Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

εγω τα νεα απο τη πεθερα ειναι τα εξης στο σπιτακι μου εχει να ερθει απο της 23/09 στην γιορτη της κορης μου χαχαχαχα!! ομορφο πραγμα βεβαια τα παιδια της τα εχω παει και εχω παρει και τα φιλοδωρηματα της χαχαχα!! αλλα εγω δεν εκατσα πανω απο μιση ωρα μεσα στο σπιτι της εχω δουλειες κοριτσια δεν μπορουσα να κατσω χαχαχα!! :tongue::tongue::tongue:

κι εγώ είχα να την δω από τα γενέθλια της μικρής, τον Οκτώβρη. μετά μια φορά λόγω του ατυχήματος του Στεφ Νοέμβρη. τώρα Πρωτοχρονιάτικα, και χθες το απόγευμα. σαν να πύκνωσαν οι συναντήσεις.:roll:

μια χαρά ήμασταν από αρχές Αυγούστου, άφαντοι!:rolleyes::lol:

κάτι πρέπει να βρω.

και μου πέταξε ότι θέλει να έρθει μια μέρα να μου δείξει τη χύτρα πώς δουλεύει. τί να πω. αφού δεν ξέρω.:confused:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

τυλίγεις με λαδόκολλα το καπάκι;

για να μην καεί το φαγητό;

γιατί; αφού δεν καίγεται.

χαχαχα!!!:tongue::tongue::tongue:

το κρέας τυλίγω μαρή, όχι τη γάστρα!!!!

χαχαχαχαχα! καλη χρονια κουκλες καλε πως και δεν σας εχω παρει εγω χαμπαρι εδω !!!

imagesCA25CFEM.jpg

χαχαχαχα!! :tongue::tongue::tongue::tongue:

Μου φτιαξες τη μερα!!!!:P:p:p

Η τέλεια εικόνα όταν έρχεται η πεθερά!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα!!!:tongue::tongue::tongue:

το κρέας τυλίγω μαρή, όχι τη γάστρα!!!!

Μου φτιαξες τη μερα!!!!:P:p:p

Η τέλεια εικόνα όταν έρχεται η πεθερά!!!!

χαχαχα!! ξερω καλα το αθλημα χιχιχιχιχι!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eπειδή όταν κάνω κρέας στη γάστρα το λούζω με πορτοκάλι, μέλι και τα σχετικά, πίστεψέ με καίγεται!

έχω κάνει και χοιρινό και κοτόπουλο και γαλοπούλα έτσι. δεν κάηκαν.

το έψησες όπως έγραψα πριν;

τέλος πάντων. όπως ξέρει η καθεμιά. φαγητό νόστιμο να είναι και οι τεχνικές ας μείνουν για τους σεφ!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τσα!!

Σεβη να δω ποτε θα κανω εκεινο το χοιρινο που ειχες ποσταρει στο θεμα των Χριστουγεννων!!Μιαμ-μιαμ!!

καλε τα energino ειναι μια χαρα ρουχακια,και ανετα στα νουμερα τους..ελληνικα ειναι,ενταξει δεν κοστιζουν οσο τα lapin αλλα δεν ειναι ασχημη ποιοτητα...

Τωρα βεβαια my_beba...αν ειναι χαλια το σχεδιο..you know better!!

Εμας η πεθερουλα βρε κοριτσια μονο 50 ευρω στον καθενα αλλα πιο πολλα στην εγγονουλα...αλλα και τιποτε να μην μας εδιναν δεν με ενοιαζε γιατι οι καημενοι δεν ειναι και πρωτα πορτοφολια..χαμηλοεισοδηματιες γαρ!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια τσα!!

Σεβη να δω ποτε θα κανω εκεινο το χοιρινο που ειχες ποσταρει στο θεμα των Χριστουγεννων!!Μιαμ-μιαμ!!

καλε τα energino ειναι μια χαρα ρουχακια,και ανετα στα νουμερα τους..ελληνικα ειναι,ενταξει δεν κοστιζουν οσο τα lapin αλλα δεν ειναι ασχημη ποιοτητα...

Τωρα βεβαια my_beba...αν ειναι χαλια το σχεδιο..you know better!!

Εμας η πεθερουλα βρε κοριτσια μονο 50 ευρω στον καθενα αλλα πιο πολλα στην εγγονουλα...αλλα και τιποτε να μην μας εδιναν δεν με ενοιαζε γιατι οι καημενοι δεν ειναι και πρωτα πορτοφολια..χαμηλοεισοδηματιες γαρ!!

η μια περίπτωση είναι να αγαπούν το παιδί και να μισούν θανάσιμα τη νύφη. κακή ώρα.

η άλλη είναι να αδιαφορούν για το παιδί και να μισούν τη νύφη. ενταχθείτε εσείς ελεύθερα νυφούλες.

η άλλη να αγαπούν το παιδί, να αγαπούν και τη νύφη. καλή ώρα εσύ πουλίμ!

ας με αγαπούσαν κι εμένα, και τα λαπέν να τα βράσω. πού να τα βάλω τα εσκάντα όταν με έκανε δαντέλα;

ποιό από τα δύο; αυτό που μοιάζει σε γεύση με γύρο, που γίνεται στο τηγάνι ή αυτό στη γάστρα; και τα δυο είναι τελεια.

δεν έκανα κανένα φέτος, για ευνόητους λόγους. ψόφησα να φτάσω στα κιλά που είμαι.;):)

Link to comment
Share on other sites

αυτο στην γαστρα...με την μαριναδα!!!

αλλα...βαριεμαι που ζω βλεπεις...θα ανακαμψω ομως!!:P

Ξερεις...ποτε δεν καταλαβα γιατι οταν εχουν νυφες καλες,αξιες που αγαπανε τα παιδια τους δεν καθονται στα αυγα τους και δεν χαιρονται!!Ακομη κι αν δεν ταιριαζουν τα χνωτα δυο ανθρωπων-ενταξει δεν τα παμε καλα με ολους-βουλωστο κυρα μου για χαρη του παιδιου σου!!!(καλα αυτο το τελευταιο ισχυει και για τις νυφες)

βεβαια υπαρχει και η περιπτωση δεν αγαπω ουτε την νυφη-ουτε τα εγγονια...εκει...ΚΡΕΜΑΛΑ!!

ορκαλιες...μια χαρα το λες:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτο στην γαστρα...με την μαριναδα!!!

αλλα...βαριεμαι που ζω βλεπεις...θα ανακαμψω ομως!!:P

Ξερεις...ποτε δεν καταλαβα γιατι οταν εχουν νυφες καλες,αξιες που αγαπανε τα παιδια τους δεν καθονται στα αυγα τους και δεν χαιρονται!!Ακομη κι αν δεν ταιριαζουν τα χνωτα δυο ανθρωπων-ενταξει δεν τα παμε καλα με ολους-βουλωστο κυρα μου για χαρη του παιδιου σου!!!(καλα αυτο το τελευταιο ισχυει και για τις νυφες)

γιατί δεν έχουν αποδεχτεί το ρόλο τους, όταν θεωρούν το γιο τους άντρα τους, όταν αυτοσυγκρίνονται με τις νύφες σε όοοολαα!:cool::lol:

βεβαια υπαρχει και η περιπτωση δεν αγαπω ουτε την νυφη-ουτε τα εγγονια...εκει...ΚΡΕΜΑΛΑ!!

ορκαλιες...μια χαρα το λες:P

και οι ορκαλίες μια χαρά θηλαστικά.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

aaaaxxxxxxx!!!! ti na sas protopo!!!

ξεκίνα από τη γνωριμία σας καλό μου.

εδώ είμαστε μια παρέα:).χρόνο έχουμε, διάθεση να σε ακούσουμε έχουμε, κατανόηση έχουμε, τα ίδια πάνω κάτω ... τρώμε.:tongue:

Link to comment
Share on other sites

εχθές τα ξημερώματα πέθανε ο παππούς...

εκεί λοιπόν στο σπίτι της κηδείας...αυτό που βρήκε να πει κ ήταν το θέμα που απασχόλησε το υπέροχο μυαλουδάκι της είναι ότι πάχυνα...κ πώς έγινα έτσι...κ μετά σηκώθηκε επιδεικτικά..με αγκάλιασε κ με φίλησε..κ λέει δυνατά δυνατά να την ακούσουν όλοι...δεν πειράζει..σ'αγαπάω εγώ όπως είσαι...

ότι δλδ ήμουν τόσο χάλια...που τι χάρη μου έκανε....

είχα τον πόνο μου είχα κ την όρκα, φώκια, κάργια κλπ κλπ πάνω απτο κεφάλι μου...


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

και μου πέταξε ότι θέλει να έρθει μια μέρα να μου δείξει τη χύτρα πώς δουλεύει. τί να πω. αφού δεν ξέρω.:confused:

να σε αφήσει ήσυχη! Θα σου δείξουμε εμείς!!!

Κι εγώ ανήκω εδώ, βέβαια αφού μας έφερε στο σημείο να δώσουμε στην κόρη μας άσχετο όνομα πριν 3 χρόνια με τιμώρησε με το να μην μου μιλάει!!! Αν το ήξερα, θα γεννούσα 14 χρόνια πριν και θα έδινα άσχετο όνομα! Μόνο να ήξερε τι καλό μου έχει κάνει!!!

Link to comment
Share on other sites

εχθές τα ξημερώματα πέθανε ο παππούς...

εκεί λοιπόν στο σπίτι της κηδείας...αυτό που βρήκε να πει κ ήταν το θέμα που απασχόλησε το υπέροχο μυαλουδάκι της είναι ότι πάχυνα...κ πώς έγινα έτσι...κ μετά σηκώθηκε επιδεικτικά..με αγκάλιασε κ με φίλησε..κ λέει δυνατά δυνατά να την ακούσουν όλοι...δεν πειράζει..σ'αγαπάω εγώ όπως είσαι...

ότι δλδ ήμουν τόσο χάλια...που τι χάρη μου έκανε....

είχα τον πόνο μου είχα κ την όρκα, φώκια, κάργια κλπ κλπ πάνω απτο κεφάλι μου...

πες μου ότι της απάντησες!

πες μου ότι δεν την άφησες να παίξει μονόπρακτο!

με τσίτωσες τώρα!

σε παρακαλώ να μου απαντήσεις τί της είπες!:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...