Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 14 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αχ γελάω με το ποσό ξανθια είμαι! 😆 ...ναι το είδα...το δικό μου το clearblue ολόιδιο...θα ανεβάσω το predictor...μισο 

      Ανέβασα 

      Ξεκάθαρα θετικό!!! Εσένα είναι και πιο έντονο,οπότε μάλλον θα έχεις και πιο μεγάλη χοριακη.Σημερα το έκανες? Πριν πόσες μέρες έβαλες είπαμε το εμβρυακι?

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

χμμ:rolleyes: το ξανασκεφτομαι τωρα που το διαβασα πηγαν φιλοι με πιτσιρικια στην ηλικια του δικου μου κ δεν τρομαξαν θα δω τι θα κανουμε! thanks!

καλα ειχα ξεχσει να σου πω τοτε με τον λυκο κ τα 3 γουρουνακια ειχαμε ριξει τρελλο γελιο εμεις οι μεγαλοι κ τα πιτσιρικια απαιχτα!

την αρπαξα για τα καλα πολυ χαλια νιωθω ελπιζω να σηκωθω καλυτερα το πωι για δουλεια .

Συνήθως δεν δείχνουν οτι τρομάζουν κατα τη διάρκεια μιας παραστασης (σινεμά - θέατρο) αλλά μπορεί να εντυπωθεί μια σκηνή - ήρωας και να βλέπουν άσχημα όνειρα. Το καθε παιδί, ο κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός...

Ο γιος παρακολούθησε το Ξενοδοχείο για Τέρατα την 1η φορά σε ηλικία μόλις 3,5 και γελούσε μέχρι δακρύων.... όμως κάποια στιγμή είδε το Δρακουμελ στον ύπνο του να τον κυνηγά!!!Σημείωσε ότι είχε ενθουσιαστεί με την ταινία και την έχει δει 2 φορές! Του είπα λοιπόν την επόμενη φορά να του πει σήκω φύγε εγώ δεν είμαι στρουμφάκι να πας να πιασεις εκείνα.... έτσι και εγινε την επόμενη και δεν μας ξαναενόχλησε..

Για να βάζει target group ο Σκηνοθέτης της συγκεκριμένης παράστασης κάτι θα ξέρει! :cool:

καποτε με αυτην την φραση πηρα μια πολυ σημαντικη αποφαση. τωρα βλεπω οτι μου ειχε βγει σε καλο!

:D

αχ ευχαριστω 4uδι μου! μακαρι να τους πανε ολα καλα! θελουν μολις πατησει λιγο καλα το μαγαζι να παντρευτουν τα παιδια!

το θυμάμαι κοριτσάκι μου! Όλα καλά θα πάνε... ;)

περαστηκα βρε! αλλα ξερω! σιγα μην κατσεις μεσα, σιγα μην σε ριξει κ σιγα μην παρεις φαρμακα!!!!

Όλα τα ξέρεις .....:tongue:

μ΄εσουν πολυ οι φλινστοουνς εγω τον ρωτησα παλι τι θελει και επιμενει στον μακουιν:rolleyes:

Υπάρχει στολή μακουιν εμείς την πήραμε πέρυσι απο Η&Μ. Ήταν ανένδοτος!

Καλημερα κοριτσια και καλη βδομαδα!!!τι κρυο και παγωνια..

Ειρηνη μου?ελπιζω να εισαι καλυτερα..

Μπιλλακι μπραβο για την μανουλα που το αντιμετωπιζει ετσι και δεν παραιτειται..οσο για τα δικα σου μην το βλεπεις σαν ανικανοτητα δικη σου..πολλες φορες συντρεχουν λογοι που μας κανουν να μην βαζουμε τελος σε οτι μας ενοχλει..προφανως σκεφτεσαι και αλλα πραγματα που σε κρατανε.οτι και αν ειναι ελπιζω να λυθει γρηγορα..

4αδακι ειναι καλυτερα η πλατη σου?

Καλαμαρακι ομορφο Σ/κ περασες μπραβο..οσο για την μικρουλα λογικο ειναι που μετα απο τοσες μερες κλεισουρας να χαιρεται που θα παει σχολειο..καλη επανοδο λοιπον στην ρουτινα της μικρουλας..

Αφροδιτακι μπραβο και στους δυο σας για την τακτοποιηση..

Εμεις χθες δεν καναμε απολυτως τιποτα..λιγο ηταν τα κεφια μου πεσμενα,λιγο το κρυο που ειχε συν το γεγονος οτι νιωθω πολυ πολυ κουρασμενη,δεν πηγαμε πουθενα..ο αντρας μου εψησε μπριζολιτσες,εφτιαξα πατατες σαν τηγανητες και φαγαμε το μεσημερι,μαζεψα την κουζινα,κοιμισα την μικρη και σιδερωσα οτι υπηρχε,τα τακτοποιησα,εβαλα ενα ακομη πλυντηριο και τα απλωσα,εκανα μπανακι-λουσιμο τα κοριτσια,κοψαμε νυχακια,ετοιμασα τα ρουχα μας για σημερα,εφτιαξα σαλτσουλα κοκκινη με μανιταρια,πιπεριες, κρεμμυδακι,μαιντανο,καροτακι(οτι ειχα δηλαδη το εβαλα)για να φαμε σημερα με σπαγγετι,κοιμισα τα παιδια,εκανα μπανακι και εγω λουστηκα εφτιαξα τα μαλλια μου,εβγαλα φρυδακια και κατα τις εντεκαμιση βουρ στο κρεβατι..

ακόμα πονάει πολύ και τα σημεία που με χτυπάει έχουν επεκταθεί... ευτυχώς γιατι σε συνδυασμό με το θώρακα μας ανησυχούσε. Τώρα είμαι πιο σίγουρη οτι είναι απο κρύωμα... :(

καλημέρα!!

ioanna να χαίρεσαι το αγοράκι σου, χρόνια του πολλά!!κοντά είναι και ο δικός μου, σ ενα μήνα γίνεται 2....αχχχ μεγάλωσε το αγόρι μου...

4u περαστικά για το πιασιματάκι...

Αφροδίτη ωραίες τακτοποιήσεις!

καλαμάρι τέλεια η κοριτσοπαρέα με ουζάκι...καλά εγω εχω να το κάνω χρόοοονια....κανα καφέ μόνο μπορώ και ξεκλέβω και αυτό μια στο τόσο...τέλοσπάντων, δεν πειράζει...

εμεις στείλαμε σήμερα τη μικρή παιδικό μετά από μια εβδομάδα που ήταν άρρωστη και δεν πήγε και.....έκλαιγε το κοριτσάκι μου:(:(:(δεν ήθελε να παει....όταν πήγε στον παιδικό τελικά σταμάτησε τα κλάματα αλλά είναι ακόμα κ τώρα κάπως απομονωμένη και πεσμένη μου είπε η δασκάλα της....ελπίζω να συνηθίσει πάλι σύντομα...

εγω εχω αργά μάθημα, η φωνή μου όμως είναι κλεισμένη, οσμίζομαι φαρρυγγίτιδα....για να δω πώς θα βγάλω το μάθημα...:rolleyes:

Ευχαριστώ!

Καλημέρα κορούλες και καλή μας εβδομάδα.

Δεν θα πω περισσότερα για τα θέματα που κάνουν ότι μπορούν για να με ρίξουν, παρά μόνο ευχαριστώ για τις ευχές σας, τη σκέψη σας και φυσικά όσες έκαναν τον κόπο να μου "μιλήσουν" με προσωπικά μηνύματα. Ξέρετε πόσο το εκτιμώ και εννοείται θα σας απαντήσω. Σας ευχαριστώ όλες που με έχετε έννοια. ;)

Πήγα το παιδάκι μου σχολείο και μετά είχα μακρινές, εξωτερικές δουλειές... πω-πω.. η μέση πόνεσε! :|

Επέστρεψα σπιτάκι μου και είναι αρκετές οι δουλίτσες που έχω στο μυαλό μου να κάνω. Για να δούμε τι θα μου "βγει".

Σας φιλώ όλες και θα είμαι εδώ γύρω.

Καλημέρα! Καλημέρα! Καλημέρα!

και καλή εβδομάδα να έχουμε όλοι μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλες!!!

Πραγματικά ομορφο ΣΚ αλλα την Κυριακή μου χάλασε ,,, εμεινα απο μέση

Οκ!!! Ποναω πολύ στην δουλεια ειμαι αν με ρωτάτε απλά πηγαινω σαν χελώνα!!!

Αργα και σταθερά!!!

Ειρηνη μου, ματσ!!!

Κοριτσάκια Ματσ!!!

Σας στέλνω την αγάπη μου - 4 πλυντήρια σιδέρωσα χτες πριν με πιασει η μέση μου!!!

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα! Ειρηνάκι πολύ με χαροποίησαν τα σημερινά σου μηνύματα! Τραβάμε μπροστά! Αν πέσεις εσύ καλή μου, θα προκαλέσεις ντόμινο! Μέτρα πόσες είμαστε!

Σήμερα έχω δουλίτσες οπότε πίνω καφεδάκι και ξεκινώ!

Καλή εβδομάδα σε όλους!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

Μία από τις εξωτερικές δουλειές ήταν να πάω στο lidl, που μου είχε πει μία φίλη για να δω για αθλητικό σουτιέν.

Πράγματι, βρήκα, ωραιότατο αθλητικό, με 6,99.

Σβήστηκε από τη λίστα των πραγμάτων που χρειαζόμουν άμεσα. :D

Άδειασα τα "απόνερα" του πλυντηρίου ρούχων

Εβαλα ένα σύντομο πλυντήριο με το νέο αθλητικό σουτιέν και κάποια ακόμα "ευπαθή"

Μάζεψα το υνποδωμάτιό μας.. πόσα είχαν "βγει".. :rolleyes:

Επλυνα τα πιατικά

Αδειασα τους παγκους τις κουζίνας μου από... "διάφορα"...

"Ελυσα" τις πλάκες τις τοστιέρας για να πλυθούν

Μάζεψα κάποια ρουχαλάκια από την απλώστρα

Τακτοποίησα τα χθεσινά μας ρούχα, στις θέσεις τους

Πέρασα με βρεγμένο βιτέξ, τα σύρματα για ν' απλώσω

Συνεχίζω τα "μαζέματα" γιατί χθες δούλευα μέχρι αργά και τ' αγόρια έχουν κάνει ένα σπίτι... :tongue:

Σας φιλώ

Υ.Γ. Ιωαννα, να χαίρεσαι το βλασταράκι σου!

Πάντα γερό, πάντα ευτυχισμένο, πάντα τυχερό! :-P


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτάκι ποιός παίζει τύμπανα????? μπράβο για τις δουλίτσες....έλαμψε το δωμάτιο!!!

Ο μπαμπάς μας παίζει κρουστά!

ηθελα να κανω quote στο μην της αφροδιτης, αλλα ειπε οχι!

τι να πω!!!! ελα κ στο δικο μου πανικ-βρωμο room!!!

Μιλάνε όλοι μιλάει και η yotou.......που κάνει συνέχεια δουλειές...

Αφροδιτακι. Μπραβο για το δωματιο ρε συ! Θαυμματα εκανες κι εσυ κ ο αντρας σου βεβαια ε! Μην του φας την δοξα:D

Όχι βέβαια..... και οι 2 το καθαρίσαμε! :)

Αφροδιτακι μπραβο σας για το βρωμοroom!Εγινε αγνωριστο!!!Σας εχω πει οτι ζηλευω τρελα που δεν εχω,ετσι?

Καλαμαρακι με ξελιγωσες με τα μπικοτα.....

Αχ μακάρι να μην το καταντήσω ξανά βρωμιάρικο και ακατάστατο...

αφροδιτάκι τέλειο το δωματιό σας. Μπράβο και στον άνδρα σου που βοηθάει. Ο δικός μου όσο χάλια και να είναι θα μου έλεγε "πως κάνεις έτσι; μια χαρά είναι"

Έτσι του έλεγα εγώ, χαχαχαχα..... :tongue:

Αφροδιτακι μπραβο και στους δυο σας για την τακτοποιηση..

;)

καλημέρα!!

Αφροδίτη ωραίες τακτοποιήσεις!

;)

αφροδιτη μπραβο για τις τακτοποιησεις μεγαλη ικανοποιηση κ αυτη!

γιωτα μου η μαμα ηταν μαζι μας στο παρτυ! απο βδομαδα αναμενουμε εισαγωγη για να ξεκινησει νεο κυκλο χμθ. ειναι καλα δεν ποναει κ ηταν ολο σουλατσο κ ψωνια 2 βδομαδες.

ενω καθε φορα μας λεει δεν αντεχω αλλο να παλεψω ΔΕΝ τα παραταει ανασκουμπωνεται κ συνεχιζει!

εγω περα απο την μαμα εχω τα δικα μου.....απλα κανω κυκλους γυρω απο μια κατασταση που δεν μου αρεσει με εχει ριξει πολυ η ανικανοτητα μου να σταματησω οτι με ενοχλει. κλεινομαι κ χανομαι οταν ειμαι ετσι γιαυτο σας ειπα ελπιζω να επανερθω αλλιως......

Χάρηκα για την μαμά σου! Είναι αγωνίστρια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα στην παρέα! Ειρηνάκι πολύ με χαροποίησαν τα σημερινά σου μηνύματα! Τραβάμε μπροστά! Αν πέσεις εσύ καλή μου, θα προκαλέσεις ντόμινο! Μέτρα πόσες είμαστε!

ΣΕ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ γι αυτό το γλυκό σου μήνυμα...:!:

Εσυ εισαι αυτη που μεταδιδεις σε αγνωστους τοση θετικη ενεργεια οποτε εχεις καλα πραγματα μεσα σου γι αυτο να ξερεις οτι ολα θα σου πανε καλα!

Τι να πω... σ' ευχαριστώ πολυ! :P:p

4a00bb70-cc1d-4af0-b74a-a3b92665265c_zpsdaa0edb9.jpg

66349748-deb2-4f2b-8a2f-fe4d084539e1_zpsd86ce5af.jpg

Υπέροχα τα φαγώσιμα. Ευγε κορίτσι μου!

ΠΡΙΝ

ΚΑΙ ΜΕΤΑ

Εύγε και στους δυο σας! ;)

Σίγουρα θα έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος απο το μυαλουδάκι σου!

πωπωπωπωπω ερημιες................

εμ βεβαια λειπει η μανα κ δεν χορευουν οι κορες!

Αχ Γιωτάκι μου... τι όμορφο σχόλιο... :P σ' ευχαριστώ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Ειρήνη χάρηκα με το μήνυμα που πόσταρες: keep calm and stay positive! Μάλλον κάπως έτσι βλέπεις κι εσύ τα πράγματα σιγα-σιγά. Συμφωνώ απόλυτα με την christine ότι όλα μαζί φαίνονται βουνό. Το είχαμε κουβεντιάσει πριν λίγο καιρό που είχα κι εγω θεματάκια. Ένα- ένα πραγματάκι κάθε φορά και όλα θα μπούνε στη θέση τους.

mumsofia και 4U περαστικούλια σας εύχομαι.

Απόψε κοιμηθήκαμε καλύτερα. Ο μπέμπης πετάχτηκε μόνο μια φορά με πόνο και κλάματα αλλά ηρέμησε γρήγορα. Νιώθω ξεκούραστη αλλά όχι ανανεωμένη αφού μείναμε μέσα το σκ.

Από δουλειές έχω διάφορα να κάνω και κυρίως σίδερο. Θα μαγειρέψω λαβράκι με μπρόκολο για μας. Για το παιδί έχω από χθες κοτοπουλάκι με λαχανικά. Ελπίζω να προλάβω και καμιά από τις παλιές εκκρεμότητες. Να δω τι θα μπορέσω να σβήσω από τις λίστες μου αυτή την εβδομάδα...


h6cQp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτάκι χίλια μπράβο για το βρωμορούμ σας, κάνατε πολύ καλή δουλειά.

Για να το διατηρήσεις έτσι προσπάθησε να σκεφτείς τι φταίει που χαλάει/αναστατώνεται συνέχεια. Είναι απλά κακές συνήθειες? Μήπως χρειάζεται κάποιο παραπάνω ντουλάπι ή ράφια ή κουτιά?


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ειρήνη κατάλαβα καλά, σου έμεινε ο μοχλός στο χέρι? Καλά αν συνεβαινε αυτό την ώρα της οδήγησης τι θα έκανες? Τι σου είπανε από το συνεργείο?

Τώρα για όλα τα θέματα που σε απασχολούν, και έχεις δίκιο σας ήρθανε πολλά μαζεμένα, να σου πω εγώ τι κάνω όταν τα βλέπω όλα βουνό. Προσπαθώ να μην βλέπω όλα τα προβλήματα μαζεμένα, έτοιμα να με πλακώσουν, τα σπάω στο μυαλό μου σε κομματάκια.

Κοιτάω τι και αν μπορώ να διορθώσω κάτι άμεσα, έστω και μικρό, για να μικρύνει το βουνό. Είμαι σίγουρη ότι θα βρεις και εσύ τον τρόπο σου να τα δεις όλα ξανά πιο αισιόδοξα.

Αυτό ακριβώς είπα στον άντρα μου.. και επέστρεφα από εθνική.. σκέψου λοιπόν τι θα μπορούσε να γίνει... :?

Το πρόβλημα είναι, πως σαν Ειρήνη, έχω μάθει να ζω τη ζωή μου, όπως επιλεγω εγώ. Είμαι πολύ ελεύθερο πνεύμα και δεν μπορώ κανενός είδους καταπίεση. Κρατώ μόνο ότι μου κάνει και είμαι ξεκάθαρη σ αυτό. Και έτσι πιστεύω πως είναι "σωστό" να ζει ο καθένας. Οπως νομίζει εκείνος. Γι' αυτό στα θέματα της προσωπικής σας ζωής είμαι κάπως "αυστηρή". Γιατί είναι δική σας. Δικές σας επιλογές, δικά σας τα τιμήματα, όποια και αν είναι αυτά.

Στο θέμα λοιπόν του μπαμπά, καταπιέζομαι πολύ, ακριβώς γιατί για την ώρα δεν έχω "επιλογές", πέρα από 2. Και δεν τις "επιλέγω" γιατί θα τον πληγώσω. Το ότι αυτή η κατάσταση με καταπιέζει όμως μου δημιουργεί πρόβλημα, το οποίο δεν θα λυθεί άμεσα, με δυσκολεύει πολύ.

============================

Μίλησα και με τον άντρα μου τώρα στο τηλ.. τους είπαν από τη δουλειά πως περιμένουν κάποια δάνεια μέχρι τον Μάρτιο... αν δεν τα πάρουν θα.. κλείσουν... :-( . Μόνο αυτό να μην γίνει...


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εύγε και στους δυο σας! ;)

Σίγουρα θα έφυγε ένα πολύ μεγάλο βάρος απο το μυαλουδάκι σου!

Έφυγε από πάνω του σίγουρα...Κι εγώ εννοείται πως είμαι χαρούμενη και ήταν μεγάλη έγνοια αλλά πρέπει να επικεντρωθώ στο να μην το ξανακάνω έτσι...

Αφροδιτάκι χίλια μπράβο για το βρωμορούμ σας, κάνατε πολύ καλή δουλειά.

Για να το διατηρήσεις έτσι προσπάθησε να σκεφτείς τι φταίει που χαλάει/αναστατώνεται συνέχεια. Είναι απλά κακές συνήθειες? Μήπως χρειάζεται κάποιο παραπάνω ντουλάπι ή ράφια ή κουτιά?

Φταίω εγώ αποκλειστικά λόγω έλλειψης χρόνου....Τις αποθηκευτικές λύσεις που χρειαζόμασταν τις έχουμε πάρει, τώρα μένει να δούμε πως θα αλλάξουμε τις θέσεις των επίπλων για να είναι όλα τακτοποιημένα.

Αυτό ακριβώς είπα στον άντρα μου.. και επέστρεφα από εθνική.. σκέψου λοιπόν τι θα μπορούσε να γίνει... :?

Το πρόβλημα είναι, πως σαν Ειρήνη, έχω μάθει να ζω τη ζωή μου, όπως επιλεγω εγώ. Είμαι πολύ ελεύθερο πνεύμα και δεν μπορώ κανενός είδους καταπίεση. Κρατώ μόνο ότι μου κάνει και είμαι ξεκάθαρη σ αυτό. Και έτσι πιστεύω πως είναι "σωστό" να ζει ο καθένας. Οπως νομίζει εκείνος. Γι' αυτό στα θέματα της προσωπικής σας ζωής είμαι κάπως "αυστηρή". Γιατί είναι δική σας. Δικές σας επιλογές, δικά σας τα τιμήματα, όποια και αν είναι αυτά.

Στο θέμα λοιπόν του μπαμπά, καταπιέζομαι πολύ, ακριβώς γιατί για την ώρα δεν έχω "επιλογές", πέρα από 2. Και δεν τις "επιλέγω" γιατί θα τον πληγώσω. Το ότι αυτή η κατάσταση με καταπιέζει όμως μου δημιουργεί πρόβλημα, το οποίο δεν θα λυθεί άμεσα, με δυσκολεύει πολύ.

============================

Μίλησα και με τον άντρα μου τώρα στο τηλ.. τους είπαν από τη δουλειά πως περιμένουν κάποια δάνεια μέχρι τον Μάρτιο... αν δεν τα πάρουν θα.. κλείσουν... :-( . Μόνο αυτό να μην γίνει...

Μην το σκέφτεσαι τι θα είχε γίνει αν ήσουν εν κινήσει.....Σημασία έχει ότι δεν ήσουν...

Για το θέμα του μπαμπά σου, δεν ξέρω τι να πω.....εύχομαι να βρεις εν καιρώ την καλύτερη λύση για την οικογένεια σου και ανώδυνη για τον πατέρα σου.

Το θέμα της δουλειάς του άντρα σου, είναι πραγματικά λυπηρό.... Μακάρι να πάρουν στροφή U στην δουλειά του και να αλλάξουν τα πράγματα!

Link to comment
Share on other sites

Συνεχίζω τις δουλίτσες μου και δεν σκέφτομαι...

Αποστείρωσα τα υλικά της δουλειάς

Άπλωσα το σύντομο πλυντήριο

Ετοίμασα ένα με κοκκινόρουχα για την νύχτα

Μάζεψα κι άλλα απλωμένα, που είχα από χθες

Μάζεψα όσες καλτσούλες είχαν στεγνώσει και τις έβαλα στα συρτάρια τους

Εκανα καφεδάκι, αφού έφαγαν πρωϊνό

Ξεσκόνισα το υπνοδωμάτιό μας

Εβαλα σκούπα σε όλο το σπίτι..

Παω για ακόμα μία εξωτερική δουλειά..


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ομορφες!Τι κάνετε???

Ελπίζω αυτη η εβδομαδα να ειναι καλύτερη για ολους μας!

Ειρηνη χαιρομαι πολύ που εισαι και παλι κοντα μας,με τον μπαμπα σου δεν ξερω και εγω τι θα εκανα,μαλλον θα το υπεμενα...Ελπίζω οσα λύνονται να λυθουν.

4U,Σοφακι και Μπιλυ ,περαστικα σας.Που θα παέι θα περασει.Μπιλακι ,κρατα την αισιοδοξια σου και ενεργοποιησου να βοηθησεις τον εαυτο σου.Ευχομαι ειλικρινα οσα σε προβληματιζουν να λυθουν.

Αφροδιτακι ,μια χαρα εγινε το δωματιο ,οχι πια πανικ ρουμ!Εχω και εγω ενα τετοιο στο οποιο παλαιοτερα γινοταν ο χαμος ,τωρα πια το μαζευω πιο συχνα και το φροντιζω και αυτο οπως το υπόλοιπο σπίτι ,μου ειναι πιο ευκολο ετσι και χαιρομαι που το βλέπω τακτοποιημενο.

Εμεις περασαμε ενα ομορφο σαββατοκυριακο αλλα κλεισμενοι στο σπίτι ,ο μικρος δεν ηταν να βγει σε κλειστο χωρο (παντου υπάρχει καπνα από τσιγαρα!) και για εξω δεν ηταν ο καιρος.Σημερα τον πήγα σχολειο γιατι εβρεχε πολύ και ειχε και αερα ,και βεβαια μετα πήγαμε με μια φιλη για καφε ωσπου να ερθει η ωρα για το γυμναστηριο.Πηγαμε και εκει ,πήγα και σουπερ μαρκετ και γυρισα σπίτι.Εφτιαξα μια πορτοκαλάδα να πιω και ,σας διαβασα και ξεκιναω δουλίτσες.Τα φιλιά μου!!!


eTeNp3.pngeTeNp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρύσα έχεις το πιο τέλειο πρόγραμμα, κάθε πρωί καφεδάκι και μετά γυμναστήριο, εγώ και να μην δούλευα δεν θα είχα κάποιον να πιω καφέ το πρωί, όλοι δουλεύουν εκτός από την μία γειτόνισα, θα με έτρωγε η μοναξιά.


6gLop3.pngQtMup3.png91SPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...