Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Προσπάθεια για δεύτερο παιδάκι 2020-2021


Recommended Posts


Διαφημίσεις

19 ώρες πρίν, Olia s. είπε:

Γειά σας κορίτσια! Ποιες είμαστε στην προσπάθεια για δεύτερο παιδάκι;; Θα χαρώ πολύ να τα λέμε !

Γεια σου! 

Άλλη μια εδώ στην προσπάθεια για 2ο. Εδώ και καιρό... 

Σου εύχομαι με το καλό να έρθει και να μην αργήσει καθόλου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Κι εγώ μια απ' τα ίδια.ελπιζω να φανεί τυχερό το νέο θεματακι.

Νομίζω ήσουν στις μανουλες οκτ 2018??? Εγώ ήμουν στου Δεκεμβρίου έλα στο δικό μας θέμα είμαστε πολλές θα σε κάνω παράθεση με το καλό σε όλες μας!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Agatte είπε:

Γεια σου! 

Άλλη μια εδώ στην προσπάθεια για 2ο. Εδώ και καιρό... 

Σου εύχομαι με το καλό να έρθει και να μην αργήσει καθόλου! 

Σ ευχαριστώ πολύ Agatte! Το ίδιο εύχομαι και σένα! Πόσο καιρό προσπαθείς, αν επιτρέπεται; Εγώ είμαι μεγαλούτσικη, δεν ήρθε και πολύ εύκολα το πρώτο... Αντίθετα δεύτερο ήρθε μετά από 6 μήνες προσπάθειας τον Ιούνιο, αλλά δυστυχώς το έχασα στην 10 εβδομάδα... Αυτό το μήνα ξεκινήσαμε ξανά... όχι καί με τις καλύτερες προοπτικές λόγω ενδομητρίου... Ας έρθει για να μείνει αυτή τη φορά...Στο μεταξύ μια κοπέλα με έκανε tag σ ένα άλλο θέμα, που υπάρχει ήδη, με ίδιο περιχόμενο, αλλά δε ξέρω πως να σε καλέσω και εσένα... είμαι καινούργια... θα τον βρω τον τρόπο... πως μπορώ να επισημάνω το όνομά σου;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 37 λεπτά , Olia s. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ Agatte! Το ίδιο εύχομαι και σένα! Πόσο καιρό προσπαθείς, αν επιτρέπεται; Εγώ είμαι μεγαλούτσικη, δεν ήρθε και πολύ εύκολα το πρώτο... Αντίθετα δεύτερο ήρθε μετά από 6 μήνες προσπάθειας τον Ιούνιο, αλλά δυστυχώς το έχασα στην 10 εβδομάδα... Αυτό το μήνα ξεκινήσαμε ξανά... όχι καί με τις καλύτερες προοπτικές λόγω ενδομητρίου... Ας έρθει για να μείνει αυτή τη φορά...Στο μεταξύ μια κοπέλα με έκανε tag σ ένα άλλο θέμα, που υπάρχει ήδη, με ίδιο περιχόμενο, αλλά δε ξέρω πως να σε καλέσω και εσένα... είμαι καινούργια... θα τον βρω τον τρόπο... πως μπορώ να επισημάνω το όνομά σου;

Αχ καλή μου κι εγώ μεγαλούτσικη είμαι... Κι ο άντρας μου ακόμα πιο μεγαλούτσικος! Εγώ 38, εκείνος 47. Έχουμε ένα παιδί 9 ετών, το 2ο το χάσαμε κι εμείς στη 10 βδομάδα λόγω παλινδρομησης, πριν 3 περίπου χρόνια. Από τότε τίποτα... Προσπαθούμε εντατικά από αρχές του χρόνου με παύση το καλοκαίρι, λόγω άλλων θεμάτων υγείας. Το σπερμοδιάγραμμα βγήκε κακό αν και ο ανδρολογος του, λέει πως το μόνο που χρειάζεται, είναι καθημερινές επαφές. Τι να πω... Μακάρι σύντομα όλες να έχουμε ευχάριστα, αν και ομολογώ πως για μένα πια, μου φαίνεται πολύ μακρινό... Τώρα την περιμένω και ξερω πως θα έρθει. Όλα της τα συμπτώματα, είναι εδώ! 

Δεν ξέρω πως μπορείς να με προσθέσεις... Ίσως με @ πριν το ονομα μου. Ή πες μου πως λέγεται η ομάδα για να κάνω αναζήτηση. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Olia s. είπε:

Σ ευχαριστώ πολύ Agatte! Το ίδιο εύχομαι και σένα! Πόσο καιρό προσπαθείς, αν επιτρέπεται; Εγώ είμαι μεγαλούτσικη, δεν ήρθε και πολύ εύκολα το πρώτο... Αντίθετα δεύτερο ήρθε μετά από 6 μήνες προσπάθειας τον Ιούνιο, αλλά δυστυχώς το έχασα στην 10 εβδομάδα... Αυτό το μήνα ξεκινήσαμε ξανά... όχι καί με τις καλύτερες προοπτικές λόγω ενδομητρίου... Ας έρθει για να μείνει αυτή τη φορά...Στο μεταξύ μια κοπέλα με έκανε tag σ ένα άλλο θέμα, που υπάρχει ήδη, με ίδιο περιχόμενο, αλλά δε ξέρω πως να σε καλέσω και εσένα... είμαι καινούργια... θα τον βρω τον τρόπο... πως μπορώ να επισημάνω το όνομά σου;

Εγώ σε έκανα tag θα σας κάνω και τις δύο εκεί στο άλλο...

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...