Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Ιδέες και λύσεις για οργάνωση


Recommended Posts

Aggeloudia δες λίγο αν εννοείς αυτές τις κρεμάστρες τις έχω δει σε σούπερ μάρκετ συγκεκριμένα σε Γαλαξία . Ελπίζω και πάλι να έχεις βρει

images?q=tbn:ANd9GcT068qRTK6YiYF1MeI9O7fm7y_-dV8h4XS2P9B8fnuHrjEdujBV

images?q=tbn:ANd9GcSMhZkS5lU9APeGfeZx7lMQUWXkYJMAH2C1SiOA24Ztw1k0tPnW1w

Επίσης πολύ βολικές για φουλάρια , γραβάτες , παντελόνια , κολιέ και ότι άλλο μπορεί να σας εξυπηρετεί .....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 318
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Οχι κοριτσακια.Εννοω για καρουλια ολόκληρα απο κορδελες.Κορδελες να δει το ματι σου!!!!!!!!!

Ειναι σαν αυτη που βαλατε αλλα χωρις το μαξιλαρακι και κλειενι στην ακρη για να μην πεφτουν τα καρουλια.Ισως αν έψαχνα χρυσό στα παπλώματα πιο ευκολα θα το έβρισκα

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι λοιπον ειναι γεγονος...ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΑΚΟΜΗ ΚΡΕΜΑΣΤΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!Βρηκα ομως αλλη λυση.Να παρω τις συρμάτινες τις απλές του καθαριστηρίου να τις κοψω στην ακρη και να περάσω μεσα τα μασούρια!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 11 months later...

Καλημέρα. Έχω να γράψω σχεδόν ένα χρόνο. Μου έλειψε πραγματικά... Καλώς σας βρίσκω λοιπόν ξανά με νέες ιδέες και ελπίζω να μαζευτούμε κι άλλες. Ας ξεκινήσω με μια συμβουλή :

Κάντε συνήθεια να τοποθετείτε κάθε πράγμα στη θέση του αφού το χρησιμοποιήσετε. Θα σας γλιτώσει από πήγαινε - έλα και θα είναι στη θέση του ανά πάσα στιγμή που θα το αναζητήσετε.

Link to comment
Share on other sites

Τα κουτιά και τα καλάθια είναι ότι καλύτερο για να αποθηκεύσουν μικρά και μεγάλα αντικείμενα. Μπορείτε να τα τοποθετήσετε σε ράφια, ντουλάπια, κάτω από τα κρεβάτια και πάνω στα έπιπλα σας !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μια πολύ ωραία ιδέα για να ξέρετε τι θα φορέσετε για όλη την εβδομάδα εσείς ή τα παιδιά σας είναι αυτή

KidsClothingTagsOrganizedCloset5.jpg

Και αυτό http://www.eimaimama.gr/2012/09/mama-ti-tha-foresw-aurio-sto-sxoleio.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...