Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

ΧΑ!! Μπορεί το βράδυ να μην σας καληνυχτισα όπως συνηθίζω αλλαααα θα σας καλημερισω Πρώτη Πρώτη σήμερα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑΑΑΑ:D

Εύχομαι να είστε όλες καλά κ να έχουμε μια όμορφη κ ευλογημένη ημέρα!!!

Χαδακια στις κοιλιτσες σας,σας φιλώ!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Renez είπε:

ΧΑ!! Μπορεί το βράδυ να μην σας καληνυχτισα όπως συνηθίζω αλλαααα θα σας καλημερισω Πρώτη Πρώτη σήμερα!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑΑΑΑ:D

Εύχομαι να είστε όλες καλά κ να έχουμε μια όμορφη κ ευλογημένη ημέρα!!!

Χαδακια στις κοιλιτσες σας,σας φιλώ!!

Καλημέρα!!! Πας για δουλειά υποθέτω... να προσεχείς κ μην κουράζεσαι, έχει ζέστη!

  • Μου αρέσει 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

@Jasmine@ @Renez βλέπω τις μανουλες που μπαίνουν στην θάλασσα ενώ κρυώνουν απλά για να μπουν με τα μπεμπέ τους  κ λέω στον άντρα μου, αυτή την δουλειά θα την κάνεις εσύ να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα!! Εγώ αμμουδιά κ κουβαδάκι! 

@Hliolousti νομίζω κατάλαβα ποιο λες ένα που είναι σαν μπουκέτακι ενωμένο, εμένα είναι 4 λουλούδια με φυλλαράκια αλλά χωριστά τα βάζεις σκόρπια οπότε θα πάρω λέω 8 γιατί έχω πολύ τοίχο κ σκεφτομαι μήπως αγοράσω κ καμία πεταλούδα...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, τί κάνετε? Καλημέρα σε όλες σας εκεί! Εγώ τώρα ετοιμάζομαι να πέσω για ύπνο εδώ. Όλη μέρα είμασταν στη γύρα, και μετά από τη ζέστη που φάγαμε ζαβλακωθήκαμε και μας πήρε ο ύπνος στον καναπέ... εδώ το μεσημέρι-απόγευμα έχει 39 βαθμούς με αίσθηση 45, δεν παλεύεται έξω! Τις επόμενες μέρες θα τη βγάλουμε περισσότερο σπίτι, γιατί εκτός των άλλων και τα κρούσματα εδώ έχουν ανέβει κατακόρυφα και έχω αρχίσει να φοβάμαι πλέον.
 


vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου, τί κάνετε? Καλημέρα σε όλες σας εκεί! Εγώ τώρα ετοιμάζομαι να πέσω για ύπνο εδώ. Όλη μέρα είμασταν στη γύρα, και μετά από τη ζέστη που φάγαμε ζαβλακωθήκαμε και μας πήρε ο ύπνος στον καναπέ... εδώ το μεσημέρι-απόγευμα έχει 39 βαθμούς με αίσθηση 45, δεν παλεύεται έξω! Τις επόμενες μέρες θα τη βγάλουμε περισσότερο σπίτι, γιατί εκτός των άλλων και τα κρούσματα εδώ έχουν ανέβει κατακόρυφα και έχω αρχίσει να φοβάμαι πλέον.

 

18 hours ago, Renez said:

Ε ναι βέβαια!!! 

Εδώ ρε φίλε όταν είδα το τεστ θετικό ηταν μεσημέρι Κυριακής καλή ώρα κ κοιμόταν ο αναίσθητος..πάω με τη τρελή χαρά κ του λέω "ξύπνα μπαμπά, ξύπνα μπαμπά" κάτι μουγκρισε κ μετά του λέω "μωρό μου είμαι έγκυος,είναι θετικό" και λέει "το ξέρω" κ γύρισε πλευρό.. ναι το φως των ματιών μου..

Κ μετά όταν έβγαλα εκείνο το πρωτογαλα από το στήθος (θυμάστε?!) Του λέω κοίτα κοίτα είναι γάλα αυτο(βουρκωμενη από συγκίνηση η γλυκούλα...) Κ μου λέει "από τώρα βγαίνει? Άλλαξε μπλούζα γτ λερωθηκες.." αχχχχ πάλι άγγιξαν τότε τα λόγια του τη ψυχή μου..

 

Χαχα, εγώ του το είχα στείλει σε μήνυμα στο viber ότι είμαι έγκυος! Τότε εκείνος ήταν Αμερική κι εγώ Ελλάδα βέβαια, και περίμενε νέα μας γιατί ήξερε ότι θα πήγαινα στο κέντρο εξωσωματικής για την χοριακή εκείνη τη μέρα, αλλά πάλι γελάω όταν το σκέφτομαι. Πλάκα πλάκα, και πρόταση αρραβώνα πριν πολλά χρόνια από το skype μου είχε κάνει, γιατί κλασικά μας χώριζε ένας ωκεανός... τελικά είμαστε πολύ high tech ζευγάρι!:P

 

18 hours ago, Jasmine@ said:

Εγώ καμία φορά όταν ψωνιζω κάτι, του λέω θα έχουμε 2 κοριτσάκια δεν είναι απίστευτο;;; Κ μου λέει ναι! Του λέω τι ναι; Ε αν δεν τα δω μου λέει δε μπορώ να καταλάβω κάτι... μπορεί να σας το έχω ξαναπεί αλλά η κουμπαρα μου μου είπε ότι ο άντρας της συνειδητοποίησε ότι έχουν παιδί στους 3 μήνες!

Καλά οι άντρες πάντα αργούν να το συνειδητοποιήσουν περισσότερο από εμάς. Νομίζω και ο δικός μου ενώ το θέλει πολύ το μωρό δεν το έχει καταλάβει ακόμα ότι έρχεται. Δίνει που και που κάνα φιλί στην κοιλιά μου και την χαϊδεύει (ειδικά τώρα που μεγάλωσε και κουνιέται), αλλά νομίζω ότι αφού γεννηθεί το μωρό και το πάρουμε σπίτι θα καταλάβει ότι αλλάζει η ζωή μας.

 

18 hours ago, Christinα said:

Εμένα μου λέει τι χασκογελας πάλι? Τι λέτε? Βέβαια ούτε θέλει να μάθει στην ουσία,ούτε του λέω αλλά είναι χαρούμενος που περνάω καλά κ δν τον πολυπρηζω με τις μουρλιες μου! Βρίσκει την ησυχία του αλλά με μαλώνει κιόλας γτ λέει έχω αποβλακωθει...:P

Εμένα χαίρεται που έχω βρει support group (ακριβώς έτσι το λέει), αλλά με μαλώνει καμιά φορά όταν περιμένει να τελειώσω το γράψιμο για να φύγουμε από το σπίτι. Μου λέει "τώρα βρήκες να τα γράψεις όλα?"

 

17 hours ago, Anastasia05 said:

Ορίστε! Κοριτσαροι! 

Κουράγιο μάνα,θα το χρειαστείς! Σκέφτομαι πως πονάνε τα πλευρά μου ώρες ώρες κ φαντάζομαι εσένα .

Δεν έμεινε πολύ! Ενας Αύγουστος!:x

 

Αλήθεια, πονάνε τα πλευρά σου? Εγώ δεν έχω νιώσει πόνο ακόμα (φαντάζομαι θα ξεκινήσει βέβαια αργότερα), αλλά γενικά το μωρό έχει απλωθεί μέχρι ψηλά και είμαι σίγουρη ότι έχουν ανοίξει τα πλευρά μου ήδη... πλέον φοράω bra extender στα σουτιέν μου (αυτή την επέκταση στο κούμπωμα πίσω) και πάλι με σφίγγουν!:wacko:

8 hours ago, Renez said:

Πωωω ρε κορίτσια..ώρες ώρες το βράδυ όπως τώρα πχ νιώθω τη κοιλιά μου να τσιτωνει τοοοσο πολύ που λέω νταξ κάπου εδώ θα κάνει μπαμ κ θα σκάσει το μπαλόνι!! Το νιώθετε κ εσείς..?

Καλά, και εμένα από το μεσημέρι και μετά η κοιλιά μου φουσκώνει και σκληραίνει απίστευτα... πραγματικά νομίζω ότι θα σκάσω! Ο άντρας μου με κοροϊδεύει και λέει ότι μοιάζω σαν να είμαι στον μήνα μου!

Και μια και έχουμε καιρό να μοιραστούμε κοιλοφωτό, ορίστε πώς είμαι τώρα που έκλεισα 27 εβδομάδες: 

https://ibb.co/QcBS69G

Σας παρακαλώ πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη που έχω γίνει σαν βαρελάκι!

  • Μου αρέσει 6
  • Χαχα 1

vNpVm5.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

@Jasmine@ @Renez βλέπω τις μανουλες που μπαίνουν στην θάλασσα ενώ κρυώνουν απλά για να μπουν με τα μπεμπέ τους  κ λέω στον άντρα μου, αυτή την δουλειά θα την κάνεις εσύ να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα!! Εγώ αμμουδιά κ κουβαδάκι! 

@Hliolousti νομίζω κατάλαβα ποιο λες ένα που είναι σαν μπουκέτακι ενωμένο, εμένα είναι 4 λουλούδια με φυλλαράκια αλλά χωριστά τα βάζεις σκόρπια οπότε θα πάρω λέω 8 γιατί έχω πολύ τοίχο κ σκεφτομαι μήπως αγοράσω κ καμία πεταλούδα...

Καλημέρα!!! Καλε κ εγώ είμαι πολύ κρυουλιαρα σιγά μη μπαίνω στη θάλασσα... να πάρει τις κόρες του κ να μπει!!! 
@Eva137 κ εγώ έτσι είμαι, θα βγάλω φωτό μετά κ θα ανεβάσω!!! 
φανταζομαι τη ζέστη κ ότι δε μπορείς να πάρεις ανάσα! Κάτσε σπίτι με αιρ-κοντίσιον κ που θα πάει θα περάσει! Με σπίτι είδατε κάτι;


SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Κοριτσάκια μου, τί κάνετε? Καλημέρα σε όλες σας εκεί! Εγώ τώρα ετοιμάζομαι να πέσω για ύπνο εδώ. Όλη μέρα είμασταν στη γύρα, και μετά από τη ζέστη που φάγαμε ζαβλακωθήκαμε και μας πήρε ο ύπνος στον καναπέ... εδώ το μεσημέρι-απόγευμα έχει 39 βαθμούς με αίσθηση 45, δεν παλεύεται έξω! Τις επόμενες μέρες θα τη βγάλουμε περισσότερο σπίτι, γιατί εκτός των άλλων και τα κρούσματα εδώ έχουν ανέβει κατακόρυφα και έχω αρχίσει να φοβάμαι πλέον.

 

Χαχα, εγώ του το είχα στείλει σε μήνυμα στο viber ότι είμαι έγκυος! Τότε εκείνος ήταν Αμερική κι εγώ Ελλάδα βέβαια, και περίμενε νέα μας γιατί ήξερε ότι θα πήγαινα στο κέντρο εξωσωματικής για την χοριακή εκείνη τη μέρα, αλλά πάλι γελάω όταν το σκέφτομαι. Πλάκα πλάκα, και πρόταση αρραβώνα πριν πολλά χρόνια από το skype μου είχε κάνει, γιατί κλασικά μας χώριζε ένας ωκεανός... τελικά είμαστε πολύ high tech ζευγάρι!:P

 

Καλά οι άντρες πάντα αργούν να το συνειδητοποιήσουν περισσότερο από εμάς. Νομίζω και ο δικός μου ενώ το θέλει πολύ το μωρό δεν το έχει καταλάβει ακόμα ότι έρχεται. Δίνει που και που κάνα φιλί στην κοιλιά μου και την χαϊδεύει (ειδικά τώρα που μεγάλωσε και κουνιέται), αλλά νομίζω ότι αφού γεννηθεί το μωρό και το πάρουμε σπίτι θα καταλάβει ότι αλλάζει η ζωή μας.

 

Εμένα χαίρεται που έχω βρει support group (ακριβώς έτσι το λέει), αλλά με μαλώνει καμιά φορά όταν περιμένει να τελειώσω το γράψιμο για να φύγουμε από το σπίτι. Μου λέει "τώρα βρήκες να τα γράψεις όλα?"

 

Αλήθεια, πονάνε τα πλευρά σου? Εγώ δεν έχω νιώσει πόνο ακόμα (φαντάζομαι θα ξεκινήσει βέβαια αργότερα), αλλά γενικά το μωρό έχει απλωθεί μέχρι ψηλά και είμαι σίγουρη ότι έχουν ανοίξει τα πλευρά μου ήδη... πλέον φοράω bra extender στα σουτιέν μου (αυτή την επέκταση στο κούμπωμα πίσω) και πάλι με σφίγγουν!:wacko:

Καλά, και εμένα από το μεσημέρι και μετά η κοιλιά μου φουσκώνει και σκληραίνει απίστευτα... πραγματικά νομίζω ότι θα σκάσω! Ο άντρας μου με κοροϊδεύει και λέει ότι μοιάζω σαν να είμαι στον μήνα μου!

Και μια και έχουμε καιρό να μοιραστούμε κοιλοφωτό, ορίστε πώς είμαι τώρα που έκλεισα 27 εβδομάδες: 

https://ibb.co/QcBS69G

Σας παρακαλώ πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη που έχω γίνει σαν βαρελάκι!

Καλημέρα!!!!κούκλα είσαι καλέ!!!!!!!!αν είσαι εσύ βαρελάκι τότε εγώ είμαι φορτηγό ολόκληρο! με βλέπουν οι συνάδελφοι στη δουλειά σήμερα πρωί πρωί και μ λένε από Παρασκευή μεγάλωσε κ άλλο η κοιλιά!!!! φανταστείτε και είναι πρωί ακόμα! τι θα μου πουν το μεσημέρι?????ωχ παναγία μου!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και σε όλες κορίτσια!!!!!σας διάβαζα το σκ λιγο πεταχτα και ζηλευα που όλες ήσασταν στη θάλασσα γι αυτό και δεν απαντούσα!!! χιχιχι! εγω θα ήθελα να παω αλλά δεν με αφήνει ο γλυκός μου γιατρούλης! δεν παω για κανεναν λόγο και να ζεσταινομαι και να μην μπορω να μπω στη θάλασσα!! μου είπε μέχρι γόνατο το πολύ και κατευθείαν ντουζάκι! τι να το κάνω αυτό? τεσπα! θα κάνω υπομονή! έμεινα το σκ με τον αντρούλη μου βγαίναμε τα βράδυα και λιωσαμε στον ύπνο και μας έλιωσε και ο μικρός με τις κλωτσίτσες τις δυνατές!!!!! και συνέχεια από το πρωί μέχρι το βράδυ!ήταν πολύ ωραία! τον ευχαριστήθηκαμε!κορίτσια ψαχνω να δω τι θα κανουμε με τις διακοπές και δεν ξερουμε τι να κανουμε αληθεια με όλο το θέμα του κορωνοιου! ούτε στο εξοχικό μας δεν βλέπω να μπορούμε να πάμε! ξενοδοχείο? airbnb? έχω μπερδευτεί..... δεν ξέρωωωω.....

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κορίτσια! 

Ειχα ενα 3 ήμερο να μπω και γλωσσα δε βαλατε! Ο,τι πρόλαβα διαβασα.. 

Παρασκευή ειχαμε αποτελέσματα πανελληνίων! Επιμενως όλη μέρα μιλούσαμε στα τηλ.. Σκ πηγα στλ εξοχικό μου να ηρεμισω στη φροντίδα της μανούλας χωρίς αντρα (σπατουλαρει το δωματιο πριν το βάψει για να φαίνεται πιο ωραίο το χρώμα - μιλάμε για πολλη δουλειά η σπάτουλα - ημαρτον). Εκεί δεν εχω καλο σημα πρεπει να μαι σε συγκεκριμένα σημεία.. 

Αναφορικά με τι περίπου λέγατε..  Απο Social τα έχω όλα και η αλήθεια ειναι εχω βαρεθεί.. 

Ο σύζυγος ξέρει οτι μιλαω με την ομαδα και είναι ουδέτερος.. Γενικότερα στην εγκυμοσυνη μας βγηκε προληπτικός...

Το Σάββατο ένιωσα τις πρώτες συσπάσεις.. 

Και το καλύτερο στο τέλος.. Οταν πηγα στο γιατρό πηρε δειγμα για κολπική καλλιέργεια.. Και από το πουθενά, ενω ειχα ξανακανεκ και χωρίς ενόχληση κλπ βγηκε σταφυλοκοκκος.. Μου είπαν απο τη πισίνα ή τη θάλασσα που πηγα παρολο που τήρησα τα μέτρα ασφαλείας.. Επομένως αντιβίωση.. Αν δεν εκανα καλλιέργεια δε θα παίρνα χαμπαρι.. Γι αυτό να προσέχετε και σεις (δεν ημουν ποτε ευαίσθητη με τα γυναικολογικα μ). Ωστόσο έχω πάθει 3φορες ουρολοιμωξη και είναι Εφιάλτης τα συμπτώματα δεν είναι παντα τσουξιμο στην ουρηθρα. Στην εγκυμοσύνη είμαστε ευαίσθητες στην ουρολοιμωξη και την παθαίνουμε ακομα και αν συγκρατουμε για αρκετή ωρα στη κυστη για αυτο να κάτουρατε και να πίνετε άφθονο νερό! 

Σήμερα είναι μερα μηχανογραφικων! 

Σας φιλώ! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva137 είπε:

Κοριτσάκια μου, τί κάνετε? Καλημέρα σε όλες σας εκεί! Εγώ τώρα ετοιμάζομαι να πέσω για ύπνο εδώ. Όλη μέρα είμασταν στη γύρα, και μετά από τη ζέστη που φάγαμε ζαβλακωθήκαμε και μας πήρε ο ύπνος στον καναπέ... εδώ το μεσημέρι-απόγευμα έχει 39 βαθμούς με αίσθηση 45, δεν παλεύεται έξω! Τις επόμενες μέρες θα τη βγάλουμε περισσότερο σπίτι, γιατί εκτός των άλλων και τα κρούσματα εδώ έχουν ανέβει κατακόρυφα και έχω αρχίσει να φοβάμαι πλέον.

 

Χαχα, εγώ του το είχα στείλει σε μήνυμα στο viber ότι είμαι έγκυος! Τότε εκείνος ήταν Αμερική κι εγώ Ελλάδα βέβαια, και περίμενε νέα μας γιατί ήξερε ότι θα πήγαινα στο κέντρο εξωσωματικής για την χοριακή εκείνη τη μέρα, αλλά πάλι γελάω όταν το σκέφτομαι. Πλάκα πλάκα, και πρόταση αρραβώνα πριν πολλά χρόνια από το skype μου είχε κάνει, γιατί κλασικά μας χώριζε ένας ωκεανός... τελικά είμαστε πολύ high tech ζευγάρι!:P

 

Καλά οι άντρες πάντα αργούν να το συνειδητοποιήσουν περισσότερο από εμάς. Νομίζω και ο δικός μου ενώ το θέλει πολύ το μωρό δεν το έχει καταλάβει ακόμα ότι έρχεται. Δίνει που και που κάνα φιλί στην κοιλιά μου και την χαϊδεύει (ειδικά τώρα που μεγάλωσε και κουνιέται), αλλά νομίζω ότι αφού γεννηθεί το μωρό και το πάρουμε σπίτι θα καταλάβει ότι αλλάζει η ζωή μας.

 

Εμένα χαίρεται που έχω βρει support group (ακριβώς έτσι το λέει), αλλά με μαλώνει καμιά φορά όταν περιμένει να τελειώσω το γράψιμο για να φύγουμε από το σπίτι. Μου λέει "τώρα βρήκες να τα γράψεις όλα?"

 

Αλήθεια, πονάνε τα πλευρά σου? Εγώ δεν έχω νιώσει πόνο ακόμα (φαντάζομαι θα ξεκινήσει βέβαια αργότερα), αλλά γενικά το μωρό έχει απλωθεί μέχρι ψηλά και είμαι σίγουρη ότι έχουν ανοίξει τα πλευρά μου ήδη... πλέον φοράω bra extender στα σουτιέν μου (αυτή την επέκταση στο κούμπωμα πίσω) και πάλι με σφίγγουν!:wacko:

Καλά, και εμένα από το μεσημέρι και μετά η κοιλιά μου φουσκώνει και σκληραίνει απίστευτα... πραγματικά νομίζω ότι θα σκάσω! Ο άντρας μου με κοροϊδεύει και λέει ότι μοιάζω σαν να είμαι στον μήνα μου!

Και μια και έχουμε καιρό να μοιραστούμε κοιλοφωτό, ορίστε πώς είμαι τώρα που έκλεισα 27 εβδομάδες: 

https://ibb.co/QcBS69G

Σας παρακαλώ πείτε μου ότι δεν είμαι η μόνη που έχω γίνει σαν βαρελάκι!

Καλημέρα, καλέ τι βαρελάκι πλάκα κάνεις?????αμα σας στείλω εγώ φωτο  προφίλ είμαι τοοοοοοοοοοοοση!!μια χαρά είναι η κοιλιτσα σου!!!:wub:

 

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα και σε όλες κορίτσια!!!!!σας διάβαζα το σκ λιγο πεταχτα και ζηλευα που όλες ήσασταν στη θάλασσα γι αυτό και δεν απαντούσα!!! χιχιχι! εγω θα ήθελα να παω αλλά δεν με αφήνει ο γλυκός μου γιατρούλης! δεν παω για κανεναν λόγο και να ζεσταινομαι και να μην μπορω να μπω στη θάλασσα!! μου είπε μέχρι γόνατο το πολύ και κατευθείαν ντουζάκι! τι να το κάνω αυτό? τεσπα! θα κάνω υπομονή! έμεινα το σκ με τον αντρούλη μου βγαίναμε τα βράδυα και λιωσαμε στον ύπνο και μας έλιωσε και ο μικρός με τις κλωτσίτσες τις δυνατές!!!!! και συνέχεια από το πρωί μέχρι το βράδυ!ήταν πολύ ωραία! τον ευχαριστήθηκαμε!κορίτσια ψαχνω να δω τι θα κανουμε με τις διακοπές και δεν ξερουμε τι να κανουμε αληθεια με όλο το θέμα του κορωνοιου! ούτε στο εξοχικό μας δεν βλέπω να μπορούμε να πάμε! ξενοδοχείο? airbnb? έχω μπερδευτεί..... δεν ξέρωωωω.....

 

 

Στο εξοχικό σου καλέ γιατί να μην πας??εμείς κλείσαμε ολόκληρο σπίτι μαζί με ένα άλλο ζευγάρι, εντάξει σεντονάκια πετσετούλες δικά μας , dettol ανα χείρας και θα πάμε μωρέ, εμένα πιο πολύ με φοβίζει η απόσταση από Αθήνα και το νοσοκομείο , παρά το θέμα του κορωνοιου! 


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!!

@Eva137 μια χαρά είσαι! Κ εμένα κάπως έτσι είναι η κοιλιά μου. Αν μπορέσω θα ανεβάσω αργότερα

@Irinoula86 εφ όσον δεν σου επιτρέπεται να μπεις στη θάλασσα ίσως θα ήταν άσκοπο να δώσετε λεφτά για διακοπές! Εκτός αν σου αρέσει να αράζεις σε ξαπλώστρα και δεν σε νοιάζει η δροσερή θάλασσα που σε κοιτάει και σε προκαλει... Από την άλλη είναι κ μια ευκαιρία να περάσετε το τελευταίο σας ξέγνοιαστο καλοκαιρι:tongue:. Το εξοχικο που είναι;

Περαστικά @Marti! Τι ατυχία γμτ... Περαστικά!!! Θύμισε μου τι δουλειά κάνεις;


l4uHp3.pnghqpcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Marti είπε:

Καλημερα κορίτσια! 

Ειχα ενα 3 ήμερο να μπω και γλωσσα δε βαλατε! Ο,τι πρόλαβα διαβασα.. 

Παρασκευή ειχαμε αποτελέσματα πανελληνίων! Επιμενως όλη μέρα μιλούσαμε στα τηλ.. Σκ πηγα στλ εξοχικό μου να ηρεμισω στη φροντίδα της μανούλας χωρίς αντρα (σπατουλαρει το δωματιο πριν το βάψει για να φαίνεται πιο ωραίο το χρώμα - μιλάμε για πολλη δουλειά η σπάτουλα - ημαρτον). Εκεί δεν εχω καλο σημα πρεπει να μαι σε συγκεκριμένα σημεία.. 

Αναφορικά με τι περίπου λέγατε..  Απο Social τα έχω όλα και η αλήθεια ειναι εχω βαρεθεί.. 

Ο σύζυγος ξέρει οτι μιλαω με την ομαδα και είναι ουδέτερος.. Γενικότερα στην εγκυμοσυνη μας βγηκε προληπτικός...

Το Σάββατο ένιωσα τις πρώτες συσπάσεις.. 

Και το καλύτερο στο τέλος.. Οταν πηγα στο γιατρό πηρε δειγμα για κολπική καλλιέργεια.. Και από το πουθενά, ενω ειχα ξανακανεκ και χωρίς ενόχληση κλπ βγηκε σταφυλοκοκκος.. Μου είπαν απο τη πισίνα ή τη θάλασσα που πηγα παρολο που τήρησα τα μέτρα ασφαλείας.. Επομένως αντιβίωση.. Αν δεν εκανα καλλιέργεια δε θα παίρνα χαμπαρι.. Γι αυτό να προσέχετε και σεις (δεν ημουν ποτε ευαίσθητη με τα γυναικολογικα μ). Ωστόσο έχω πάθει 3φορες ουρολοιμωξη και είναι Εφιάλτης τα συμπτώματα δεν είναι παντα τσουξιμο στην ουρηθρα. Στην εγκυμοσύνη είμαστε ευαίσθητες στην ουρολοιμωξη και την παθαίνουμε ακομα και αν συγκρατουμε για αρκετή ωρα στη κυστη για αυτο να κάτουρατε και να πίνετε άφθονο νερό! 

Σήμερα είναι μερα μηχανογραφικων! 

Σας φιλώ! 

καλημέρα κορίτσι μου! αχ αυτό με το προληπτικός το έχει και ο δικός μου!!!!πάντα ήταν αλλά χωρίς να το φανερώνει... τώρα λέει ότι θέλει να πηγαίνουμε βήμα βήμα..... και να μην δείχνουμε πουθενα υπέρηχους και τέτοια!οτι να ναι είναι....χιχιιχ

μάλλον για κατι τέτοια εμενα δεν με αφήνει να μπω στη θάλασσα.....για αποφυγή αντιβίωσης..... τεσπα.... περαστικο θα ειναι κορίτσι! μια χαρα θα είναι όλα!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Eva137 μια χαρά είσαι! Κ εμένα κάπως έτσι είναι η κοιλιά μου. Αν μπορέσω θα ανεβάσω αργότερα

@Irinoula86 εφ όσον δεν σου επιτρέπεται να μπεις στη θάλασσα ίσως θα ήταν άσκοπο να δώσετε λεφτά για διακοπές! Εκτός αν σου αρέσει να αράζεις σε ξαπλώστρα και δεν σε νοιάζει η δροσερή θάλασσα που σε κοιτάει και σε προκαλει... Από την άλλη είναι κ μια ευκαιρία να περάσετε το τελευταίο σας ξέγνοιαστο καλοκαιρι:tongue:. Το εξοχικο που είναι;

Περαστικά @Marti! Τι ατυχία γμτ... Περαστικά!!! Θύμισε μου τι δουλειά κάνεις;

Φιλόλογος... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Eva137 μια χαρά είσαι! Κ εμένα κάπως έτσι είναι η κοιλιά μου. Αν μπορέσω θα ανεβάσω αργότερα

@Irinoula86 εφ όσον δεν σου επιτρέπεται να μπεις στη θάλασσα ίσως θα ήταν άσκοπο να δώσετε λεφτά για διακοπές! Εκτός αν σου αρέσει να αράζεις σε ξαπλώστρα και δεν σε νοιάζει η δροσερή θάλασσα που σε κοιτάει και σε προκαλει... Από την άλλη είναι κ μια ευκαιρία να περάσετε το τελευταίο σας ξέγνοιαστο καλοκαιρι:tongue:. Το εξοχικο που είναι;

Περαστικά @Marti! Τι ατυχία γμτ... Περαστικά!!! Θύμισε μου τι δουλειά κάνεις;

ναι κ εγω αυτο σκέφτομαι για τα χρήματα..... ότι θα παμε και δεν θα το ευχαριστηθώ αλλά ο αντρούλης μου δεν θα κανει κανενα μπανακι????? κρίμα είναι!

η αλήθεια είναι ότι με νοιάζει και θα στενοχωριέμαι..... σκεφτόμασταν μήπως πάμε και κανένα βουνο και όχι θάλασσα και να έχει καμια πισινα το ξενοδοχείο έτσι ώστε να κάνει ο άντρας μου τα μπανακια του!

 

το εξοχικό μας είναι στο μαγευτικό Πευκί!!!!!!! όπου αν είδατε είχαν κρούσματα από Σέρβους τουρίστες αυτές τις μέρες! τωρα έφυγαν όλοι και δν κυκλοφορεί κανείς πλέον στο δρόμο από την Παρασκευή ..... ούτε καν οι ντόπιοι από τον φόβο τους!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marianna1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

@Eva137 μια χαρά είσαι! Κ εμένα κάπως έτσι είναι η κοιλιά μου. Αν μπορέσω θα ανεβάσω αργότερα

@Irinoula86 εφ όσον δεν σου επιτρέπεται να μπεις στη θάλασσα ίσως θα ήταν άσκοπο να δώσετε λεφτά για διακοπές! Εκτός αν σου αρέσει να αράζεις σε ξαπλώστρα και δεν σε νοιάζει η δροσερή θάλασσα που σε κοιτάει και σε προκαλει... Από την άλλη είναι κ μια ευκαιρία να περάσετε το τελευταίο σας ξέγνοιαστο καλοκαιρι:tongue:. Το εξοχικο που είναι;

Περαστικά @Marti! Τι ατυχία γμτ... Περαστικά!!! Θύμισε μου τι δουλειά κάνεις;

Σε ευχαριστω πολύ! 

Just now, Irinoula86 είπε:

καλημέρα κορίτσι μου! αχ αυτό με το προληπτικός το έχει και ο δικός μου!!!!πάντα ήταν αλλά χωρίς να το φανερώνει... τώρα λέει ότι θέλει να πηγαίνουμε βήμα βήμα..... και να μην δείχνουμε πουθενα υπέρηχους και τέτοια!οτι να ναι είναι....χιχιιχ

μάλλον για κατι τέτοια εμενα δεν με αφήνει να μπω στη θάλασσα.....για αποφυγή αντιβίωσης..... τεσπα.... περαστικο θα ειναι κορίτσι! μια χαρα θα είναι όλα!

 

Επειδή έδειξα την προχθεσινή φωτο κόλλησα το μικρόβιο λεει.. έλεος! Και ό,τι εχω παρει δε τα φέρνουμε σπίτι.. Του λεω στην ομαδα οι περισσότερες έχουν πάρει ενα σωρό πράγματα.. Αλλα είναι κάθετος! 

Ναι λογικά γι αυτό δε σε αφήνει.. 

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...