Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 28 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου και σε εσένα ότι καλύτερο❤

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου,τα ομορφότερα και εσένα και σε όλα τα κορίτσια❤

@Beboula25 μου την θετική μου σκέψη για σήμερα❤Τι ώρα περίπου θα γνωρίζεις;

Ευχαριστούμε πολυ καρδούλα μου,καλή ευλογημένη εβδομάδα για όλες μας και τις οικογένειές μας❤

Σε ευχαριστώ καρδιά μου και η δικη μου σε εσένα τα καλύτερα να σου έρθουν! Κατά τις έξι πιστεύω εκτός αν την στείλουν πάλι σε καμία ώρα  

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

@Beboula25 μου ξεχασα να σου πω κι εγω καλη επιτυχία με τη Χοριακη σημερα! Να θυμάσαι οτι ο Θεος δεν εχει όρια!!! Σε φιλω γλυκα!

Σε ευχαριστώ πολυυυ! Ότι και αν γίνει τον δρόμο του θα ακολουθώ και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

@P.L.L. @linaa @*ζουζουνα*!!! σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

2 φίλες μ γέννησαν πριν 5-7 μήνες κ έχουν τριχόπτωση. Εγώ τώρα έχω τριχόπτωση χάνω περιπου 200 τρίχες την ημερα ειδη βλεπω λιγοτερα μαλλια τι θα γίνει μετά την εγκυμοσύνη? 

Τελοςπαντων ελπίζω να πάνε όλα καλά  :sad:

Και μενα πέφτουν.χαμηλος αιματοκρίτης.μην αγχώνεσαι.δεν θα καραφλιασουμε κιόλας.οταν έρθει η ώρα θα δούμε.μπορει να πάρουμε έξτρα συμπληρώματα.

πρίν από 37 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι σε 2 μερουλες θα εχουμε το αποτελεσμα

Πάντα σε πονάει Έτσι το στήθος?εγω και τις 2 εγκυμοσύνες από το πόνο στο στήθος τις κατάλαβα.ολα τα άλλα στη κοιλιά ενοχλήσεις τα ίδια Όπως όταν περιμένω περίοδο.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Dggs είπε:

Καλημέρα κορίτσια .... Και καλή εβδομάδα να έχουμε.  Με χαρούμε αποτέλεσμα για οσες περιμένουν?? Έχω μια ερώτηση για σας που ξέρετε κάτι παραπάνω από εμένα που είναι καινούργια σε όλο αυτό.. τα ultragestan έχουν παρενέργειες τύπου πρησμένο στήθος με πολύ πόνο κλπ?

Εγώ δεν ειχακ δεν εχω καμια αλλα έχουν παρενεργειες!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , loyloy είπε:

Και μενα πέφτουν.χαμηλος αιματοκρίτης.μην αγχώνεσαι.δεν θα καραφλιασουμε κιόλας.οταν έρθει η ώρα θα δούμε.μπορει να πάρουμε έξτρα συμπληρώματα.

Πάντα σε πονάει Έτσι το στήθος?εγω και τις 2 εγκυμοσύνες από το πόνο στο στήθος τις κατάλαβα.ολα τα άλλα στη κοιλιά ενοχλήσεις τα ίδια Όπως όταν περιμένω περίοδο.

Ναι παντα πρηζεται αν κ αυτη τηνφορα αργησε να πρηστει...αλλες φόρες ξεκινουσε απο την 17η μερα..ουτε υγρα ομως εχω τπτ..μονο πονο δεξια χαμηλα κ γενικα νιωθω σαν να μου ερχεται περιοδος ειδικα την κυριακη ξυπνησα απο τον πονο κ ενιωσα να κατεβαινει κατι κ λεω πωωω αδιαθετησα νωριτετα κ θα χάσω το μπανιο στην θαλασσα κ ακομα τπτ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι παντα πρηζεται αν κ αυτη τηνφορα αργησε να πρηστει...αλλες φόρες ξεκινουσε απο την 17η μερα..ουτε υγρα ομως εχω τπτ..μονο πονο δεξια χαμηλα κ γενικα νιωθω σαν να μου ερχεται περιοδος ειδικα την κυριακη ξυπνησα απο τον πονο κ ενιωσα να κατεβαινει κατι κ λεω πωωω αδιαθετησα νωριτετα κ θα χάσω το μπανιο στην θαλασσα κ ακομα τπτ

Θετική περιγραφή!!! ;)

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Ναι παντα πρηζεται αν κ αυτη τηνφορα αργησε να πρηστει...αλλες φόρες ξεκινουσε απο την 17η μερα..ουτε υγρα ομως εχω τπτ..μονο πονο δεξια χαμηλα κ γενικα νιωθω σαν να μου ερχεται περιοδος ειδικα την κυριακη ξυπνησα απο τον πονο κ ενιωσα να κατεβαινει κατι κ λεω πωωω αδιαθετησα νωριτετα κ θα χάσω το μπανιο στην θαλασσα κ ακομα τπτ

Μμμμμ ελπιδοφόρο ακούγεται!!! Μ αρέσει!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kido είπε:

Μμμμμ ελπιδοφόρο ακούγεται!!! Μ αρέσει!!!

Καθε φορα ελπιζουμε και καθε φορα δεν γίνεται τπτ..εν τω μεταξυ τον προηγ μηνα αδιαθετησα στις 28 μερες κ οχι στις 30 οπως συνηθως

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Θετική περιγραφή!!! ;)

Ετσι θελω να πιστευω κ εγω εκτος αν ερθει νωρίτερα απο οτι περιμενω οπως τον προηγ μηνα που ηρθε δυο μερες νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καθε φορα ελπιζουμε και καθε φορα δεν γίνεται τπτ..εν τω μεταξυ τον προηγ μηνα αδιαθετησα στις 28 μερες κ οχι στις 30 οπως συνηθως

Ετσι θελω να πιστευω κ εγω εκτος αν ερθει νωρίτερα απο οτι περιμενω οπως τον προηγ μηνα που ηρθε δυο μερες νωριτερα

Ξέρω προσπαθείς καιρό, εύχομαι να είναι αυτό που θες κορίτσι!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Ξέρω προσπαθείς καιρό, εύχομαι να είναι αυτό που θες κορίτσι!! 

Το θετικο ειναι οτι δεν με παιρνει.απο κατω κάθε φορα που αδιαθετω...καποια στιγμη θα ερθει..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Καθε φορα ελπιζουμε και καθε φορα δεν γίνεται τπτ..εν τω μεταξυ τον προηγ μηνα αδιαθετησα στις 28 μερες κ οχι στις 30 οπως συνηθως

Ετσι θελω να πιστευω κ εγω εκτος αν ερθει νωρίτερα απο οτι περιμενω οπως τον προηγ μηνα που ηρθε δυο μερες νωριτερα

Θα.έρθει θα μας κάνει έκπληξη!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Flo flo είπε:

Κοριτσάρες μου τελειώσανε οι γόνιμες. Με τεστ ωορηξιας κ πόνους είχα ωορηξια στις 14 Σάββατο,

 επαφή είχα 14 στις 15 Κ ένα στις 12

Άντεεεεεεεεε να δούμε χιχι

Αντε κορίτσι μου με το καλό!:wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...