Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ


Recommended Posts

Εγώ επειδή είχα θέμα με τον τράχηλο και γέννησα πριν μπω στον 9ο έτσι ξαφνικά, φοβάμαι την δίδυμη κύηση και την προωρότητα! Ξέρω ότι θα πρέπει να κάνω περίδεση, όπως και να χει! Κάπως με τρομάζει η δίδυμη σαν εγκυμοσύνη! Τα παιδάκια φυσικά καλοδεχούμενα!

3 δεν θα έβαζα ούτε εγώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 9/12/2020 at 4:38 ΜΜ, santibel είπε:

Μαράκι μουυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!! κοριτσακι μου γλυκό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! και πάλι εδω αγαπη μου στον αγωνα βλεπω και οι δυο. σε αλλα καφέ βέβαια αλλα στο ίδιο σαιτ. με το καλό μαρακι μου καλό.

τις δικές μου αλλαγές πανω κ΄'ατω τις βλέπεις απο το φεις. εγω ξεκινάω με δότρια πλέον μπας και τα καταφέρω. πηγαίνω στον δικό σου ερωταααααααααααα, χαχαχαχαχα!!! έιπα αφου όλα πλέον ειναι νέα στη ζωη μου, ασ εχω και ενα νεο ντοκ. σ αγαπώ πολύυυυυυυ!!! θα χαρω ν  τα λέμε όπως παλια. 

Ειμαι και γω εδω Κοριτσακια μου!!!! Το κεκακι αλλα με νεο προφιλ γιατι το αλλο δεν μπαινει! Σας αγαπω πολυ!!! Καλη δυναμη κοριτσια μου! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, maria030603 είπε:

χαζη ερωτηση... γιατι κ γω μπορει να λογαριαζω χωρις τον ξενοδοχο..

το καθε εμβρυακι μονο του δεν ειναι? τα εχουν πχ ανα δυαδες η τριαδες?

εμενα μου εμειναν 3. λετε να υπαρχει περιπτωση να ειναι κ τα 3 μαζι?

Δεν τα βάζουν ένα ένα...τα βάζουν σε 2αδες.αν υπάρχουν 3 συνολικά βάζουν τα 2μαζι κ το άλλο μόνο του.ετσι μου είπαν τουλάχιστον εμένα γιατί κ εμένα ήταν μονός αριθμός.ειχα 5 ακόμη και τα είχανε 2-2-1.

Τώρα όμως που το σκέφτομαι μήπως έχει να κάνει σίγουρα με το αν είναι 3ων ημερών και βλαστοκυστες.

Αν έχει μείνει 1 και 1 σίγουρα δεν τα βάζουν μαζί.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Alinaz είπε:

Μαρακι μου!!!! Βουυυυρ για πολλα μωρακια!!!!!!! 

Φα κανουμε πολλα παιντιααααα!!!!!!!!;-);-);-);-)

Just now, vals είπε:

Δεν τα βάζουν ένα ένα...τα βάζουν σε 2αδες.αν υπάρχουν 3 συνολικά βάζουν τα 2μαζι κ το άλλο μόνο του.ετσι μου είπαν τουλάχιστον εμένα γιατί κ εμένα ήταν μονός αριθμός.ειχα 5 ακόμη και τα είχανε 2-2-1.

Τώρα όμως που το σκέφτομαι μήπως έχει να κάνει σίγουρα με το αν είναι 3ων ημερών και βλαστοκυστες.

Αν έχει μείνει 1 και 1 σίγουρα δεν τα βάζουν μαζί.

οταν μαθω θα σας πω.... 

εκλεισα ραντεβου με την ενδοκρινολογο μου την επομενη Τριτη να δουμε τι θα μου πει.. σιγουρα θα με βαλει να κανω εξετασεις να δουμε πως παω 


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, maria030603 είπε:

Φα κανουμε πολλα παιντιααααα!!!!!!!!;-);-);-);-)

οταν μαθω θα σας πω.... 

εκλεισα ραντεβου με την ενδοκρινολογο μου την επομενη Τριτη να δουμε τι θα μου πει.. σιγουρα θα με βαλει να κανω εξετασεις να δουμε πως παω 

Καλή αρχή Μαρία μου. Θα κανείς υπέρηχο και τις βασικές αίματος.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Καλή αρχή Μαρία μου. Θα κανείς υπέρηχο και τις βασικές αίματος.

σ ευχαριστω πολυ!!!!!!! περιεργα τα συναισθηματα.. ειμαι περιεργη ανυπομονη φοβαμαι ολα μαζι...χαχαχαχα


οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

NKQXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, maria030603 είπε:

σ ευχαριστω πολυ!!!!!!! περιεργα τα συναισθηματα.. ειμαι περιεργη ανυπομονη φοβαμαι ολα μαζι...χαχαχαχα

Βλέπεις; Δεν ξέρεις αν θέλεις κιόλας κάποιες φορές. Εγω έτσι αισθανόμουν στην αρχή. Μετά μου πέρασε βέβαια.

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...