Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΓΟΝΕΙΣ/ΠΕΘΕΡΙΚΑ


jimmy271

Recommended Posts

Peper μου, η χρονική στιγμή δεν είναι καθόλου τυχαία. Κάπου μπορεί να είδε τον άντρα της αγανακτισμένο. Τις έκανε και μία συζήτηση άλλωστε πριν την βάπτιση. Ισως της είπαν και οι γονείς της να κάνει πίσω. Εγώ, αυτό που κατάλαβα είναι ότι ήθελε να δικαιολογήσει την θέση της για αυτή της την συμπεριφορά. Αλλιώς γιατί να άνοιγε το θέμα? Αν κατάλαβα καλά, μόνη της το άνοιξε. Πιο πολύ μου φαίνεται ότι, δεν θέλει να χαλάσει το σπίτι της αλλά προσπαθεί να διαφυλάξει την ηρεμία της. Και προσωπικά, δεν βρίσκω κάτι κακό σε αυτό. Αλλιώς θα του έλεγε, ξέρεις κάτι? Σε ευχαριστώ για την βάπτιση αλλά μένουν τα πράγματα όπως είναι. Ισως, με αυτό το: Σε ευχαριστώ όπως χειρίστηκες τα πράγματα στην βάπτιση, να περίμενε την απάντηση: Εγώ πάντα θα προστατεύω την οικογένεια μου. Ισως μόνο θέλει την εξασφάλιση ότι ο jimmy σε έναν νέο καβγά θα την προστατέψει.

Το ότι δεν μίλησε ο jimmy δεν φταίει σε κάτι η γυναίκα του. Είναι πάλι ένας λάθος χειρισμός από μέρος του. Γιατί συμφωνώ μαζί σου, όταν δεν απαντάς είναι σαν να αποδέχεσαι τους όρους του άλλου. Σε κάποιο άλλο μήνυμα πιο παλιά, μας είχε πει, ότι την είχε πάρει τηλέφωνο και ζήτησε να πάει το παιδί στους δικους του. Δηλαδή, μέσα σε όλο αυτό τον καιρό, φαίνεται ότι και ο jimmy, πιθανόν πάνω στην αγανάκτηση του δεν προσεγγίζει σωστά την γυναίκα του. Εγώ αυτό που λέω, είναι να μην στήνουμε την γυναίκα του στον τοίχο. Κάπου υπάρχει και η αλήθεια της.

Συμφωνω απολυτα μαζι σου.και εγω ετσι το βλεπω,,,,,

Οπως και το οτι λεει οτι οπου η μαμα κ το παιδι....ισως περιμενει να την αποδεχτουν, να σταματησουν τον πολεμο εναντιον της, να εχουν σχεσεις, εστω κ τυπικες....

Αν δεν τους ηθελε καθολου, θα εκανε υστεριες κ δεν θα τους δεχοταν ουτε στην βαπτιση....ισως αφηνει ενα παραθυρακι, να συμφιλιωθουν....ας μην την στηνουμε στον τοιχο, δεν γνωριζουμε καν τι σκεφτεται....μην ειμαστε προκατειλημμενοι....

αλλα τζιμη, συνεχιζεις να το χειριζεσαι λαθος.....οταν σου μιλησε, τι απαντησες?δεν ειπες τιποτα?

ηταν η ευκαιρια να ζητησεις να σταματησουν να αναμασανε τα παλια, να κανετε ολοι μια νεα αρχη, να ζητησεις τυπικες σχεσεις προς τους γονεις σας(κ στις 2 πλευρες), μια επικεψη το μηνα κ σιγα σιγα βλεπετε....

η χρονικη στιγμη δεν ειναι τυχαια....ισως η παρουσια τους στην βαπτιση την εκανε να δει πως δεν ειναι κατι τοσο τρομερο, πως μπορουν να συνυπαρχουν, κ μπορει να το συζυταει ηρεμα πια.μπορει να περιμενει μια κινηση απο τους γονεις σου, να κανετε πισω τα παλια, να τα βρειτε με ολους....

ξεκαθαρισε πως πληγωθηκε κλπ, τωρα τι κανετε????αυτο το συζυτησατε?αυτο ειναι το σημαντικο, η επομενη μερα.....

και εγω δεν πιστευω πως η γυναικα του ειναι μεσα στην τρελη χαρα....ειστε αποκομμενοι απο ολους, τσακωνεστε για τριτους, δεν ονειρευεται ετσι καμμια κοπελα το γαμο της πιστευω....δεν το λες κ καλοπεραση, το να απομακρυνεσαι για να μην πληγωθεις.....

οσο για τους γονεις της κοπελας, συμφωνω με την roubi

Και κάτι τελευταίο που μου κάνει φοβερή εντύπωση. Τι κόλλημα είναι αυτό που έχεις, με τους γονείς της? Τι της λένε, τι κάνουν κλπ! Εχεις τόσο άσχημη γνώμη για αυτούς ΜΟΝΟ με υποθέσεις! Αρα μηπως λίγο να καταλάβαινες την γυναίκα σου που είναι θυμωμένη με ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ και όχι με ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ? Γυρνάει συνέχεια στο μυαλό σου τι κάνουν αυτοί! Μα δεν σε αφορά αυτό. Δηλαδή άμα μάθεις ότι της λένε να κάνει πίσω θα ζητήσεις συγγνώμη? Μη φτιάχνεις σενάρια και άσε τους γονείς της απέξω. δεν σε έχουν πειράξει και είναι άδικο αυτό.

που να σε προσβαλλαν/να σου χωνονταν/να σου κατηγορουσαν τους γονεις σου/ να σου εριχναν καταρες χωρις να δωσεις εσυ αφορμη, τι θα εκανες.....

οι ανθρωποι υποστηριξαν την γυναικα σου την στιγμη που δεν το εκανες εσυ κ βρεθηκαν να τους κατηγορεις κ απο πανω.....

που να σου εκαναν κ κακο.....

Αλλα, οτι κ να λεμε, βλεπω Τζιμη πως για την γυναικα σου αλλαζεις τοσο γρηγορα γνωμη....τη μια λες να πατε ταξιδι να χαλαρωσετε να τα πειτε κ την επομενη, την κατηγορεις....

μιλας για διαζυγιο, για κρυμμενους ασους , μετα αλλαζεις γνωμη, αλλα στο τελος παλι εκει το πας.....

λες την αγαπας, αλλα ποσες φορες εχεις μιλησει ψυχρα για την συντροφο σου....

ενω τους δικους σου, που τα προκαλεσαν ολα τους λυπασαι κιολας....

τι να πω....

επειδη υπερασπιστηκε τον εαυτο της, της δωσατε την ταμπελα της κακιας νυφης, ολα ομως τα ξεκινησε η πεθερα....μην ξεχνας πως ολα αυτα θα μπορουσαν να μην ειχαν γινει ποτε, κ ακομη θα μενατε πανω κατω, κ οι δικοι σου θα εβλεπαν συχνα το εγγονι.....

περασε πολλα κ η γυναικα σου, δεν ξεχνιουνται με μια συγνωμη, μην απαιτεις να τα σβησει ολα , αλλα ζητα για ολους σας, να εχετε τυπικες σχεσεις με ολους, αλλα πανω απ'ολα, ζητα το ιδιο κ απο τη μαμα σου, κ να ξεθυμαινει αλλου.....

πρεπει να καταλαβει κ η μαμα σου πως δεν προσβαλλουμε τον αλλο, οποιος κι αν ειναι.....

το οτι ειναι πεθερα, δεν της δινει δικαιωμα να μιλαει ασχημα στη νυφη, καθε πραξη μας εχει κ το αναλογο αποτελεσμα....

γιατι πολυ φοβαμαι πως κ πισω να κανει η γυναικα σου, αν δεν καταλαβει η μαμα σου πως η ιδια εφταιγε,πως πρεπει απκ εδω κ περα να ειναι τυπικη κ να μην κατηγορει την νυφη της, καποια στιγμη θα κανει παλι τα ιδια κ θα επαναλαμβανεται ενας φαυλος κυκλος.....

μακαρι να βρειτε μια λυση....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 422
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • jimmy271

    jimmy271 81 δημοσιεύσεις

  • mama@2

    mama@2 57 δημοσιεύσεις

  • roubi

    roubi 44 δημοσιεύσεις

  • peper

    peper 30 δημοσιεύσεις

αν κ νεο μελος,διαβασα το θεμα απτο πρωι και σκεφτομουν τι να απαντησω,μιας και δεν εχω βρεθει ποτε σε τετοια κατασταση,αλλα και μονο αντικειμενικα να το δει καποιος με στοιχειωδεις κοινωνικες εμπειριες,μπορει να καταλαβει οτι οταν ανακατευονται πολλοι αναμεσα στο ζευγαρι,τοτε ειναι μαθηματικως βεβαιο οτι θα χωρισουν ή οτι θα αντιμετωπιζουν μακροχρονια προβληματα.

απλως θα ηθελα να μαθω τι εκανε τελικα το παλικαρι με τη γυναικα του.χωρισε?τα ξαναβρηκε?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...
Τζίμμυ για να μην μπαίνεις τόσο καιρό να υποθέσω ότι τα νέα είναι καλά;

Καλα βρε

με τοσες πολλες φωτογραφιες

δεν βλεπεις οτι αυτο ειναι ενοχλητικο για τους αλλους να διαβαζουνε

ολοκληρο σχολιο με τοσες φωτογραφιες;

.....ενταξει, ειπαμε, αλλα οχι και ετσι!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες. Ζητώ συγνώμη για την παρατεταμένη αποχή από τις συζητήσεις του forum αλλά πραγματικά είμαι σε φάση πλήρους αποφόρτισης και έχω ανάγκη να ανασυνταχθώ σε όλα τα επίπεδα οπότε για λίγο ακόμη θα είμαι εκτός και δεν θα κάνω αναρτήσεις. Θα σας πω όμως ότι τα πράγματα είναι αρκετά ήρεμα χωρίς εντάσεις και προστριβές και προσπαθώ να είμαι πολύ κοντά στο παιδί αυτό το διάστημα γιατί και το έχει και το έχω ανάγκη. Εχουν γίνει κάποιες συζητήσεις για όσα λέγαμε με την γυναίκα μου χωρίς να βλέπω φυσικά κάποια διαλλακτική στάση από πλευράς της αλλά ειλικρινά δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες. Θα πάρω λίγο χρόνο να χαλαρώσω και να βρω κάποιες ισορροπίες και θα επανέλθω εκ νέου.

Σας ευχαριστώ όλες και να περνάτε καλά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα και απο εμένα.εχωντας διαβάσει εαν τάχυ την ιστορία του τζιμυ μπορω να πω οτι κατα 99/100 ειμα στην ίδια και χειρότερη θέση.παντρεμενη με έναν άνθρωπο εδώ και 7 χρονια μέ δυο παιδάκια α μετακομίζοντας μετα τον ερχομό του πρώτου παιδιου κάτω απο το διαμέρισμα της πεθερας μου.Τότε ακριβώς αρχησα να γνωρίζω την πεθερα μου και να αλλάζει ο άντρας μου απέναντι μου.Πάντα ει δουλεια μεχρι αργά και όταν ερχοτανε σπιτι το μονο που έκανε ήτανε να περνει και να μαθαίνει αν είναι καλα η μάνα του.δεν έφευγε απο το σπιτι γ δουλεια εαν ν την επερνε μαζί του καθε πρωί να την βοηθήσει με τις δικό της δουλειές?Εγω μόνη στο σπιτι να περιμένω να γυρίσει γ να πάμε γ ψώνια οταν αυτός μπορούσε μιας και υπήρχε ενα αμάξι.οπου κα να πηγαίναμε αναφορά στην μητέρα του ενώ αντίθετα αυτή τίποτα.ουτε κουβεντα δεν της επερνες.Οτι και αν κανω η αγοράσω η πω όχι όχι δεν ειναι έτσι ,παντα το μέρος της .Πολλα χρόνια με διαφωνίες και τσακωμους μπροστά στο παιδι μας κ παντα αφορμή και αιτία η μητέρα του η οποία ειδη ειναι κ χήρα και δεν εχει αλλά παιδια απαιτούσε τον ελάχιστο χρόνο που εχει να της τον αφιερώνει.Εγώ να μιλάω να συζήταω να λέω οτι τωρα ποια εχει υποχρεώσεις στην γυναίκα και στο παιδι του και αυτός να οριετε και να λέει οτι κ. Μας του δεν εχει κανέναν άλλον στον κόσμο.Ποτε αυτός ο άνθρωπος ακόμη και σημερα δεν εχει καταλάβει οτι εχει και οικογένεια.Τώρα πια μιας και δουλεύει εκτός ελλαδος τα πραγματα ειναι ποιο δύσκολα γ εμένα έχοντας ποια δυο παιδια.Μην έχοντας την μητέρα μου κοντά μόνη σε μεγαλούπολη,προσπαθώ να καταφέρω να πάω έστω ενα σούπερ μάρκετ.η πεθερα συνήθως φεύγει πριν απο έμενα.Πολλες φορες έφτασα στα όρια μου τα ξεπέρασα αλλά παλι εδώ,γιατι τουλάχιστον τα παιδια θέλουν τον έναν γονιό αν όχι και τους δυο γ να μεγαλώσουν.Ολοι μου λένε υπομονη υπομονη ,πόση όμως υπάρχει απο αυτή ακόμη.Αλαξα τα παντα γ να κανω οικογενιά έφυγα μακριά απο τους δικούς μου αυτός όχι.απο τους φίλους μου της συγγενείς μου Αλαξα τον τροπο ζωής μου,προτεραιότητα έδωσα στην οικογενιά και στα παιδια μου.Αυτος δεν άλλαξε τίποτα απο τις συνήθειες του.Εκτός του οτι δουλεύει συνεχεια ταξιδεύει συνεχεια ακόμη και οταν εινΑι εδώ προσπαθεί να ευχαριστήσει την μάνα του και όχι εμένα η την οικογενιά του.Εχουν γίνει φοβερός καβγάδες γ τα παντα και χέρι φτάσει να μου λέει οτι ακόμη και οταν λείπει θα γίνετε στο σπιτι αυτο που θεωρεί αυτός σωστό και το οποίο ειναι αυτο που του εχει η μάνα του οτι ειναι σωστό.Με εχει τρελαίνει στα ψέματα γιατι λέει οτι οταν μου λέει αλήθεια του γκρινιάζω πως να τον εμπιστεύομαι,και γ να βοηθήσει στο σπιτι μέσα πρεπε να του το ζητήσω αλλά να περιμένω οταν αυτός θα ειναι έτοιμος να το κανει θα το κανει.Δεν επικοινωνούμε με τίποτα σε τίποτα ,μια ζωή τον περιμένω να έρθει να φύγει να πάμε να να.ΔΕν εχει καταλάβει οτι και εγω ειμαι άνθρωπος και έχω ανάγκες και έχω προσωπικότητα .Και απο εγωισμό αλλο τίποτα δεν κανε ποτε πίσω και τραβάει και το σκοινι στα άκρα.ΠΟλλες φορες νιώθω σαν την ταινία και η δε γυνη ίνα φοβειτε τον άνδρα με την μαρω κοντου που κανει την επανάσταση της έστω και εαν αυτο της στοίχισε τον γάμο της.Αλλα η πεθερα ειναι απτοητη,μυστικά με τον γιο ποτε δεν με είδε σαν κόρη η νύφη πραγματική παντα σαν ξένη που ήρθε να πάρει τον μόνάκριβό της.Μια φωτο του γάμου δεν εχει βάλει στο σπιτι της.κ στην εκκλησία δίπλα της κάθομαι και δεν με χείλη συστήσει ποτέ σαν τίποτα όχι σαν νύφη της.Πολλη απελπισία και πίκρα μέσα μου αλλά με δυο παιδια τι αλλο μπορείς να κανεις .πσο μάλλον οταν τα μεγαλώνεις Μόνη τελείως.συγχωρεστε με γ το μεγάλο μυνημα αλλά ήθελα να τα γράψω....

Link to comment
Share on other sites

Τζίμμυ εύχομαι ολόψυχα να γυρίσεις ανανεωμένος και με ευχάριστα!

Μπάμπι πιστεύω πως το δικό σου πρόβλημα είναι χειρότερο από του Τζίμμυ! Καλή δύναμη!


vU2tp2.png

o0TFp2.png

hXmXp2.png

"Όταν γελάει ο κόσμος μου γελά..."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Βρε αγόρι μου.. με όλη μου την αγάπη ειλικρινά... 2 ερωτήσεις έχω να σου κάνω

1) είναι ωραίο να προσποιείται κανείς συναισθήματα? θα σου άρεσε η γυναίκα σου να είναι μαζί σου με προσποιούμενη αγάπη? γιατί να φιλήσει έναν άνθρωπο χωρίς να το αισθάνεται? προσωπικά όχι μόνο δεν την θεωρώ απαράδεκτη .. την θεωρώ αληθινή!!

και

2) γιατί μιας εξαρχής δεν παντρεύτηκες τους γονείς σου να ηρεμήσεις κι εσύ και οι γυναίκες γύρω σου???? σορρυ για την ειρωνία αλλά έλεος πια. επί 5 σελίδες διαβάζω "η μάνα μου η μάνα σου ο πατέρας μου ο πατέρας σου". κοίτα μάτια μου την γυναίκα σου και το παιδάκι σου. αυτοί θα πρεπε να είναι πάνω απ' όλα!!!!!! ούτε η μάνα σου ούτε η μάνα της.


U6Vip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...

Επειδή ζω ανάλογη περίπτωση με συγγενικό μου πρόσωπο θα σου πω ότι η συμπεριφορά της γυναίκας του είναι υπερβολική και ανώριμη. Χρησιμοποιεί το παιδί για να τους εκδικηθεί. Ωστόσο φαίνεται ότι αργά ή γρήγορα θα σου δώσει το ΟΚ που τόσο περιμένεις. Ελπίζω να μην είναι αργά βέβαια και να μην έχει ραγίσει εντελώς το γυαλί μεταξύ σας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

θα χωριζατε εξ αιτιας της πεθερας :evil: σας?με κατηγορησε οτι της εκλεψα το γιο...ακουσον ακουσον.η ιδια μου φερεται απαραδεκτα το καθετι που κανω η λεω το σχολιαζει αρνητικα και συνεχως κανει παραπονα στο γιο της για μενα και παρουσιαζεται σαν θυμα.ετσι κ εγω αποφευγω τις πολλες συναντησεις.κ αυτη σκαει! θελει να ειμαστε ολο μαζι της και να μας κανει αυτο που θελει αυτη...με τον τροπο που θελει.δεν αντεχω αλλο :(.εδω και τρια χρονια οι μονιμοι καυγαδες μας ειναι εξαιτιας της γιατι σκαλιζει και ανακατευεται σε ολα γιατι ειναι ξερολας και νομιζει οτι εμεις δεν ξερουμε να κανουμε τιποτα.τελευταια μαλωσαμε πολυ ασχημα με τα τελευταια συμβαντα και σκεφτομαι τι να κανω ,να παρω διαζυγιο κ απο τους δυο να ησυχασω κα εγω κ τα παιδακια μου?δεν παει αλλο μ αυτη τη γυναικα,δεν χαρηκε το παιδι της οταν επρεπε γιατι ηθελε να κανει τη ζωη της η κυρια και το παρκαριζε στη μανα της και τωρα εχει τυψεις και κανει σαν κακομαθημενο παλιοκοριτσο και τον θελει να μενει μαζι της κ να κανει κουμαντο.ε οχι κυρα μου,καιρος να απογαλακτισεις το παιδι σου,οταν επρεπε εξ αλλου δεν το θηλασες γιατι βαριοσουν ν ασχοληθεις,τωρα αστο να ανοιξει τα φτερα του και να ερχεται να σε βλεπει χωρις τις κουτοπονηριες σου και την πιεση σου που κοντευει να διαλυσει την οικογενεια μου.ακου εκει της εκλεψα το γιο ,ημαρτον :evil::evil::evil:.θελω να την χαστουκισω αληθεια.με εχει φτασει στο τερμα.

Link to comment
Share on other sites

θα χωριζατε εξ αιτιας της πεθερας :evil: σας?με κατηγορησε οτι της εκλεψα το γιο...ακουσον ακουσον.η ιδια μου φερεται απαραδεκτα το καθετι που κανω η λεω το σχολιαζει αρνητικα και συνεχως κανει παραπονα στο γιο της για μενα και παρουσιαζεται σαν θυμα.ετσι κ εγω αποφευγω τις πολλες συναντησεις.κ αυτη σκαει! θελει να ειμαστε ολο μαζι της και να μας κανει αυτο που θελει αυτη...με τον τροπο που θελει.δεν αντεχω αλλο :(.εδω και τρια χρονια οι μονιμοι καυγαδες μας ειναι εξαιτιας της γιατι σκαλιζει και ανακατευεται σε ολα γιατι ειναι ξερολας και νομιζει οτι εμεις δεν ξερουμε να κανουμε τιποτα.τελευταια μαλωσαμε πολυ ασχημα με τα τελευταια συμβαντα και σκεφτομαι τι να κανω ,να παρω διαζυγιο κ απο τους δυο να ησυχασω κα εγω κ τα παιδακια μου?δεν παει αλλο μ αυτη τη γυναικα,δεν χαρηκε το παιδι της οταν επρεπε γιατι ηθελε να κανει τη ζωη της η κυρια και το παρκαριζε στη μανα της και τωρα εχει τυψεις και κανει σαν κακομαθημενο παλιοκοριτσο και τον θελει να μενει μαζι της κ να κανει κουμαντο.ε οχι κυρα μου,καιρος να απογαλακτισεις το παιδι σου,οταν επρεπε εξ αλλου δεν το θηλασες γιατι βαριοσουν ν ασχοληθεις,τωρα αστο να ανοιξει τα φτερα του και να ερχεται να σε βλεπει χωρις τις κουτοπονηριες σου και την πιεση σου που κοντευει να διαλυσει την οικογενεια μου.ακου εκει της εκλεψα το γιο ,ημαρτον :evil::evil::evil:.θελω να την χαστουκισω αληθεια.με εχει φτασει στο τερμα.

Δεν έχεις αναφέρει καθόλου τι στάση κρατάει ο άντρας σου και ποια η μεταξύ σας σχέση.

Link to comment
Share on other sites

εμεις οσο ειμαστε μακρια απο αυτην ,ειμαστε καλα,χαρουμενοι,οσοι μας βλεπουν μας θαυμαζουν,ομως ο αντρας μου δεν μπορει να πει κουβεντα στη μανα του,κ ας εχει αδικο και ας φερεται σαν στριγγλα,ΔΕΝ περνει δυστυχως το μερος μου,δειχνει να ειναι μπερδεμενος ,στενοχωριεται για την κατασταση κ ομως ξεσπαει πανω μου,,,κοινως εγω πληρωνω τη νυφη...του το εχω πει οτι φταιει ο ιδιος που δεν κρατα ισορροπιες αλλα δεν κανει τιποτα,φωναζει σε μενα και στη μανα του μουγκα,να τα βρειτε οι δυο σας μου λεει...μα πως ?γινεται αυτο?επειδη δεν με υποστηριζει και πραγματικα υποφερω ,κ εγω και τα παιδακια μου που ειναι δεκτες αυτης της καταστασης σκεφτομαι το διαζυγιο,αν και δεν θελω πραγματικα να χωρισω με τον αντρα μου ,ισως επειδη δεν ειμαι ετοιμη,τι να πω...κατα τ αλλα ειναι πολυ καλος δεν εχω κανενα παραπονο.αυτος δεν εχει επισης απο μενα,αλλα καθε φορα που η μανα του παραπονιεται για κατι αυτος συμφωνει μπροστα της και μ αφηνει ξεκρεμαστη...μετα μου λεει αρλουμπες .

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...