Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Faith22 είπε:

       

      Αν θες να σου προτείνω ιατρό στείλε μου πμ.

       

      Καλημέρα κορίτσια!Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την κατανόηση!

      Πήρε ο άντρας μου χθες κ τους δύο τηλ, με τον γιατρό δεν μίλησε πολύ,μου ξαναεστειλε μηνύματα,με την μαία μίλησα κ εγώ.Απλα προσπάθησαν να κατευνάσουν τα πράγματα.

      Αθήνα είμαι αν έχετε κάποιον γιατρό να προτείνετε...Ξαναλέω τον εμπιστεύομαι τυφλά αλλα δεν ξέρω πως θα τους αντικρυσω ξανά.Ειμαι 3 χρόνια μαζί του,εκείνος με βοήθησε να έχω τα δίδυμακια στην κοιλίτσα μου...πολλά περίεργα κ διαφορετικά συναισθήματα.Αχ τι σου κάνουν οι ορμόνες 😳

      @Lila ki συγχαρητήρια ♥️Όλα θα πάνε καλά αυτή την φορά!Θα κάνεις χοριακη?

      Καλή Ανάσταση να έχουμε!Του χρόνου όλες αγκαλιά με τα θαύματα μας♥️

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ (η συνέχεια)


melita

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!

Τι κάνετε? Εγώ δεν ήμουν και τόσο καλά... η διάθεση είχε πιάσει πάτο τις προηγούμενες μέρες... με απογοητεύουν κάποιες καταστάσεις... είναι και μερικοί άνθρωποι που δεν βάζουν μυαλό με τίποτα:| αφήστε τα...

Από φαγητό έκανα παστίτσιο με κοφτό μακαρονάκι, σαρδέλες με πατάτες στο φούρνο, που ήταν αποτυχία τελικά, γιατί οι πατάτες δεν ψήθηκαν καλά και μύριζαν ψαρίλα και σήμερα έχουμε φασολάδα....τελικά πρέπει να φτιάξω πρόγραμμα φαγητού γιατί έχει αρχίσει να με κουράζει... έτσι αντέγραψα τις προτάσεις της Εβίρις να παίρνω ιδέες:tongue:

Smurfita περαστικά στον μπαμπά και υπομονή με τα υπόλοιπα!

Εβίρι χαίρομαι που περάσατε όμορφα στην εκδήλωση με τον βαρύτονο:P... πώς και είχε τόσους έλληνες? ήταν ελληνική οργάνωση?

genny και κουνούπια και μύγες πολλές έχει! αφού ο καιρός δεν λέει να σταθεροποιηθεί... δεν βλέπεις 2 μέρες τώρα τι ζέστη έχει?!

Φωτεινή γιατί μας ταλαιπωρούν οι παππούδες έτσι? και εμείς τα ίδια τραβάμε... ο πατέρας μου επειδή οι εξετάσεις αίματος είναι καλές, δεν πάει στον γιατρό ποτέ και ας πονάει....μόνο να γκρινιάζει ξέρει! ουφ πια! έχω καταλήξει ότι θέλουν να ασχολούμαστε συνέχεια μαζί τους;)

Ιωάννα πού είσαι κορίτσι?

Φιλιά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 31,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • ΑΓΓΕΛΙΚΗ2

    3924

  • Eviri

    2615

  • fefi

    1922

  • peristeraki

    1785

καλημεραααα

Νινακι μου αν δεν εχουν διαθεση να αλλαξουν απολο τις προσπαθειες σου μηπως τελικα δεν αξιζει να ασχολησει μαζι τους κ να χαλας κ την δικη σου την διαθεση αδικα? Ευχομαι οτι κ να ειναι αυτο που σε στεναχωρει να περασει γρηγοραααα!!!

Για τις σαρδελες που λες κ εγω τις προτιμω στην σχαρα !

Φωτεινη μου νταντεμα θελους οπως το λες!! Ωραια τα γεμιστα θα τα βαλω κ εγω στο προγραμμα για την αλλη βδομαδα! Τα ζηταει κ ο γιος μου!

Εμεις σημερα σουτζουκακια απο την Παρασκευη με μακαρονακια κοραλακι

Link to comment
Share on other sites

Καλημερούδια στην μαγειροπαρέα!

Σήμερα το μενού μας έχει μελιτζάνες κατσαρόλας με φετούλα, από τις συνταγές της Έβιρι. Απλώς τέλειες...

ricola το φαγάκι που έφτιαξες για τον άντρα σου είναι από τα αγαπημένα μου! Εσύ ξεκίνησες δίαιτα ε? Καλή επιτυχία!

Φωτεινούλα ελπίζω η μαμά σου να τηρεί την φαρμακευτική αγωγή της. Αν έχει καταλάβει ότι όλα αυτά είναι για το καλό της...

Νινάκι έχεις κι εσύ θεματάκια με τον μπαμπά σου ε? Αυτοί οι γονείς ώρες ώρες γίνονται χειρότεροι κι από μικρά παιδιά! :confused: Ελπίζω να βάλει μυαλό και να πάει στον γιατρό τελικά.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

καλημεραααα

Νινακι μου αν δεν εχουν διαθεση να αλλαξουν απολο τις προσπαθειες σου μηπως τελικα δεν αξιζει να ασχολησει μαζι τους κ να χαλας κ την δικη σου την διαθεση αδικα? Ευχομαι οτι κ να ειναι αυτο που σε στεναχωρει να περασει γρηγοραααα!!!

Για τις σαρδελες που λες κ εγω τις προτιμω στην σχαρα !

Φωτεινη μου νταντεμα θελους οπως το λες!! Ωραια τα γεμιστα θα τα βαλω κ εγω στο προγραμμα για την αλλη βδομαδα! Τα ζηταει κ ο γιος μου!

Εμεις σημερα σουτζουκακια απο την Παρασκευη με μακαρονακια κοραλακι

Να σου πω την αλήθεια, αυτό αποφάσισα... οι άνθρωποι δεν αλλάζουν και άδικα χαλιέμαι! απλά δε παύει να με στενοχωρεί:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε κοριτσια? σας διαβαζω στα γρηγορα αυτες τις μερες αλλα πραγματικα δεν μπορουσα να συγκεντρωθω να γραψω. Αυτο που λετε για τους γονεις το ζω συνεχεια και πραγματικα κουραστηκα πια και δεν πρεπει να ασχολουμαι γιατι χαλιεμαι κι ας ειναι και γονεις μου. Εχτες ειχαμε συναντηση γονεων, μια χαρα παει το παιδακι μου και χαρηκα. Νευρα εχει ακομα αλλα λιγο καλυτερα απο τις προηγουμενες μερες. Βεβαια εχτες μετα το σχολειο μπηκα στο αυτοκινητο και ειχε μεινει απο μπαταρια, ηταν και καινουργια, αχ τι πουλαμε αχ αλλα η οδικη βοηθεια για καλη μας τυχη ισχυε μεχρι σημερα. Το πρωι εκανε μια μικροεπεμβαση η αδερφη μου, ολα καλα κι απο κει. Αν τωρα βρει κανεις λυση με το τι να κανουμε τους γονεις πειτε την γιατι οδευω προς Δαφνι μερια.

Απο φαγητο εχουμε γεμιστα σημερα κι εχτες ειχαμε κανελονια

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μπράβο για τον μικρούλη σου! Η δασκάλα του είναι καλή? Πως την είδες?

Όσο για την ¨καινούρια¨ μπαταρία, τι να πω... Ευτυχώς που σε κάλυπτε η οδική βοήθεια!

Λύση για τους γονείς δυστυχώς δεν υπάρχει! Όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος δύσκολα αλλάζει γνώμη και νοοτροπία. Υπομονή και μόνο...


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μαγειροπαρεάκι μόλις μου είπε η κόρη μου ότι την όρισαν παραστάτρια στην παρέλαση για την 28η Οκτωβρίου! Ψήλωσα ίσαμε 10 πόντους από την περηφάνια! Και φυσικά θέλησα να μοιραστώ τα καλά νέα μαζί σας! :oops:


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μπράβο για τον μικρούλη σου! Η δασκάλα του είναι καλή? Πως την είδες?

Όσο για την ¨καινούρια¨ μπαταρία, τι να πω... Ευτυχώς που σε κάλυπτε η οδική βοήθεια!

Λύση για τους γονείς δυστυχώς δεν υπάρχει! Όσο μεγαλώνει ο άνθρωπος δύσκολα αλλάζει γνώμη και νοοτροπία. Υπομονή και μόνο...

Καλα που δουλευω στα ανταλλακτικα και τα κανονιζω γρηγορα.

Δεν αλλαζουν και το θεμα ειναι οτι χειροτερευουν.

Τις δασκαλες της ηξερα γιατι στην προσαρμογη τον πηγαινα εγω, ειμαι ικανοποιημενη μεχρι τωρα, ειναι καλες κοπελες

Μαγειροπαρεάκι μόλις μου είπε η κόρη μου ότι την όρισαν παραστάτρια στην παρέλαση για την 28η Οκτωβρίου! Ψήλωσα ίσαμε 10 πόντους από την περηφάνια! Και φυσικά θέλησα να μοιραστώ τα καλά νέα μαζί σας! :oops:

Αυτα κι αν ειναι νεα!!!! Μπραβο, συγχαρητηρια για την κορη σου! Παντα τετοια καλα νεα να εχετε.

Με το θεμα του σταθμου τι εκανες? ΜΙλησες για το οικονομικο?

Link to comment
Share on other sites

Να σου πω την αλήθεια, αυτό αποφάσισα... οι άνθρωποι δεν αλλάζουν και άδικα χαλιέμαι! απλά δε παύει να με στενοχωρεί:(

Ετσι ακριβως ειμαι κι εγω Νινα μπορω να σε καταλαβω απολυτα. Ποσο θα ηθελα να ζω σ ενα κοσμο χωρις κακια με ηρεμια, συμπονια, κατανοηση, ανθρωπια.

Κατι πρεπει να κανουμε για να προφυλασσουμε την ψυχικη μας υγεια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρικολα τα δοντακια παντα βγαζουν γκρινιες. Εμενα τον τελευταιο μηνα εβγαλε τους τελευταιους 3 τραπεζιτες εχει 1 ακομα και τελος απο δοντια, ξερεις πως περιμενω αυτη τη στιγμη?

Εβιρι τι εκανες με την εκδρομη του παιδιου? Θα την στειλεις ή θα περασεις ιερα εξεταση?

Φωτεινη κουραγιο οσο μπορεις! Φανταζομαι ποσο δυσκολα ειναι αυτα που περνας αφου δεν μπορεις να συνεννοηθεις

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Ιωάννα μου! Εύχομαι και ο μικρούλης σου να σε κάνει να νιώσεις περήφανη πολλές πολλές φορές!

Από τον σταθμό δεν μου έχουν πει κάτι ακόμη. Θα ξανακάνω κρούση στο τέλος του μήνα που θα πάω να εξοφλήσω τον Οκτώβρη.


1040078pjtfxwjzwi.gif

uVnHp3.png

ticker.php?img=9,104,124,0,CD,MjAxMC8wNy8xNw==,Q2hyaXN0b3Mg

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Αγγελικη μου!!! Συγχαρητηρια για την κορακλα!!! Κ εις ανωτερα!!! Αυτα ειναι τελεια νεα!

Μπραβο κ στο γιου σου Ιωαννα που προσαρμοστηκε κ παει καλα !!! Οσο για τους γονεις εγω βλεπω πως οσο μεγαλωνουν δεν μποριες απλα να συνενοηθεις μαζι τους ακομα κ για μικροπραγματα . Κ μπορει εδω να μην εχουν ουτε απο την δικη μου μερια αλλα ουτε κ απο του αντρα μου γονεις κ συγγενεις πολλους κ να ζοριζομαστε πολυ χωρις βοηθεις ειλικρινα δεν το μετανοιωνω ουτε το αλλαζω αφου εχω το κεφαλι μου ησυχο.Ουτε γκρινιες ουτε τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κι απο μενα!

Πως μου ειστε;

Αγγελικη μου συγχαρητήρια για την κορουλα σου! Παντα ετσι περηφανη να νοιωθεις! Και με το καλό να σε κανει περηφανη και το αλλο καμαρι σου!

Ιωαννα μου τι να πω για την μπαταρια... να εχεις κατι να σε τσιτωνει παντα βρε παιδι μου. Μπραβο για τον μικρο που προσαρμοζεται καλά.

Νινα μου περαστικα στον μπαμπα σου. Ελπιζω να ανεβουν κι εσενα τα κεφια σου συντομα.

Αυτο που λετε για τους γονεις συμφωνω κι εγω οτι ειναι χειροτεροι κι απο μικρα παιδια. Δεν αλλαζουν μυαλα δυστυχως. Το θεμα ομως ειναι να ειναι και συνεργασιμοι. Κυριως οταν υπαρχουν και ειδικες καταστασεις, οπως π.χ. η δικη μας. Θελουν και την πιτα ολοκληρη και το σκυλο χορτατο. Εμενα παντως αυτο που με κουραζει επιπλεον ειναι και τα αυθαιρετα συμπερασματα που βγαζουν οι υπολοιποι π.χ. δεν ενδιαφερεται η κορη της να την παει στο γιατρο κι εσυ μπορει να εχεις αποκτησει ελκος επειδη σε εχει σκασει με το πεισμα της κ.ο.κ.

Ο γιος μου σημερα ξυπνησε στις 1:30 για παιχνιδι. Μεχρι την ωρα που εφυγα δεν ειχε ξανακοιμηθει. Καταλαβαινετε πόσο καλά ξεκινησε η μερα. Για φαγητο εφταιξε χτες η γιαγια ρεβυθια.

Φιλακια


ktiri7jq0bqkpc3m.png  q93iayvjx.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...