Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

PETHEROPLIKTES NUFOULES!!!!!!!!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 534
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εδώ χθες πήγα να ρωτήσω τον Στεφ για το πότε θα έφερναν οι γονείς του την Χρύσπα και το μόνο που ξεστόμισα εντελώς ήρεμα ήταν "πότε οι γονείς σου..." χωρίς να προλάβω να πω τίποτα άλλο και με φωνές μου απάντησε "αμάν πια με τους γονείς μου, τίποτα καλό δεν βρίσκεις"

:shock:

πλάκα κάνεις του λέω. δεν είπα τίποτα, θα έλεγα πότε θα την φέρουν.:evil:

και μετά ήταν σαν βρεγμένο γατί.

εγώ όμως αφού σιδέρωνα για μισάωρο, να ηρεμήσω, τον ξέχεσ.., γιατί ακόμα δεν είπα κάτι και τους υπερασπιζόταν. για μένα μία φορά δεν έκανε υπεράσπιση, με κλειστά μάτια. βλέπεις εγώ είμαι ξένη-παράξενη. οικογένειά του η μανούλα και ο μπαμπούλης, γεμάτοι καλοσύνη, που τους παρεξηγεί η κακιά νύφη.:evil:

Αχχχχχχχ!!!!!!!!Πόσο σε καταλαβαίνω!!!!

Αδερφούλα θα σε κάνω εσένα...;)

Μα τόσο ίδιες καταστάσεις να περνάμε;

Κι εγώ μόκο κάνω συνήθως, αλλά 2 φορές δεν άντεξα και την σιχτίρισα κανονικότατα!!

Ε, ρε και να μπορούσε να μ'αρπάξει απ'το μαλλί,... τριχα δεν θα 'μενε στο κεφάλι μου!!:rolleyes:


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

;):tongue::tongue::tongue::tongue:

μιλάς κι εσύ που έχεις πεθερά μάλαμα!

Γιατι τι είπα για την πεθερά μου;!

εδώ χθες πήγα να ρωτήσω τον Στεφ για το πότε θα έφερναν οι γονείς του την Χρύσπα και το μόνο που ξεστόμισα εντελώς ήρεμα ήταν "πότε οι γονείς σου..." χωρίς να προλάβω να πω τίποτα άλλο και με φωνές μου απάντησε "αμάν πια με τους γονείς μου, τίποτα καλό δεν βρίσκεις"

:shock:

πλάκα κάνεις του λέω. δεν είπα τίποτα, θα έλεγα πότε θα την φέρουν.:evil:

και μετά ήταν σαν βρεγμένο γατί.

εγώ όμως αφού σιδέρωνα για μισάωρο, να ηρεμήσω, τον ξέχεσ.., γιατί ακόμα δεν είπα κάτι και τους υπερασπιζόταν. για μένα μία φορά δεν έκανε υπεράσπιση, με κλειστά μάτια. βλέπεις εγώ είμαι ξένη-παράξενη. οικογένειά του η μανούλα και ο μπαμπούλης, γεμάτοι καλοσύνη, που τους παρεξηγεί η κακιά νύφη.:evil:

Σέβη μου, μην τον κατηγορείς. Κι εμένα οι γονείς μου έχουν κάνει πολλές βλακείες απένταντι στο Βασίλη. ό,τι και να πει, θα έχει δίκιο...έλα όμως που εγώ δεν μπορώ να τον ακούω να τους "βρίζει". Αισθάνομαι πάντα την ανάγκη να τους υπερασπιστώ. Παρ'όλο που, επαναλαμβάνω, έχει όλο το δίκιο με το μέρος του...


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

ηρθα χαχαχαχα!! σεβη δεν ειναι ετσι δεν σε θεωρεί η κακια νυφη απλα δεν μπορει να δεχτει οτι οι γονεις του δεν ηταν αυτο που περίμενε και ειναι υπεράσπιση του εαυτού του .... το εκανε και ο δικος μου στην αρχη τωρα να μην πω τι λεει χαχαχαχαχαχα!! θα το καταλαβει οταν με το καλο θα ερθει και το δευτερο νινι ξερω τι λεω !!!!:rolleyes::rolleyes::tongue:

ένα θα σου πω.

διαβάζω τα μηνύματά σου, τότε που ήμουν σε κατάσταση αμόκ ( με το όνομα) και έχεις απόλυτο δίκιο.

ούτε διπλώματα ψυχολογίας να είχες!

να τα βράσω τα πτυχία. είσαι ψυχολόγα, και για μένα προστάτιδα πεθερόπληκτων νυφών.τέΛΛοςςς!:D

Link to comment
Share on other sites

ένα θα σου πω.

διαβάζω τα μηνύματά σου, τότε που ήμουν σε κατάσταση αμόκ ( με το όνομα) και έχεις απόλυτο δίκιο.

ούτε διπλώματα ψυχολογίας να είχες!

να τα βράσω τα πτυχία. είσαι ψυχολόγα, και για μένα προστάτιδα πεθερόπληκτων νυφών.τέΛΛοςςς!:D

τα εχω περασει ολα αυτα ολες οι πεθερες ειανι ιδιες μα γκαρμον σου λεω ετσι ξερω τι ειναι .. και αμα μπορω να βοηθησω καποια καπελα το κανω γιατι ειναι κριμα για καποιες που δεν αξιζουν να χαλαμε εμεις τα νιατα μας ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλέ ναι!!! Σιγά την επιστήμη...

Σεβούλα, δεν θέλουν όλα τα είδη 10 λεπτά αφού σφυρίξει η βαλβίδα... Αυτό όμως θα το δεις μόνη σου! Στις φακές πχ, έχω παρατηρήσει ότι είναι καλές με 8 λεπτά ακριβώς βράσιμο μετά το σφύριγμα... Το μοσχάρι εγώ το αφήνω 45 λεπτα (μου αρέσει να είναι πολυ μαλακό)... Αααα, διαφωνώ με εβελίνι στο ότι όταν σβήνεις το μάτι αφήνεις την χύτρα κλειστή πάνω. Συνεχίζει να μαγειρεύεται το φαγητό. Εγώ την βγάζω από το ζεστό μάτι και την βάζω δίπλα μέχρι να πέσει η βαλβίδα ή αν βιάζομαι αφού βγάλω τον αέρα χειροκίνητα...

το τελευταίο δεν το κάνω ούτε με σφαίρες!

Ναι, είδες, η καλύτερη άμυνα είναι η επίθεση... Εγώ πάντως σταμάτησα να παραπονιέμαι συνεχώς... Έχανα το δίκιο μου... Αλλά φυσικά το ότι δεν έχουμε επαφή πλέον με έχει βοηθήσει στο να την βγάλω από την ζωή μου...

μωρέ ούτε εμείς είχαμε. κι εγώ σταμάτησα να παραπονιέμαι. γι' αυτό τα πήρα με την αντίδρασή του. έχω πολύ καιρό να του γκρινιάξω για τα μαργαριτάρια του.

Αρετούλα, για να λες ότι ο Βασίλης έχει δίκιο... σκέψου σε παρακαλώ να είναι τόσο πασιφανές το άδικο και να είσαι μόνος σου κα ιόχι μόνο αυτό, αλλά ο άνθρωπός σου να είναι απέναντί σου, με αυτούς που σε αδικούν.

μη του το κάνεις, σε παρακαλώ.

εγώ του έχω πει κάτι που το νιώθω ειλικρινά και είδα ότι τον ταρακούνησε. αλλά το είπα σε στιγμή νηφαλιότητας, σε αγκαλιά.

"είσαι ο βράχος μου, πάνω σου έχτισα την εκκλησία μου. όταν με πουλάς, δεν υπάρχω, δεν αντέχω να είσαι απέναντι. είμαστε ένα".:(

Link to comment
Share on other sites

ένα θα σου πω.

διαβάζω τα μηνύματά σου, τότε που ήμουν σε κατάσταση αμόκ ( με το όνομα) και έχεις απόλυτο δίκιο.

ούτε διπλώματα ψυχολογίας να είχες!

να τα βράσω τα πτυχία. είσαι ψυχολόγα, και για μένα προστάτιδα πεθερόπληκτων νυφών.τέΛΛοςςς!:D

Αμαν αυτό με τα ονοματα!:evil:

Πραγματικά χαίρομαι τις νύφες που τις γράφουνε κανονικά και βγάζουν ότι όνομα γουστάρουν!!!

τα εχω περασει ολα αυτα ολες οι πεθερες ειανι ιδιες μα γκαρμον σου λεω ετσι ξερω τι ειναι .. και αμα μπορω να βοηθησω καποια καπελα το κανω γιατι ειναι κριμα για καποιες που δεν αξιζουν να χαλαμε εμεις τα νιατα μας ...

Ιν δατ κεις, νομιζω ότι πρέπει να γίνεις ο γκουρού μας!!!:P:p:p


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

Αμαν αυτό με τα ονοματα!:evil:

Πραγματικά χαίρομαι τις νύφες που τις γράφουνε κανονικά και βγάζουν ότι όνομα γουστάρουν!!!

Ιν δατ κεις, νομιζω ότι πρέπει να γίνεις ο γκουρού μας!!!:P:p:p

χαχαχαχαχαχαχαχα!! γελαω τωρα βρε ψυχες ολα ειναι μια φιλοσοφια που αμα τα βαλουμε κατω εκεινες θα σκασουν και οχι εμεις .... υπαρχουν πολλα κολπα χαχαχα!!!:tongue::tongue::tongue:

Link to comment
Share on other sites

Αχχχχχχχ!!!!!!!!Πόσο σε καταλαβαίνω!!!!

Αδερφούλα θα σε κάνω εσένα...;)

Μα τόσο ίδιες καταστάσεις να περνάμε;

Κι εγώ μόκο κάνω συνήθως, αλλά 2 φορές δεν άντεξα και την σιχτίρισα κανονικότατα!!

Ε, ρε και να μπορούσε να μ'αρπάξει απ'το μαλλί,... τριχα δεν θα 'μενε στο κεφάλι μου!!:rolleyes:

αδερφάκι μου!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μην είσαι και τόσο σίγουρη!:rolleyes:

ακόμα δεν ήρθε η Φαίη στην παρέα μας.:tongue:

Νομίζω ότι αν αρχίσουμε να εξιστορούμε τι μας έχουν κάνει, θα πρέπει να ρίξουμε κλήρο για το ποια είναι το Νο1!!:tongue:

αδερφάκι μου!:D

Αδελφούλα!!!!:P:p:p


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites

θα σας βαλω στο κλημα φιλοσοφιας που αναφερομαι !! ακουστε και θα καταλαβεται οτι ποσο κουκουρουκου ειναι οι γυναικες !!

γραφω δυο ημερομηνιες

1. επισκεψη του πεθερου στου σπιτι μου για να μας δει 03/08/2010 χαχαχαχαχα!!

2. επισκεψη πεθερας χωρις το ετερο ημισι της 23/09/10 χαχαχα!

στο πρώτο ειναι το γενέθλια του γιου μου και δεύτερη ημερομηνία η γιορτή της κόρης ..... ??????

κοριτσια ουτε που με νιαζει που δεν εχουν ερθει ξερεται γιατι καποτε στην αρχη του γαμου ελεγα στον ντινο μου καλε πες στην μαμα σου να ερθει . γιατι δεν ερχονται οι γονεις σου και λοιπα... εμπενα σε ενα τριπακι εγω να στεναχωριεμαι να ψιλο μαλωνω με τον ντινο και στο τελος τι χαλιομασταν ... εεε!! σιγα να μην καθομουνα εγω να γεραζω για μια γυναικα που δεν εχει την ασθηση της αγαπης πυο εχει μαι γιαγια για τα εγγονια της !! χεσηκα κανονηκα . της τα πω στιτι της οταν δεν εχω που αλλου να τα αφησω και ας της βγαλουν το στανιο καθομαι στο σσπιτι της σαν επισκέπτης 30 λεπτα πινω τον καφε μου και την κανω .. και παω στις δουλιτσες μου ηρεμη και ωραια .. θυελω να παω βολτα και λογο οτι η μαμα μου τα κραταει ολοι μερα και ειναι κουρασμενη παω και τα πασαρω στο πεθερικο ... και τα δυο ειναι ζωιρα παιδια λογο οτι δεν τα ξερει και καλα τα χουγια τους της βγαζουν το λάδι και καλα της κανουν ... ο καλος μου εχει καταλαβει οτι οι γονεις του ειναι και πολλα ΜΜΜΜΜ και ειμαι ηρεμη και δεν ανακατεύονται και πουθενα μιας και δεν ερχονται ..

Link to comment
Share on other sites

θα σας βαλω στο κλημα φιλοσοφιας που αναφερομαι !! ακουστε και θα καταλαβεται οτι ποσο κουκουρουκου ειναι οι γυναικες !!

γραφω δυο ημερομηνιες

1. επισκεψη του πεθερου στου σπιτι μου για να μας δει 03/08/2010 χαχαχαχαχα!!

2. επισκεψη πεθερας χωρις το ετερο ημισι της 23/09/10 χαχαχα!

στο πρώτο ειναι το γενέθλια του γιου μου και δεύτερη ημερομηνία η γιορτή της κόρης ..... ??????

κοριτσια ουτε που με νιαζει που δεν εχουν ερθει ξερεται γιατι καποτε στην αρχη του γαμου ελεγα στον ντινο μου καλε πες στην μαμα σου να ερθει . γιατι δεν ερχονται οι γονεις σου και λοιπα... εμπενα σε ενα τριπακι εγω να στεναχωριεμαι να ψιλο μαλωνω με τον ντινο και στο τελος τι χαλιομασταν ... εεε!! σιγα να μην καθομουνα εγω να γεραζω για μια γυναικα που δεν εχει την ασθηση της αγαπης πυο εχει μαι γιαγια για τα εγγονια της !! χεσηκα κανονηκα . της τα πω στιτι της οταν δεν εχω που αλλου να τα αφησω και ας της βγαλουν το στανιο καθομαι στο σσπιτι της σαν επισκέπτης 30 λεπτα πινω τον καφε μου και την κανω .. και παω στις δουλιτσες μου ηρεμη και ωραια .. θυελω να παω βολτα και λογο οτι η μαμα μου τα κραταει ολοι μερα και ειναι κουρασμενη παω και τα πασαρω στο πεθερικο ... και τα δυο ειναι ζωιρα παιδια λογο οτι δεν τα ξερει και καλα τα χουγια τους της βγαζουν το λάδι και καλα της κανουν ... ο καλος μου εχει καταλαβει οτι οι γονεις του ειναι και πολλα ΜΜΜΜΜ και ειμαι ηρεμη και δεν ανακατεύονται και πουθενα μιας και δεν ερχονται ..

θέλουμε κι άλλα...;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...