Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Dggs είπε:

@Luckystars μπορείς να μας πείς τι σε είπε ο γιατρός σου για τον φκ... Για πόσους κύκλους θα μαζεύεις ωάρια?

Καλησπέρα κορίτσι μου.Εγώ μαζεύω ήδη για κάποιο διάστημα.

Ότι άλλο θέλεις,με ρωτάς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

6 ώρες πρίν, anemoni1989 είπε:

Πω πω κοριτσια τι ζεστη και αυτη? Αν και φυσαει, ειναι χαλιααααα!!! 

@Κελυ 32 μηπως ειχες αυξημενο σακχαρο στις μετρησεις σου? Ξερω πως η καμπυλη γίνεται 26η-27η εβδομάδα! Εμςνα τονισε να την κανω 26η!

Καθε γιατρός βεβαια έχει τη δική του σειρά 

Οχι οχι δεν ειχα καθολου αυξημενο σακχαρο..ισα ισα...Τωρα δεν ξερω γιατι με εβαλε να την κανω τοσο νωρις.. τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Flo flo είπε:

Κορίτσια να σας κάνω μια ερώτηση. Όσες γεννησατε η είστε έγκυες είχατε θέμα τριχόπτωσης?

Οχι, θα λεγα βγαίνουν περισσοτερες κ πιο γρήγορα, λόγω ορμονών υποθέτω. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι κανετε κοριτσια μου?εμεις γυρισαμε.απο μια μινι εκδρομουλα...λοιπον σημερα το πρωι ξυπνησα απο πονο και λεω οχι αδιαθετησα κ δεν θα προλαβω να παω για μπανιο...ειναι να αδιαθετησω την πεμπτη..ολη μερα νιωθω οτι μου ερχεται κ τπτ..αυτα...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε κοριτσια μου?εμεις γυρισαμε.απο μια μινι εκδρομουλα...λοιπον σημερα το πρωι ξυπνησα απο πονο και λεω οχι αδιαθετησα κ δεν θα προλαβω να παω για μπανιο...ειναι να αδιαθετησω την πεμπτη..ολη μερα νιωθω οτι μου ερχεται κ τπτ..αυτα...

Έλα ρε κορίτσι να μας έχεις ευχαριστα!!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καλημέρα,καλή Κυριακή να έχουμε!

Πώς είστε κορίτσια;

Εμείς πάμε αύριο για ωοληψία,έχει ο Θεούλης και η Παναγίτσα!

Να προσέχετε και να σκέφτεστε θετικά,όλα έχουν την στιγμή τους,ως τότε να χαιρόμαστε τις στιγμές❤

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Θετική ενέργεια σου στέλνω 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Beboula25 είπε:

@Luckystars μου με το καλό αύριο κοριτσάκι μας όλα να πάνε καλα! Η σκέψη και οι ευχες μου μαζί σου!! 

Ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου❤Είσαι στην σκέψη και τις προσευχές μου❤

πρίν από 21 λεπτά , BettySt είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Θετική ενέργεια σου στέλνω 

Ευχαριστώ πολύ αγάπη μου,το έχω τόση ανάγκη,μου δίνεις πολύ δύναμη❤Και σε εσένα τα ομορφότερα ψυχή μου❤

Όλα τα κορίτσια σας ευχαριστώ από καρδιάς,με συγκινειτε❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Τι κανετε κοριτσια μου?εμεις γυρισαμε.απο μια μινι εκδρομουλα...λοιπον σημερα το πρωι ξυπνησα απο πονο και λεω οχι αδιαθετησα κ δεν θα προλαβω να παω για μπανιο...ειναι να αδιαθετησω την πεμπτη..ολη μερα νιωθω οτι μου ερχεται κ τπτ..αυτα...

Ααα καλα κάνατε εκδρομουλα! Από τώρα μέχρι την Πέμπτη κ εσυ αμεσως να πεις ήρθε!:P Θυμαμαι το ίδιο είχα πει και είχα 4 μερες ακόμη για περιοδο. Μάλιστα η @Smile89 μου απάντησε τότε :) 

Αρκετα κοριτσια ξεκίνησαν έτσι.Με το καλό λοιπόν! 

πρίν από 3 λεπτά , Luckystars είπε:

Ευχαριστώ πολύ αγαπούλα μου❤Είσαι στην σκέψη και τις προσευχές μου❤

Ευχαριστώ πολύ αγάπη μου,το έχω τόση ανάγκη,μου δίνεις πολύ δύναμη❤Και σε εσένα τα ομορφότερα ψυχή μου❤

Όλα τα κορίτσια σας ευχαριστώ από καρδιάς,με συγκινειτε❤

Σε ευχαριστώ πολύ.. Έχεις από όλες μας τις καλύτερες ευχες και θετική ενέργεια!❤️

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ααα καλα κάνατε εκδρομουλα! Από τώρα μέχρι την Πέμπτη κ εσυ αμεσως να πεις ήρθε!:P Θυμαμαι το ίδιο είχα πει και είχα 4 μερες ακόμη για περιοδο. Μάλιστα η @Smile89 μου απάντησε τότε :) 

Αρκετα κοριτσια ξεκίνησαν έτσι.Με το καλό λοιπόν! 

Σε τέσσερις μέρες η @Dimitr@17 θα ξέρει, θα περασουν γρήγορα. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Luckystars να μας πεις αυριο ποσα αυγουλακια έβγαλες! Θα πρέπει να εχουν γίνει τεράστια αφού πονούσες εδω και κατι μέρες ε;;; Ή δε μεγαλώνουν ολα μαζι; Καλη τύχη!!

@palmoira άκουσα κι άλλες δυο κοπέλες να λενε για εμετους και διάρροιες αυτές τις μέρες, χωρις να ειναι έγκυες. Οποτε μπορει κι εσυ να πέρασες κατι σύντομο και να μη χρειαστεί να ξαναυποφερεις στην υπόλοιπη εγκυμοσυνη! 

@Κελυ 32 εμενα ακομα δε μου εχει κανει κουβέντα για το σάκχαρο. 

@Dimitr@17 περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου! 

@Flo flo αφού γεννήσει μια γυναίκα κι εφόσον εχει έλλειψη βιταμινών ναι εχει έντονη τριχόπτωση. Αλλα σε εκείνη τη φάση ειναι ευτυχισμενη και τρέχει και δεν φτάνει οποτε δε νομιζω να την πολυνοιάζει! 

Η φίλη με τα διδυμα γέννησε εχθές εσπευσμένα στις 31 εβδομαδες και ήμουν εκει. Τα μωράκια της ειναι μια χαρουλα αλλα τοοοοσο μικρά! Το ενα 1490 και το άλλο 1690.

Φιλια σε όλες τις τσούπρες!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...