Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

      Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι πραγματικά 🙏... Σαν ψέμα θα μου φανεί...

      Χοριακή μου είπαν σε 9 μέρες, άρα την άλλη Πέμπτη.. να δω πως θα περάσουν!!

      Επίσης αν γνωρίζει κάποια από εσάς να μου πει σχετικά με το επίδομα που σου δινει ο εοππυ μετά τη διαδικασία, εχω πάρει τη βεβαίωση απο το κεντρο .. την καταθετω στον εοππυ εδω κλεινοντας  ραντεβου; Υπαρχει χρονικό περιθώριο;

      Επισης μου δηλωσαν την αδεια για τη δουλειά.. πρεπει να το καταθεσω και στον λογιστή του εργοδότη ή φαίνεται αυτοματα στο συστημα;;

       

      4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Για το σπέρμα προσωπικα θα πρότεινα τις profertil ... Δυστυχως ειναι ακριβές, αλλα θεωρώ ότι κάνουν δουλειά! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 44 λεπτά , P.L.L. είπε:

Κατερίνα δεν εχω ιδεα. Ολα καλα;;;

Καλημέρα σε όλες!

Ναι κορίτσι μου!!Σ'ευχαριστώ πολύ!Ευτυχώς για καλή μου τύχη βρήκα όλα τα αίτια που μου προκάλεσαν τον ενδομήτριο θάνατο!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Κελυ 32 είπε:

Με το καλο λοιπον στον πρωτο υπερηχο!!!! Ναι ναι απο φαρμακειο τα παιρνεις!!!

Ολα καλα θα πανε,  μην ανησυχείς! Οπότε αύριο θα περιμενουμε νέα από το σποράκι σου. 

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια! !! Πως περνάτε τη Κυριακή σάς  (ελπίζω όμορφα );!

  • Μου αρέσει 2

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα μπετουλα. Ήρεμα. Αν και προσπαθώ να μη σκέφτομαι το αυριο. 

Εσυ τελείωσες με τα τεστακια; Τώρα περιμένουμε σε δυο εβδομαδες. Ευχομαι να εχεις πολυ ευχάριστα νέα! 

Μπεμπουλα, να ρωτήσω πως εισαι; :-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μπαίνω αεροπλάνο πάω να κάτσω και η διπλανή μου με να μυξομαντηλο να δείνει  πόνο.2γω εγκεφαλικά.στα ίσα της λέω είστε άρρωστη και αν είναι να αλλάξετε θέση γτ είμαι έγκυος.μην έχω αλλά.τελικα αλλεργία είχε η γυναίκα απλά αλλά έπρεπε να τον πω κορίτσια.μην έχω αλλά μετά.

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , loyloy είπε:

Κορίτσια μπαίνω αεροπλάνο πάω να κάτσω και η διπλανή μου με να μυξομαντηλο να δείνει  πόνο.2γω εγκεφαλικά.στα ίσα της λέω είστε άρρωστη και αν είναι να αλλάξετε θέση γτ είμαι έγκυος.μην έχω αλλά.τελικα αλλεργία είχε η γυναίκα απλά αλλά έπρεπε να τον πω κορίτσια.μην έχω αλλά μετά.

χα χα καλα εκανες βρε δεν εκανες τιποτα κακο το θεμα ειναι ο τροπος που το λες αν εισαι ευγενικος δεν σε παρεξηγει κανενας

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

χα χα καλα εκανες βρε δεν εκανες τιποτα κακο το θεμα ειναι ο τροπος που το λες αν εισαι ευγενικος δεν σε παρεξηγει κανενας

Όχι εντάξει.ευγενικη ήμουν.και της ζήτησα και συγγνώμη αν την έφερα σε δύσκολη θέση.επιτελους στη μαμά και το μπαμπά.ευκαιρια να με κακομαθουν.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Katerina 88 είπε:

Ναι κορίτσι μου!!Σ'ευχαριστώ πολύ!Ευτυχώς για καλή μου τύχη βρήκα όλα τα αίτια που μου προκάλεσαν τον ενδομήτριο θάνατο!

Και ποια ειναι αυτα; Να ξερουμε να φυλαγόμαστε κι εμείς αν ειναι δυνατόν. Πάντως χαίρομαι που τα βρήκες! Τώρα προχωράς μπροστα για το παιδάκι σου!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , P.L.L. είπε:

Και ποια ειναι αυτα; Να ξερουμε να φυλαγόμαστε κι εμείς αν ειναι δυνατόν. Πάντως χαίρομαι που τα βρήκες! Τώρα προχωράς μπροστα για το παιδάκι σου!!! 

Η θρομβοφιλία (μετά από πολλές εξετάσεις)  και η έλλειψη της βιταμίνης d.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Η θρομβοφιλία (μετά από πολλές εξετάσεις)  και η έλλειψη της βιταμίνης d.

Τι γίνεται μ αυτή την D; Ρε παιδιά όλος ο κόσμος χαμηλά την εχει! Εγώ ξεκίνησα με 17 κάπου εκεί και την έχω ανεβάσει 10 μονάδες σε 2 μήνες με βιταμίνη της  Solgar. Ο γιατρός μου τη θέλει πάνω από 30 όταν προσπάθουμε για εγκυμοσύνη.

Λυπάμαι κατερινα, δεν ξέρω την ιστορία σου. Καλή δύναμη και καλή συνέχεια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kido είπε:

Τι γίνεται μ αυτή την D; Ρε παιδιά όλος ο κόσμος χαμηλά την εχει! Εγώ ξεκίνησα με 17 κάπου εκεί και την έχω ανεβάσει 10 μονάδες σε 2 μήνες με βιταμίνη της  Solgar. Ο γιατρός μου τη θέλει πάνω από 30 όταν προσπάθουμε για εγκυμοσύνη.

Λυπάμαι κατερινα, δεν ξέρω την ιστορία σου. Καλή δύναμη και καλή συνέχεια!

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!Σε όλες τις κοπέλες να πάνε όλα καλά!!


 

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω κανει ποτε εξετάσεις ουτε για θρομβοφιλια ουτε για τη d. Να τις ζητήσω; Τουλαχιστον για τη βιταμίνη που απο οτι βλέπω επρεπε να την ξέρω και πριν μείνω έγκυος. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Εγω δεν εχω κανει ποτε εξετάσεις ουτε για θρομβοφιλια ουτε για τη d. Να τις ζητήσω; Τουλαχιστον για τη βιταμίνη που απο οτι βλέπω επρεπε να την ξέρω και πριν μείνω έγκυος. 

Κορίτσι μου μην αγχώνεσαι, αυτές οι εξετάσεις γίνονται εφόσον υπάρχει ιστορικό.Τωρά αν θες, μπορείς να ζητήσεις να κάνεις κάποιες για να ξέρεις που βρίσκεσαι.


 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Καλα μπετουλα. Ήρεμα. Αν και προσπαθώ να μη σκέφτομαι το αυριο. 

Εσυ τελείωσες με τα τεστακια; Τώρα περιμένουμε σε δυο εβδομαδες. Ευχομαι να εχεις πολυ ευχάριστα νέα! 

Μπεμπουλα, να ρωτήσω πως εισαι; :-)

Ναι τελείωσα και με τα τεστακια και με τις γόνιμες. Ότι είναι να γίνει θα γίνει,  δεν θέλω να το σκέφτομαι. Σε ευχαριστώ για την ευχή! Αύριο θα δεις ένα ωραιότατο σποράκι :)


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...