Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

loyloy ναι εμεις τα λεμε κ εκει.λυπαμαι για την παλλιδρομη αλλα χαιρομαι που ανταμειφθηκες εγω δεν ειχα τπτ παρομοιο ηταν η πρωτη μ προσπαθεια για νινι κ μαλλον αυτο με ανχωνει πιο πολλη παντως πραγματικα τα κοριτσια ειναι φοβερα καθησυχαζουν κ καθοδηγουν απιστευτα..

Luckystars σε ευχαριστω πολλη κοριτσι μου βλεπω εισαι στην προσπαθεια συνχωρηστε με αν κανω λαθος ηταν πολλες οι σελιδες του θεματος και ηθελα να διαβασω τα νεα σας οσο μπορουσα τεσπα ευχομαι οσο πιο συντομα ενα νινακι στην κοιλιτσα σου!:wub:

@ΒαλεντιναΧρηστος μου,σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου γλυκό που με σκέφτηκες και για την ευχούλα σου!Με το καλό να περάσει ο καιρός και να κρατήσεις το ζουζουνι σου στην αγκαλίτσα σου!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 11 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω γλυκια μ ευχομαι συντομα να μας ανακοινωσεις τα πιο ομορφα νεα και το νινακι σου απο το νινακι μ να απεχουν λιιιιιγα μηνακια διαφορα!:wub:

Να είσαι καλά γλυκιά μου,σε ευχαριστώ πολύ!Για όλες μας!Αμήν!:)

Μα τι γλυκό κορίτσι είσαι εσυ!:P

Πόσο τρυφερή η σκέψη σου!:wub:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω κοπελα μ μαλλον λιγο παραπανω ευαισθητοποιημενη λογω επαγγελματος(βρεφονηπιοκομος) και χαιρομαι πολλη με ολες τις μανουλες,μελλουσες και μελλοντικες..πραγματικα ευχομαι ΟΛΑ τα κοριτσια που προσπαθουν συντομα να τα καταφερουν γιατι ολες το αξιζουμε τι κι αν ειναι πρωτο παιδακι δευτερο ή δεκατο αγαπη κ θεληση να υπαρχει!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!Πώς είστε?

Εγώ έχω κάτι ενοχλήσεις στις ωοθήκες,σαν τσιμπήματα,σαν σουβλιες,δεν ξέρω πως να τα περιγράψω και πρήξιμο.Πιο πολύ στην αριστερή δλδ.Το μπερδεύω και με το έντερο.....ξερω και εγώ.....Λέω να μιλήσω με τον γιατρό....

Καλημέρα μια χαρά κ εμείς..κ εγώ στις προσπάθειες είμαι..αν είσαι σε ωορρηξία είναι φυσιολογικό,αν έχει περάσει η ωορρηξία σ ,σε τυχόν εγκυμοσύνη πάλι φυσιολογικό είναι,τώρα κάποιες γυναίκες έχουν κ όταν περιμένουν περίοδο...εγώ πάντως είχα αυτά τα τσιμπήματα από την ωορρηξία μέχρι κ που έμαθα ότι ήμουν έγκυος...κ τις 2 φορές..βέβαια δεν τα είχα συνέχεια που κ που,..αυτά ,φυσικά κάθε περίπτωση διαφορετική,μίλα με τον γιατρό σ βέβαια.:grin:

ελπίζω να βοήθησα...:wub:

1 ώρα πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια καταρχην ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε οσες προσπαθουν ευχομαι συντομα να κρατανε ενα θετικοτατο τεστ στα χερια τους ή μια μεγαλη χοριακη και αργοτερα τα μπεμπακια τους στην αγγαλια τους! Ειμαι 20 χρονων μολις χθες εγινα μελος του φορουμ κ ηδη ενταχθηκα στις μανουλες δεκεμβριου εμας μας ηρθε γρηγορα αυτο το Θειο δωρο μεσα σε 2 μηνες προσπαθειων κ ειμαι πολλη ευγνωμων γιαυτο..Ευχομαι να τα λεμε συχνα γιατι σας παρακολουθω απο πριν μεινω εγκυος κ πραγματικα με εχετε βοηθησει αρκετα εν αγνοια σας! :wub:

συγχαρητήρια!!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!με το καλό το μωράκι σου!!:wub:

υγ.Κ εγώ παιδαγωγικα έχω τελειώσει!!άντε τέλεια!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 18 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Σε ευχαριστω κοπελα μ μαλλον λιγο παραπανω ευαισθητοποιημενη λογω επαγγελματος(βρεφονηπιοκομος) και χαιρομαι πολλη με ολες τις μανουλες,μελλουσες και μελλοντικες..πραγματικα ευχομαι ΟΛΑ τα κοριτσια που προσπαθουν συντομα να τα καταφερουν γιατι ολες το αξιζουμε τι κι αν ειναι πρωτο παιδακι δευτερο ή δεκατο αγαπη κ θεληση να υπαρχει!

Ακριβώς έτσι γλυκιά μου @ΒαλεντιναΧρηστος !!!Τα λες υπέροχα !!!Χαδακια στην κοιλίτσα σου,φιλάκια σε εσένα!!!

πρίν από 19 λεπτά , *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα μια χαρά κ εμείς..κ εγώ στις προσπάθειες είμαι..αν είσαι σε ωορρηξία είναι φυσιολογικό,αν έχει περάσει η ωορρηξία σ ,σε τυχόν εγκυμοσύνη πάλι φυσιολογικό είναι,τώρα κάποιες γυναίκες έχουν κ όταν περιμένουν περίοδο...εγώ πάντως είχα αυτά τα τσιμπήματα από την ωορρηξία μέχρι κ που έμαθα ότι ήμουν έγκυος...κ τις 2 φορές..βέβαια δεν τα είχα συνέχεια που κ που,..αυτά ,φυσικά κάθε περίπτωση διαφορετική,μίλα με τον γιατρό σ βέβαια.:grin:

ελπίζω να βοήθησα...:wub:

συγχαρητήρια!!!να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!με το καλό το μωράκι σου!!:wub:

υγ.Κ εγώ παιδαγωγικα έχω τελειώσει!!άντε τέλεια!!!

Ευχαριστώ πολύ @*ζουζουνα*!!! μου,βοήθησες πολύ!!!Χαδακια και στην δική σου κοιλίτσα και φιλάκια σε εσένα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πολυ χαίρομαι που πληθαινουμε! Καλωσόρισες @ΒαλεντιναΧρηστος! Εισαι μικρούλα! Εχεις πιστοποιηθεί ως βρεφονηπιοκόμος; Σε ρωτάω γιατι ειμαι Εξετάστρια στον εθνικό οργανισμό πιστοποίησης προσόντων. Οποτε αν πας για πιστοποίηση αυτόν τον Ιούλη η Σεπτέμβρη και δεις καμία Εξετάστρια εγκυμονούσα μαλλον θα ειμαι εγω! Αν και με την εγκυμοσυνη ίσως να μην το εχεις προτεραιότητα. Καλη εγκυμοσυνη όπως και να εχει! 

@Κελυ 32 καλα ειμαι. Με ρώτησες εχθές και δεν έγραψα καθολου. Ακομα εχω ναυτίες αλλα μπορώ και τρώω καλυτερα. Ανυπομονώ να πάω την Δευτέρα στον γιατρο για να δω το μωρό μου. Ελπιζω να ειναι καλα παναγια μου! 

@Luckystars υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης ή απολύεται όσο κανεις συλλογή ωαρίων; 

Πολλα φιλια σε όλες! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Luckystars φιλια επισης:wub:

P.L.L. σε εθχαριστω για το καλωσορισμα οχι ακομα δεν πιστοποιηθηκα εχω κανει δυο ετη πρακτικη σε παιδικο σταθμο πηρα το πτυχιο μου κ τωρα απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου μετα βλεπουμε;) ποσο εισαι; 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

*ζουζουνα*!!! Να σου ζησουν τα ζουζουνακια σου να ειναι παντα γερα!Ευχαριστω πολλη για την ευχη σου εχει ανθιση το επαγγελμα μας χαχα!!:grin:

έχω τελειώσει εγώ από το 2008...χαχαχαχαχαχα έχω πάρει κ την πιστοποίηση :-D


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 33 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Luckystars φιλια επισης:wub:

P.L.L. σε εθχαριστω για το καλωσορισμα οχι ακομα δεν πιστοποιηθηκα εχω κανει δυο ετη πρακτικη σε παιδικο σταθμο πηρα το πτυχιο μου κ τωρα απολαμβανω την εγκυμοσυνη μου μετα βλεπουμε;) ποσο εισαι; 

Εγω ειμαι στην 18η εβδομαδα. Ακομα δε μπορώ να πω οτι ευχαριστιέμαι την εγκυμοσυνη μου γιατι εχω τα θεματάκια μου με το στομάχι μου και εχω και το άγχος του να ειναι καλα το παιδι γιατι είχα μια αποβολή πριν λιγο καιρό. Αλλα όσο κι αν δεν το δείχνω ειμαι πολυ πολυ πολυ χαρούμενη που ειμαι εγκυμονούσα!!! 

Και το ευχομαι και για όσες το θέλουν να τους κολλήσω!

Κι ας ξερνάτε κι όλη μερα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εγω ειμαι στην 18η εβδομαδα. Ακομα δε μπορώ να πω οτι ευχαριστιέμαι την εγκυμοσυνη μου γιατι εχω τα θεματάκια μου με το στομάχι μου και εχω και το άγχος του να ειναι καλα το παιδι γιατι είχα μια αποβολή πριν λιγο καιρό. Αλλα όσο κι αν δεν το δείχνω ειμαι πολυ πολυ πολυ χαρούμενη που ειμαι εγκυμονούσα!!! 

Και το ευχομαι και για όσες το θέλουν να τους κολλήσω!

Κι ας ξερνάτε κι όλη μερα!

Χαχααα ναι έτσι και ας ξερνάμε!! Μπράβο @P.L.L. μου έτσι να είσαι χαρουμενη όλα τέλεια θα είναι με το καλό να ξανά δεις το μωράκι σου πολλά Φιλια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

P.L.L.Ανχος να δουν τα ματια σoυ γενικα επειδη απο συπτωματα δεν ειχα τπτ απο την αρχη εναν εμετο εκανα ολον κ ολον κ αυτο γιατι εφαγα πιτσα με κοτοπουλο κ καρρι(τι ηλιθια) κ κατι πονακια χαμηλα στη μητρα κ γιαυτο ο γιατρος μ εδωσε μαγνησιο κ γιαυτο κ ενα πονακι αλλο να εχω ανησυχω με την μια ισως επειδη καλοεμαθα να μην εχω τπτ...απλα ειχα ξεκινησει σιδηρο ασβεστιο καλα το filicine το επερνα παντα με το στιγμα της μεσογειακης ειχα διαρροια κ γουργουριζαν συνεχεια τα εντερακια μ και εναν συνεχη πονο χαμηλα κ απο τις δυο πλευρες πηρα τον γιατρο μ καλα χαρα στην υπομονη τ αυτος ο ανθρωπος τοσα τηλεφωνα μ ειπε οτι μαλλον ειναι απο το σιδηρο να το κοψω για 4μερες κ βλεπουμε πως θα παει χθες κ σημερα δεν το πηρα εμφανως δεν ποναω τοσο πολλη αλλα βλεπουμε οσο να ναι ανχωνομαι με την ΜΙΑ!αστα να πανε μεχρι το τελος τι θα κανουμε...


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

P.L.L.Ανχος να δουν τα ματια σoυ γενικα επειδη απο συπτωματα δεν ειχα τπτ απο την αρχη εναν εμετο εκανα ολον κ ολον κ αυτο γιατι εφαγα πιτσα με κοτοπουλο κ καρρι(τι ηλιθια) κ κατι πονακια χαμηλα στη μητρα κ γιαυτο ο γιατρος μ εδωσε μαγνησιο κ γιαυτο κ ενα πονακι αλλο να εχω ανησυχω με την μια ισως επειδη καλοεμαθα να μην εχω τπτ...απλα ειχα ξεκινησει σιδηρο ασβεστιο καλα το filicine το επερνα παντα με το στιγμα της μεσογειακης ειχα διαρροια κ γουργουριζαν συνεχεια τα εντερακια μ και εναν συνεχη πονο χαμηλα κ απο τις δυο πλευρες πηρα τον γιατρο μ καλα χαρα στην υπομονη τ αυτος ο ανθρωπος τοσα τηλεφωνα μ ειπε οτι μαλλον ειναι απο το σιδηρο να το κοψω για 4μερες κ βλεπουμε πως θα παει χθες κ σημερα δεν το πηρα εμφανως δεν ποναω τοσο πολλη αλλα βλεπουμε οσο να ναι ανχωνομαι με την ΜΙΑ!αστα να πανε μεχρι το τελος τι θα κανουμε...

Κι εγω είχα πονάκια στην εβδομαδα σου. Μου ειχε πει οτι μεγαλώνει η μήτρα. Τώρα δεν εχω. Επισης κι εγω εχω στίγμα μεσογειακής αναιμίας. Αν εξαιρέσεις το οτι εχω παντα χαμηλό αιματοκρίτη (αυτη τη στιγμή ειναι στο 28) αφού δεν εχει θέμα ο άντρας μου ολα καλα. Μην ανησυχείς καθολου! 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...