Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Sisheido είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι για την εξέλιξη... Πάντα έλεγα καλύτερα να μη πιάσω πάρα να χαθεί στη πορεία το όνειρο! 

      Αγκάλιασε το παιδάκι σου και συνέχισε όσο αντέχεις! Έχω κι εγώ ένα γιο 4ων από την 3η εμβρυομεταφορα και παλέψαμε για τα αδελφάκια... στο τέλος τα καταφέραμε με τροποποιημενο φυσικό κύκλο και γίναμε τριτεκνοι!

      Εύχομαι η βλαστοκυστουλα σας την επόμενη φορά να σας γεμίσει την αγκαλιά!!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου.Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      • Καλή τύχη! 1

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα:P

Τι καιρός είναι πάλι αυτός σήμερα?:o θα μας τρελάνει εντελώς! βγήκα με ζακέτα και γύρισα με κοντομάνικο! και αύριο λένε ότι θα φτάσει τους 25 βαθμούς! ότι πρέπει για...μπάνιο:D

Μελιτζάνες παπουτσάκια θα κάνω σήμερα και γεμιστά μανιτάρια με τυριά... τα τυροπιτάκια χτες έγιναν πολύ ωραία και θα κάνω άλλη μία φουρνιά σήμερα, να πάρει μαζί του ο σύζυγος, που θα ταξιδεύει αύριο.

Καλημέρα κι απο εδώ! Παρασκευη σημερα και τι Παρασκευη. Ακολουθει τριημερο εδω κι ειμαστε ιδιαιτερως χαρουμενοι οπως φανταζεστε. α ναι γιορτάζει ο πολιούχος σας... το θυμήθηκα γιατί έχω γνωστό από το νησί και γιορτάζει... ωραία ευκαιρία να ξεκουραστείς λίγο Φωτεινούλα!

Ιωαννα μου καλή ανάρρωση στην αδελφή σου και ο,τι καλύτερο στην ξαδέρφη σας. Πολλά κρουσματα ακουω πλέον. Καλά για το συλλογο που λες θα εχει καμποσα μελη. Φανταζεσαι ενα φορουμ "daughters' and sons' cafe"; ουου! χαμός θα γίνει:P

Βρε Smurfita 3 ωρες αναμονη; Μπραβο στη μικρη που αντεξε. Κι εγω σαν κι εσενα μακάρι να μην δυσκολευω κανεναν μεγαλώνοντας αλλά δεν λέω και μεγάλες κουβεντες γιατι ποτε δεν ξερεις.

Εβιρι τοσο πολυ βηχα εχει η μικρη; Ωραιο κονσερτο πρεπει να ηταν.

Νινα χαιρομαι που ο πατερας σου παει καλύτερα. Εσυ πως εισαι; μία χαρά είμαι! ευχαριστώ:P... ευτυχώς δεν μου κρατάνε πολύ εμένα αυτά τα σκαπανεβάσματα της διάθεσης:D

Τζενάκι πως εισαι σημερα;

Αγγελικη τι νεα; Πως παει ο μικρός;

Εμεις κοιμηθηκαμε σημερα ευτυχως. Έψησα κοτοπουλο χτες μπας και φάει η μικρη στο σχολείο (που δεν το πολυπιστευω) κι εχουμε και γιουβετσι που εφτιαξε χτες η γιαγια (παει το προγραμμα μου οπως καταλαβαινετε αλλά μικρο το κακό).

Για τα σχολια που λετε εγω σε γενικες γραμμες δεν δινω σημασια εκτός αν γινει κατι χοντρο. Αυτο που με ανησυχει ειναι μην κατηγορήσουν τα παιδια, δηλαδη πουν οτι αρρωσταινουν οι μεγαλοι επειδη πηγαινοφερνουν τη μικρη ή επειδη ο μικρος ειναι ζωηρος. Εχω προειδοποιησει οτι κατι τετοιο αποκλειεται να το δεχτω.

Ελπιζω να μπορεσω να ξαναμπω. Φιλακια

καλημεραααα!!!

Φωτεινη μου παλι καλα κοιμηθηκατε χτες!!!

Εβιρακι ενα τι να μαγειρεψω λεει καποιος κ αμεσως αραδιαζεις καμια 50αρια φαγητα!! ευγε!!!! είναι θησαυρός! εγώ αντιγράφω και κρατάω τις ιδέες για να κάνω προγραμματάκι φαγητού της εβδομάδας!

Αγγελικη μου ετσι ειναι εξαλου εδω δεν λεμε μονο μαγειρικα τις περισσοτερες φορες!

Κ εγω σημερα δεν μαγειρεψα περισευματα αλλων ημερων θα φαμε.

Ξέχασα να σας πω: ο μπαμπάς είναι καλύτερα σήμερα, αφού ήρθε και γιατρός στο σπίτι και του είπε ότι δεν έχει τίποτα και να βγει έξω να πάει καμία βόλτα... έπρεπε να το ακούσει από γιατρό, γιατί από εμάς δεν ακούει τίποτα! αλλά η καημένη η μαμά μου άρπαξε γερό κρύωμα και ήταν με πυρετό χτες...

Φιλιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

Τζενάκι είναι καφέ γενικού ενδιαφέροντος τελικά! Αλλά το μενού μας θα το δώσουμε σε καθημερινή βάση!

Νινάκι υπάρχει περίπτωση να πας για μπάνιο? Εγώ όση ζέστη και να κάνει δεν θα ξαναμπώ στην θάλασσα μέχρι τον Ιούνιο!

Περαστικά στην μανουλίτσα σου!


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Αγγελικη ουτε εγω το συζητας!! Το Ιουνιο τωρα ξανα μπανιο!!

Μπραβο Νινακι για τον μπαμπα!! Ενας ομως εγινε καλα αλλως κυλησε ε? Περαστικα κ αστην μαμα!! Ωραια φαγακια εκανες!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεούλα:P

Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά σας... ευτυχώς είναι καλύτερα και οι δυό τους... όσο για το μπάνιο, δεν κρατιέμαι:P... θα σας πω εντυπώσεις το απόγευμα... για φαί έχω ένα ταπεράκι με κοτόπουλο με μπάμιες στην κατάψυξη, που το έβγαλα το βράδυ.

Τζενάκι είναι καφέ γενικού ενδιαφέροντος τελικά! Αλλά το μενού μας θα το δώσουμε σε καθημερινή βάση!

Νινάκι υπάρχει περίπτωση να πας για μπάνιο? Εγώ όση ζέστη και να κάνει δεν θα ξαναμπώ στην θάλασσα μέχρι τον Ιούνιο! γιατί όχι? ξέρεις τι σκέφτομαι? εδώ έρχονται από το εξωτερικό, γιατί δεν έχουν τις θάλασσσες μας και εμείς τις έχουμε στα πόδια μας, θα πηγαίνουμε μόνο το καλοκαίρι? είμαι και λίγο τρελή... το ξέρω... για την θάλασσα!:tongue:

Περαστικά στην μανουλίτσα σου! :)

Φιλιά και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους!:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλη βδομαδα.

Βρε Νινα τη φωτογραφια ειναι αυτη!!!!!!

Ο καιρος κανει πολλα σκαμπανεβασματα, απο τη μια 31 βαθμους απο την αλλη 14, ελεος και φυσικα ο μικρος μου ειναι αρρωστος.

Χαθηκαμε ολοι το σ/κ ε? Ελπιζω να περασατε καλα.

Εχτες φαγαμε μπιφτεκια με κοφτο μακαρονακι κι εκανα και μια τυροπιτα και εχει μεινει λιγο και για σημερα και θα μου φτιαξει η μαμα κρεατοσουπα για αυριο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κ καλη βδομαδα κοριτσακια τι κανετε;

Ιωαννα μου περαστικα στον μικρουλη σου. ΕΙναι αυτη η εποχη αστα να πανε. Κ εμενα εχει λιγο βηχα στον υπνο κ δυσκολευεται οποτε εχω 2 βραδυα σχεδον αυπνη.

Νινακι τι τελεια φωτο ειναι αυτη...Μου θυμιζει το χωριο μου.

Το Σαββατο εφτιαξα το μεσημερι μοσχαρι βρατσο σουπα με λαχανικα κ πεπονακι ( ζυμαρικο) κ εφτιαξα κ μια πιτα με κιτρινη κολοκυθα .Το απογευμα εφτιαξα κ μουστοκουλουρα κ κουλουρακια με πορτοκαλι για να εχει ο γιοκας μου που τα τρωει το απογευμα.Το βραδυ βγηκαμε με φιλους.

Χτες για το μεσημερι εφτιαξα μπουτακια κοτοπουλο με πατατες στο φουρνο.Εφτιαξα κ γεμιστα για σημερακ αλλη μια μερα,φασολακια λαδερα κ κρατησα κ μοσχαρι ετοιμο βρασμενο απο το Σαββατο να το κανω μεσοβδομαδα γιουβετσι. Θα κανω κ ενα σουφλε κ παει η βδομαδα.Με μια ωρα μαγειρεμα χτες ειμαστε κομπλε!

Αγγελικη μου πες στον συζυγο σου συγχαρητηια κ απο μενα κ την οικογενια μου για την τελεια ζυμη του!! Την εφτιαξα χτες το απογευμα κ την εκανα μηλοπιτα.Το κομματι που κρατησα για απο πανω δεν το εκανα κορδονια αλλ το ετριψα στον τριφτη.Τι να σου πω, νομιζω πως ειναι η πιο ωραια μηλοπιτα που εχουμε φαει μεχρι στιγμης. Ο γιος μου ειδικα ξετρελαθηκε.Απο χτες το απογευμα εχει μεινει το 1/3 της ταρτιερας! Πολυ ευκολη κ νοστιμη!! μπραβο του!!

Δεν θυμομουν αν βαζει απλη ζαχαρη η αχνη εγω εβαλα απλη κ εγινει πολυ ωραια.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην μαγειροπαρέα και καλή εβδομάδα!

Αυτό το Σαββατοκύριακο είχε πολύ ωραίο καιρό! Ειδικά το Σάββατο ήταν σωστό καλοκαίρι! Αλλά χαλάει ο καιρός άκουσα μέσα στην εβδομάδα. Ίσως είναι καλύτερα να κάνει και λίγο κρύο για να σκοτωθεί και κανένα μικρόβιο.

Ο μικρός μου είναι με βήχα και ψιλοβουλωμένη μύτη την οποία αρνείται να φυσήξει! Ήπιε ήδη ένα μπουκάλι σιρόπι και πάμε για το 2ο!

Στα μαγερικά μας τώρα...

Το Σάββατο το μεσημέρι φάγαμε κουτσομούρες τηγανιτές με χόρτα. Το βράδυ έψησε ο άντρας μου κοντοσούβλι και λουκάνικα και ψήσαμε και πιτούλες.

Την κυριακή έφτιαξα γιουβαρλάκια και φάγαμε και με τον κιμά που έμεινε έφτιαξα κι ένα ρολό από την συνταγή της Έβιρι που βγήκε μούρλια! Οπότε το ρολό είναι ή για σήμερα ή για αύριο. Το απόγευμα έφτιαξα ένα ταψί γεμιστά, ντομάτες - πιπεριές, και ένα κέικ χωρίς αλεύρι με κακάο, βούτηρο, αυγά, ζάχαρη, κουβερτούρα και φουντούκια. Δεν με ενθουσίασε για να είμαι ειλικρινής...

Οπότε μεσοβδόμαδα θα φτιάξω κανένα γίγαντα ή φασολάδα κι έχω ξεμπερδέψει με το κεφάλαιο μαγείρεμα!

Θα μπω να σχολιάσω σε λιγάκι τα νέα σας...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια πως αντεχετε τοσο μαγειρεμα? και που σας διαβαζω κουραζομαι. Εγω και να ηθελα δεν θα μπορουσα αφου καποιος επρεπε ν ασχοληθει με το παιδι και ο αντρας μου δουλευε απογευμα οποτε καλα που ειχαμε φαγητο για μια μερα οχι για μια βδομαδα

Link to comment
Share on other sites

Ιωαννα μου δεν γινεται διαφορετικα θελουμε δεν θελουμε πρεπει να γινει.Εγω τις καθημερινες στην καλυτερη πουπαω σπιτι ειναι 5-5:30 κ τα παιδια 9 κοιμουνται.Στο διατημα αυτο πρεπει να διαβασει ο μεγαλος να παμε καμια βολτα κ να κατσουμε παρεουλα.Προτιμω να περασω αυτες τις 3 ωρες με τα παιδια που δεν με βλεπουν ολη μερα παρα να καθομαι στην κουζινα να μαγειρευω.Εξαλλου παντα ζεσταμενο το τρωμε το φαγητο.Χτες ειλικρινα 1 ωρα μου πηρε κ εφτιαξα τα γεμιστα τα φασολακια και το κοτοπουλο που φαγαμε το μεσημερι.Με γλιτωσε ομως απο δουλεια μεσοβδομαδα.

Αν δεν εχεις κ κανενα οπως εγω προσωπικα θες δεν θες στρωνεσαι κ το κανεις.Φαντασου τις καθημερινες σκουπισμα σφουγγαρισμα κ μπανιο κουζινα τα κανω το βραδυ μετα τις 10 ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα! Καλή βδομάδα κορίτσια:P

ggeny ζωγράφισες στην κουζίνα! αλλά ησύχασες για αρκετές μέρες με το φαί! πίτα με κολοκύθα θα κάνω εγώ σήμερα.. τι συνταγή έχεις? όσο για τη παραλία, αν είναι έτσι στο χωριό σου, είσαι πολύ τυχερή... πάντως το νερό ήταν υπέροχο και νομίζω για τελευταίο μπάνιο του χρόνου, ήταν πολύ καλή επιλογή:D

Αγγελική περαστικά στον μικρό σου... όλος ο κόσμος άρρωστος είναι αυτή την εποχή:(... το κέικ σου γιατί δεν βγήκε καλό? από νοστιμιά εννοείς?

Ιωάννα περαστικά και στον δικό σου γιόκα! πραγματικά και εγώ τις θαυμάζω με τόσα φαγητά που κάνουν τα κορίτσια! εγώ δεν ξέρω αν θα τα κατάφερνα!

Χτες έκανα τελικά το κοντοσούβλι με πατάτες στο φούρνο στην πήλινη γάστρα... σήμερα φτιάχνω λαχανοπρασόρυζο και πίτα με κίτρινη κολοκύθα.

Μην ξεχάσω: χρόνια πολλά σε όποιον έχει Γεράσιμο!

Φιλιά!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους !!!

Νινακι εγω την κανω γλυκεια την πιτα με την κιτρινη κολοκυθα.

Τριβω την κολοκυθα στο μουλτι η στο τριφτη κ μετα της ριχνω λιγο αλατακι κ την βαζω στο σουρωτηρι να γυφουν τα ζουμια.Οταν στραγγισει τριβω ενα κρεμμυδι κ το τσιγαριζω λιγο σε λαδακι κ μετα προσθετω την κολοκυθα.Την φερνω μερικες βολτες κ ριχνω μεσα 3-4 κσ ζαχαρη. Οταν δεν εχει ζουμια αποσυρω απο την φωτια κ ριχνω μεσα λιγο ρυζι που το εχω βρασει λιγο ( λιγοτερο απο ενα μικρο φλυτζανακι του καφε),1-2 κσ σιμιγδαλι,κανελα, μια πρεζα μοσχοκαρυδο κ γαρυφαλλο και αν θες σταφιδες.

φυλλο της ταιριαζει το χωριατικο.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Τζένη για την συνταγή, αλλά εγώ θα την κάνω αλμυρή... βρήκα μία ωραία συνταγή της Αργυρώ Μπαρμπαρήγου και λέω να την δοκιμάσω:)... θα ανοίξω φύλλο αυτό το γνωστό που κάνουμε τα τυροπιτάκια. Καλή μας επιτυχία!:tongue:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μία εικόνα, χίλιες λέξεις:

hGxjgjGl.jpg

Ωραία η φωτογραφία Νίνα! Αλλά και πάλι δεν με πείθει να βουτήξω!!!:tongue:

Ο καιρος κανει πολλα σκαμπανεβασματα, απο τη μια 31 βαθμους απο την αλλη 14, ελεος και φυσικα ο μικρος μου ειναι αρρωστος.

Έλα και δείξε μου ένα παιδί που δεν έχει το κατιτίς του... Περαστικά!

Αγγελικη μου πες στον συζυγο σου συγχαρητηια κ απο μενα κ την οικογενια μου για την τελεια ζυμη του!! Την εφτιαξα χτες το απογευμα κ την εκανα μηλοπιτα.Το κομματι που κρατησα για απο πανω δεν το εκανα κορδονια αλλ το ετριψα στον τριφτη.Τι να σου πω, νομιζω πως ειναι η πιο ωραια μηλοπιτα που εχουμε φαει μεχρι στιγμης. Ο γιος μου ειδικα ξετρελαθηκε.Απο χτες το απογευμα εχει μεινει το 1/3 της ταρτιερας! Πολυ ευκολη κ νοστιμη!! μπραβο του!!

Δεν θυμομουν αν βαζει απλη ζαχαρη η αχνη εγω εβαλα απλη κ εγινει πολυ ωραια.

Θα του το πω να χαρεί! :) Ζάχαρη κρυσταλική βάζει.

βρε κοριτσια πως αντεχετε τοσο μαγειρεμα? και που σας διαβαζω κουραζομαι. Εγω και να ηθελα δεν θα μπορουσα αφου καποιος επρεπε ν ασχοληθει με το παιδι και ο αντρας μου δουλευε απογευμα οποτε καλα που ειχαμε φαγητο για μια μερα οχι για μια βδομαδα

Ιωάννα ακριβώς επειδή δεν αντέχω το μαγείρεμα τις καθημερινές, προτιμώ να περνάω κάποιες ώρες της Κυριακής στην κουζίνα και να ασχολούμαι με άλλα πράγματα τις καθημερινές.

όσο για τη παραλία, αν είναι έτσι στο χωριό σου, είσαι πολύ τυχερή... πάντως το νερό ήταν υπέροχο και νομίζω για τελευταίο μπάνιο του χρόνου, ήταν πολύ καλή επιλογή:D

Μπρρρρρ!

Αγγελική περαστικά στον μικρό σου... όλος ο κόσμος άρρωστος είναι αυτή την εποχή:(... το κέικ σου γιατί δεν βγήκε καλό? από νοστιμιά εννοείς?

Ναι δεν μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε...

Ευχαριστώ Τζένη για την συνταγή, αλλά εγώ θα την κάνω αλμυρή... βρήκα μία ωραία συνταγή της Αργυρώ Μπαρμπαρήγου και λέω να την δοκιμάσω:)... θα ανοίξω φύλλο αυτό το γνωστό που κάνουμε τα τυροπιτάκια. Καλή μας επιτυχία!:tongue:

Εγώ πάντως προτιμώ την αλμυρή κολοκυθόπιτα από την γλυκιά.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παρεούλα έστω και καθυστερημένα! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Νίνααααα μου έφτιαξες τη διάθεση με τη φωτογραφία!!! Κολοκυθόπιτα κάνω κι εγώ αλμυρή. Έχω διάφορες συνταγές. Με φύλλο κρούστας για πίτες έτοιμο, με χυλό από νερό και αλεύρι πάνω-κάτω και στη μέση γέμιση κολοκύθι-φέτα, αλλά αυτή που κάνω 1 χρόνο τώρα και εξαφανίζεται σε χρόνο μηδέν είναι χωρίς φύλλο. Σε 1 κιλό περίπου κολοκυθάκια (περίπου 5 μεγάλα) βάζω 1 αυγό, 2 μεγάλες κουταλιές γιαούρτι, 1 φλυτζάνι τυρί κίτρινο, 1 φλυτζάνι φέτα, λίγο λάδι, ό,τι μυρωδικό σου αρέσει (προτιμώ το δυόσμο) και αλέυρι όσο σηκώσει. Ψήνω σε προθερμασμένο φούρνο περίπου 45 λεπτά και ετοιμη.

Αγγελική τέλεια τα φαγητά! Περαστικά στον μικρούλη σου!!!

Τζένη τέλεια και τα δικά σου!!! Απαπαπα....μου ανοίξατε την όρεξη καλέ!

Ιωάννα περαστικά στον μικρούλη σου! Το μαγείρεμα του Σαββατοκύριακου απαλλάσσει από πολύ κόπο μεσοβδόμαδα όπως και το πρόγραμμα φαγητού.

Το Σαββατοκύριακο δεν μπορώ να πω ότι ξεκουράστηκα....έκανα γενική καθαριότητα στο σπίτι, αλλαγή χειμωνιάτικα-καλοκαιρινά, τακτοποίηση στις ντουλάπες και 3 πλυντήρια. Α ναι και απολύμανση σε μπάνιο και κουζίνα. Από μαγείρεμα, την Παρασκευή έκανα την κολοκυθόπιτα κι έμεινε και για το Σάββατο. Το Σάββατο έφτιαξα τα τυρολουκανικολουκουμαδάκια που έχω πει και άλλη φορά για να έχω και για το γραφείο, Κυριακή πίτσα και για σήμερα το μενού έχει μπριζόλες χοιρινές στο φούρνο με μουστάρδα-λεμόνι-λαδάκι. Συνοδευτικό σήμερα έχει πατάτες φούρνου και για αύριο βλέπουμε (ίσως πουρέ καρότου).

Ξεκινήσαμε το πορτοκάλι στη μικρή. Την πρώτη μέρα το πήρε καλά. Από εκεί και μετά όμως καταλήγει οπουδήποτε αλλού εκτός από το στοματάκι της! Έχει πλάκα!!! και πολύ καθάρισμα μετά, αλλά δεν το σκέφτομαι! Επίσης το Σαββατοκύριακο όταν έκανα διάλειμμα από τις δουλειές ερχόταν αγκαλίτσα και μου έσκαγε και φιλάκια...αχ...λιώνω και μόνο που το θυμάμαι...!!!

Επίσης εδώ και μια εβδομάδα έχουμε πρόβλημα με το τηλλέφωνο το σταθερό, έχουμε ενημερώσει τον ΟΤΕ και ακόμη περιμένουμε τον τεχνικό. Σήμερα πήγε πάλι ο άντρας μου σε ένα κατάστημα και μας είπε ότι θα τακτοποιηθεί το θέμα μέσα στην εβδομάδα....για να δούμε...

Πάω να συνεχίσω τη δουλειά και τα ξαναλέμε!


GP3ap2.png
dEK1p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...