Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Katiamaxiking είπε:

      Σε καμία περίπτωση δεν είσαι παράλογη. Εμένα δεν θυμάμαι από ποια εβδομάδα μου είχε πει ο γιατρός να "ακουω-καταλαβαίνω" το μωρό ανά κάποιες ώρες αλλά ήταν σίγουρα πριν τη 30η εβδομάδα γιατί στην 30η όντως δεν το άκουσα μια μέρα. έφαγα γλυκό και εκεί κάπως τη κατάλαβα αλλά με έτρωγε η ανησυχία και πήγα στο γιατρό. κάτι μου έλεγε οτι δεν πάει καλά. δυστυχώς έπαθα το ίδιο με την ξαδέρφη σου 1 μέρα μετά. Δεν το λέω τώρα για να σε τρομοκρατήσω. Αλλά πρέπει να μας ακούνε. Για μένα να βρεις ένα γιατρό που καταλαβαίνει τις ανησυχίες σου και κυρίως να κρατά ένα πεαγγελαμτικό επίπεδο. δλδ θύμωσε η μαία που δεν είπες καλησπέρα και μετά σε διωχνει ο γιατρος;; πάνω στον πανικό σου, θα σκεφτείς τα τυπικα;; 

      😳Πόσο λυπάμαι.Εσύ από τι έχασες το μωράκι σου?Η ξαδέρφη μου θρόμβωση στον ομφάλιο λώρο περιμένουμε κ τα αποτελέσματα της νεκροψίας βέβαια αλλά μάλλον αυτό ήταν.

      Ακριβώς αυτό που είπες,θύμωσε η μαία κ ο γιατρός,μου έστειλε να με μαλώσει.

      πρίν από 8 λεπτά , Lila ki είπε:

      Μακάρι να πάνε όλα καλα !!! Χοριακη δεν ξέρω αλλά μάλλον όχι …. Θα με πάρουν το μεσημεράκι να μου πουν πως προχωράμε αλλά ρώτησα στην γραμματεία κ μ είπαν το επόμενο βήμα είναι σκαν στην 7η εβδομάδα…

      Καλή Ανασταση να έχουμε με υγεία να λέμε μόνο ευχάριστα !!! Χοριακη δεν θα κάνω μάλλον …. Μ είπαν για σκαν υην 7η εβδομάδα θα με πάρουν το μεσημεράκι να με ενημερώσουν ! 

      Α να σου πω... καλύτερα μου φαίνεται που δεν θα μπεις στο χώρο των χοριακων,πολύ αγχωτικό κομμάτι κ αυτό.

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts

θέλουμε κι άλλα...;)

ξερεις σεβη μου ποτε καταλαβε ο ντινος οτι οι αγαπητοι γονεις του ειναι και πολλα ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ οταν σταματησα οταν εγω του ελαγα αυτο η μαμα σου , εκεινο ο μπαμπας σου..... τωρα γυρναω πλατι τους κανω και μια συνδεση στα αγραφα και παω να κανω τις δουλειες μου ... ξερεις τι νομιζε ο ντινος οτι φωναζοντας εγω εδινα δίκαιο σε εκεινους καταλαβες και γδαρμενος και μακακας ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

θελεις να σου κανω μια ανασκόπηση του παρελθόντος χαχαχαχαχα!!:tongue::tongue::tongue:

Θελω,θέλω, αλλά να το κάνουμε νωρίτερα γιατι σε λίγο φεύγω!

Να'χουμε χρόνο για σχολιασμούς, κατάλαβες; χιχιχι!!!:rolleyes::rolleyes::rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

ξερεις σεβη μου ποτε καταλαβε ο ντινος οτι οι αγαπητοι γονεις του ειναι και πολλα ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ οταν σταματησα οταν εγω του ελαγα αυτο η μαμα σου , εκεινο ο μπαμπας σου..... τωρα γυρναω πλατι τους κανω και μια συνδεση στα αγραφα και παω να κανω τις δουλειες μου ... ξερεις τι νομιζε ο ντινος οτι φωναζοντας εγω εδινα δίκαιο σε εκεινους καταλαβες και γδαρμενος και μακακας ...

δίκιο έχεις και πάλι.

αλλά εγώ έχω πολύ καιρό να το ανοίξω. όχι ότι δεν τα λέω αλλού, ...:rolleyes:

με βλέπετε άλλωστε καθημερινά τα λέμε.

στον αγαπούλη μου όμως κιχ τελευταία.

πιο πολύ αυτός τα παίρνει μαζί τους. εγώ ούτε να συμφωνήσω μαζί του, τακτική.

πώς του ήρθε χτες; τί φλασιά έφαγε.:confused:

μετά ήρθε και με ρωτουσε αν τον αγαπάω και πόσο και αφού του απάντησα μέχρι τον Θεό, με φίλησε.:)

μυστήριο τρένο οι άντρες!:confused:

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζω τον ντινακο απο 05/02/1998 χαχαχαχα!!

αρραβωνιάστηκα 17/12//2005

παντρευτηκα 18/02/2006

οταν παντρευτηκα ημουν 24 χρονων και 4 μηνων εγκυος στον γιο μου !!!

την πεθερα την ξερω απο το 98 για κακη μου τυχη !! :tongue:

οταν παντρευομουνα με τον ντινο μέναμε σε οικοδομή κλεισμένη μεσα δεν ειχε τιποτα μονο πορτες και πλακια ειχαμ περιθωριο 2 μηνες να φτιαξουμε ενα σπιτι και χειμωνας ...

εγω εγκυος και μαθενω οταν κανω το τεστ πα πει και την αυχενικη οτι θα κανω αμνιοπαρακεντηση για συνδρ.

η ημερομηνια που πρεπει να κανω την εξεταση ειναι ακριβως 2 μερες μετα τον γαμο μου (καλο εεε!! τελεια ψυχολογια)

η αγαπητη μητερα να ειναι στην κοσμαρατης να μην την νιαζει τιποτα και να εχει απαιτήσεις τρελλες ομως .

να εχω κλησει ενα μαγαζι 350 ατομων για γλεντι και εκεινη να θελει 500 προσκληρια μονο για εκηνη ....

να εχω μαστορους την πεμπτη πριν τον γαμο να μου βαζουν κουζινα στο σπιτι και εκεινη να θελει να κανω τραπεζια ....

μωρο θελέις και αλλα χαχαχαχαχΑ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μωρο θελέις και αλλα χαχαχαχαχΑ!

όχι αγάπη μου γλυκιά. αυτά δεν βοηθάνε κανέναν, το να τα θυμόμαστε. μόνο κακό μας κάνουν.

τη σοφία που μάζεψες με κόπο θέλουμε, εγώ δηλαδή.

εμείς είμαστε φρέσκιοι. τα φτιάξαμε-πρωτοφιληθήκαμε 2 Αυγούστου 2006.

αρραβωνιαστήκαμε 28 Ιουλίου 2007,

παντρευτήκαμε 18 Οκτωβρίου 2008,

γέννησα 9 Οκτωβρίου 2009.

σιγά σιγά δένουμε.μπήκαμε αμέσως στα βαθειά.

από τις πρώτες της κουβέντες πρώτη μέρα γνωριμίας μετά τα ξεφωνητά τύπου "τί όμορφη κούκλα μου έφερες γιέ μου" μεταπήδησε σε λίγα λεπτά στο "πρέπει να είσαι καπάτσα αφού τον κατάφερες"

:shock:

ποιός κατάφερε ποιόν, ρωτήστε τον Στεφ. με είχε στο μάτι από το παν/μιο.

λέγε εσύ στο ζουμί.

εγώ κατάλαβα ότι πρέπει να δουλέψουμε τη σχέση μας με τον άντρα μας.

να νιώθει ασφάλεια και αγάπη.

Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να πω και να πάρω το βραβείο: στην βάφτιση της κόρης μου, αυτή και η @#@#@ γεροντοκόρη αδερφή της (έχω δύο πεθερές όπως καταλαβαίνετε) ήρθαν με μαύρα και μαύρο καλσόν! Η βάφτιση έγινε 09/09/07...

Κι όμως, αυτό ήταν μονο το κερασάκι στην τούρτα...

Link to comment
Share on other sites

Εμας παλι ηθελαν 100 προσκλητηρια μονο για αυτους ενω τους ειχαμε πει πως δεν θελουμε πολλους προσκεκλημενους.. Ο πεθερος μου ειπε τοτε πως επειδη τον ειχαν καλεσει καποια ατομα στη χαρα των παιδιων τους, αυτος θελει να δωσει το καλεσμα και ας μην ερθουνε.. Σε ολο αυτο το διαστημα, αφου τους δωσαμε τα προσκλητηρια, μας κοκορευοταν πως μπορει να μην ερθουν ολοι οσοι καλεσε, αλλα οσοι τον ενημερωσαν, του εδωσαν και απο ενα φακελο με λεφτα για να μας δωσει. :rolleyes:

Καναμε τη γαμοβαφτιση Κυριακη 20/09/2009.. Σε ολο αυτο το διαστημα, δεν ενδιαφερθηκαν ουτε μια φορα για το πως πανε οι ετοιμασιες παρα μονο για τα προσκλητηρια και μαλιστα μας κρατουσαν μουτρα που αποφασισαμε να κανουμε αλλους κουμπαρους απο το νονο του Βασιλη (στην Πατρα -λενε- εχουν εθιμο να παντρευει το βαφτιστηρι ο νονος του :roll:). Η γαμοβαφτιση ειχε προγραμματιστει να γινει στις 12:30 και εκεινοι ηρθαν στις 12:20.. Ο αντρας μου ντυθηκε μονος του γαμπρος και πηγε μονος του στην εκκλησια και τους περιμενε σαν το μακακα κατω για να τον ανεβασουν στα σκαλια ως γαμπρο.. Σε ολη τη διαρκεια των μυστηριων, ηταν και οι δυο σαν κλαμμενα μο**ια... Οταν τελειωσαν τα μυστηρια και βγηκαμε στον προαυλιο χωρο της εκκλησιας για το catering, ο πεθερος μου ελεγε σε οσους τον συγχαιρανε πως "Στην Πατρα δεν τα σηκωνουν αυτα (οπου αυτα, βαλτε γαμο και βαφτιση την ιδια μερα) αλλα ας οψεται" :evil: ενω η πεθερα εκανε παραπονα για το catering οτι δεν της αρεσει (να σημειωσω πως δεν εδωσαν ευρω τσακιστο για τι-πο-τα αλλα αποψη ειχανε για ολα). Το αποκορυφωμα ηταν που μετα τη "δεξιωση" - catering, η πεθερα ηρθε σπιτι και πηρε 40 μπομπονιερες να τις μοιρασει στους γνωστους που δεν ηρθαν.. Και μας εδωσαν και τους περιβοητους φακελους με τα λεφτα των καλεσμενων που δεν ηρθαν.. Οι οποιοι φακελοι ηταν Ο φακελος (ενας δηλαδη) με ενα 100ευρω μεσα.. :mad:

Το βραδυ δε, ειχαν την απαιτηση να τους τραπεζωσουμε.. Εγω δεν ηθελα με την καμμια, επεμενε ο αντρας μου και τελικα πηγαμε σε ενα ησυχο ταβερνακι και μας κουβαλησαν την προγιαγια του αντρα μου, τη γιαγια του, το θειο του με τη γυναικα του και απο το δικο μου το σοϊ δεν υπηρχε ΚΑΝΕΙΣ! :evil: Οταν δε περασε η ωρα, η πεθερα μου εκανε σαν παλαβη να την επιστρεψουμε εμεις στο ξενοδοχειο γιατι δεν ειχε λεφτα για ταξι :rolleyes: Να σημειωσω και εδω πως ουτε στο τραπεζι εδωσαν λεφτα.. Ο λογαριασμος ηταν 303 ευρω και εκεινοι σφυριζαν ανεμελα....

:evil::evil::evil::evil::evil:


Οταν φτανει ο κομπος στο χτενι, δεν φταιει το χτενι... Εσυ εισαι αχτενιστη!

gM4vp2.png

Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να πω και να πάρω το βραβείο: στην βάφτιση της κόρης μου, αυτή και η @#@#@ γεροντοκόρη αδερφή της (έχω δύο πεθερές όπως καταλαβαίνετε) ήρθαν με μαύρα και μαύρο καλσόν! Η βάφτιση έγινε 09/09/07...

Κι όμως, αυτό ήταν μονο το κερασάκι στην τούρτα...

βρε, θα το χάσεις και όχι από εμένα...

στη βάφτιση της κόρης μου δεν ήρθαν, πήγαν Αιδηψό και δεν έδωσαν τα προσκλητήρια στους δικούς τους. τους απείλησαν δε να μην πατήσουν το πόδι τους στη βάφτιση. δεν ήρθε κανείς από τη μεριά του άντρα μου.

παρολίγο να του εύχονταν συλλυπητήρια, αντί να σας ζήσει.

τί με λες τώρα!

και το πρώτο όνομα του παιδιού μου είναι το βαφτιστικό της. το 2ο το τάμα μου.

έχω πολύ βόθρο για φοντο, αλλά λέω να το αφήσουμε.

εξακολουθώ να πιστεύω ότι η Φαίη μπαίνει Νο 1. έτσι λέω, δηλαδή.

Link to comment
Share on other sites

Φαίη, μία από τα ίδια ο γάμος μου, ούτε τις φώτος δεν θέλω να βλέπω από το χτικιό που μας ανάγκασαν να βγάλουμε τότε... Η μόνη διαφορά ήταν ότι εκείνοι πλήρωσαν σχεδόν ότι τους αντιστοιχούσε και φυσικά είχαν λόγο... Αχ, μην τα θυμάμαι, θα την πάρω τηλ. να την βρίσω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σεβούλα, δεν ξέρω το στόρι της Φαίης, ΟΚ τότε, βρήκα τις αδελφές ψυχές μου εδώ... Όλες οι φίλες μου έχουν σούπερ πεθερές... Εγώ πάλι πρώτο λαχνό... Απίστευτες καταστάσεις ζούσα για 10 χρόνια... Την μισώ, δεν έχω νιώσει έτσι για άνθρωπο...

Link to comment
Share on other sites

το να παντρεύει το ζευγάρι ο νονός του γαμπρού και σε εμάς είναι έθιμο, μάλιστα το έχουν σαν ιερό. πρέπει να ζητήσει το ζευγάρι πρώτα από το νονό να τους παντρέψει, και αν δεν μπορεί να τους δώσει την ευχή του.

αλλιώς βγαίνει σε κακό. είναι πατέρας.

Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να πω και να πάρω το βραβείο: στην βάφτιση της κόρης μου, αυτή και η @#@#@ γεροντοκόρη αδερφή της (έχω δύο πεθερές όπως καταλαβαίνετε) ήρθαν με μαύρα και μαύρο καλσόν! Η βάφτιση έγινε 09/09/07...

Κι όμως, αυτό ήταν μονο το κερασάκι στην τούρτα...

γιατί δε λες πώς αποκάλεσαν την κόρη σου;


as1cEWu-M3-1210MjA2NzkyZHwwMDAxODcwZHxldmVsaW5pIGlz.gif
Link to comment
Share on other sites

το μόνο που ευχαριστήθηκα στο γάμο μου ήταν στην εκκλησία το μυστήριο, μετά που χαιρετούσα τον κόσμο, και κυρίως από τη στιγμή που πάνω στην πίστα έβγαλα τα παπούτσια μου και χόρευα με όλους!

όλα τα άλλα... α πα πα! δεν θέλω να θυμάμαι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...