Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Cafe Μαΐου 2014


SnowFlake

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! Τι κάνετε?? Όντως χαθήκαμε όπως λέει η μαρια κου....πολύ ζέστη εδώ στην Αθήνα!! Ο μπέμπης μου ζεσταίνεται κ τον έχω μέρα-νύχτα με το παμπερς!! Μαρια κου γιατί κάνατε τη νύχτα μέρα?? Δεν κοιμάται??


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Με τιποτα.χθες ειδικα ηταν το αποκορυφωμα.ξυπνησε με στριγκλιες κ δεν καθοαν πουθενα μεχρι κ τις 5.30 που την πηρε ο υνος.τι αγκαλιες,τι ριλαξ,τι στο κρεβατι μας,τιποτα.κ απο τις 6 το πρωι κοιμαται συνεχεια με κανα 2ωρο 3ωρο διαλειμμα συνολικα.ειναι φυσιολογικο αυτο τωρα?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!!!

Χαθηκαμε οντως!!!

Τι κανετε;;

Εμεις ειμαστε καλα!!!

Χαμογελαμε φωναζουμε προσπαθουμε να πιασουμε πραγματα!!!

Τρωμε απιστευτα πολυ...Φτου φτου το μωρακι μου!!!

Ειμαστε 4.500 κιλα και 55 ποντους!!!!

Με τον υπνο τα παμε σχετικα καλα...

Το βραδυ μου κοιμαται αλλες μερες 5ωρα και αλλες ω Παναγια μου, καλυτερα να μην τις θυμαμαι τις αλλες νυχτες!!!χαχαχα!!!

Καναμε προχθες και τον υπερηχο ισχιων ολα καλα κι εκει!!!

Μαρια κου μηπως κανει αλμα αναπτυξης;;;;


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μας

Τι ειναι το αλμα αναπτυξης βρε κοριτσια?

Μαμα γιατι εκανες υπερηχο ισχυων?

Εμεις τα βραδυα δινουμε ρεσιταλ,κατι μας πειραζει και μεχρι να μας παρει ο υπνος δινουμε ρεστα.εμενα βρε κοριτσια χωρις αγκαλια και αποροφητηρα δεν μας παιρνει ο υπνος,νομιζω την πατησα,εμαθε ετσι και θα τον κουναω τωρα για να κοιμαται :(

Εμεις ειμαστε 6 κιλα ευτυχως απο φαι καλα παμε


xps5p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άννα μου το άλμα ανάπτυξης είναι κάποιες φάσεις που περνάει ένα μωρό σε συγκεκριμένες εβδομάδες κ θέλει να είναι συνέχεια προσκολλημένο πάνω σου. Αν έχεις facebook μπορώ να στο δείξω. Εμάνα ο μπέμπης για να κοιμηθεί θέλει στήθος..αλλά δεν με πειράζει καθόλου!!Όσο για τα κιλά μπράβο σας!! :-)


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο μας

Τι ειναι το αλμα αναπτυξης βρε κοριτσια?

Μαμα γιατι εκανες υπερηχο ισχυων?

Εμεις τα βραδυα δινουμε ρεσιταλ,κατι μας πειραζει και μεχρι να μας παρει ο υπνος δινουμε ρεστα.εμενα βρε κοριτσια χωρις αγκαλια και αποροφητηρα δεν μας παιρνει ο υπνος,νομιζω την πατησα,εμαθε ετσι και θα τον κουναω τωρα για να κοιμαται :(

Εμεις ειμαστε 6 κιλα ευτυχως απο φαι καλα παμε

Aννα μου το αλμα αναπτυξης ειναι οταν το μωρο εχει γκρινια πολυ εντονη...Θελει συνεχεια μα συνεχεια να τρωει και δεν ηρεμει παρα μονο στην αγκαλια της μανουλας...

Εγω προσωπικα δεν το εχω δει στην μικρη μου ακομα...

Μπορει να το περασε πιο ανωδυνα και να μην το καταλαβα...

Τωρα για τον υπερηχο ισχυων!

Το κανουν ολα τα μωρακια για να δουμε κατα ποσο ωριμα ή ανωριμα ειναι τα ισχυα τους...Με το τσεκαρισμα αυτο γνωριζουμε εν μερη αν μεταγενεστερα υπαρξει καποιο προβλημα που θα το δυσκολεψει πχ στην βαδιση...

Συνηθως ειναι πιο επριρεπη τα κοριτσια αλλα πλεον εχει γινει υποχρεωτικο για ολα τα μωρακια ανεξαρτητου φυλου!

Ενα αρθρο για να δεις τι ειναι: http://www.euromedica.gr/article/276/neogniko-yperihografima-ishion-mia-apli-exetasi-simantiki-gia-paidi-mas


jPnnp3.png

P92Ip3.png

Link to comment
Share on other sites

Anna το facebook μου ειναι Efi Soulio αν θες να μου το δειξεις.μακαρι και εμενα τα βραδυα να κοιμοταν στο στηθος αλλα εχει εναν εκνευρισμο δεν ξερω γιατι,θα το βρω ομως :)

Άννα σου έστειλα πμ. Δες λίγο.


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!

Καλη Κυριακη να εχουμε!

Ποσο απολαμβανω αυτη την ηλικια του μωρου μου...

Ποσο γρηγορα θα περασει και θα γινει παιδακι και θα ταρζανεψει και θα τον κυνηγαμε χαχαχα

Το βραδυ κοιμομαστε καλα, ενταξει οχι σερι, με το που σαλεψει του δινω στηθος και ξανακοιμαται!


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια!!! Άκουσα ότι χαλάει ο καιρός κ εν μέρει χάρηκα λίγο!! Μπας κ δροσίσει!!!! Τα μωράκια σας τι κάνουν?? Εμένα δόξα το θεό καλά είναι!! Αν κ το Σάββατο που κάναμε το εμβόλιο πλάνταξε στο κλάμα κ το βράδυ στον ύπνο του πεταγόταν συνέχεια!!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?γιατι χαθηκαμε ετσι.πως ειναι τα μωρακια μας?εμεις εδω εχουμε γκρινια καθε βραδυ κ το πρωι ολη μερα κοιμαται η μπεμπουλα μου.χθες ομως δεν κοιμηθηκε σχεδον καθολου απ'το πρωι.εκει που κοιμοταν μετα απο λιγο πεταγοταν κ γκρινιαζε.εσεις τα νεα σας?


9Uh8p2.png

Ldmmp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα μανουλες..

Τι κανετε; πως περνατε;

Με τη ζεστη καλα πατε;

Το μωρακι μου ειναι πολυ καλα και εγω μαζι του ακομα καλυτερα!

Με τη μεγαλη μου κορη εχουμε λιγα θεματακια, αλλα σιγα σιγα θα τα ξεπερασουμε, βγαζει αντιδρασεις τωρα που ηρθε ο αδελφος της :/

Παρατηρησα οτι τωρα που σταματησε να ερχεται η πεθερα μου σπιτι ειναι πολυ ηρεμη και δεν εχει ξεσπασματα!!

Ειναι ενα βημα και αυτο χαχα


7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από εμένα μανούλες κ μωράκια!! Τι κάνετε?? Εμείς όλα καλά!! Πολλά παιχνίδια με τον μπέμπη..κ όταν μου χαμογελάει νιώθω η πιο ευτυχισμένη μανούλα στον κόσμο!! Αριστέα θα συνηθίσει σιγά-σιγά η κορούλα σου με τον μπέμπη!!!


wG4Ep3.png
Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια τι κανετε?

Χαιρομαι που διαβαζω οτι ειστε καλα οσες μπαινετε μεσα.

Πλεον δεν μπαινουμε κ ολες.Εμεις καλα ειμαστε.Αριστεα και εμενα κατι ψιλα

παρουσιαζει...τυπου ενω μαθαιναμε γιογιο(εκεινη το ξεκινησε μετα τον ερχομο του μπεμπη) τωρα ζηταει πανα για κακα.Αν τον βαζω για μπανιο θελει αυτη να μπαινει πρωτα...κ ενα δυο ξεσπασματα υστεριας χωρις ιδιαιτερο λογο να τα αποδωσω εκει?

Εβαλα messenger τι ωρες μπαινετε να τα λεμε απο εκει?


vkYEp3.pnguPPIp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...