Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Μανουλες Οκτωβρίου 2020!!


Renez

Recommended Posts

Just now, EugenJen είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

@Jasmine@ @Renez βλέπω τις μανουλες που μπαίνουν στην θάλασσα ενώ κρυώνουν απλά για να μπουν με τα μπεμπέ τους  κ λέω στον άντρα μου, αυτή την δουλειά θα την κάνεις εσύ να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα!! Εγώ αμμουδιά κ κουβαδάκι! 

@Hliolousti νομίζω κατάλαβα ποιο λες ένα που είναι σαν μπουκέτακι ενωμένο, εμένα είναι 4 λουλούδια με φυλλαράκια αλλά χωριστά τα βάζεις σκόρπια οπότε θα πάρω λέω 8 γιατί έχω πολύ τοίχο κ σκεφτομαι μήπως αγοράσω κ καμία πεταλούδα...

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!

Ναι!!!έχει τρία λουλούδια ενωμένα και στα ενδιάμεσα κρέμονται πράσινα παλ φυλλαράκια σαν ευκαλύπτου και έχει και κάτι μικροανθάκια που ξεπετάγονται..

Αχ ποιο λες εσύ δεν το θυμάμαι,θα μπω να το ψάξω τώρα!!!!:razz:

Ο τοίχος σας είναι σπατουλαριστός ή έχει γρουμπαλάκια;έμας έχει γρουμπαλάκια και έχω απορία αν θα κολλάει το αυτοκόλλητο!!!


Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 20k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Anastasia05

    3264

  • Renez

    3176

  • Jasmine@

    1807

  • Christinα

    1663

Just now, Marti είπε:

Σε ευχαριστω πολύ! 

Επειδή έδειξα την προχθεσινή φωτο κόλλησα το μικρόβιο λεει.. έλεος! Και ό,τι εχω παρει δε τα φέρνουμε σπίτι.. Του λεω στην ομαδα οι περισσότερες έχουν πάρει ενα σωρό πράγματα.. Αλλα είναι κάθετος! 

Ναι λογικά γι αυτό δε σε αφήνει.. 

επίσης με τα πράγματα ίδιοιιιιιι!!!!!!!!!!! δεν τα φέρνουμε σπίτι!!!!!!!! να μην δείχνω υπέρηχους παντού! εγω έστελνα το εξωγηινακι μου μετα την β επιπεδου και ακουγα τις φωνες μου!!! ε δεν τον ξαναέδειξα!!!! τον κραταω μονο για εμένα!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@Eva137 τι ωραία κοιλίτσα!!! Κι εμένα έτσι είναι! Να σου ανακουφιστηκα γτ ενώ μεγάλωσε απότομα, τώρα έχει μείνει στάσιμη κ ανησυχουσα Μήπως δν μεγαλώνει το μωρό!:tongue: Η αλήθεια είναι ότι κ με τη ζέστη δν έχω όρεξη για φαγητό...

@Marti ελπίζω να πήγαν καλά οι μαθητές σου κ να έχετε επιτυχίες! Με αυτα που ακούω βέβαια σκούρα τα πράγματα φέτος κ τα πονάω τα παιδάκια! Δν ξεχνώ ποτέ κ το δικό μ άγχος, με συγκινούν πάντα οι πανελλήνιες! Καλή τύχη κ με τη συμπλήρωση μηχανογραφικών, να περάσουν όπου επιθυμούν ή όπου είναι για καλό τους τελικά!

@Irinoula86 ατυχησες και με εξοχικό ρε κορίτσι! Σε ενοικιαζόμενο καλό χωρίς πολύ κόσμο τριγύρω σε σχέση με το ξενοδοχείο? Κορίτσια να σας πω την αλήθεια εγώ τις διακοπές σε αυτή τη φάση τις βλέπω σαν ταλαιπωρία...με αυτή τη ζέστη που λιποθυμω να μη μπορώ να μπω κ στη θάλασσα ή να τρέχω να αλλάζω μαγιό,βρακιά,όλα μούσκεμα...να μου λείπει! Κ νιώθω ανασφάλεια...Αφηστε που τις διακοπές τις έχω στο μυαλό μ σαν εξερεύνηση κ γύρα όλη μέρα κ δν μπορώ να ηρεμήσω με ένα βιβλίο στη σκιά με πιάνουν τα νεύρα μου...νοιωθω ότι χάνω τν χρόνο μου...οχι ότι τώρα κάνω κάτι καλύτερο αλλά κάπως έτσι μου έχει κάτσει!

  • Μου αρέσει 3

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!

Ναι!!!έχει τρία λουλούδια ενωμένα και στα ενδιάμεσα κρέμονται πράσινα παλ φυλλαράκια σαν ευκαλύπτου και έχει και κάτι μικροανθάκια που ξεπετάγονται..

Αχ ποιο λες εσύ δεν το θυμάμαι,θα μπω να το ψάξω τώρα!!!!:razz:

Ο τοίχος σας είναι σπατουλαριστός ή έχει γρουμπαλάκια;έμας έχει γρουμπαλάκια και έχω απορία αν θα κολλάει το αυτοκόλλητο!!!

Μπήκα και το είδα!!!!μοιάζει πααααρααα πολύ με αυτό που παρήγγειλα απλά τα δικα σου μπορείς να τα μοιρασεις στο δωμάτιο όπως θέλεις!!!πολύ όμορφο είναι!!!!

  • Μου αρέσει 1

Ttx1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Τελικά αυτές τις προλήψεις λίγο πολύ τις σκεφτόμαστε όλοι! Εμ:)ας η λαχτάρα μας κ η χαρά ξεπέρασε κάθε κόλλημα αν κ το 1ο τρίμηνο δν το έλεγα γενικά γτ είχα κ προηγούμενη ατυχία όποτε μετά την Αυχενική κ λίγο πιο μετά...ξεδιπλωθηκα!

  • Μου αρέσει 1

IjnUp3.pngscOTp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Christina  σε ευχαριστώ πολυ! τα παιδακια μου εκτός απο ενα (που το περίμεναμε για χαμηλα αλλα οχι τοοσο χαμηλά) πήγαν πολυ εξαιρετικα καλα.. Η έκθεση ειχε αρκετές βαθμολογικες εκπλήξεις και αποκλίσεις αλλα έχουμε συνηθίσει το συστημα που καθε τοσο αλλάζει! Οι νέες γενιές αγχώνονται πολύ περισσότερο με τις πανελλήνιες σε σχέση με το παρελθόν και έτσι εχουμε κλάματα στη μεση του μαθηματκς, κρίσεις πανικού και κανουμε και ψυχολογικό support.. Σε μαθητές και γονείς.. Τι θα ζουμε σε 18 χρόνια.. Άραγε! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , EugenJen είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!!!

@Jasmine@ @Renez βλέπω τις μανουλες που μπαίνουν στην θάλασσα ενώ κρυώνουν απλά για να μπουν με τα μπεμπέ τους  κ λέω στον άντρα μου, αυτή την δουλειά θα την κάνεις εσύ να ξεκαθαρίζουμε τα πράγματα!! Εγώ αμμουδιά κ κουβαδάκι! 

@Hliolousti νομίζω κατάλαβα ποιο λες ένα που είναι σαν μπουκέτακι ενωμένο, εμένα είναι 4 λουλούδια με φυλλαράκια αλλά χωριστά τα βάζεις σκόρπια οπότε θα πάρω λέω 8 γιατί έχω πολύ τοίχο κ σκεφτομαι μήπως αγοράσω κ καμία πεταλούδα...

Μωρεεεε βλέπω να μας δίνουν τόσο δύναμη τα άτιμα αυτά που θα γίνουμε the three powerpuff girls!!!:P 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annou είπε:

Kalimera koritsia mou!!!Kanw tin kabuli zaxarou k genika tis exetaseis aimatos ourwn ktl.

Steilte mou thetika vibes!:D

όλα καλ'α θα είναι!!!!!!!!!!!! περιμένουμε τις εντυπώσεις σου!!!! να μην ξεχάσεις την ζαμπονοτυροπιτα για μετά..... ειναι must όπως έχω καταλάβει από τις προηγούμενες! χιχιχι!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jasmine@ είπε:

Καλημέρα!!! Καλε κ εγώ είμαι πολύ κρυουλιαρα σιγά μη μπαίνω στη θάλασσα... να πάρει τις κόρες του κ να μπει!!! 
@Eva137 κ εγώ έτσι είμαι, θα βγάλω φωτό μετά κ θα ανεβάσω!!! 
φανταζομαι τη ζέστη κ ότι δε μπορείς να πάρεις ανάσα! Κάτσε σπίτι με αιρ-κοντίσιον κ που θα πάει θα περάσει! Με σπίτι είδατε κάτι;

Εσύ είσαι έτσι κ εχεις 2!!!! Θρασυτατο πλάσμα!!!!!

Just now, Marti είπε:

Καλημερα κορίτσια! 

Ειχα ενα 3 ήμερο να μπω και γλωσσα δε βαλατε! Ο,τι πρόλαβα διαβασα.. 

Παρασκευή ειχαμε αποτελέσματα πανελληνίων! Επιμενως όλη μέρα μιλούσαμε στα τηλ.. Σκ πηγα στλ εξοχικό μου να ηρεμισω στη φροντίδα της μανούλας χωρίς αντρα (σπατουλαρει το δωματιο πριν το βάψει για να φαίνεται πιο ωραίο το χρώμα - μιλάμε για πολλη δουλειά η σπάτουλα - ημαρτον). Εκεί δεν εχω καλο σημα πρεπει να μαι σε συγκεκριμένα σημεία.. 

Αναφορικά με τι περίπου λέγατε..  Απο Social τα έχω όλα και η αλήθεια ειναι εχω βαρεθεί.. 

Ο σύζυγος ξέρει οτι μιλαω με την ομαδα και είναι ουδέτερος.. Γενικότερα στην εγκυμοσυνη μας βγηκε προληπτικός...

Το Σάββατο ένιωσα τις πρώτες συσπάσεις.. 

Και το καλύτερο στο τέλος.. Οταν πηγα στο γιατρό πηρε δειγμα για κολπική καλλιέργεια.. Και από το πουθενά, ενω ειχα ξανακανεκ και χωρίς ενόχληση κλπ βγηκε σταφυλοκοκκος.. Μου είπαν απο τη πισίνα ή τη θάλασσα που πηγα παρολο που τήρησα τα μέτρα ασφαλείας.. Επομένως αντιβίωση.. Αν δεν εκανα καλλιέργεια δε θα παίρνα χαμπαρι.. Γι αυτό να προσέχετε και σεις (δεν ημουν ποτε ευαίσθητη με τα γυναικολογικα μ). Ωστόσο έχω πάθει 3φορες ουρολοιμωξη και είναι Εφιάλτης τα συμπτώματα δεν είναι παντα τσουξιμο στην ουρηθρα. Στην εγκυμοσύνη είμαστε ευαίσθητες στην ουρολοιμωξη και την παθαίνουμε ακομα και αν συγκρατουμε για αρκετή ωρα στη κυστη για αυτο να κάτουρατε και να πίνετε άφθονο νερό! 

Σήμερα είναι μερα μηχανογραφικων! 

Σας φιλώ! 

Μαρτακι μου καλό κουραγιαε τη δουλίτσα!!

Αν κ με τη μανούλα στο εξοχικό θα γέμισες λογικά μπαταρίες!!!;)

Εμένα ο πατέρας μου(!) Βγήκε προληπτικος τρομάρα μου κ δεν του αρέσει που έχω ήδη ψωνίσει τα πράγματα του μπέμπη:blink:

Τεσπα...ωραία κ πάνω που έλεγα αύριο να πάω για μπάνιο που τη ζήλεψα από εχθές τη θάλασσα με ισοπέδωσες..πφφφ-_-

Εμ για αυτό μας κανουν  κάθε μήνα εξετάσεις κ παρά εξετασεις..Σου έδωσε κάποια αντιβίωση για τον σταφυλόκοκκο?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Εσύ είσαι έτσι κ εχεις 2!!!! Θρασυτατο πλάσμα!!!!!

Μαρτακι μου καλό κουραγιαε τη δουλίτσα!!

Αν κ με τη μανούλα στο εξοχικό θα γέμισες λογικά μπαταρίες!!!;)

Εμένα ο πατέρας μου(!) Βγήκε προληπτικος τρομάρα μου κ δεν του αρέσει που έχω ήδη ψωνίσει τα πράγματα του μπέμπη:blink:

Τεσπα...ωραία κ πάνω που έλεγα αύριο να πάω για μπάνιο που τη ζήλεψα από εχθές τη θάλασσα με ισοπέδωσες..πφφφ-_-

Εμ για αυτό μας κανουν  κάθε μήνα εξετάσεις κ παρά εξετασεις..Σου έδωσε κάποια αντιβίωση για τον σταφυλόκοκκο?

Τι ζέστη είναι αυτή θα πω κ θα προσπεράσω το σχόλιο σου.... κ εγώ μόλις διάβασα για σταφυλόκοκκο έφυγε η ιδέα του μπάνιου! 
καλημερα σε όλες σε όσες δουλεύουν κουράγιο, κ καλά αποτελέσματα σε όσες κάνουν εξετάσεις! 
ειρηνακι σου έχω στείλει μνμ!

  • Ευχαριστώ 1

SqfGp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Irinoula86 είπε:

ναι κ εγω αυτο σκέφτομαι για τα χρήματα..... ότι θα παμε και δεν θα το ευχαριστηθώ αλλά ο αντρούλης μου δεν θα κανει κανενα μπανακι????? κρίμα είναι!

η αλήθεια είναι ότι με νοιάζει και θα στενοχωριέμαι..... σκεφτόμασταν μήπως πάμε και κανένα βουνο και όχι θάλασσα και να έχει καμια πισινα το ξενοδοχείο έτσι ώστε να κάνει ο άντρας μου τα μπανακια του!

 

το εξοχικό μας είναι στο μαγευτικό Πευκί!!!!!!! όπου αν είδατε είχαν κρούσματα από Σέρβους τουρίστες αυτές τις μέρες! τωρα έφυγαν όλοι και δν κυκλοφορεί κανείς πλέον στο δρόμο από την Παρασκευή ..... ούτε καν οι ντόπιοι από τον φόβο τους!

 

Πφφφ οπότε εκεί θα ήταν καλύτερο να μην πάτε Ειρηνουλα μου,δεν είμαστε για να διακυνδινευουμε τώρα..

Καλά κάνεις κ σκέφτεσαι κ τον αντρουλη σου εννοείται κ ναι να πάτε κάπου(είτε ξενοδοχείο είτε airbnb αφιέρωσε 10' μόλις φτάσεις έχε ένα ντετολ μαζί κ κάνε μια το μπάνιο κ λίγο κομοδίνα κτλ..εγώ η ύστερο το έκανα αυτό κ προ κορονοιου:rolleyes:..ειδικά το κοντρόλ της tv!!) Απλα να κοιτάξεις να μην είσαι πολύ καμρυα από κάποιο κέντρο υγείας ο μη γένοιτο κάτι να είσαι ασφαλής!! Κ να σου πω κ κατι,? Κ η ξαπλωστρα για αραλικι μια χαρά είναι..έτσι να αλλάξετε παραστάσεις..

Να περασετε σουπεεερ!!!!

Just now, Marti είπε:

Σε ευχαριστω πολύ! 

Επειδή έδειξα την προχθεσινή φωτο κόλλησα το μικρόβιο λεει.. έλεος! Και ό,τι εχω παρει δε τα φέρνουμε σπίτι.. Του λεω στην ομαδα οι περισσότερες έχουν πάρει ενα σωρό πράγματα.. Αλλα είναι κάθετος! 

Ναι λογικά γι αυτό δε σε αφήνει.. 

Ααα είναι τόσο...οκ..

Τουλάχιστον έχετε πάρει κάποια έστω κ εκτός σπιτιού..

Ευελπιστώ μόλις μπεις στον μήνα σου με το καλό να λογικευτει κ να σ αφήσει να τα φέρετε όλα σπίτι ώστε να προλάβεις να τακτοποιήθεις πριν έρθει το νινι..

Τι να τους κάνουμε?!:P

Just now, Hliolousti είπε:

Καλημέρα σε όλες κοριτσουδια!!!

Ναι!!!έχει τρία λουλούδια ενωμένα και στα ενδιάμεσα κρέμονται πράσινα παλ φυλλαράκια σαν ευκαλύπτου και έχει και κάτι μικροανθάκια που ξεπετάγονται..

Αχ ποιο λες εσύ δεν το θυμάμαι,θα μπω να το ψάξω τώρα!!!!:razz:

Ο τοίχος σας είναι σπατουλαριστός ή έχει γρουμπαλάκια;έμας έχει γρουμπαλάκια και έχω απορία αν θα κολλάει το αυτοκόλλητο!!!

Γρομπαλακια σαν κάτι τοίχους που είναι έξω σε πολυκατοικίες πχ? Σαγρε? Γτ αν είναι έτσι δεν είμαι σίγουρη ότι θα κολλήσουν καλά αγαπη μου..

Just now, Annou είπε:

Kalimera koritsia mou!!!Kanw tin kabuli zaxarou k genika tis exetaseis aimatos ourwn ktl.

Steilte mou thetika vibes!:D

11 η ώρα κ δεν έχεις φάει τπτ ακόμη?? Θα είχα λιπουυμισει ηδηηηηη φιληηηηη :P

Όλα να πάνε σούπερ!!!!

Just now, Jasmine@ είπε:

Τι ζέστη είναι αυτή θα πω κ θα προσπεράσω το σχόλιο σου.... κ εγώ μόλις διάβασα για σταφυλόκοκκο έφυγε η ιδέα του μπάνιου! 
καλημερα σε όλες σε όσες δουλεύουν κουράγιο, κ καλά αποτελέσματα σε όσες κάνουν εξετάσεις! 
ειρηνακι σου έχω στείλει μνμ!

Ααααα τι μνμ κ εμείς στην απέξω???? Καλααααα θα στείλω κ εγώ μνμ στην @Eva137 τη κοιλουμπα μου γτ εδώ δε μ αφήνει να το ανεβάσω η βλακεία!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Πφφφ οπότε εκεί θα ήταν καλύτερο να μην πάτε Ειρηνουλα μου,δεν είμαστε για να διακυνδινευουμε τώρα.. 

Καλά κάνεις κ σκέφτεσαι κ τον αντρουλη σου εννοείται κ ναι να πάτε κάπου(είτε ξενοδοχείο είτε airbnb αφιέρωσε 10' μόλις φτάσεις έχε ένα ντετολ μαζί κ κάνε μια το μπάνιο κ λίγο κομοδίνα κτλ..εγώ η ύστερο το έκανα αυτό κ προ κορονοιου:rolleyes:..ειδικά το κοντρόλ της tv!!) Απλα να κοιτάξεις να μην είσαι πολύ καμρυα από κάποιο κέντρο υγείας ο μη γένοιτο κάτι να είσαι ασφαλής!! Κ να σου πω κ κατι,? Κ η ξαπλωστρα για αραλικι μια χαρά είναι..έτσι να αλλάξετε παραστάσεις..

Να περασετε σουπεεερ!!!!

ναι όντως αυτο με το ντετολ σιγουρααααα......αχ δεν ξερω τι θα κανουμε η αληθεια ειναι........

θα σας κρατω ενημερες....ιχιχιχι

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...