τη κοιλιά μου να κουνιέται πέρα δοθε από τις τουμπες κ τις κλοτσιες του,για αυτό σας λέω με κακομαθαινει κ μετα αν είναι ήρεμος ανήσυχω η μάνα!!!!!

Ναι δε μπορώ να πω,τον νιώθω κανονικά απλά πιο ήρεμα απ' ότι έχω συνηθίσει..

Πωωω θα γίνω πρηχτρο μάνα ρεεεε μαζευτε μεεεε

Έτσι ένιωθα κ εγώ μετά τις δουλειές κ το τραπέζι..σαν να έχει κατέβει πιο χαμηλά κ πίεζε πιο πολύ την κύστη μου..

Μαρηηηηη ου μπλέξεις είναι με τόσο πορωμενες !!! Είπαμε ή τώρα την μαία σου για σίγουρια ή κάποια μανούλα που ήδη το έχει κάνει..

Έχω ξανά ακούσει για αυτά τα γκρουπ πάντως φίλη τα ίδια..αντί να σε κάνουν να θες σε αποθουν στο τέλος με τη τόση πίεση!! 

Ματάκια μου ο μη γένοιτο κ γεννηθεί νωρίτερα πρώτον θα το έχουν λογικά κάποιο καιρό στο μαιευτήριο κ στη τελική θα στο κρατάω εγώ,κοντά νομίζω μένουμε :-) να προπονηθω κιόλας χαχαχα

Μη μου αγχώνεσαι!! Κ η @OctoberMom είναι κοντά μας σε περιοχή,θα ενωθουμε για σένα!!

Έχεις δίκιο γμτ!! Κ εγώ σε 2 ημέρες μπαίνω στο 3ο τρίμηνο..αχχχ κ την άλλη Τετάρτη έχω ξανά υπέρηχο οπότε θα κάνω υπομονή..τώρα θα έχω ανά 3 βδομάδες αντί 4 που είχα,στον 8ο ανά δύο κ μετά 9ο κάθε εβδομάδα...εσείς??

Αχχχχ άλλη τρελογιαγια η μάνα σου!! Κ εμένα ξέθαψε από το υπογειο τη κούνια του αδερφού μου μια ωραία ξύλινη(είναι 14 ο αδερφός μου οπότε δεν είναι τελείως αρχαία..) κ θέλει να της πάρει καινούριο στρώμα κ λευκά είδη να κοιμάται το μωρό σε εκείνη όταν πηγαίνει.. τζιζους!!

Πρώτο εγγόνι τι να πεις.. Αστο τον τρελο στη τρελα του.. Εγω αύριο εχω ραντεβου με το γιατρό! Για να δουμε! 

 

Αναφορικά τώρα με το θηλασμο, τα μαμαδογκρουπ, τον καθε φανατισμενο που θεωρεί ότι είναι καλύτερος κλπ.. Γελάω εγω.. Πρωτον με το χαμηλό το επίπεδο... :P

Η καθε μια από εμας ειναι ξεχωριστη, εχει αλλες εμπειρίες, ψυχοσύνθεση, συνθήκες, ορμονες κλπ κλπ και αναλογως πράττει! Γνώμη μ.. Στις ευαίσθητες μας στιγμές να αποφεύγουμε να πλέκουμε σενάρια με το τι διαβάσαμε σε ενα σαιτ και να γεμίζουμε η όχι με ενοχές άσκοπα.. Μπορούμε και χωρίς τα σαιτ να εχουμε ενοχες:P.. 

Εμενα η μαμα μου δε με θήλασε γιατί οι θήλες ηταν μικρές, γιατί δεν ήταν της μοδας γιατι δεν προσπαθησε, γιατί ήθελε να καπνίσει γιατι γιατί γιατι... Δεν έπαθα κτ ούτε στο γνωστικό μ τομεα ουτε στο σωματικό (νταξει λιγο μπασμενο βγηκα) 

Οποια θέλει το κάνει για οσο θέλει! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

καλέ ο μόνος λόγος που μένω στο γκρούπ είναι για να διαβάζω συμβουλές,από τα αρχεία που έχουν !

@marianna1986 έχεις δίκιο αυτό θα κάνω γιατί γίνομαι έξαλλη, 

@Ninamc Σε αυτό το γκρουπ να ξέρεις ούτε εγώ παίρνω παράσημο!

Μα  βρε κορίτσια γράφουν κοπέλες που ζητάνε βοήθεια και αντί να τις βοηθήσουν , λένε τα δικά τους!Λέει η άλλη πρέπει να πάω στην δουλειά πως να αποθηλάσω κ της λένε να μην αποθηλάσεις να φεύγεις απο την δουλειά να θηλάζεις!το έλεος δλδ!! @Jasmine@ 

@Christinα το έχω κατα νου το θήλαστρο και εγώ, εννοείται θα το δοκιμάσω!!

Πφφφφ φουντωσα πάλι!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

καλέ ο μόνος λόγος που μένω στο γκρούπ είναι για να διαβάζω συμβουλές,από τα αρχεία που έχουν !

@marianna1986 έχεις δίκιο αυτό θα κάνω γιατί γίνομαι έξαλλη, 

@Ninamc Σε αυτό το γκρουπ να ξέρεις ούτε εγώ παίρνω παράσημο!

Μα  βρε κορίτσια γράφουν κοπέλες που ζητάνε βοήθεια και αντί να τις βοηθήσουν , λένε τα δικά τους!Λέει η άλλη πρέπει να πάω στην δουλειά πως να αποθηλάσω κ της λένε να μην αποθηλάσεις να φεύγεις απο την δουλειά να θηλάζεις!το έλεος δλδ!! @Jasmine@ 

@Christinα το έχω κατα νου το θήλαστρο και εγώ, εννοείται θα το δοκιμάσω!!

Πφφφφ φουντωσα πάλι!!

Ομάδα θηλασμού στο φεισμπουκ είναι! Εγώ προσωπικά δεν έχω καμία απαίτηση ή προσδοκία να μου λύσουν κάποια απορια και να με βοηθήσουν. Όταν είχα απορία,έκανα μια αναζήτηση κ κατέληγα να κάνω ότι θεωρούσα σωστό.

Αν είχα παραπάνω απορίες μιλούσα με τη παιδίατρο κ τον γυναικολογο

Κι εγώ δοκίμασα μπιμπερο κ αναγουλιαζε το παιδι. Δεν δούλευα όμως κ ήμουν με το παιδί όλη μέρα! Αν δούλευα δε νομίζω να είχα θηλάσει τόσο πολυ. Ούτε ξέρω πως θα πάει τώρα! Θα το δούμε στη πορεία!

Όπως είπαν κι άλλα κορίτσια,κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή!  Μαζί με το νινι μας θα βρούμε τη λύση που μας ταιριάζει

 

  • Μου αρέσει 1

Q1jtp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

καλέ ο μόνος λόγος που μένω στο γκρούπ είναι για να διαβάζω συμβουλές,από τα αρχεία που έχουν !

@marianna1986 έχεις δίκιο αυτό θα κάνω γιατί γίνομαι έξαλλη, 

@Ninamc Σε αυτό το γκρουπ να ξέρεις ούτε εγώ παίρνω παράσημο!

Μα  βρε κορίτσια γράφουν κοπέλες που ζητάνε βοήθεια και αντί να τις βοηθήσουν , λένε τα δικά τους!Λέει η άλλη πρέπει να πάω στην δουλειά πως να αποθηλάσω κ της λένε να μην αποθηλάσεις να φεύγεις απο την δουλειά να θηλάζεις!το έλεος δλδ!! @Jasmine@ 

@Christinα το έχω κατα νου το θήλαστρο και εγώ, εννοείται θα το δοκιμάσω!!

Πφφφφ φουντωσα πάλι!!

Καλημέρα σε όλη την ομάδα, σε δέκα μερες επιστρέφω στην εργασία μου και θέλω να από θηλάσω χωρίς να πάρω το χάπι. Πως θα το κάνω; Μειώνοντας τα γεύματα; Κ αν ναι όταν πρηζεται το στήθος το αποσυμφόριζω με το χέρι;;;; ( μια συχνή ερώτηση)

αστροπελεκι1: ο θηλασμός είναι δώρο, μη το στερείς από το παιδί σου!

φωτεινος παντογνωστης1: τα μωρά πρέπει να πίνουν ανθρώπινο γάλα όχι αγελαδινό! 
αστεοπελεκι2: να πάρεις θήλαστρο να αντλείς στο γραφείο!

καλυτερη μάνα της χρονιάς: εγώ θήλασα το γιο μου48 μήνες κ είμαι πολύ περήφανη που τα κατάφερα! 
απαντηση στην ερώτηση: καμία 

  • Χαχα 12

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Jasmine@ είπε:

Ας μη μου μιλάς.... εγώ θα σε πειράζω! 
επισης δεν έχεις μπει στον 7ο από την 27η εβδομάδα;;; Που διανύεις τώρα! Η εγώ κάνω λάθος;

Μμμμ τσινισε κιόλας τούτη!!!

Αφού σου χω αδυναμία το ξες...:x

Που λες ναι λογικά ίσως πάει κ έτσι..με μπερδεύουν γμτ οι βδομάδες..δλδ εγώ που είμαι 26&4 διανύω την 27η άρα έχω μπει στον 8ο εδώ κ 4 μέρες ή θα μπω όταν πάω 27&1 που θα διανύω την 28η?? Πφφφφ

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλη την ομάδα, σε δέκα μερες επιστρέφω στην εργασία μου και θέλω να από θηλάσω χωρίς να πάρω το χάπι. Πως θα το κάνω; Μειώνοντας τα γεύματα; Κ αν ναι όταν πρηζεται το στήθος το αποσυμφόριζω με το χέρι;;;; ( μια συχνή ερώτηση)

αστροπελεκι1: ο θηλασμός είναι δώρο, μη το στερείς από το παιδί σου!

φωτεινος παντογνωστης1: τα μωρά πρέπει να πίνουν ανθρώπινο γάλα όχι αγελαδινό! 
αστεοπελεκι2: να πάρεις θήλαστρο να αντλείς στο γραφείο!

καλυτερη μάνα της χρονιάς: εγώ θήλασα το γιο μου48 μήνες κ είμαι πολύ περήφανη που τα κατάφερα! 
απαντηση στην ερώτηση: καμία 

Κλαιωωωωω

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραα! 

@Renez Νομίζω σε καταλαβαίνουμε απόλυτα όλες! Θα σκέφτεσαι πως σήμερα κάνει μεγάλους υπέροχους υπνους :) Από αύριο σίγουρα θα επανέλθει στο ζωηρό εαυτό του. 

@EugenJen Μην κάθεσαι καλέ και νευριάζεις και σκας για τέτοια! Εσύ ως μανούλα θα δεις τι ταιριάζει και στους δύο σας και αναλογος θα πράξεις! Καλύτερα να κάνεις κάποια μαθήματα με την μαία και να την ρωτήσεις για όλα - όπως για την μικτή διατροφή κτλπ πάρα να μπαίνεις κ να διαβάζεις πράγματα (που μπορεί τα περισσότερα να είναι σωστά) αλλά με τον απόλυτο τρόπο τους να σε κατευθύνουν προς το αντίθετο. 

Αχχχ τι ωραία που είναι έτσι οι γονείς σας! Πάντα η αλήθεια είναι πως το πρώτο τους εγγονάκι έχει άλλη χάρη :grin:

Και μιας και λέμε τον πόνο μας ας πω και εγώ τον δικό μου ^_^ Πάντα είχα πονάκια σαν περιόδου τώρα τελευταία όμως κυρίως όταν θα περπατήσω λίγο ή κάνω καμιά δουλειά (μην φανταστείτε να πλύνω ας πούμε πιάτα) σκληραίνει σε υπερβολικό σημείο η κοιλιά και πονάω ΠΟΛΥ! Το συζήτησα με την γιατρό όπου μου αύξησε το μαγνήσιο κ μου είπε ότι παθαίνω συσπάσεις και δεν είναι καλό να έχω τόσο έντονες από τώρα. Και αν διαρκέσουν πάρα πάνω ώρα να την πάρω να την ενημερώσω. Ευτυχώς ως τώρα φεύγει σχετικά γρήγορα. Μετά ότι φάω πάλι φουσκώνει η κοιλιά μου, πονάει γτ νιώθω το έντερο και πολλές φορές είναι σαν να μην μπορώ να ανασανω. Και με έχει κουράσει αφάνταστα όλο αυτό. Νιώθω σαν μπαλόνι που φουσκώνει, σκληραίνει, ξεφουσκώνει και πονάει συνεχώς για διαφορετικούς λόγους.... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Christinα είπε:

@Eva137 κ @Hope89 έχετε πολύ δίκιο με το σπίτι! Το ψιλό περασα κ το περνάω αλλαχωρίς το σημαντικότερο άγχος του επείγοντος! Δείτε το σαν μια νέα αρχή απ όλες τις απόψεις κ χαλαρά όλα θα γίνουν! (Εύκολο στα λόγια, Ναι...)

@Ninamc έχω το ίδιο άγχος με το νωρίτερα...δν έχω ενδείξεις αλλά μου έχει καρφωθεί στο μυαλό...Παλι καλά οι γονείς μας είναι κοντά, εμένα το θέμα είναι η δουλειά που θέλω να δουλέψω τν Σεπτέμβρη γτ αν την αφήσω με άφησε κ τότε καήκαμε...Ειπαμε κ με τον γιατρό να πάμε για γύρω 1η εβδομάδα του Οκτωβρίου Καλώς εχοντων6των πραγμάτων! Φοβάμαι όμως!

@Renez βρε παιδάκι μου κι εγώ τρώω κάτι τέτοιες φρικες χωρίς λόγο! Λένε όταν είμαστε κ λίγο στρεσαρισμενες αυτά είναι ήσυχα κ όταν κινούμαστε!

Έχεις δίκιο μάλλον τον στρεσαρω κ εγώ κ σου λέει κάτσε να είμαι φρόνιμος να μη κουράζω κ εγώ τη μανούλα..

Αχχχχ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μμμμ τσινισε κιόλας τούτη!!!

Αφού σου χω αδυναμία το ξες...:x

Που λες ναι λογικά ίσως πάει κ έτσι..με μπερδεύουν γμτ οι βδομάδες..δλδ εγώ που είμαι 26&4 διανύω την 27η άρα έχω μπει στον 8ο εδώ κ 4 μέρες ή θα μπω όταν πάω 27&1 που θα διανύω την 28η?? Πφφφφ

Κλαιωωωωω

Εγώ έχω καταλάβει ότι διανυεις την 27η άρα έχει μπει... μπορεί να κάνω κ λάθος βέβαια!! 
 


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Πρώτο εγγόνι τι να πεις.. Αστο τον τρελο στη τρελα του.. Εγω αύριο εχω ραντεβου με το γιατρό! Για να δουμε! 

 

Όλα σου εύχομαι να πάνε σούπερ!! Θα περιμένουμε νέα σου το ξέρεις έτσι???? Κ κιλά παρακαλώ κ μουτρακια να δούμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, elenioz είπε:

Καλημέραα! 

@Renez Νομίζω σε καταλαβαίνουμε απόλυτα όλες! Θα σκέφτεσαι πως σήμερα κάνει μεγάλους υπέροχους υπνους :) Από αύριο σίγουρα θα επανέλθει στο ζωηρό εαυτό του. 

@EugenJen Μην κάθεσαι καλέ και νευριάζεις και σκας για τέτοια! Εσύ ως μανούλα θα δεις τι ταιριάζει και στους δύο σας και αναλογος θα πράξεις! Καλύτερα να κάνεις κάποια μαθήματα με την μαία και να την ρωτήσεις για όλα - όπως για την μικτή διατροφή κτλπ πάρα να μπαίνεις κ να διαβάζεις πράγματα (που μπορεί τα περισσότερα να είναι σωστά) αλλά με τον απόλυτο τρόπο τους να σε κατευθύνουν προς το αντίθετο. 

Αχχχ τι ωραία που είναι έτσι οι γονείς σας! Πάντα η αλήθεια είναι πως το πρώτο τους εγγονάκι έχει άλλη χάρη :grin:

Και μιας και λέμε τον πόνο μας ας πω και εγώ τον δικό μου ^_^ Πάντα είχα πονάκια σαν περιόδου τώρα τελευταία όμως κυρίως όταν θα περπατήσω λίγο ή κάνω καμιά δουλειά (μην φανταστείτε να πλύνω ας πούμε πιάτα) σκληραίνει σε υπερβολικό σημείο η κοιλιά και πονάω ΠΟΛΥ! Το συζήτησα με την γιατρό όπου μου αύξησε το μαγνήσιο κ μου είπε ότι παθαίνω συσπάσεις και δεν είναι καλό να έχω τόσο έντονες από τώρα. Και αν διαρκέσουν πάρα πάνω ώρα να την πάρω να την ενημερώσω. Ευτυχώς ως τώρα φεύγει σχετικά γρήγορα. Μετά ότι φάω πάλι φουσκώνει η κοιλιά μου, πονάει γτ νιώθω το έντερο και πολλές φορές είναι σαν να μην μπορώ να ανασανω. Και με έχει κουράσει αφάνταστα όλο αυτό. Νιώθω σαν μπαλόνι που φουσκώνει, σκληραίνει, ξεφουσκώνει και πονάει συνεχώς για διαφορετικούς λόγους.... 

Εμένα ενώ πίνω 2 Μαγνησία πρωί βράδυ σύσπαση παθαίνει το πρωί πρωί μόλις ξυπνάω στις 6 τη νιώθω συνήθως πολύ σκληρή αλλά μόλις τη χαϊδεύω λίγο ηρεμεί αμέσως..

Εφόσον σε καθυσηχασε η γιατρός όλα καλά αγάπακι,ποτέ έχεις υπέρηχο??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα σε όλη την ομάδα, σε δέκα μερες επιστρέφω στην εργασία μου και θέλω να από θηλάσω χωρίς να πάρω το χάπι. Πως θα το κάνω; Μειώνοντας τα γεύματα; Κ αν ναι όταν πρηζεται το στήθος το αποσυμφόριζω με το χέρι;;;; ( μια συχνή ερώτηση)

αστροπελεκι1: ο θηλασμός είναι δώρο, μη το στερείς από το παιδί σου!

φωτεινος παντογνωστης1: τα μωρά πρέπει να πίνουν ανθρώπινο γάλα όχι αγελαδινό! 
αστεοπελεκι2: να πάρεις θήλαστρο να αντλείς στο γραφείο!

καλυτερη μάνα της χρονιάς: εγώ θήλασα το γιο μου48 μήνες κ είμαι πολύ περήφανη που τα κατάφερα! 
απαντηση στην ερώτηση: καμία 

Aυτό ακριβώς!!!

και το χειρότερο είναι οτι παραπονιούνται ξερω γω γιατί τις κρίνουν που θηλάζουν δημόσια  ή θηλάζουν τα παιδιά τους μέχρι 4 χρονών (δικαιωμα τους δεν το κατακρινω) αλλά αυτές κράζουν χειρότερα όσες μανουλες δεν θηλάζουν , ή σταματανε τον θηλασμό!!

 

@Anastasia05 μώρε και εγώ για την αναζήτηση στα αρχεία τα κρατάω, λέω μπας και κάποια στιγμή μου φανουν χρησιμα , η ανασφάλεια της ασχετοσύνης... 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jasmine@ είπε:

Εγώ έχω καταλάβει ότι διανυεις την 27η άρα έχει μπει... μπορεί να κάνω κ λάθος βέβαια!! 
 

Οκ λοιπόν,ακούς @EugenJen μπήκαμε στον 7οοοοο μπήκαμε στη τελική ευθειααααα:D

Σκατενιες συγκρίνουμε ώρες ώρες μαζί σας..με όλες σας..

Ξεκινήσαμε με το να λέμε χοριακες και...

Πφφφ 

Ααααα πια θα μου στείλει να δω το παιδί της σε πμ??θα έχει κ τη τύχη να δει τον ποσοντουχο μου μετά χαχαχα απαλ θέλω να δω κ αλλά "συνομήλικα " του..:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Πρώτο εγγόνι τι να πεις.. Αστο τον τρελο στη τρελα του.. Εγω αύριο εχω ραντεβου με το γιατρό! Για να δουμε! 

 

Αναφορικά τώρα με το θηλασμο, τα μαμαδογκρουπ, τον καθε φανατισμενο που θεωρεί ότι είναι καλύτερος κλπ.. Γελάω εγω.. Πρωτον με το χαμηλό το επίπεδο... :P

Η καθε μια από εμας ειναι ξεχωριστη, εχει αλλες εμπειρίες, ψυχοσύνθεση, συνθήκες, ορμονες κλπ κλπ και αναλογως πράττει! Γνώμη μ.. Στις ευαίσθητες μας στιγμές να αποφεύγουμε να πλέκουμε σενάρια με το τι διαβάσαμε σε ενα σαιτ και να γεμίζουμε η όχι με ενοχές άσκοπα.. Μπορούμε και χωρίς τα σαιτ να εχουμε ενοχες:P.. 

Εμενα η μαμα μου δε με θήλασε γιατί οι θήλες ηταν μικρές, γιατί δεν ήταν της μοδας γιατι δεν προσπαθησε, γιατί ήθελε να καπνίσει γιατι γιατί γιατι... Δεν έπαθα κτ ούτε στο γνωστικό μ τομεα ουτε στο σωματικό (νταξει λιγο μπασμενο βγηκα) 

Οποια θέλει το κάνει για οσο θέλει! 

Να σου πω εμένα η μάνα ανακάλυψε οτι ήταν εγκυος σε εμενα σχεδόν στον 5ο γιατί έιχε λίγο αιματακι και θεωρούσε οτι περνάει προωρη εμμηνοπαυση, οπότε καπνιζε, επινε και όλα τα συναφη , δεν με θήλασε γιατί δεν έτρωγα και της πέτρωσε το στήθος τι έπαθα?? βγήκα μια ΘΕΑ!! λίγο κουνημένη  μεν αλλά ΘΕΑ!!χαχαχα:lol:

καλή επιτυχία στον γιατρόοοο περιμένουμε νεαααααααα

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 4

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...