Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ MENOPUR 1200 ΜΕ ΗΜΕΡ.ΛΗΞΗΣ 7/2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, mairyfr είπε:

ΧΑΡΙΖΕΤΑΙ MENOPUR 1200 ΜΕ ΗΜΕΡ.ΛΗΞΗΣ 7/2020.

Δεν χρειαζομαι κατι τετοιο αλλα πραγματικα οταν βλεπω κοπελες, γυναικες, που χαριζουν τετοιου ειδους φαρμακα- χωρις να κατακρινω εκεινες που τα διαθετουν προς πωληση- μου βγαινει αυθορμητα ενα χαμογελο οτι υπαρχει αλληλεγγυη, αλληλοκατανοηση και ευαισθησια απο γυναικα προς γυναικα σε τετοια θεματα και ηθελα να πω απλα μπραβο σου κοριτσι μου. Καλη συνεχεια!

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Christina 82 είπε:

Καλησπέρα, σου απάντησα με προσωπικό μήνυμα, θα τις ήθελα πολύ καθώς θα πάω σε μια ήπια διέγερση και θα τις αγοράσω αλλιώς... 

Ευχαριστω

Καλησπέρα.Επειδή επικοινώνησε μια κοπέλα νωρίτερα από το σχόλιο σου, περιμένω να μου στείλει τη διεύθυνση της για να της τα στείλω.Σε περίπτωση που δεν απαντήσει, θα σε ενημερώσω.

Just now, nanoula90 είπε:

Δεν χρειαζομαι κατι τετοιο αλλα πραγματικα οταν βλεπω κοπελες, γυναικες, που χαριζουν τετοιου ειδους φαρμακα- χωρις να κατακρινω εκεινες που τα διαθετουν προς πωληση- μου βγαινει αυθορμητα ενα χαμογελο οτι υπαρχει αλληλεγγυη, αλληλοκατανοηση και ευαισθησια απο γυναικα προς γυναικα σε τετοια θεματα και ηθελα να πω απλα μπραβο σου κοριτσι μου. Καλη συνεχεια!

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!Εκτός του ότι τα φάρμακα αυτά τα πήρα δωρεάν μέσω της επιτροπής, ακόμη και να μη τα έπαιρνα, δε θα μπορούσα να βγάλω κέρδος από τον πόνο του άλλου.Είναι τόσο μεγάλο και επίπονο το ψυχολογικό κομμάτι, που γίνεται ακόμη μεγαλύτερο όταν δεν έχεις την οικονομική δυνατότητα να συνεχίσεις.Γιαυτό καλό είναι όταν δεν χρειαζόμαστε κάτι, να το χαρίζουμε απλόχερα, ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

 @mairyfrΟκ ευχαριστώ όπως και να έχει, είναι πολύ ωραία κινηση πραγματικά. 

Αν δεν επικοινωνήσει άμεσα πες μου, εγώ θα ξεκινήσω από εβδομάδα τη διεγερση! Ευχαριστώ, καλό βράδυ. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...