Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

φίλοι ή μη πω καλύτερα..... ας πουμε τον πόνο μας


polina26

Recommended Posts

α και άλλο το "συμφωνώ με "άλλο το "συμφωνώ και με", το και με σημαίνει εν μέρει.

Ετσι για την ιστορία ;)

υγ και για να μην μου φέρεις το Μπαμπινιώτη, τουλάχιστο εγώ έτσι το εννούσα.

Ψιλοάσχετο: η αποστείρωση μέχρι 6 μηνών που λέτε γίνεται? εμείς την κόψαμε μόλις άρχισε να βάζει τα πάντα στο στόμα, πρέπει να είμασταν 4!

εγω λέω να αποστειρώνω όσο λειτουργεί ο αποστειρωτής να τον χρησιμοποιώ μέχρι να τον ξετινάξω (85 ευρώ ήταν αυτά ).. άσχετο αλλα οκ ;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μην απολογείσαι η εξηγείς σε κανέναν

εγώ θα έκοβα επαφή

απλά οι άνθρωποι έχουν πρόβλημα αντίληψης.

Εχω δει παππού να βάζει μπύρα σε τετράχρονο και αυτό να κατεβάζει ολο το ποτήρι,οταν απο το δίπλα τραπέζι που ήμουν ρώτησα τι κάνει? μου λέει θα γίνει αυτός ενας!!!! Μετανιωσα που δεν φώναξα το 100 ειλικρινά,ας με πουν υπερβολική

Μη θυμώνεις απλά κόψε τα παρε δώσε

Link to comment
Share on other sites

εγω λέω να αποστειρώνω όσο λειτουργεί ο αποστειρωτής να τον χρησιμοποιώ μέχρι να τον ξετινάξω (85 ευρώ ήταν αυτά ).. άσχετο αλλα οκ ;)

Καλημέρα, να'σαι καλά πραγματικά με έκανες και γέλασα!

Πάντως αν δεν κόψανε παρέες μετά από αυτό θα πεί ότι απλά δεν καταλαβαίνουν, σκέψου το κι αυτό!

Riniw δεν ξέρω ποιός ειν ο κύριος.


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, να'σαι καλά πραγματικά με έκανες και γέλασα!

Πάντως αν δεν κόψανε παρέες μετά από αυτό θα πεί ότι απλά δεν καταλαβαίνουν, σκέψου το κι αυτό!

Riniw δεν ξέρω ποιός ειν ο κύριος.

;););):D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τελικά μίλησες με τον σύζυγο;;τους μίλησε;;

Μίλησα με τον σύζυγο και του μίλησε

του είπε πως δεν περίμενε να μας πειράξει τόσο πολύ και πως δεν θα επαναληφθεί.. ζήτησε συγνωμη κιόλας γιατί κατάλαβε πως δεν έπρεπε να βάζει τα χέρια του στο στόμα του παιδιού..

ευτυχώς κορίτσια όλα καλά

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον σύζυγο και του μίλησε

του είπε πως δεν περίμενε να μας πειράξει τόσο πολύ και πως δεν θα επαναληφθεί.. ζήτησε συγνωμη κιόλας γιατί κατάλαβε πως δεν έπρεπε να βάζει τα χέρια του στο στόμα του παιδιού..

ευτυχώς κορίτσια όλα καλά

μπράβο!!ελπίζω να μην επανέλεθεις σε λίγο καιρό να μας λες άλλα ευτράπελα!!!


io6Qp3.png

TyPTp2.png

Link to comment
Share on other sites

μπράβο!!ελπίζω να μην επανέλεθεις σε λίγο καιρό να μας λες άλλα ευτράπελα!!!

φαντάζεσαι??? βεβαια εγώ τους τραβάω τους μπελάδες αλλά τελος πάντων,, ελπίζω για τον επόμενο μήνα τουλάχιστον να είμαι ήρεμη ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Διαφημίσεις


aporw pws katadexesai na pas se tetoia spitia

απλά σταματάς να πηγαίνεις..

ετσι και εγώ σταμάτησα να πηγαίνω ,, μια δυο τρεις έβαλαν μυαλλο..

τωρα απο μακρια βλέπουν την μικρή αν ποτέ βρεθουμε

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα μας!Κ εγώ έχω δώσει στον μικρό μπύρα με το δάχτυλο αλλά ήταν 8 μηνών κ βάλε!Κ είχα ξεκαθαρίσει σε όλους ότι το παιδί μέχρι 6 μηνών που πίνει τα πάντα από αποστειρωμένα δε θέλω να του δώσουμε χαζομάρες για κανέναν λόγο!Κ το σεβάστηκαν.Αυτοί δλδ γιατί δεν το σεβάστηκαν?Δεν ξέρω αν είναι από χαζομάρα ή από κακία,το αποτέλεσμα είναι το ίδιο.Οκ το μωρό δεν πρόκειται να πάθει κάτι πιθανότατα αν δοκιμάσει τσουρέκι,μερέντα ή λαδορίγανη αλλά εφόσον η μάνα του έχει ξεκαθαρίσει ότι δεν θέλει να δώσει τίποτα εκτός από γάλα κ αυτό αποστειρωμένο ή στήθος θα έπρεπε να το σεβαστούν.Κ μ'εκνευρίζουν απίστευτα αυτοί που δε σέβονται το παιδί μου!

Συγνώμη αλλά για ποιό λόγο να δώσει κάποιος μπύρα , έστω και με το δάκτυλο, σε μωρό 8 μηνών;:shock::shock::shock::shock:

Μην απολογείσαι η εξηγείς σε κανέναν

εγώ θα έκοβα επαφή

απλά οι άνθρωποι έχουν πρόβλημα αντίληψης.

Εχω δει παππού να βάζει μπύρα σε τετράχρονο και αυτό να κατεβάζει ολο το ποτήρι,οταν απο το δίπλα τραπέζι που ήμουν ρώτησα τι κάνει? μου λέει θα γίνει αυτός ενας!!!! Μετανιωσα που δεν φώναξα το 100 ειλικρινά,ας με πουν υπερβολική

Μη θυμώνεις απλά κόψε τα παρε δώσε

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ή κάτι δεν πάει καλά σε αυτές τις δύο περιπτώσεις ή εγώ κάνω λάθος που δεν δίνω κανένα τσιπουράκι στην κόρη μου! και να σκεφτείς ότι είναι 11 μηνών και βάλε!:rolleyes:


365dxu7yh5imteme.png
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά για ποιό λόγο να δώσει κάποιος μπύρα , έστω και με το δάκτυλο, σε μωρό 8 μηνών;:shock::shock::shock::shock:

:shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Ή κάτι δεν πάει καλά σε αυτές τις δύο περιπτώσεις ή εγώ κάνω λάθος που δεν δίνω κανένα τσιπουράκι στην κόρη μου! και να σκεφτείς ότι είναι 11 μηνών και βάλε!:rolleyes:

τσ τσ τσ.. άργησες να την δώσεις τσίπουρο ... ντροπή :D:D:D:D:D:D

ναι και εγώ θεωρώ ότι είναι τραγικό να δείνεις μπυρα κρασι και γενικά οτιδηποτε αλκολουχο στο παιδί. ενας λογος που δεν πρόκειτε να αφησω ποτέ το μωρό με τους γονεις μου είναι αυτός διότι όταν η μικρή του αδερφου μου ήταν νομίζω 2,5 μπορεί και λίγο παραπάνω ο πατέρας μου έδωσε στο παιδί και ήπιε κρασί. την νυφη μου την έπιασε υστερια.. την εγραψε βεβαια κανονικότητα και ξαναέδωσε στο παιδί κρασί.. :shock::shock::shock::shock:

επίσης θυμάμαι τον παππου μου που 4-5 χρονών ήμουν με έβαζε και έπινα τσίπουρο εξίσου τραγικό :shock:

πραγματικά κάποιους ανθρώπους δεν μπορώ να καταλαβώ την λογική τους πραγματικά...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είδα σε καφετέρια παππού με γιαγιά και

το εγγονάκι τους(προφανώς) το οποίο ήταν δεν ήταν 2 χρονών

και ο παππούς του έδινε πορτοκαλάδα αναψυκτικό τύπου(FANTA)

να πιεί και καμάρωνε ενώ το παιδάκι πνιγότανε με το ανθρακικό!

Και η γιαγια χαζογελούσε σαν βλ@μένη..Μου ήρθε να σηκωθώ να

τους αρχίσω στα σκαμπίλια και τους 2! :twisted:


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites

Τι να λεμε τωρα?? εδω μια εγραφε προχθες στις ελλη.μαμαδες πως δινει στο παιδακι της 5,5 μηνων παστιτσιο κανονικα...και μαλιστα το υπερυφανευοταν:shock::shock::shock::shock:

Η αλλη εδινε κονσερβα καλαμαρακια σε παιδι 9 μηνων!!

Η αλλη σε παιδι 2 μηνων γαλα εβαπορε νουλακ και οχι πως δεν ειχε χρηματα να απο επιλογη...

Η αλλη εβαζε στο παιδι της της νουνου το κοιμαμαι μεγαλωνω για να κοιμαται και να ηρεμει..

Ενας θειος του αντρα μου του εδωσε 1 χρονων 1 μπυρα να πιει για να περπατησει γιατι κατα αυτον ειχε αργησει ηδη ενα χρονων...

Και η λιστα δεν εχει τελειωμο!


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...