Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Κορίτσια μια ερώτηση !!!

      αν έρθει η περίοδος πρωί πρωί αλλά όλη μέρα κατεβάζεις λίγο λίγο και πολύ κατεβάσεις τ βράδυ τα χάπια ποτέ τα ξεκινάς ; 

      Εγώ τα ξεκινουσα 2η μέρα περιόδου...φορες ομως που η περίοδος μου ερχοταν πολύ λίγη ή πολύ απόγευμα προς βράδυ ...πρώτη μέρα περιόδου θεωρούνταν η επόμενη που υπήρχε κανονική ροή. Καλύτερα όμως ρώτα τον γιατρό σου.

      .....

ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ 2016


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα.

Θυμήθηκα το παλιό μας δεντράκι στο πρώτο μας σπίτι που ήταν μικρούλι, ίσως και λιγότερο από μέτρο, θα το μετρήσω και θα σας πω (αρκεί να το βρώ...)

Δεν το έχω πετάξει και λέω μήπως το βγάλω στην επιφάνεια. Το είχα ξεχάσει :D

Δεν είναι του γούστου μου βέβαια (τότε ήταν αλλά έμενα και σε 35 τμ) αλλά θα το κάνω να είναι....

Σαν κι αυτό είναι και είναι πτυσσόμενο :) Έχω φυλαγμένα όλα τα στολίδια που χρησιμοποιούσα τότε και θα δω τι παραλλαγές θα κάνω.

hqdefault.jpg

Εννοείται θα περιμένω ν' ακούσω τις προτάσεις σας, έτσι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το αγαπώ!

bdde34ad7d98397ea8e33cd85d87e2c2.jpg

1fba74e750a2bdd5c672b1885d21c120.jpg

Κ γω τρελαινομαι γ αυτα..

Χιονομπαλες εχω κανει.πολυ ευκολες!

Επισης λατρευω ολοκληρα χριστογεννιατικα χωρια πανω σε μπουφε πχ η τρενακια γυρω απο το δεντρο!

Link to comment
Share on other sites

Ιδέες για το πως οικιακά βάζα από τρόφιμα μπορούν να γίνουν εξαιρετικές λύσεις διακόσμησης ή δώρου!

b6389d878df8c23d663820fd07b5b723.jpg

4b07950281d1eda822d19d30807bc11e.jpg

Καλά ε; Λινάτσα και ξερό ψωμί!

Πανέμορφα.

Μου άρεσαν πολύ εννοείται και αυτά με τις νότες!!!

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ, από πέρυσι ξεκίνησα το χριστουγεννιάτικο χωριό μου επάνω στο μπουφέ μου και φέτος πρέπει επιτέλους να πάρουμε τον μοναδικό διακαή πόθο του συζύγου όσον αφορά τις χριστουγεννιάτικες διακοσμήσεις, το τρενάκι! Φέτος θα το κυνηγάει και ο μικρός, χαμός θα γίνει! Χεχε!

Εδώ το χωριουδάκι μου (που ελπίζω κάπως να το διανθίσω φέτος)

589aac6c053eb43edc987496a3c230f0.jpg

και εδώ κάποιες ιδέες με σιδηρόδρομο!

97da5984022c3d11f24cbf9b388bc803.jpg

61eb2a1c8337bb10c0ffc956d8511b72.jpg

Ντάξει, το τερμάτισε! Το έβαλε πάνω στο δέντρο! χεχε!

cf3b37e4f12a035356f7bfcec5dbc1e8.jpg


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αφροδιτη δ ξερω τι χρωμα στολιδια εχεις αλλα αν το δεντρακι ειναι ασημι; αν καταλαβαινω απο φωτο θα μου αρεζε χρωματα σε λευκο,ασημι,μπλε,μωβ κ μαυρο.οχι ολα μαζι

Link to comment
Share on other sites

Αφροδιτη δ ξερω τι χρωμα στολιδια εχεις αλλα αν το δεντρακι ειναι ασημι; αν καταλαβαινω απο φωτο θα μου αρεζε χρωματα σε λευκο,ασημι,μπλε,μωβ κ μαυρο.οχι ολα μαζι

Ναι καλά κατάλαβες είναι ασημί. Τα στολίδια που χρησιμοποιούσα ήταν μπλε σκούρο και δεν ήταν και πολλά, είναι μικρό δέντρο. Τα έχω αποθηκευμένα σε ένα κουτί που έχω να ανοίξω πάρα πολλά χρόνια, αν θυμάμαι καλά είχα και μια κορδέλα μπλε-ανθρακί.

Δεν θα αγοράσω νέα στολίδια, απλά θ' αφήσω μάλλον στην άκρη τα λινατσοειδή και τα γήινα χρώματα γιατί δεν μπορώ να τα συνδυάσω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...