Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ!και εγω εχω δει στο διαδικτυο κ εμοιαζε αρκετα σαν προσωπο !αλλα εμεις το βλεπαμε κ οι 2 κ δεν καταλαβαιναμε ... χαχαχαχ

κ ρωτησα τον γιατρο , του λεω , μπορουμε να διακρινουμε που μοιαζει? οχι μου λεει , γτ ακομα δεν εχει πολυ λιπος !!στο dobbler θα μπορεσεις που γινεται 32η βδομαδα.

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 10 λεπτά , anemoni1989 είπε:

Αμα οι οδηγίες λενε με φαγητό, θ τα παιρνεις με φαγητο. Ο χυμος δεν ειναι γευμα...  Επισης μπορείς οταν βραζεις κρεας να κρατας ζωμο και να βραζεις σε αυτον μακαρονια, ρυζια κλπ. Εγω επειδή δεν μπορώ να φαω κρεας, εφαρμοζω αυτή την τακτική 

Τρώω κρέας αν και με το ζόρι... Εννοώ ότι τρώω πρωινό συνήθως λίγο ψωμί με μέλι ή σπιτική μαρμελάδα και μαζί πίνω το χυμό με το χάπι... Εννοείται πως τρωω!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Μάντη είπε:

Τρώω κρέας αν και με το ζόρι... Εννοώ ότι τρώω πρωινό συνήθως λίγο ψωμί με μέλι ή σπιτική μαρμελάδα και μαζί πίνω το χυμό με το χάπι... Εννοείται πως τρωω!!!

ε ενταξει δεν τρως πολυ πρωινο . τοτε εισαι οκ .μακαρι να σου ανεβει λιγακι . εγω σημερα περιμενω τα δικα μου γι αιματοκριτη κ σιδηρο κ ουρα . εχω μια αγωνι ανα δω ποσο εχει πεσει .

  • Μου αρέσει 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Ασία είπε:

Εμένα δεν μου φαίνεται κουλό, κι εγώ ώρες ώρες που σκέφτομαι ότι είμαι έγκυος δεν το πιστεύω πως ήρθε κ για μένα αυτή η στιγμή!!! Το σκεφτόμουν τόσο καιρό κ το περίμενα που τώρα που επιτέλους έγινε πραγματικότητα δεν μπορώ να το πιστέψω απόλυτα!

@ada32 τι ευχάριστα τα νέα σου!!Μπράβο!! με το Καλό τα ψώνια για τον γιόκα σου τώρα!!Εγώ έχω δει βίντεο από Β επιπέδου γνωστής μου κ φαινόταν καθαρά ότι έμοιαζε στον μπαμπά του.

@Μάντη μου ακούγεται πολύ χαμηλό το 25!!!!είναι λογικό να έχεις ζάλες, τι άλλο μπορείς να κάνεις μπας κ ανέβει;;Εκτός από χυμό μαζί με το σίδηρο κ κρέας;

Προσπαθώ με τη διατροφή να συνδυάσω σωστά τις τροφές... Κρέας τρώω σχεδόν καθημερινά και αν δεν φάω κρέας τρώω φακές σίγουρα 1 φορά την εβδομάδα... Και αρκετά φρούτα...

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!

@ada32 υπεροχα τα νεα σου! Αντε με το καλο σε ολες μας. Ποια εχει σειρα για β´επιπεδου; 

@Μάντη να σου πω κι εγω τι εκανα στον μεγαλο μ που ειχα το ιδιο προβλημα. Λοιπον, μου ειχε πει ο γιατρος 2 ωρες πριν και δυο ωρες μετα απαγορευονται τα γαλακτοκομικα. Παιρνεις το χαπακι νηστικη και μετα απο 30 λεπτα πινεις χυμο/φρουτα κατα προτιμηση. Επισης, γιατι δε ρωτας για αλλο σκευασμα; Μηπως δε σου ταιριαζει αυτο; Και μενα νηστικη λενε τα δικα μ χαπια.

Κοριτσια κι εμενα μου πρηζονται τα ποδια, αλλα ειναι απο τη ζεστη.

Ρε κοριτσια πηγα για νυχια και με αρχισε αυτη για την κουνιαδα της που εχασε το παιδι στον εβδομοδο και αγχωθηκα παλι..... Με εχει πιασει μεγαλη στεναχωρια και φοβια... οι ορμονες ειναι; Δεν ξερω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

@ada32 υπεροχα τα νεα σου! Αντε με το καλο σε ολες μας. Ποια εχει σειρα για β´επιπεδου; 

@Μάντη να σου πω κι εγω τι εκανα στον μεγαλο μ που ειχα το ιδιο προβλημα. Λοιπον, μου ειχε πει ο γιατρος 2 ωρες πριν και δυο ωρες μετα απαγορευονται τα γαλακτοκομικα. Παιρνεις το χαπακι νηστικη και μετα απο 30 λεπτα πινεις χυμο/φρουτα κατα προτιμηση. Επισης, γιατι δε ρωτας για αλλο σκευασμα; Μηπως δε σου ταιριαζει αυτο; Και μενα νηστικη λενε τα δικα μ χαπια.

Κοριτσια κι εμενα μου πρηζονται τα ποδια, αλλα ειναι απο τη ζεστη.

Ρε κοριτσια πηγα για νυχια και με αρχισε αυτη για την κουνιαδα της που εχασε το παιδι στον εβδομοδο και αγχωθηκα παλι..... Με εχει πιασει μεγαλη στεναχωρια και φοβια... οι ορμονες ειναι; Δεν ξερω...

Μου τα έχει αλλάξει τα χάπια!!! 

Και να μην ακούς βλακείες όλα καλά θα πάνε! Συγνώμη αλλά πρέπει να είναι πολύ κακος άνθρωπος αυτή που σου το είπε γτ ακόμα και να ισχύει και να το έχασε στον 7ο αυτά δεν λέγεται σε έγκυο.. εγώ θα έφευγα... Μακριά από τέτοιους ανθρώπους...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

@ada32 υπεροχα τα νεα σου! Αντε με το καλο σε ολες μας. Ποια εχει σειρα για β´επιπεδου; 

@Μάντη να σου πω κι εγω τι εκανα στον μεγαλο μ που ειχα το ιδιο προβλημα. Λοιπον, μου ειχε πει ο γιατρος 2 ωρες πριν και δυο ωρες μετα απαγορευονται τα γαλακτοκομικα. Παιρνεις το χαπακι νηστικη και μετα απο 30 λεπτα πινεις χυμο/φρουτα κατα προτιμηση. Επισης, γιατι δε ρωτας για αλλο σκευασμα; Μηπως δε σου ταιριαζει αυτο; Και μενα νηστικη λενε τα δικα μ χαπια.

Κοριτσια κι εμενα μου πρηζονται τα ποδια, αλλα ειναι απο τη ζεστη.

Ρε κοριτσια πηγα για νυχια και με αρχισε αυτη για την κουνιαδα της που εχασε το παιδι στον εβδομοδο και αγχωθηκα παλι..... Με εχει πιασει μεγαλη στεναχωρια και φοβια... οι ορμονες ειναι; Δεν ξερω...

ευχαριστω πολυ!

τι χαζομαρες σοτ ελεγε αυτη .. κ σε συγχισε τζαμπα . αλλα κ εγω δεν παω πισω..να σου δωσω παραδειγμα : σημερα  εκανα β επιπεδου κ στο τελος μου ειπε ο γιατρος ολα πολυ καλα, κ εγω τον ρωταω , ο τραχηλος καλα? (3,5εκ) , ναι μου απαντησε αλλα γτ ρωτας? κ του ειπα οτι να εχω διαβασει στο ιντερνετ οτι μικραινει κ πολλες εχουν προβλημα κτλ... κ μου λεει : με τι ηρθες σημερα , με αμαξι, οδηγωντας? εσυ πηγαινες με 300 την ωρα οπως καποιοι??? αχ του λεω καταλαβα.. κ μου ειπε να μην συγκρινουμε τον εαυτο μας με οσα ακουμε κ διαβαζουμε γτ μονο κακο κανουμε..

οποτε χαλαρωσε γτ εισαι μια χαρα!! οσο για τα ποδια ναι απο την ζεστη ειναι δυστυχως 


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Μου τα έχει αλλάξει τα χάπια!!! 

Και να μην ακούς βλακείες όλα καλά θα πάνε! Συγνώμη αλλά πρέπει να είναι πολύ κακος άνθρωπος αυτή που σου το είπε γτ ακόμα και να ισχύει και να το έχασε στον 7ο αυτά δεν λέγεται σε έγκυο.. εγώ θα έφευγα... Μακριά από τέτοιους ανθρώπους...

Ασε με σου λεω, ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι μου. Εχω που εχω απο μονη μ αυτη τη φοβια γιατι ειχα προβληματα στην αρχη με αποτελειωσε αυτη... το καλο ειναι οτι καταλαβαινω τον μικρο να χοροπηδαει και ηρεμω λιγο.

Τώρα θα πω κουταμαρα, αλλα ισως να επαιρνες αλλο σκευασμα το πρωι και αλλο το βραδυ; Αλχημειες ε;

πρίν από 4 λεπτά , ada32 είπε:

ευχαριστω πολυ!

τι χαζομαρες σοτ ελεγε αυτη .. κ σε συγχισε τζαμπα . αλλα κ εγω δεν παω πισω..να σου δωσω παραδειγμα : σημερα  εκανα β επιπεδου κ στο τελος μου ειπε ο γιατρος ολα πολυ καλα, κ εγω τον ρωταω , ο τραχηλος καλα? (3,5εκ) , ναι μου απαντησε αλλα γτ ρωτας? κ του ειπα οτι να εχω διαβασει στο ιντερνετ οτι μικραινει κ πολλες εχουν προβλημα κτλ... κ μου λεει : με τι ηρθες σημερα , με αμαξι, οδηγωντας? εσυ πηγαινες με 300 την ωρα οπως καποιοι??? αχ του λεω καταλαβα.. κ μου ειπε να μην συγκρινουμε τον εαυτο μας με οσα ακουμε κ διαβαζουμε γτ μονο κακο κανουμε..

οποτε χαλαρωσε γτ εισαι μια χαρα!! οσο για τα ποδια ναι απο την ζεστη ειναι δυστυχως 

Ποσο δικιο εχει ανθρωπος... αγχωνομαστε χωρις λογο ωρες ωρες

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Alekk είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

@ada32 υπεροχα τα νεα σου! Αντε με το καλο σε ολες μας. Ποια εχει σειρα για β´επιπεδου; 

@Μάντη να σου πω κι εγω τι εκανα στον μεγαλο μ που ειχα το ιδιο προβλημα. Λοιπον, μου ειχε πει ο γιατρος 2 ωρες πριν και δυο ωρες μετα απαγορευονται τα γαλακτοκομικα. Παιρνεις το χαπακι νηστικη και μετα απο 30 λεπτα πινεις χυμο/φρουτα κατα προτιμηση. Επισης, γιατι δε ρωτας για αλλο σκευασμα; Μηπως δε σου ταιριαζει αυτο; Και μενα νηστικη λενε τα δικα μ χαπια.

Κοριτσια κι εμενα μου πρηζονται τα ποδια, αλλα ειναι απο τη ζεστη.

Ρε κοριτσια πηγα για νυχια και με αρχισε αυτη για την κουνιαδα της που εχασε το παιδι στον εβδομοδο και αγχωθηκα παλι..... Με εχει πιασει μεγαλη στεναχωρια και φοβια... οι ορμονες ειναι; Δεν ξερω...

καλα μωρε κ αυτη σε εγκυο γυναικα πηγε κ ειπε ιστορια για χασιμο εγκυμοσυνης ενταξει παρτην στο γαμο σου να σου πει κ του χρονου καπως ετσι μου ακουγετε. ολα γινονται μεχρι το τελος υπαρχει το ανχος αλλα οκ γιαυτο προσεχουμε παραπανω για να ειμαστε ασφαλεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , Ασία είπε:

@Μάντη η Φερριτινη πόσο είναι? Και αυτή χαμηλή?

Όχι καλή είναι...

πρίν από 15 λεπτά , Alekk είπε:

Ασε με σου λεω, ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι μου. Εχω που εχω απο μονη μ αυτη τη φοβια γιατι ειχα προβληματα στην αρχη με αποτελειωσε αυτη... το καλο ειναι οτι καταλαβαινω τον μικρο να χοροπηδαει και ηρεμω λιγο.

Τώρα θα πω κουταμαρα, αλλα ισως να επαιρνες αλλο σκευασμα το πρωι και αλλο το βραδυ; Αλχημειες ε;

Ποσο δικιο εχει ανθρωπος... αγχωνομαστε χωρις λογο ωρες ωρες

Δεν ξέρω για διαφορετικά σκευάσματα δεν το σκέφτηκα!!!!

Άσε το άγχος γτ το μωράκι σ πλέον καταλαβαίνει πως νιώθεις!!! Μόνο να γελάς!!!!!!!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

@ada32 πολύ ωραία τα νέα σου μπράβο ! Τώρα μπορείς να χαλαρώσεις !

@Alekk καλά τι να πω ! Ποιος λογικός άνθρωπος κάθεται και λέει τέτοια σε έγκυο , ευτυχώς που δε θυμήθηκε ότι ιστορία με κακά κατάληξη ήξερε !

@Μάντη μου δεν ξέρω καθόλου από αυτά , αλλά ελπίζω να βρεις την κατάλληλη λύση και να νιώσεις καλύτερα !

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ada32 είπε:

καλημερα κοριτσια μου!! σας ευχαριστω για το ενδιαφερον !

μολις τελειωσα και εγω !!!! τελειααααα!! αυτη την φορα χαρηκα πολυ κ ηρεμησα λιγο. ολα εντος φυσιολ. οριων .  ισχυει η ΠΗΤ της αυχενικης. δλδ ειμαι 22+3 εβδ , το μωρο 490γρ. και τραχηλος 3,5 εκ. απο κοιλιακο κ φυσικα δεν φαινεται σε ποιον μοιαζει !!!ουτε αν εχει μαλλια!!! ( το ειχα απορια). 

Τωρα θα ψωνησω μωρουδιακα!!!χαχαχαααα

ευχομαι καλη επιτυχια σε ολες τις υπολοιπες κοπελες που περιμενουν β επιπεδου γτ πραγματικα ηρεμεις λιγο μετα απο την εξεταση.

@Μαρία1430 θα το καταλαβεις το μωρο κ εσυ,η καθεμια μας ειναι διαφορετικη κ εχεις κ καποια κιλα παραπανω.κ εγω διαβαζα οτι αλλες το ειχαν νιωσει νωριτερα απο μενα κ ελεγα μα γιατι ? κ μετα την 20η εβδ το καταλαβα για τα καλα.

 

κ εμενα ξεκινησαν κ πρηζονται το βραδυ . το πρωι ειναι κανονικα.

Δν ειναι μικρο το μωρο σου. μια χαρα ειναι .εμενα 22+3 ειναι 490γρ .οποτε μια χαρα εισαι .

Μια χαρα το μικρακι σου!!! Αντε καλα ψωνια τωρα..

Οσο για το δικο μου μωρο ελπιζω να ειναι οπως τα λες

5 ώρες πρίν, Nightwish είπε:

βρε κορίτσια είναι απίστευτο αλλά ώρες ώρες δεν το πιστεύω ότι είμαι πραγματικά έγκυος και δεν εννοώ ότι δεν νιώθω κάτι αλλά δεν πιστεύω ότι πραγματικά έχει προχωρήσει η εγκυμοσύνη καλά και ότι οι ευχές που λέμε όπως πχ με έναν πόνο, αφορούν κι εμένα!

Κουλό δεν είναι?

Καθολου κουλο.... Κι εγω μια απο τα ιδια αισθανομαι... Σαν να ειμαι σε μια ταινια που αφορα εμενα αλλα δεν το εχω καταλαβει. Καπως ετσι αισθανομουν και στο γαμο μου :P

 

4 ώρες πρίν, linaa είπε:

μετα με το τρεξιμο με το μωρο θα τα χασεις θα υπαρχει κ περισσοτερο ορεξη να προσεξεις τον εαυτο σου!!! πως ενα ομορφο μωρο θελει κ μια μοντελα μαμα χα χα χα μην ανχωνεσε αυτα διορθωνονται ευκολα!!! 

χα χα κ εγω δε το πιστευω πως αυτο που κουνιεται ειναι μωρο κ σε δυο μηνες θα το δω κ μπροστα μου!!! βλεπω αλλες εγκυες κ δε το σκεφτομαι οτι το ιδιο ειμαι κ εγω!!! εντελως κουφο αλλα πραγματικα κ εγω δε το πιστευω. 

μαντη μου νομιζω αλλη μια κοπελα ειχε πολυ χαμηλο αιματοκριτη κ ειχε κανει μεταγγιση. απο οτι ελεγε δεν ηταν κ τιποτα το τρομερο κ ειχε αποτελεσμα.  θα σε καθοδηγηση ο γιατρος κ μπορεις να μιλησεις κ με αιματολογο. ειναι κατι παντως που αντιμετωπιζετε οποτε μην σε ανχωνει αυτο το παρακολουθητε

Θελω να πιστευω οτι θα χαθουν τα κιλα αλλα δεν ειναι το κυριοτερο μελημα μου αυτη τη στιγμη. Απλα επειδη εχω ταλαιπωρηθει αρκετα τα τελευταια χρονια με τις ορμονες και τα ψυχολογικα μου, ελπιζω να μπορεσω να χασω τουλαχιστον οσα παρω στην εγκυμοσυνη και μετα βλεπουμε. Οχι τπτ αλλο ο δικος μου λεει μολις χρονισει ο μικρος να ξαναπαμε για το δευτερο οσο ειμαστε ζεστοι

@Μάντη δυσκολο πολυ να μην ζαλιζεσαι με τετοιο αιματοκριτη και με τοση ζεστη. Σου εχουμε ολες πει διαφορα, μηπως ομως πρεπει να συζητησεις με το γιατρο σου να σου αλλαξει γενικως σκευασμα σιδηρου?

Μια φιλη επαιρνε καποιο χαπι κι επειδη της επεσε 5 μοναδες ο αιματοκριτης της εδωσε καποιο αλλο (αυτο που παιρνω κι εγω που εχω χασει μονο 2 μοναδες απο 39 σε 37,4) και σε λιγοτερο απο μηνα ξανανεβηκε ο αιματοκριτης της


iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Μια χαρα το μικρακι σου!!! Αντε καλα ψωνια τωρα..

Οσο για το δικο μου μωρο ελπιζω να ειναι οπως τα λες

Καθολου κουλο.... Κι εγω μια απο τα ιδια αισθανομαι... Σαν να ειμαι σε μια ταινια που αφορα εμενα αλλα δεν το εχω καταλαβει. Καπως ετσι αισθανομουν και στο γαμο μου :P

 

Θελω να πιστευω οτι θα χαθουν τα κιλα αλλα δεν ειναι το κυριοτερο μελημα μου αυτη τη στιγμη. Απλα επειδη εχω ταλαιπωρηθει αρκετα τα τελευταια χρονια με τις ορμονες και τα ψυχολογικα μου, ελπιζω να μπορεσω να χασω τουλαχιστον οσα παρω στην εγκυμοσυνη και μετα βλεπουμε. Οχι τπτ αλλο ο δικος μου λεει μολις χρονισει ο μικρος να ξαναπαμε για το δευτερο οσο ειμαστε ζεστοι

@Μάντη δυσκολο πολυ να μην ζαλιζεσαι με τετοιο αιματοκριτη και με τοση ζεστη. Σου εχουμε ολες πει διαφορα, μηπως ομως πρεπει να συζητησεις με το γιατρο σου να σου αλλαξει γενικως σκευασμα σιδηρου?

Μια φιλη επαιρνε καποιο χαπι κι επειδη της επεσε 5 μοναδες ο αιματοκριτης της εδωσε καποιο αλλο (αυτο που παιρνω κι εγω που εχω χασει μονο 2 μοναδες απο 39 σε 37,4) και σε λιγοτερο απο μηνα ξανανεβηκε ο αιματοκριτης της

Μου το άλλαξε το σίδηρο και πήγαινα καλά αλλά εδώ και 10 μέρες μου το έκανε 1 το χάπι γτ έπαιρνα μεγάλη δόση τώρα πάλι 2 και βλέπουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια τα νεα της β επιπέδου ,χάλια οι εξετάσεις μου...:sad:

Πρώτον ο αιματοκρίτης έπεσε στα 35.5,αιμοσφαιρίνη 11,8 κ ερυθρά κάτω από το όριο..

Δεύτερον σαγχαρο 92 κ Πάνω που άρχισα να τρώω γλυκά...

Τρίτον τα λευκά ρε κοριτσια ήταν 10400 ,Πάνω Από το όριο .. Κ στην Καλλιεργεια ουρων εμφανίστηκε πάλι e.coli Που είχα κ στην αρχή.

Άντε τον αιματοκρίτη θα τον φτιάξω ,θα παίρνω 2 σίδηρο αλλά τα άλλα;;;το λέτε εσείς;


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...