Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλημέρα @loyloy μου!!!!Σκέφτομαι θετικά!!!!:)

Από καφεδακι στην εγκυμοσύνη ο γιατρός μου επέτρεπε ελληνικό.Δεν ξέρω αν σου αρέσει.Αν μπορείς κράτησε την αποχή,αρκεί να μην ζοριζεσαι,μίλα και με τον γιατρό σου να δεις τι θα σου πει.

Καλημέρα @Nicol_ ,μη μου στενοχωριεσαι.....Πάμε δυναμικά για τον επόμενο μηνα!!!!:)

Κι εμένα μου ει πε Ελληνικό γαλλικό ή ντεκαφεινε.αλλα ζεστό καφέ καλοκαίρι δεν τον μπορώ και ο ντεκαφεινε λογικά επεξεργασμένος καφές δεν Είναι?άρα χημικά πάλι.πινω χυμούς και έχω το κεφάλι μου σίγουρο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

@Beboula25 περαστικα ευχομαι να περασει συντομα ειναι οτι χειροτερο το εχει παθει κ ο αντρας μ κ παρολου που ειναι πολλη δυνατος ανθρωπος οντως σε ακινητοποιει σχετικα...

@loyloy και εγω ετσι με χυμους και νερακι την βγαζω...

Κοριτσια εγω πηρα τηλ τον γιατρο μ γιατι το εντερο μ δεν λεει να στρωσει δεν ξερω τι φταει μπορει κ το ασβεστιο εν τελει μ εκλεισε ραντεβου στις 18:30 να ριξει μια ματια στην λειτουργεια των εντερων και επι της ευκαιριας θα δουμε κ το νινι....μετα βλεπουμε μπορει να κοψω κ το ασβεστιο μεχρι να δουμε τι απο τα δυο φταιει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα τζουτζουκες! 

@Luckystars κορίτσι μου είναι ανεκτοί οι πόνοι; Αν ναι μην μου ανησυχείς και χαίρομαι που σκέφτεσαι αισιόδοξα!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και συντομααα!!! 

@Nicol_ μην χάνεις την ελπίδα και αν τελικά αδιαθετησεις δεν πειράζει προετοιμάσου για την επόμενη προσπάθεια!:) 

Κοριτσια εγω εχθές έπαθα ένα ελαφρύ λουμπάγκο.Με δυσκολεύει δεν μπορώ να κάνω πολλά και ελπίζω να περάσει σύντομα.Υποψιαζομαι ότι έπιασε πάτο πάλι η d μου γιατί εδώ και τρεις μερες υποφέρω ξανά από ενοχλήσεις σε όλο το σώμα και έτσι ξεκίνησα την βιταμίνη και έκλεισα ραντεβού στην ενδοκρινολόγο για τις 9 Ιουλίου,δεν είχε νωρίτερα.

@Beboula25 μου καλημέρα!!!!

Αχχχχχχχ κορίτσι μου,περαστικά,καμμία ειδική κρεμούλα?για ρώτα στο φαρμακειο......Άτιμο λουμπαγκο, ξουτ σε παρακαλώ φύγε γρηγορα από τη @Beboula25 μας,αντεεεεε γιατί θα θυμώσω:P

Πάνε και έρχονται οι πόνοι,άλλες φορές ανεκτοι και άλλες οχι.Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου:wub:

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 περαστικα ευχομαι να περασει συντομα ειναι οτι χειροτερο το εχει παθει κ ο αντρας μ κ παρολου που ειναι πολλη δυνατος ανθρωπος οντως σε ακινητοποιει σχετικα...

@loyloy και εγω ετσι με χυμους και νερακι την βγαζω...

Κοριτσια εγω πηρα τηλ τον γιατρο μ γιατι το εντερο μ δεν λεει να στρωσει δεν ξερω τι φταει μπορει κ το ασβεστιο εν τελει μ εκλεισε ραντεβου στις 18:30 να ριξει μια ματια στην λειτουργεια των εντερων και επι της ευκαιριας θα δουμε κ το νινι....μετα βλεπουμε μπορει να κοψω κ το ασβεστιο μεχρι να δουμε τι απο τα δυο φταιει!

Με το καλό ο υπέρηχος @ΒαλεντιναΧρηστος!!!!!!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , loyloy είπε:

Κι εμένα μου ει πε Ελληνικό γαλλικό ή ντεκαφεινε.αλλα ζεστό καφέ καλοκαίρι δεν τον μπορώ και ο ντεκαφεινε λογικά επεξεργασμένος καφές δεν Είναι?άρα χημικά πάλι.πινω χυμούς και έχω το κεφάλι μου σίγουρο.

Ο decaf ναι ,επεξεργασμένος είναι.Αφού δεν το έχεις έντονη ανάγκη όλα μια χαρά!!!!!

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Luckystars ευχαριστω κοριτσι μου;-)

:wub::DΠαρακαλώ γλυκιά μου!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Luckystars είπε:

@Beboula25 μου καλημέρα!!!!

Αχχχχχχχ κορίτσι μου,περαστικά,καμμία ειδική κρεμούλα?για ρώτα στο φαρμακειο......Άτιμο λουμπαγκο, ξουτ σε παρακαλώ φύγε γρηγορα από τη @Beboula25 μας,αντεεεεε γιατί θα θυμώσω:P

Πάνε και έρχονται οι πόνοι,άλλες φορές ανεκτοι και άλλες οχι.Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου:wub:

Με το καλό ο υπέρηχος @ΒαλεντιναΧρηστος!!!!!!:)

@Beboula25 προσοχή με τις κρέμες,κάποιες περιέχουν αντιφλεγμονώδη που στην εγκυμοσυνη καλό είναι να αποφεύγονται .μιλα με το γιατρό σου πριν πάρεις οτιδήποτε 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 περαστικα ευχομαι να περασει συντομα ειναι οτι χειροτερο το εχει παθει κ ο αντρας μ κ παρολου που ειναι πολλη δυνατος ανθρωπος οντως σε ακινητοποιει σχετικα...

@loyloy και εγω ετσι με χυμους και νερακι την βγαζω...

Κοριτσια εγω πηρα τηλ τον γιατρο μ γιατι το εντερο μ δεν λεει να στρωσει δεν ξερω τι φταει μπορει κ το ασβεστιο εν τελει μ εκλεισε ραντεβου στις 18:30 να ριξει μια ματια στην λειτουργεια των εντερων και επι της ευκαιριας θα δουμε κ το νινι....μετα βλεπουμε μπορει να κοψω κ το ασβεστιο μεχρι να δουμε τι απο τα δυο φταιει!

Σε ευχαριστώ καλή μου! Ωραία να δεις και την μικρούλα σου όλα καλα να είναι με το εντερακι σίγουρα κάτι από αυτά σε πειράζει..

Link to comment
Share on other sites

@Beboula25 Μα τι αλλο να ειναι απο τοτε π τα ξεκινησα με επιασε κ αυτο!;!....σε ευχαριστω πολλη γλυκια μου για την ευχη σου ευχομαι να ειναι ολα καλα για ολες μας κ για την καθεμια να περασει συντομα οτι προβλημματακι εχει..:oops:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Luckystars είπε:

@Beboula25 μου καλημέρα!!!!

Αχχχχχχχ κορίτσι μου,περαστικά,καμμία ειδική κρεμούλα?για ρώτα στο φαρμακειο......Άτιμο λουμπαγκο, ξουτ σε παρακαλώ φύγε γρηγορα από τη @Beboula25 μας,αντεεεεε γιατί θα θυμώσω:P

Πάνε και έρχονται οι πόνοι,άλλες φορές ανεκτοι και άλλες οχι.Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου:wub:

Με το καλό ο υπέρηχος @ΒαλεντιναΧρηστος!!!!!!:)

Χαχααχ γέλασα πολύ να είσαι καλα σε ευχαριστωωω!  Βάζω κρεμουλα βοηθάει :) 

Αντε να φύγουν τα πονακια σου μην θυμώσω κ εγω εεεε:D:ph34r:

πρίν από 1 λεπτό , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Beboula25 Μα τι αλλο να ειναι απο τοτε π τα ξεκινησα με επιασε κ αυτο!;!....σε ευχαριστω πολλη γλυκια μου για την ευχη σου ευχομαι να ειναι ολα καλα για ολες μας κ για την καθεμια να περασει συντομα οτι προβλημματακι εχει..:oops:

Όχι μην ανησυχείς αυτό είναι σίγουρα σου έπεσαν κάπως και μπορεί να είναι ευαίσθητο κιολας το εντερακι σου.Και πάλι σε ευχαριστώ πολύ και περιμενουμε νέα!   

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχααχ γέλασα πολύ να είσαι καλα σε ευχαριστωωω!  Βάζω κρεμουλα βοηθάει :) 

Αντε να φύγουν τα πονακια σου μην θυμώσω κ εγω εεεε:D:ph34r:

Ε μααααα να μας θυμώνουν με τέτοιες ορμόνες!!!!!:PΤούρμπο μας κάνουν!!!!!!!:DΑλλααααα είπαμε δε μασάμε^_^:D

Θα σου περάσει γλυκιά μου....λίγο υπομονουλα....Θα περάσει και το δικό μου....Όλα τα δύσκολα θα περάσουν και τα όμορφα έρχονται....Θα το δεις γλυκιά μου:wub:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , palmoira είπε:

@Beboula25 προσοχή με τις κρέμες,κάποιες περιέχουν αντιφλεγμονώδη που στην εγκυμοσυνη καλό είναι να αποφεύγονται .μιλα με το γιατρό σου πριν πάρεις οτιδήποτε 

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό! Δεν είμαι εγκυος αλλα το παιρνω ως “προφητικό” σημάδι αυτό που ειπες :oops:  Εννοείται ομως προσπαθω να προσεχω ακόμη και όταν βρίσκομαι στην προσπάθεια αλλα τώρα έχω λιγες μόνο μερες που καθάρισα από περιοδο λες πως δεν έπρεπε; Εσυ πως είσαι ποτε θα κανεις την χοριακη;; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα τζουτζουκες! 

@Luckystars κορίτσι μου είναι ανεκτοί οι πόνοι; Αν ναι μην μου ανησυχείς και χαίρομαι που σκέφτεσαι αισιόδοξα!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και συντομααα!!! 

@Nicol_ μην χάνεις την ελπίδα και αν τελικά αδιαθετησεις δεν πειράζει προετοιμάσου για την επόμενη προσπάθεια!:) 

Κοριτσια εγω εχθές έπαθα ένα ελαφρύ λουμπάγκο.Με δυσκολεύει δεν μπορώ να κάνω πολλά και ελπίζω να περάσει σύντομα.Υποψιαζομαι ότι έπιασε πάτο πάλι η d μου γιατί εδώ και τρεις μερες υποφέρω ξανά από ενοχλήσεις σε όλο το σώμα και έτσι ξεκίνησα την βιταμίνη και έκλεισα ραντεβού στην ενδοκρινολόγο για τις 9 Ιουλίου,δεν είχε νωρίτερα.

Σε ευχαριστω για τη θετικη ενεργεια Beboula μου και σου ευχομαι περαστικα! Εγω ειμαι  καινουρια εδω οποτε δεν ξερω ακομα ποιες ειναι εγκυουλες.Εσυ εισαι?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ κορίτσι μου καλό! Δεν είμαι εγκυος αλλα το παιρνω ως “προφητικό” σημάδι αυτό που ειπες :oops:  Εννοείται ομως προσπαθω να προσεχω ακόμη και όταν βρίσκομαι στην προσπάθεια αλλα τώρα έχω λιγες μόνο μερες που καθάρισα από περιοδο λες πως δεν έπρεπε; Εσυ πως είσαι ποτε θα κανεις την χοριακη;; 

Συγνώμη Μπεμπουλα...μπερδεύτηκα! Ελπίζω να μη σε στεναχώρησα.Θα είναι προφητικό θα δεις! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Luckystars είπε:

Ε μααααα να μας θυμώνουν με τέτοιες ορμόνες!!!!!:PΤούρμπο μας κάνουν!!!!!!!:DΑλλααααα είπαμε δε μασάμε^_^:D

Θα σου περάσει γλυκιά μου....λίγο υπομονουλα....Θα περάσει και το δικό μου....Όλα τα δύσκολα θα περάσουν και τα όμορφα έρχονται....Θα το δεις γλυκιά μου:wub:

Θα περάσει δεν μασάμε τίποτα! Καταρχήν έχω τον γαμο δεν είμαι για τέτοια, σκοπεύω να δώσω ρεσιτάλ εκείνη την ημέρα :tongue: αχχαχχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...