Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΟΔΗΓΟΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΡΙΣΗ


Recommended Posts

Eviri μου ευχαριστω....;)

ειχε την κουτα απο τα ηχεια 15 μερες στο σαλονι και εκει που ειπα αυριο την πεταω μου λεει οχι θελω να φτιαξω κατι.......δεν μας ελεγε τιποτα!!!το εφτιαξε,το εβαλε και ηταν τελειο!!!

αυτον τον καιρο τον εχουμε σπιτι τον μπαμπακα.....δεν δουλευει δυστυχος οποτε για να μην καθετε κανει "ανακυκλωση" και φτιαχνει διαφορα!!!!!!

οποια θελει τιμονι εδω ειμαστε εμεις:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 636
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θα το μελετήσω ζωπ μου και θα επανέλθω!
θα σου βαλω εγω το δικο μας!!!

πειρατικο πλοιο το εχουμε κανει!!!!!!!!!

εχουμε βαλει το τιμονι οπως εγραψα ποιο πανω,φτιαξαμε μονοι μας το πλαινο προστατευτικο ξυλο(μονο που δεν το εχουμε τελειωσει ακομα!!θελω να του κανουμε το σχεδιο απο τα καγκελα"πειρατικα",την βαψαμε την κουκετα με σκουρα καφε μπογια(που βαφουν τα καραβια αλλα για παιδια)και εχει αφισει τα "νερα"του ξυλου ζωντανα!!!

τωρα στον τοιχο εχω πολλες ιδεες αλλα το "δουλευω"ακομα αλλα αν θες ιδεες εδω ειμαστε!!!

Περιμένω ιδέες!! Πρέπει να την κάνω την ρημάδα την ανακαίνιση που έλεγα από πέρσι...:rolleyes: Μες την ανακαίνιση εντάσσεται και το πειρατικό του κάπτεν Ζωπυρουιού...:cool:


Link to comment
Share on other sites

ζωπ σε μια πρόχειρη αναζήτση βρήκα κάτι τέτοιο που είναι και εύκολο στην κατασκευή.

thukabedsmattresschildr.jpg%20%20Uploaded%20with%20"][/url]thukabedsmattresschildr.jpg Uploaded with ImageShack.us

δες και της ρίας.Δώσε και σαφείς οδηγίες απ'τον καπετάνιο πως το φαντάζεται και πάλι εδώ είμαστε.Στις διαταγές του!


Link to comment
Share on other sites

ζωπ σε μια πρόχειρη αναζήτση βρήκα κάτι τέτοιο που είναι και εύκολο στην κατασκευή.

thukabedsmattresschildr.jpg Uploaded with ImageShack.us

δες και της ρίας.Δώσε και σαφείς οδηγίες απ'τον καπετάνιο πως το φαντάζεται και πάλι εδώ είμαστε.Στις διαταγές του!

Είναι τέλειο!!!!!!!! Θα του το δείξω αύριο, είμαι σίγουρη πως θα ξετρελλαθεί! Τυχόν παρατηρήσεις του:rolleyes:, θα σας τις υποβάλλω.:cool:


Link to comment
Share on other sites

φουμπι μου αυτο δεν ειναι κουκετα ομως!!

εχει απανω το κρεβατι και κατω χωρο για να παιζει......!!!ειναι τελειο αλλα οταν εχει και κατω κρεβατι χαλαει το σχεδιο....!!

αν το κραβατι της ζωπυρον ειναι σε γωνιακο τοιχο δεν ειναι και τοσο δυσκολο!!!!

θα επανελθω με φωτο. και ιδεες!!!

λοιπον αυτα τα καγκελα που εχει στην φωτο. ετσι θελω να κοψω το καγκελο(η καλυτερα να το κανω αυτοκολιτο και να το κολλισω εεε;;;;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φουμπι μου αυτο δεν ειναι κουκετα ομως!!

εχει απανω το κρεβατι και κατω χωρο για να παιζει......!!!ειναι τελειο αλλα οταν εχει και κατω κρεβατι χαλαει το σχεδιο....!!

αν το κραβατι της ζωπυρον ειναι σε γωνιακο τοιχο δεν ειναι και τοσο δυσκολο!!!!

θα επανελθω με φωτο. και ιδεες!!!

λοιπον αυτα τα καγκελα που εχει στην φωτο. ετσι θελω να κοψω το καγκελο(η καλυτερα να το κανω αυτοκολιτο και να το κολλισω εεε;;;;)

υπέθεσα πως επειδή η Ζωπ μας έχει ένα αγοράκι θα έψαχνε κάτι τέτοιο.Εχεις δίκιο πως άμα μπει και απο κάτω κρεβάτι θα χαλάσει το σχέδιο.

Γιά το δικό σου κάγκελο σίγουρα είναι πολύ πιο εύκολο να το κάνεις αυτοκόλλητο.Εξαρτάται κι απ'το πόσο χρόνο θες να διαθέσεις.


Link to comment
Share on other sites

λοιπόν να και η συνταγή για τα μάφινς.Την βρήκα τελείως τυχαία αλλά είναι πολλή καλή και εύκολη!

http://www.sintagespareas.gr/sintages/eykola-paidika-sokalatenia-muffins.html

η μόνη μου παρατήρηση είναι αντί ελαιόλαδο χρησιμοποιήστε καλύτερα κάποιο σπορέλαιο ή λιωμένη μαργαρίνη.


Link to comment
Share on other sites

foubi τι μου κανεις βραδυατικα;;;;;;;;;;;ειδες τι ωρα ειναι;;;;;;;;;μπουχουχου!!!!

ζωπυρον τοτε αν θες με ενα κρεβατι απανω και κατω κενο να το κανεις ετσι γιατι αυτο που θα σας βαλω εγω ειναι για δυοροφο κανονικο!!!!!

θα το ψαξω και εγω και αν βρω κατι θα το βαλω.........

αχ βρε αγορομανες,πρεπει να εχουμε μυαλο και ιδεες γιατι ειναι λιγα τα σχεδια για αγορακια!!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα!είναι ιδανική συνταγή για τέτοιες ώρες!

αν είναι λίγα λέει τα σχέδια!ο δικός μας όμως έχει φαντασία που καλπάζει.Τώρα θέλει να πασάρει την φόρμουλα στον αδερφό του και να του φτιάξουμε κρεβάτι αντίσκηνο:confused::rolleyes:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


χαχαχαχαχα!!αυτο ειναι παιδι....σκεφτικε τον αδερφο του και εσεις αμεσως....τστστστστσ!!!

εχει φαντασια παντως.........ακου αντισκηνο χαχαχαχαχαχα!!!!

τα μαφινς θα τα κανω αυριο(θα προσπαθησω)τα ειχα ξανα κανει αλλα μαλλον τα ειχα αφισει περισοτερη ωρα στον φουρνο και αν σου πεταγα ενα στο κεφαλι θα σου το ανοιγα σιγουρα....σνιφ....ειμαι λιιιιιιιιιγο αχριστη στα γλυκα αν και τα λατρευω !!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι είδες το καμάρι μου!

να τα άτιμα θέλουν προσοχή γιατί ξεραίνονται πολύ γρήγορα.Δες το θετικά αν δεν σου πετύχαινει κάτι.Ειναι καλό για την σιλουέτα σου!χαχα!


Link to comment
Share on other sites

ναι είδες το καμάρι μου!

να τα άτιμα θέλουν προσοχή γιατί ξεραίνονται πολύ γρήγορα.Δες το θετικά αν δεν σου πετύχαινει κάτι.Ειναι καλό για την σιλουέτα σου!χαχα!

ααα !!!!αν το δω ετσι:rolleyes::rolleyes::rolleyes: εχεις δικιο....και θελω να χασω και μερικα μικρογραμμαρια!!

το καμαρι μου εχθες εφτιαξε μπακλαβα.....καλος βγηκε αλλα το σιροπι δεν εδεσε καλα ηταν και μπολικο και ειναι λιγο σε στυλ σουπας:lol::-D:grin:

του μικρου σου να του κανεις μια ινδιανικη σκηνη να την ευχαριστηθει αλλα να προσεχεις τι θα σου ζητηση μετα......κανενα υποβρυχιο η πυραυλο ....χαχαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θελω μια βοηθεια πως να τεριαξω το πειρατικο των αγοριων απο την μια μερια και την μερια της μπεμπας απο την αλλη.......σνιφ!!!!

(το μονο που σκεφτικα ειναι πιτερ-παν και τινκερμπελ......!!!)

Σαν ιδέα εγώ τη βρίσκω καταπληκτική, αλλά εννοείς ότι θα χαλάσεις το πειρατικό και θα το αλλάξεις σε Πήτερ Παν;

οποια θελει τιμονι εδω ειμαστε εμεις:tongue::tongue::tongue:

Για μας δε νομίζω, ο Πρωθυπουργός ενδιαφέρεται.

Link to comment
Share on other sites

ααα !!!!αν το δω ετσι:rolleyes::rolleyes::rolleyes: εχεις δικιο....και θελω να χασω και μερικα μικρογραμμαρια!!

το καμαρι μου εχθες εφτιαξε μπακλαβα.....καλος βγηκε αλλα το σιροπι δεν εδεσε καλα ηταν και μπολικο και ειναι λιγο σε στυλ σουπας:lol::-D:grin:

του μικρου σου να του κανεις μια ινδιανικη σκηνη να την ευχαριστηθει αλλα να προσεχεις τι θα σου ζητηση μετα......κανενα υποβρυχιο η πυραυλο ....χαχαχαχαχα!!!

Καλέ ο άντρας σου μαστορεύει ΚΑΙ φτιάχνει και γλυκά?αυτός δεν είναι άντρας είναι λαχείο!μπράβο σας!!!!

Για μας δε νομίζω, ο Πρωθυπουργός ενδιαφέρεται.

μα γιατί το λες αυτό για τον άξιο τιμονιέρη της χώρας?????:confused::confused::confused::confused::rolleyes:


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...