Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες Δεκεμβριου 2022


Recommended Posts

πρίν από 18 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Δυστυχώς ξέρω πολλες περιπτώσεις π τ έχουν παθει δυο φορες κάποιοι λένε δεν υπαρχει λόγος κάποιοι ότι κάτι μπορεί να εμποδίζει στην σάλπιγγα.. Ο Θεός βοηθός!!! Κορίτσια να μας στελνετε τα νέα σας σήμερα να παιρνουμε δυναμηηη

Ευχομαι πραγματικα να είναι καθυστερημένη σύλληψη κοριτσι μου..

πρίν από 9 λεπτά , Ellidr είπε:

Μαζί έχουμε 

Να ξέρεις ότι 5 μαϊου είναι της Αγίας Ειρήνης της Χρυσοβαλάντου 

Η χάρη της θα μας βοηθήσει και θα είναι όλα καλά ν ακούσουμε τις καρδούλες να χτυπάνε δυνατά τα τα τα

Μακαριιιι! κι εγω για καρδουλα θα παω.Θα ειμαι 6+5. 

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια .. Με το καλό όλες να έχουμε τα μωράκια  μας στην αγκαλιά μας σε λίγο καιρό … 

Δυστυχώς εγώ δεν έχω καλό προαίσθημα έχω παρά πολύ αίμα σαν περίοδο … και τα χάπια  προγεστερονης δεν μου έκαναν τίποτα .. Θα παρω σε λίγο τηλ τη γιατρό μου να επισπεύσουμε το ραντεβού γιατί υποτίθεται θα με ξαναεβλεπε την άλλη Παρασκευή …

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Stacy123 είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Με το καλό όλες να έχουμε τα μωράκια  μας στην αγκαλιά μας σε λίγο καιρό … 

Δυστυχώς εγώ δεν έχω καλό προαίσθημα έχω παρά πολύ αίμα σαν περίοδο … και τα χάπια  προγεστερονης δεν μου έκαναν τίποτα .. Θα παρω σε λίγο τηλ τη γιατρό μου να επισπεύσουμε το ραντεβού γιατί υποτίθεται θα με ξαναεβλεπε την άλλη Παρασκευή …

Kαλημέρα κορίτσι μου και εύχομαι να πάνε όλα καλα. Εννοείται μίλησε με τον γιατρό σου να σε δει πιο σύντομα. Χοριακή έχεις κάνει? Μήπως να ξανα έκανες να δεις αν εχει ανεβει ικανοποιητικά? Κι απο εκεί βλέπουμε πως πάει η κύηση αρχικά. Πόσων εβδομάδων είσαι;


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Kαλημέρα κορίτσι μου και εύχομαι να πάνε όλα καλα. Εννοείται μίλησε με τον γιατρό σου να σε δει πιο σύντομα. Χοριακή έχεις κάνει? Μήπως να ξανα έκανες να δεις αν εχει ανεβει ικανοποιητικά? Κι απο εκεί βλέπουμε πως πάει η κύηση αρχικά. Πόσων εβδομάδων είσαι;

Έχω κάνει μόνο μια χοριακη προχθές πριν να πάω στη γιατρό  που βγήκε 290 …. Μου είπε ότι είναι πολύ μικρή η κύηση και δεν φαίνεται τίποτα στον υπέρηχο ..

Χαμηλό μου φαίνεται πάντως το 290  γιατί υπολογίζω η σύλληψη ν έγινε αρχές Απριλίου  .. Ίσως κάνω άλλη μια για να δω αν έχει διπλασιαστεί η κατέβηκε.. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και σου εύχομαι ο,τι καλύτερο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 8 λεπτά , Stacy123 είπε:

Έχω κάνει μόνο μια χοριακη προχθές πριν να πάω στη γιατρό  που βγήκε 290 …. Μου είπε ότι είναι πολύ μικρή η κύηση και δεν φαίνεται τίποτα στον υπέρηχο ..

Χαμηλό μου φαίνεται πάντως το 290  γιατί υπολογίζω η σύλληψη ν έγινε αρχές Απριλίου  .. Ίσως κάνω άλλη μια για να δω αν έχει διπλασιαστεί η κατέβηκε.. Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου και σου εύχομαι ο,τι καλύτερο 

Κι εγω θα σου ελεγα κανε αλλη μια σημερα  και θα ξεκαθαρισει το τοπιο.. Μπορει να ειχες καθυστερημενη συλληψη και να εχει ανεβει σημερα. Ευχομαι να πανε ολα καλα κοπελα μου! Ενημερωσε μας για τα νεα σου!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Stacy123 είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Με το καλό όλες να έχουμε τα μωράκια  μας στην αγκαλιά μας σε λίγο καιρό … 

Δυστυχώς εγώ δεν έχω καλό προαίσθημα έχω παρά πολύ αίμα σαν περίοδο … και τα χάπια  προγεστερονης δεν μου έκαναν τίποτα .. Θα παρω σε λίγο τηλ τη γιατρό μου να επισπεύσουμε το ραντεβού γιατί υποτίθεται θα με ξαναεβλεπε την άλλη Παρασκευή …

Καλημερα συμφωνώ κ εγώ μια χοριακη θα σε κατατοπισει κ θα σε δείξει πως παει!! Κάντην αν μπορεις κ σμρ κ μετα μιλά με το γιατρό σου ευχομαι να πανε ολα καλα!! 


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , Stacy123 είπε:

Γεια σας κορίτσια .. Με το καλό όλες να έχουμε τα μωράκια  μας στην αγκαλιά μας σε λίγο καιρό … 

Δυστυχώς εγώ δεν έχω καλό προαίσθημα έχω παρά πολύ αίμα σαν περίοδο … και τα χάπια  προγεστερονης δεν μου έκαναν τίποτα .. Θα παρω σε λίγο τηλ τη γιατρό μου να επισπεύσουμε το ραντεβού γιατί υποτίθεται θα με ξαναεβλεπε την άλλη Παρασκευή …

Καλημέρα κορίτσι μου. Δεν ξέρω να σου πώ τι και πως αλλα εντελώς συμπτωματικά μια ξαδέρφη αιμορραγούσε κανονικα σαν περίοδο τωρα πριν 1 βδομαδα κι ολα ειναι ενταξει!!

Link to comment
Share on other sites

Είδαμε έναμικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 18 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Είδαμε έναμικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά

Aχ τι τελεια τα νεα σου Ραφαελλα μου! Με το καλο να ακουσετε και καρδουλα!

  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Rafaela_123 είπε:

Είδαμε έναμικρό άσπρο πλασματάκι που η καρδούλα του παλλόταν αλλά δεν Ακουγόταν μου είπε ότι μέχρι την Δευτέρα θα ακούγεται!! Την Τρίτη έχω ραντεβού για τη δουλεια και μου είπε να το ακούσω τότε…να μη βάλω άλλο ραντεβού!! Πωπω χάζεψα… ευτυχώς βρίσκεται σε πολύ καλή θέση σε σχέση με το ινομυωμα που έχω αλλά μεγάλωσε λίγο πάλι αυτό,μου είπε ότι θα μεγαλώσει και άλλο αλλά δεν θα επηρεάσει καθόλου εκεί που είναι!! Είναι μάλλον μεγαλύτερο απο 5&2 μάλλον είμαι 6 εβδομαδες πρέπει να έγινε η σύλληψη πιο νωρις…και επίσης είναι 2.5 χιλιοστά

Υπεροχα νεα!!! Μπραβο κοπελα μου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες παίρνετε utrogestan έχετε ζαλάδες; Εγώ έχω τουλάχιστον δύο φορές τη μέρα γυρίζουν τα πάντα γύρω μου επίσης έχω πολλές ναυτίες ευτυχώς χωρίς εμετό ακόμα! Στο γιο μου δεν είχα κάτι τέτοιο. Πώς την παλεύετε;

Μίλησα και με γιατρό για τα καφέ μου είπε δεν ανησυχούμε ιδιαίτερα είναι κάτι συνηθισμένο σχεδόν στις περισσότερες εγκυμοσύνες. Εύχομαι να είναι αλήθεια. Αλλά να ξεκουράζομαι και Τετάρτη θα με δει ελπίζω να έχει μεγαλώσει και να ακούσουμε καρδούλα.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Hope.2019 είπε:

Κορίτσια όσες παίρνετε utrogestan έχετε ζαλάδες; Εγώ έχω τουλάχιστον δύο φορές τη μέρα γυρίζουν τα πάντα γύρω μου επίσης έχω πολλές ναυτίες ευτυχώς χωρίς εμετό ακόμα! Στο γιο μου δεν είχα κάτι τέτοιο. Πώς την παλεύετε;

Μίλησα και με γιατρό για τα καφέ μου είπε δεν ανησυχούμε ιδιαίτερα είναι κάτι συνηθισμένο σχεδόν στις περισσότερες εγκυμοσύνες. Εύχομαι να είναι αλήθεια. Αλλά να ξεκουράζομαι και Τετάρτη θα με δει ελπίζω να έχει μεγαλώσει και να ακούσουμε καρδούλα.

Εγω ειχα δυο ζαλαδες ως τωρα αλλα κοριτσι μου συμπτωμα εγκυμοσυνης ειναι, εννοω πως ισως δε φταιει το ουτρο. Κουραγιο και οταν σηκωνεσαι να στεκεσαι λιγο πρωτα, μη βιαζεσαι. Ωραια τα νεα του γιατρου, να τον ακους!

 

Εγω κοριτσια πηγα κι εκανα χοριακη αν κ δε τη ζητησε ο γιατρος αλλα θα σκαγα! Γιατι ουτε στην αλλη εγκυμοσυνη ειχα κανει.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Annie4 είπε:

Εγω ειχα δυο ζαλαδες ως τωρα αλλα κοριτσι μου συμπτωμα εγκυμοσυνης ειναι, εννοω πως ισως δε φταιει το ουτρο. Κουραγιο και οταν σηκωνεσαι να στεκεσαι λιγο πρωτα, μη βιαζεσαι. Ωραια τα νεα του γιατρου, να τον ακους!

 

Εγω κοριτσια πηγα κι εκανα χοριακη αν κ δε τη ζητησε ο γιατρος αλλα θα σκαγα! Γιατι ουτε στην αλλη εγκυμοσυνη ειχα κανει.

Καλά έκανες κορίτσι μου. Οι γιατροί τα βλέπουν λίγο πιο ψυχρά και επιστημονικά αλλά σημασία έχει να κάνουμε ότι μας κάνει πιο ήρεμες!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...