Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@palmoira σε ευχαριστω πολλη για τις ευχες σου ευχομαι και εσυ οτι επιθυμεις και αγαπας..ευχαριστω επισης και για τις συμβουλες σου δεν πασχω απο δυσκοιλιοτητα αλλα απο το αντιθετο δεν ξερω αν αυτα π προτεινεις ειναι για διαρροια αλλα θα κανω συζητηση στον γιατρο μ εξαλλου αυριο ειναι να τον παρω για να του πω πως παει...!:-D


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσια καταρχην ευχομαι σε ολες τις εγκυουλες μια υπεροχη και τελειομηνη εγκυμοσυνη και σε οσες προσπαθουν ευχομαι συντομα να κρατανε ενα θετικοτατο τεστ στα χερια τους ή μια μεγαλη χοριακη και αργοτερα τα μπεμπακια τους στην αγγαλια τους! Ειμαι 20 χρονων μολις χθες εγινα μελος του φορουμ κ ηδη ενταχθηκα στις μανουλες δεκεμβριου εμας μας ηρθε γρηγορα αυτο το Θειο δωρο μεσα σε 2 μηνες προσπαθειων κ ειμαι πολλη ευγνωμων γιαυτο..Ευχομαι να τα λεμε συχνα γιατι σας παρακολουθω απο πριν μεινω εγκυος κ πραγματικα με εχετε βοηθησει αρκετα εν αγνοια σας! :wub:

Καλως ηρθες! Αντε ολες Τοξοτακια θα βγαλουμε! Καλη εγκυμοσυνη να εχεις και συ!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Diavolitsa Βασιλικη μου καλως σε βρηκα ευχομαι επισης μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!:D

Συγνωμη για το υπολλοιπο οσες το διαβασανε πηγαινε για τις μανουλες του Δεκεμβριου:oops::oops:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@palmoira σε ευχαριστω πολλη για τις ευχες σου ευχομαι και εσυ οτι επιθυμεις και αγαπας..ευχαριστω επισης και για τις συμβουλες σου δεν πασχω απο δυσκοιλιοτητα αλλα απο το αντιθετο δεν ξερω αν αυτα π προτεινεις ειναι για διαρροια αλλα θα κανω συζητηση στον γιατρο μ εξαλλου αυριο ειναι να τον παρω για να του πω πως παει...!:-D

Συγνώμη κορίτσι...κατάλαβα λάθος! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 21 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Εγώ έχω ακόμα τα ίδια συμπτώματα,δεν καταφερα να πάω εχτές γιατρό.Δεν ξέρω ισως σήμερα....

Εσείς πως είστε?Εύχομαι όλα καλά!:)

Καλημέρα!!!!!Μπορεί να μην είναι τπτ.μην αγχώνεσαι.

Εγώ όλα καλά.απλα ακόμα δεν έχω συνηθίσει χωρίς το πρωινό καφεδάκι μου.αφου είπα να το κόψω μαχαίρι θα το κρατήσω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!Εγω την έκανα τη χαζομαρα μου σήμερα και έκανα τεστ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και μάλιστα όχι με πρωινά ούρα..και βγήκε αρνητικότατο.Να πω όμως πως το περίμενα γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο κράμπες περιόδου που δείχνει πως θα μου έρθει οσονούπω. :-| 

πρίν από 25 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!Μπορεί να μην είναι τπτ.μην αγχώνεσαι.

Εγώ όλα καλά.απλα ακόμα δεν έχω συνηθίσει χωρίς το πρωινό καφεδάκι μου.αφου είπα να το κόψω μαχαίρι θα το κρατήσω.

Loyloy μου είσαι έγκυος και αποφεύγεις το καφεδάκι? Ηξερα οτι ενας καφές επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη.Δεν ισχυεί?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημέρα!!!!!Μπορεί να μην είναι τπτ.μην αγχώνεσαι.

Εγώ όλα καλά.απλα ακόμα δεν έχω συνηθίσει χωρίς το πρωινό καφεδάκι μου.αφου είπα να το κόψω μαχαίρι θα το κρατήσω.

Καλημέρα @loyloy μου!!!!Σκέφτομαι θετικά!!!!:)

Από καφεδακι στην εγκυμοσύνη ο γιατρός μου επέτρεπε ελληνικό.Δεν ξέρω αν σου αρέσει.Αν μπορείς κράτησε την αποχή,αρκεί να μην ζοριζεσαι,μίλα και με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.

πρίν από 14 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημέρα!!Εγω την έκανα τη χαζομαρα μου σήμερα και έκανα τεστ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και μάλιστα όχι με πρωινά ούρα..και βγήκε αρνητικότατο.Να πω όμως πως το περίμενα γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο κράμπες περιόδου που δείχνει πως θα μου έρθει οσονούπω. :-| 

Loyloy μου είσαι έγκυος και αποφεύγεις το καφεδάκι? Ηξερα οτι ενας καφές επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη.Δεν ισχυεί?

Καλημέρα @Nicol_ ,μη μου στενοχωριεσαι.....Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μηνα!!!!:)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσιαα!!

@Nicol_ 3 μερες νωριτερα και χωρις τα πρωινα ειναι λιγο νωρις...παντως κ εγω μονο πονους περιοδου ειχα κ εντονους κιολας γιαυτο κ δεν το περιμενα να βγει θετικο 2μερες πριν την ανναμενομενη ημερα αλλα με τα πρωινα..Ευχομαι να σου πανε ολα καλα:D

@loyloy και εγω ειχα συνηθισει με καφε αλλα οταν εμαθα για την εγκυμοσυνη τον εκοψα κ εγω μαχαιρι αν κ ο γιατρος μ ειπε μια κουπα δεν κανει κακκο αλλιως 2κουπες ντεκαφεινε κ αυτο μ ειπε επιτρεπεται αν κ εγω προτειμω τους χυμους απο την αρχη...Ολα μια συνηθεια ειναι!:P

@Luckystars ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!;)

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσιαα!!

@Nicol_ 3 μερες νωριτερα και χωρις τα πρωινα ειναι λιγο νωρις...παντως κ εγω μονο πονους περιοδου ειχα κ εντονους κιολας γιαυτο κ δεν το περιμενα να βγει θετικο 2μερες πριν την ανναμενομενη ημερα αλλα με τα πρωινα..Ευχομαι να σου πανε ολα καλα:D

@loyloy και εγω ειχα συνηθισει με καφε αλλα οταν εμαθα για την εγκυμοσυνη τον εκοψα κ εγω μαχαιρι αν κ ο γιατρος μ ειπε μια κουπα δεν κανει κακκο αλλιως 2κουπες ντεκαφεινε κ αυτο μ ειπε επιτρεπεται αν κ εγω προτειμω τους χυμους απο την αρχη...Ολα μια συνηθεια ειναι!:P

@Luckystars ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!;)

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου @ΒαλεντιναΧρηστος,να είσαι καλά!!!!!

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσιαα!!

@Nicol_ 3 μερες νωριτερα και χωρις τα πρωινα ειναι λιγο νωρις...παντως κ εγω μονο πονους περιοδου ειχα κ εντονους κιολας γιαυτο κ δεν το περιμενα να βγει θετικο 2μερες πριν την ανναμενομενη ημερα αλλα με τα πρωινα..Ευχομαι να σου πανε ολα καλα:D

Ισως Βαλεντινα μου να ειναι νωρίς..απλά νιώθω πως θα μου έρθει..θα δείξει.Σε ευχαριστω :)

Βρε κοριτσια πως το κανετε αυτο και βγαίνει μπλέ το όνομα? Βαζω παπακι μπροστά και το όνομα?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημέρα!!Εγω την έκανα τη χαζομαρα μου σήμερα και έκανα τεστ 3 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο και μάλιστα όχι με πρωινά ούρα..και βγήκε αρνητικότατο.Να πω όμως πως το περίμενα γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα μόνο κράμπες περιόδου που δείχνει πως θα μου έρθει οσονούπω. :-| 

Loyloy μου είσαι έγκυος και αποφεύγεις το καφεδάκι? Ηξερα οτι ενας καφές επιτρέπεται στην εγκυμοσύνη.Δεν ισχυεί?

Από οτ Αν έμεινα εγκυος προσέχω τα πάντα.φοβος άγχος Όλα μαζί.τι να κάνω.για το σπορακι μου τα πάντα.και βρε βιαστικες.αν είσαι Δεν θα φαινόταν κάτι ακόμα.αν δεν έχεις αδιαθετησει σε 3 μέρες να ξανακάνεις ένα τεστ

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τζουτζουκες! 

@Luckystars κορίτσι μου είναι ανεκτοί οι πόνοι; Αν ναι μην μου ανησυχείς και χαίρομαι που σκέφτεσαι αισιόδοξα!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και συντομααα!!! 

@Nicol_ μην χάνεις την ελπίδα και αν τελικά αδιαθετησεις δεν πειράζει προετοιμάσου για την επόμενη προσπάθεια!:) 

Κοριτσια εγω εχθές έπαθα ένα ελαφρύ λουμπάγκο.Με δυσκολεύει δεν μπορώ να κάνω πολλά και ελπίζω να περάσει σύντομα.Υποψιαζομαι ότι έπιασε πάτο πάλι η d μου γιατί εδώ και τρεις μερες υποφέρω ξανά από ενοχλήσεις σε όλο το σώμα και έτσι ξεκίνησα την βιταμίνη και έκλεισα ραντεβού στην ενδοκρινολόγο για τις 9 Ιουλίου,δεν είχε νωρίτερα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...