Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

8 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καταρχήν τι όμορφα που τα είπε ο σύζυγος και το έχουμε ξανά πει μπράβο του για τον τρόπο που το χειρίζεται! Εύχομαι από την καρδιά μου να έχουν αγαπηθεί και να συμβεί το πολυπόθητο!:wub: Και εσείς έτσι πάντα αγαπημένοι να περνάτε όμορφες στιγμές και μέσα από τις δυσκολιες εσείς να μην χάνετε την δύναμη σας και το χαμόγελο! 

Η χοριακη αυξήθηκε από 27 την Παρασκευή στα 70. Και την Πέμπτη επανάληψη. Ελπίζω και προσεύχομαι..

 

Καλημέρα @Beboula25 σήμερα το πρωί ξύπνησα και σε σκεφτόμουν.. αν όλα πήγαν καλά?? Πολύ χάρηκα όμως με τα νέα σου.. ένα περίεργο πράγμα είμαι ούτε μια βδομάδα εδώ μέσα και θέλω να μπαίνω να βλέπω νέα σας γτ σας νιώθω τόσο κοντά μου.. πολύ περίεργο ε???

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Dggs είπε:

Καλημέρα @Beboula25 σήμερα το πρωί ξύπνησα και σε σκεφτόμουν.. αν όλα πήγαν καλά?? Πολύ χάρηκα όμως με τα νέα σου.. ένα περίεργο πράγμα είμαι ούτε μια βδομάδα εδώ μέσα και θέλω να μπαίνω να βλέπω νέα σας γτ σας νιώθω τόσο κοντά μου.. πολύ περίεργο ε???

Έτσι συμβαίνει! Είναι εθιστικό! Μας ενώνει ο ίδιος σκοπός γι αυτό δενόμαστε!

Καλημέρα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβο @Beboula25!!!!!!! Συγχαρητήρια! Τι ωραίος διπλασιασμός! Ευχομαι να πανε ολα τελεια απο εδω και μπρος και την Πέμπτη να ειναι στα ύψη!

Καλημέρα σε όλες! 

Καλημέρα γλυκεια @P.L.L. σε ευχαριστώ πολυυ!! Θα ελπίζω και εύχομαι να φτασουμε και στα ύψη..

πρίν από 40 λεπτά , Dggs είπε:

Καλημέρα @Beboula25 σήμερα το πρωί ξύπνησα και σε σκεφτόμουν.. αν όλα πήγαν καλά?? Πολύ χάρηκα όμως με τα νέα σου.. ένα περίεργο πράγμα είμαι ούτε μια βδομάδα εδώ μέσα και θέλω να μπαίνω να βλέπω νέα σας γτ σας νιώθω τόσο κοντά μου.. πολύ περίεργο ε???

Καλημέρα πολύ γλυκο από μέρους σου και σε ευχαριστώ πολύ για την έγνοια σου.. Έτσι νιώθω και εγω και όπως είπε η @kido μας ενώνει ο ίδιος σκοπός..Το πιο ομορφο είναι που μοιραζόμαστε συναισθήματα τόσο έντονα! Αυτή η δύναμη το κουράγιο που παίρνουμε και αυτό που ξέρεις πως ανα πάσα στιγμή θα είναι κάποιος εδώ να μιλήσεις είναι φοβερό..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλη μας ημερα! 

@Beboula25 σου ευχομαι πολλους διπλασιασμους! :) να πιαστει γερα το σπορακι σου! 

Εγω χτες πηγα στο γιατρο και ειδα την μικρη μου! Εγινε 284 γραμμαρια αλλα ηταν ντροπαλη και εβαζε συνεχεια τα χερια μπροστα στο προσωπο και δεν μας αφηνε να τη δουμε! Σεμνη και ταπεινη :) πλεον εχω αρχισει και τη νιωθω σχεδον καθε μερα! Το μονο που με απασχολει ειναι οτι σε 1.5 μηνα πηρα 3 κιλα χωρις να τρωω ιδιαιτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καταρχήν τι όμορφα που τα είπε ο σύζυγος και το έχουμε ξανά πει μπράβο του για τον τρόπο που το χειρίζεται! Εύχομαι από την καρδιά μου να έχουν αγαπηθεί και να συμβεί το πολυπόθητο!:wub: Και εσείς έτσι πάντα αγαπημένοι να περνάτε όμορφες στιγμές και μέσα από τις δυσκολιες εσείς να μην χάνετε την δύναμη σας και το χαμόγελο! 

Η χοριακη αυξήθηκε από 27 την Παρασκευή στα 70. Και την Πέμπτη επανάληψη. Ελπίζω και προσεύχομαι..

 

Μπραβο!!!! Ρι ωραια νεα!!! Εχε πιστη και ολα θα πανε καλα!!!! Μεγαλη και η χαρη της Αγ. Μαρινας σημερα να βοηθησει!!!

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καταρχήν τι όμορφα που τα είπε ο σύζυγος και το έχουμε ξανά πει μπράβο του για τον τρόπο που το χειρίζεται! Εύχομαι από την καρδιά μου να έχουν αγαπηθεί και να συμβεί το πολυπόθητο!:wub: Και εσείς έτσι πάντα αγαπημένοι να περνάτε όμορφες στιγμές και μέσα από τις δυσκολιες εσείς να μην χάνετε την δύναμη σας και το χαμόγελο! 

Η χοριακη αυξήθηκε από 27 την Παρασκευή στα 70. Και την Πέμπτη επανάληψη. Ελπίζω και προσεύχομαι..

 

Καλημερα ειδες που σου ελεγα ολα καλα θα πανε;;μπραβο κοριτσακι μου αισιοδοξια και πιστη.και εγω τωρα στις γονιμες κανουμε προσπαθειες και εχει ο θεος :-)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Diavolitsa είπε:

Καλη μας ημερα! 

@Beboula25 σου ευχομαι πολλους διπλασιασμους! :) να πιαστει γερα το σπορακι σου! 

Εγω χτες πηγα στο γιατρο και ειδα την μικρη μου! Εγινε 284 γραμμαρια αλλα ηταν ντροπαλη και εβαζε συνεχεια τα χερια μπροστα στο προσωπο και δεν μας αφηνε να τη δουμε! Σεμνη και ταπεινη :) πλεον εχω αρχισει και τη νιωθω σχεδον καθε μερα! Το μονο που με απασχολει ειναι οτι σε 1.5 μηνα πηρα 3 κιλα χωρις να τρωω ιδιαιτερα!

Καλημέρα σε ευχαριστώ!

Τι γλυκα νέα μπράβο! Το κορίτσι δεν ήθελε φωτογραφίες εχθές :grin: χαχα.. Με το καλό όλα έτσι υπέροχα να είναι! 

πρίν από 45 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Μπραβο!!!! Ρι ωραια νεα!!! Εχε πιστη και ολα θα πανε καλα!!!! Μεγαλη και η χαρη της Αγ. Μαρινας σημερα να βοηθησει!!!

Μεγάλη η χάρη της Αγίας να μας φωτίζει  όλες  Κελλιτσα μου σε ευχαριστώ παρα πολύ!!! 

πρίν από 41 λεπτά , vikaki82 είπε:

Καλημερα ειδες που σου ελεγα ολα καλα θα πανε;;μπραβο κοριτσακι μου αισιοδοξια και πιστη.και εγω τωρα στις γονιμες κανουμε προσπαθειες και εχει ο θεος :-)

Ποσο με βοηθάτε να ξέρατε! Πιστη και υπομονή να έχουμε..

Με το καλό Βίκυ μου χαλαρά χωρίς άγχος όσο μπορείς και εύχομαι να είναι το τυχερό! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα γλυκεια @P.L.L. σε ευχαριστώ πολυυ!! Θα ελπίζω και εύχομαι να φτασουμε και στα ύψη..

Καλημέρα πολύ γλυκο από μέρους σου και σε ευχαριστώ πολύ για την έγνοια σου.. Έτσι νιώθω και εγω και όπως είπε η @kido μας ενώνει ο ίδιος σκοπός..Το πιο ομορφο είναι που μοιραζόμαστε συναισθήματα τόσο έντονα! Αυτή η δύναμη το κουράγιο που παίρνουμε και αυτό που ξέρεις πως ανα πάσα στιγμή θα είναι κάποιος εδώ να μιλήσεις είναι φοβερό..

Γραμμή υποστήριξης σε 24ωρη βαση είμαστε!!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 7 λεπτά , Flo flo είπε:

@kido σταματά έχω  πεθάνει απο τα γέλια έχεις χιούμορ πραγματικά 

Ευχαρίστησή μου!! Κι αυτό περιλαμβάνεται μέσα στην 24ωρη παροχή υπηρεσιών!! :-D

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Μετά τα ευχάριστα της @Beboula25 να συνεχίσω και εγώ! Πρώτος υπέρηχος και όλα ευτυχως πήγαν καλά! Είδαμε σάκο,το alien μωρό και ακούσαμε και την καρδούλα να χτυπάει δυνατά!

  • Μου αρέσει 12

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , palmoira είπε:

Μετά τα ευχάριστα της @Beboula25 να συνεχίσω και εγώ! Πρώτος υπέρηχος και όλα ευτυχως πήγαν καλά! Είδαμε σάκο,το alien μωρό και ακούσαμε και την καρδούλα να χτυπάει δυνατά!

Μπραβο ευχομαι τα καλυτερααα με το καλο το σπορακι σου!!!;)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...