Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 12 λεπτά , BettySt είπε:

@loyloy @P.L.L. έχω αγονια να μάθω τα νέα σας. Μπαινω κάθε τρεις και λίγο να τσεκάρω για μνμ απο εσάς. 

Θα δεις που ολα τους πηγαν καλα και τωρα το χαιρονται με τους συζυγους! Λιγο πριν κοιμηθουν θα μπουνε να μας πουνε τα ευχαριστα :) και γω ετσι, οταν εφυγα ημουν τοσο χαρουμενη που ξεχαστηκα :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 6 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Θα δεις που ολα τους πηγαν καλα και τωρα το χαιρονται με τους συζυγους! Λιγο πριν κοιμηθουν θα μπουνε να μας πουνε τα ευχαριστα :) και γω ετσι, οταν εφυγα ημουν τοσο χαρουμενη που ξεχαστηκα :)

Λες, ε; Μάλλον έτσι θα είναι :)


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσιααααααααα.ηβκαρδουλα πήγαινε πάνω κάτω.πολυ γρήγορα.δεν την ακούσαμε αλλά την είδαμε.δεν την έπιανε το μηχάνημα.μου πε σύμφωνα με τος επαφές έχουμε μια βδομάδα απόκλιση. Τώρα μπαίνω στην 6η.ολα ειπε πολυ Καλά.καο ο σάκος και ολ α.ηταν πολύ ενθουσιώδης. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Κοριτσιααααααααα.ηβκαρδουλα πήγαινε πάνω κάτω.πολυ γρήγορα.δεν την ακούσαμε αλλά την είδαμε.δεν την έπιανε το μηχάνημα.μου πε σύμφωνα με τος επαφές έχουμε μια βδομάδα απόκλιση. Τώρα μπαίνω στην 6η.ολα ειπε πολυ Καλά.καο ο σάκος και ολ α.ηταν πολύ ενθουσιώδης. 

τελεια κοριτσι μου!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , loyloy είπε:

Κοριτσιααααααααα.ηβκαρδουλα πήγαινε πάνω κάτω.πολυ γρήγορα.δεν την ακούσαμε αλλά την είδαμε.δεν την έπιανε το μηχάνημα.μου πε σύμφωνα με τος επαφές έχουμε μια βδομάδα απόκλιση. Τώρα μπαίνω στην 6η.ολα ειπε πολυ Καλά.καο ο σάκος και ολ α.ηταν πολύ ενθουσιώδης. 

Μπραβοοοοοο! !!! Τέλεια νέα κορίτσι μου! Πάντα τέτοια καλά νέα να έχεις και να είσαι έτσι χαρούμενη! 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , loyloy είπε:

Κοριτσιααααααααα.ηβκαρδουλα πήγαινε πάνω κάτω.πολυ γρήγορα.δεν την ακούσαμε αλλά την είδαμε.δεν την έπιανε το μηχάνημα.μου πε σύμφωνα με τος επαφές έχουμε μια βδομάδα απόκλιση. Τώρα μπαίνω στην 6η.ολα ειπε πολυ Καλά.καο ο σάκος και ολ α.ηταν πολύ ενθουσιώδης. 

Αντε ευτυχως ολα πηγαν καλα! Τζαμπα αγχωνοσουν! Και θα πανε καλα και μεχρι το τελος! Θελω να πιστευω οτι παρεα θα παμε καλα μεχρι το τελος! Σου εδωσε τπτ εξετασεις να κανεις? Τωρα περιμενουμε την P.L.L. για να κοιμηθουμε :)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια!! Μπράβο λουλού! Το ακούσαμε κι εμείς! Ολα καλα λέει! Ειμαι 9 εβδομάδων και δυο ημερών σύμφωνα με τη μέτρηση του μήκους του μωρού και ειναι και σωστά σύμφωνα με την τελευταία περίοδο. Ουφ! Μακάρι να πάνε ολα καλα μέχρι τέλους!!!

Τα καλυτερα ευχομαι για όλες μας!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Αντε ευτυχως ολα πηγαν καλα! Τζαμπα αγχωνοσουν! Και θα πανε καλα και μεχρι το τελος! Θελω να πιστευω οτι παρεα θα παμε καλα μεχρι το τελος! Σου εδωσε τπτ εξετασεις να κανεις? Τωρα περιμενουμε την P.L.L. για να κοιμηθουμε :)

Προγεννητικο μου έγραψε.θα πάω αύριο να τις κάνω.αχ ηρέμησα πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , loyloy είπε:

Κοριτσιααααααααα.ηβκαρδουλα πήγαινε πάνω κάτω.πολυ γρήγορα.δεν την ακούσαμε αλλά την είδαμε.δεν την έπιανε το μηχάνημα.μου πε σύμφωνα με τος επαφές έχουμε μια βδομάδα απόκλιση. Τώρα μπαίνω στην 6η.ολα ειπε πολυ Καλά.καο ο σάκος και ολ α.ηταν πολύ ενθουσιώδης. 

Συγχαρητήριαααααααα!!!! Τελεια κοριτσι μου!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, P.L.L. είπε:

Κορίτσια!! Μπράβο λουλού! Το ακούσαμε κι εμείς! Ολα καλα λέει! Ειμαι 9 εβδομάδων και δυο ημερών σύμφωνα με τη μέτρηση του μήκους του μωρού και ειναι και σωστά σύμφωνα με την τελευταία περίοδο. Ουφ! Μακάρι να πάνε ολα καλα μέχρι τέλους!!!

Τα καλυτερα ευχομαι για όλες μας!!!!

Ναιιιιιιιι.μπραβο.αντε να κοιμηθούμε ήρεμες απόψε.μπραβο μπράβο.χαρηκα πολύ κορίτσι μου.αυριο θα πάω και στη χρυσοβαλαντου να πάρω τη ζώνη και μηλαρακι να είναι καλά το σπιτάκι μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Κορίτσια!! Μπράβο λουλού! Το ακούσαμε κι εμείς! Ολα καλα λέει! Ειμαι 9 εβδομάδων και δυο ημερών σύμφωνα με τη μέτρηση του μήκους του μωρού και ειναι και σωστά σύμφωνα με την τελευταία περίοδο. Ουφ! Μακάρι να πάνε ολα καλα μέχρι τέλους!!!

Τα καλυτερα ευχομαι για όλες μας!!!!

Γιουπιιιιιιι!!! Τελεια!!!! Ολα καλα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια!! Μπράβο λουλού! Το ακούσαμε κι εμείς! Ολα καλα λέει! Ειμαι 9 εβδομάδων και δυο ημερών σύμφωνα με τη μέτρηση του μήκους του μωρού και ειναι και σωστά σύμφωνα με την τελευταία περίοδο. Ουφ! Μακάρι να πάνε ολα καλα μέχρι τέλους!!!

Τα καλυτερα ευχομαι για όλες μας!!!!

Μπράβο κορίτσι μου!!!!

 

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κορίτσια!! Μπράβο λουλού! Το ακούσαμε κι εμείς! Ολα καλα λέει! Ειμαι 9 εβδομάδων και δυο ημερών σύμφωνα με τη μέτρηση του μήκους του μωρού και ειναι και σωστά σύμφωνα με την τελευταία περίοδο. Ουφ! Μακάρι να πάνε ολα καλα μέχρι τέλους!!!

Τα καλυτερα ευχομαι για όλες μας!!!!

Πάρα πολύ ωραία θα νέα σου! Συγχαρητήρια! Πάντα τέτοιες χαρές! Τώρα μπορείς να πάρεις βαθιά ανάσα και να μην αγχώνεσαι τόσο. 

πρίν από 12 λεπτά , Diavolitsa είπε:

@P.L.L. μπραβο κοριτσι μου! Τελεια! Αντε μας σκασατε και οι δυο :) πρωι απο δω και περα τα ραντεβου :)

Συμφωνώ απόλυτα! 

 

  • Μου αρέσει 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...