Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Μάντη είπε:

Από τη στιγμή που όλα είναι φυσιολογικά γτ σου δίνει προγεστερόνη;;; Δεν μου έχουν πει κάτι για αγγεία... Αλλά μου είπε ότι ο χαμηλός πλακούντας δίνει κάποιες φορές αίμα... 

Γιατι ειχα αποβολη,και για τον τραχηλο...προληπτικα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

πρίν από 2 λεπτά , zina7777 είπε:

Γιατι ειχα αποβολη,και για τον τραχηλο...προληπτικα

Αααα καταλαβααα!!! Σου τον μετρησανε το τράχηλο στο β επιπέδου;;; Θα το ζητήσω και εγώ!


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nightwish είπε:

@Μάντη αφού έγιναν καφέ όλα καλά! Σημαίνει ότι πέρασε αυτό!

Καλημερα!!!Μακάρι... Γτ μόλις ξύπνησα και το είδα έπαθα πάλι σοκ... Λέω έχω που έχω χαμηλό αιματοκρίτη τώρα μόνο να έχω και αίμα μου έλειπε...


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 24/5/2018 at 12:38 ΜΜ, Ασία είπε:

ναντια δε          24/9     αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

41ZiliHer           3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777       4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

32irinikavala     6/10     κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

melina92           6/10      αγοράκι    1o

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo             8/10      αγοράκι     1o

SwimmingMom6/10                         1o

34Μαρθα Κ       10/10                        1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119   14/10    αγοράκι     1o

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη            21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι  1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430    22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989  26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                  26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Εγώ τελικά είναι κοριτσάκι αν θέλετε να το βάλετε!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Μάντη είπε:

Καλημερα!!!Μακάρι... Γτ μόλις ξύπνησα και το είδα έπαθα πάλι σοκ... Λέω έχω που έχω χαμηλό αιματοκρίτη τώρα μόνο να έχω και αίμα μου έλειπε...

καλημερα , ολα καλα θα πανε . λογικα μεχρι να σου ανεβει θα βλεπεις ροζ εσυ οποτε δεν ειναι κατι ανησυχητικο . υπομονη , ξαπλα , ξεκουραση κ θα περασουν οι μερες.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , ada32 είπε:

καλημερα , ολα καλα θα πανε . λογικα μεχρι να σου ανεβει θα βλεπεις ροζ εσυ οποτε δεν ειναι κατι ανησυχητικο . υπομονη , ξαπλα , ξεκουραση κ θα περασουν οι μερες.

Περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες να δω τι θα μου πουν... Φοβάμαι το αίμα λόγο αιματοκρίτη... 


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Μάντη είπε:

Περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες να δω τι θα μου πουν... Φοβάμαι το αίμα λόγο αιματοκρίτη... 

ε δν ειναι τοσο πολυ για να ανησυχεις .. αφου ροζ εχεις . απλα στο κανει ο πλακουντας.


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , ada32 είπε:

ε δν ειναι τοσο πολυ για να ανησυχεις .. αφου ροζ εχεις . απλα στο κανει ο πλακουντας.

Ναι σίγουρα τώρα είμαι ποιο ηρεμη... Το πρωί μέσα στη νυστα μου με έπιασε τρομερό άγχος... Σίγουρα είναι από το πλακουντα ελπίζω να ανεβαίνει... Το καλό είναι ότι νιώθω το μικρουλι μου..


jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον κοριτσια, χθες ανεβηκα στην ζυγαρια το βραδυ κ με εδειξε 64!!! σοκ επαθα !χαχαχαχαχα 

αντε να βγαλω 1 κιλο και να ειμαι 63 κιλα. αλλα εβαλα 1,5 κιλο πολυ συντομα !! νομιζω σε ουτε 2 εβδομαδες το εβαλα. μου φαινεται δεν θα ξανα ανεβω στην ζυγαρια.χαχαχαχα

πρίν από 3 λεπτά , Μάντη είπε:

Ναι σίγουρα τώρα είμαι ποιο ηρεμη... Το πρωί μέσα στη νυστα μου με έπιασε τρομερό άγχος... Σίγουρα είναι από το πλακουντα ελπίζω να ανεβαίνει... Το καλό είναι ότι νιώθω το μικρουλι μου..

τελεια τοτε μη σε ανησυχει καθολου. 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Μάντη υπομονη και ξαπλα. Το χειροτερο μου κι εμενα να βλεπω καφεροζκοκκινα αλλα ειναι ο πλακουντας. Ελπιζω να μεγαλωνει η κοιλιτσα σου και τον ανεβαζει και γι’αυτο τα ροζ.

Ποτε πας για β´επιπεδου;

@ναντια δε α ειναι μεγαλος ο δικος σου! Ποσο εισαι τωρα;

@Maria_ath της χρειαζοταν κατι τετοιο! Η βλακεια ειναι οτι παλι θα ψαχνομαι που να κανω τα νυχια... χαχαχα,  χαλια τα ποδαρακια θα γινουν παλι

Link to comment
Share on other sites

Εγω παραμενω ακομα κατω απ οσα ξεκινησα.Χωρις καν εμετους.Δεν ξερω γιατι δεν παιρνω βαρος.γενικα δε με βλεπω να χω αλλαξει ουτε σε ογκο αρα ουτε πρηξιμο εχω...

Μπραβο στη @ναντια δε εσυ θα μας βγαλεις παιδαρα!!

Link to comment
Share on other sites

ναντια δε          24/9     αγοράκι    1o   Ιασώ-Αθήνα

41ZiliHer           3/10      αγοράκι    2o  Μητέρα Κρήτη

29zina7777       4/10      αγοράκι    1o    ΠΓΝΙ 

32irinikavala     6/10     κοριτσάκι  1ο  κλιν.Καβάλα

melina92           6/10      αγοράκι    1o

40Nightwish     7/10     κοριτσάκι  1o   Αρεταίειο

38eamo             8/10      αγοράκι     1o

SwimmingMom6/10                         1o

34Μαρθα Κ       10/10   κοριτσάκι  1ο  δημ.νοσ.

32ada32            12/10    αγοράκι     1o  νοσ.Θεσ/κη

Χριστίνα2119   14/10    αγοράκι     1o

36Alekk              16/10    αγοράκι     2o   Ρέα

27Μάντη            21/10   αγοράκι      1o    Ρέα 

31Βικτώρια1987 22/10κοριτσάκι  1o   Ιασώ-Αθήνα

34Μαρία1430    22/10   αγοράκι      1o   Ιασώ-Αθήνα

29anemoni1989  26/10 κοριτσάκι  1o    Αλεξάνδρας

depyfr                  26/10   αγοράκι      2o    Ρέα

28Ασία                 1/11    κοριτσάκι   1o   ΠΓΝΛ

36Maria_ath        8/11   κοριτσάκι    1o     Γαία

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...