Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Mανούλες Ιουνίου 2023


Recommended Posts

Ειχαμε καταληξει στο inglesina electa αλλα τελικα πηραμε το inglesina aptika 3 σε 1! Καλαθουνα αυγο καροτσι! Κλεινει πανευκολα κοριτσια, εχει καλες αναρτησεις! Το πηραμε σε προσφορα 800€ με δωρο την τσαντα inglesina,το αδιαβροχο για τη βροχη, σεντονια και μια κουβερτουλα! Μας αρεσει πολυ και οσοι γνωστοι μας το εχουν δεν το αλλαζουν!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 16 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Ειχαμε καταληξει στο inglesina electa αλλα τελικα πηραμε το inglesina aptika 3 σε 1! Καλαθουνα αυγο καροτσι! Κλεινει πανευκολα κοριτσια, εχει καλες αναρτησεις! Το πηραμε σε προσφορα 800€ με δωρο την τσαντα inglesina,το αδιαβροχο για τη βροχη, σεντονια και μια κουβερτουλα! Μας αρεσει πολυ και οσοι γνωστοι μας το εχουν δεν το αλλαζουν!

Καλορίζικο ! Και εγώ νομίζω προς αυτά θα κατευθυνθώ αλλά θέλω κάποια στιγμή να πάω από κοντά να τα δω , και εγώ για 3 σε 1 καρότσι κατέληξα 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , Στελλα33 είπε:

Ειχαμε καταληξει στο inglesina electa αλλα τελικα πηραμε το inglesina aptika 3 σε 1! Καλαθουνα αυγο καροτσι! Κλεινει πανευκολα κοριτσια, εχει καλες αναρτησεις! Το πηραμε σε προσφορα 800€ με δωρο την τσαντα inglesina,το αδιαβροχο για τη βροχη, σεντονια και μια κουβερτουλα! Μας αρεσει πολυ και οσοι γνωστοι μας το εχουν δεν το αλλαζουν!

Να το χαρείτε!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!

αντε να ετοιμαζομαστε! Εμεις το δωματιο του μωρου θα το κανουμε μετα απο 6μηνο, μεχρι τοτε θα ειναι στο δωματιο μας! Οποτε κρεβατακι ντουλαπα αργοτερα! Τωρα θα παρω συρταριερα και επανω θα βαλω αλλαξιερα!και μαλλον θα τα παρω απο ικεα γιατι και καλες τιμες εχει κ μια χαρα φαινονται! Στα «βρεφαδικα» τα χρυσοπληρωνεις κ δεν βρισκω λογο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Στελλα33 είπε:

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια!

αντε να ετοιμαζομαστε! Εμεις το δωματιο του μωρου θα το κανουμε μετα απο 6μηνο, μεχρι τοτε θα ειναι στο δωματιο μας! Οποτε κρεβατακι ντουλαπα αργοτερα! Τωρα θα παρω συρταριερα και επανω θα βαλω αλλαξιερα!και μαλλον θα τα παρω απο ικεα γιατι και καλες τιμες εχει κ μια χαρα φαινονται! Στα «βρεφαδικα» τα χρυσοπληρωνεις κ δεν βρισκω λογο!

Και εμείς συρταριέρα από τα ικεα θα πάρουμε και θα βάλουμε την αλλαξιερα πανω .. ντουλάπα δεν ξέρω αν θα χρειαστεί τόσο μικρακι .. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Arriel_83 είπε:

Ρε κοριτσια.. Νομίζω έχω εξάψεις.. Όχι πολλές.. Πχ τα ξημερώματα ξυπνάω μούσκεμα. Και μέσα στην ημέρα εκεί που κάθομαι ξαφνικά πυρώνω. Το έχει άλλη καμία ή να ψαχτώ; 

Κι εγω εδω και 3-4 μερες ξυπναω ιδρωμενη… Στη διαρκεια της ημερας δε μου εχει τυχει. Δεν ανησυχησα ομως,το απεδωσα στη ζεστη που εχει αυτες τις μερες

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Hope86 said:

Κι εγω εδω και 3-4 μερες ξυπναω ιδρωμενη… Στη διαρκεια της ημερας δε μου εχει τυχει. Δεν ανησυχησα ομως,το απεδωσα στη ζεστη που εχει αυτες τις μερες

Α λες να είναι απλά αυτό, η ζέστη, και τσαμπα τρελαίνομαι; Θα το παρακολουθήσω.. 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Arriel_83 είπε:

Α λες να είναι απλά αυτό, η ζέστη, και τσαμπα τρελαίνομαι; Θα το παρακολουθήσω.. 

Παρακολουθησε το και αν ειναι κατι αλλο πες μου κι εμενα 😂

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Arriel_83 είπε:

Α λες να είναι απλά αυτό, η ζέστη, και τσαμπα τρελαίνομαι; Θα το παρακολουθήσω.. 

Κι εγώ που αύριο μπαίνω στη 15η εβδομάδα και κοιμαμαι με κοντόμανικο ξυπνάω ιδρωμενη ενώ πριν την εγκυμοσύνη δεν είχα τέτοια θέματα και ήμουν πολύ κρυουλιαρα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , Arriel_83 είπε:

@Hope86 @Simodoro Γενικά, διάβασα, είναι λίγο φυσιολογικό να αλλάζει η θερμοκρασία του σώματος. Εχθές πάντως, κοιμήθηκα μια χαρά. Οπότε μάλλον δίκιο έχεις @Hope86 

Ναι κορίτσια και εγώ αυτό ξέρω , είναι φυσιολογικό οι έγκυες να έχουν εξάψεις 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 1/3/2023 at 12:35 ΠΜ, Fraoulitsa1 είπε:

Και εμείς συρταριέρα από τα ικεα θα πάρουμε και θα βάλουμε την αλλαξιερα πανω .. ντουλάπα δεν ξέρω αν θα χρειαστεί τόσο μικρακι .. 

Καλημέρα κορίτσια, συμφωνώ απόλυτα για τις συρταριέρες του ικέα και εγώ εκεί θα καταλήξω. Βρήκα ένα συγκεκριμένο μοντέλο (Hemnes νομίζω λέγεται) το οποίο είναι μασίφ ξύλο που είναι πολύ καλύτερο από τη μοριοσανίδα που έχουν οι περισσότερες συρταριέρες του εμπορίου. Αυτή είναι άσπρη με μαύρα πόμολα και σκέφτηκα πως άμα βρω κάποια που να μ αρέσουν περισσότερο μπορώ και να τα αλλάξω για να ταιριάζει καλύτερα με το υπόλοιπο δωμάτιο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/3/2023 at 9:12 ΠΜ, Lydiakiii είπε:

Καλημέρα κορίτσια, συμφωνώ απόλυτα για τις συρταριέρες του ικέα και εγώ εκεί θα καταλήξω. Βρήκα ένα συγκεκριμένο μοντέλο (Hemnes νομίζω λέγεται) το οποίο είναι μασίφ ξύλο που είναι πολύ καλύτερο από τη μοριοσανίδα που έχουν οι περισσότερες συρταριέρες του εμπορίου. Αυτή είναι άσπρη με μαύρα πόμολα και σκέφτηκα πως άμα βρω κάποια που να μ αρέσουν περισσότερο μπορώ και να τα αλλάξω για να ταιριάζει καλύτερα με το υπόλοιπο δωμάτιο.

Αυτή και τη malm έχω δει και εγώ και δεν έχω καταλήξει ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...