Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 19 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μπορείς να πάρεις ναι,ντεπον και απλό παναντολ δεν υπάρχει θέμα 

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 45 λεπτά , palmoira είπε:

Μετά τα ευχάριστα της @Beboula25 να συνεχίσω και εγώ! Πρώτος υπέρηχος και όλα ευτυχως πήγαν καλά! Είδαμε σάκο,το alien μωρό και ακούσαμε και την καρδούλα να χτυπάει δυνατά!

Αχχχ μπράβο κορίτσι μου όλα καλα έτσι δυνατό το μωράκι σου!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 56 λεπτά , palmoira είπε:

Μετά τα ευχάριστα της @Beboula25 να συνεχίσω και εγώ! Πρώτος υπέρηχος και όλα ευτυχως πήγαν καλά! Είδαμε σάκο,το alien μωρό και ακούσαμε και την καρδούλα να χτυπάει δυνατά!

Μπραβοοοο!! Με το καλο και στους επόμενους υπερηχους!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πολύ όμορφη ημέρα!

@Beboula25 μου,η ζωή δεν είναι μόνοαριθμοί...θυμάσαι που στο ελεγα;;;Σε μικρότερες χοριακές μπορεί  να αργεί ο διπλασιασμός.Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα καρδούλα μου,εύχομαι μόνο τα ομορφότερα,με το καλό ο διπλασιασμός και με το καλό ο υπέρηχος❤

@palmoira μου,συγχαρητήρια!Πόσο συγκινητική στιγμή ε;;;;

Μετά τα ευχάριστα της Μπεμπουλας και της Παλμοιρα να πάρω σκυτάλη να σας πω και τα δικά μας ευχάριστα!Τελικά γονιμοποιηθηκαν 2 ωαριακια!Αγαπηθηκαν❤Δεν το είχα καταλάβει καλά και ο σύζυγος για να μην με αγχωσει δε μου είπε κάτι.....Δοξα σοι!Σας ευχαριστώ μια προς μια για την αγάπη και την θετική σας σκέψη❤

Εύχομαι όλα τα κορίτσια να είστε καλά.Φιλιά στις εγκυουλες ,αγκαλίτσα στα κορίτσια που είστε σε προσπάθεια❤

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

@palmoira και @Beboula25 συγχαρητήρια για τα υπετοχα νεα σας!!!! 

Παντα τετοια ευχαριστα κοριτσια μου να έχει το θεματακι μας!!! 

Εγω πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης! Thank God ολα πολυ καλα!!! Θα αναστεναξουν τα ζαχαροπλαστεια!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Πολύ όμορφη ημέρα!

@Beboula25 μου,η ζωή δεν είναι μόνοαριθμοί...θυμάσαι που στο ελεγα;;;Σε μικρότερες χοριακές μπορεί  να αργεί ο διπλασιασμός.Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα καρδούλα μου,εύχομαι μόνο τα ομορφότερα,με το καλό ο διπλασιασμός καιρών με το καλό ο υπέρηχος❤

@palmoira μου,συγχαρητήρια!Πόσο συγκινητική στιγμή ε;;;;

Μετά τα ευχάριστα της Μπεμπουλας και της Παλμοιρα να πάρω σκυτάλη να σας πω και τα δικά μας ευχάριστα!Τελικά γονιμοποηθηκαν 2 ωαριακια!Αγαπηθηκαν❤Δεν το είχα καταλάβει καλά και ο σύζυγος για να μην με αγχωσει δε μου είπε κάτι.....Δοξα σοι!Σας ευχαριστώ μια προς μια για την αγάπη και την θετική σας σκέψη❤

Εύχομαι όλα τα κορίτσια να είστε καλά.Φιλιά στις εγκυουλες ,αγκαλίτσα στα κορίτσια που είστε σε προσπάθεια❤

Γιουπι γιουπι γιουπι! Πολύ αγάπη....Μπράβο σας!


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Πολύ όμορφη ημέρα!

@Beboula25 μου,η ζωή δεν είναι μόνοαριθμοί...θυμάσαι που στο ελεγα;;;Σε μικρότερες χοριακές μπορεί  να αργεί ο διπλασιασμός.Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα καρδούλα μου,εύχομαι μόνο τα ομορφότερα,με το καλό ο διπλασιασμός καιρών με το καλό ο υπέρηχος❤

@palmoira μου,συγχαρητήρια!Πόσο συγκινητική στιγμή ε;;;;

Μετά τα ευχάριστα της Μπεμπουλας και της Παλμοιρα να πάρω σκυτάλη να σας πω και τα δικά μας ευχάριστα!Τελικά γονιμοποηθηκαν 2 ωαριακια!Αγαπηθηκαν❤Δεν το είχα καταλάβει καλά και ο σύζυγος για να μην με αγχωσει δε μου είπε κάτι.....Δοξα σοι!Σας ευχαριστώ μια προς μια για την αγάπη και την θετική σας σκέψη❤

Εύχομαι όλα τα κορίτσια να είστε καλά.Φιλιά στις εγκυουλες ,αγκαλίτσα στα κορίτσια που είστε σε προσπάθεια❤

Συγχαρητήρια και σε σενα!!! Τωρα διαβασα τα νεα σου και σπευδω να σε συγχαρω!!!! 


cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο και σε εσενα @Luckystars!!!! Με το καλο να τα εμφυτεύσετε κιόλας! Τα μελλοντικά μωράκια σας! Εχουμε νεότερα για το ποτε μπορει να γίνει αυτο;;; 

@anemoni1989 κι εσυ ευχάριστα! Συγχαρητήρια! Αλήθεια οι εμετοί πως πανε;

Μα τι γίνεται με τα ευχάριστα. Άντε κορίτσια, όσες ειναι να κάνετε τεστ εγκυμοσύνης αυτές τις μέρες κάντε το σημερα που γυριζει!!! Ειναι ημέρα για να ανακοινώνουμε ευχάριστα! Μακάρι Παναγια μου κι εγω αυριο να ανακοινώσω καλα αποτελεσματα απο την β επιπέδου γιατι με εχει πιάσει το άγχος σημερα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@palmoira και @Beboula25 συγχαρητήρια για τα υπετοχα νεα σας!!!! 

Παντα τετοια ευχαριστα κοριτσια μου να έχει το θεματακι μας!!! 

Εγω πηρα τα αποτελεσματα της καμπυλης! Thank God ολα πολυ καλα!!! Θα αναστεναξουν τα ζαχαροπλαστεια!!! 

Μπράβο κορίτσι μου υπέροχα!!  Τώρα  δώσε πόνο Χαχαχαα !! 

Σε ευχαριστώ πολύ!!

πρίν από 15 λεπτά , Luckystars είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Πολύ όμορφη ημέρα!

@Beboula25 μου,η ζωή δεν είναι μόνοαριθμοί...θυμάσαι που στο ελεγα;;;Σε μικρότερες χοριακές μπορεί  να αργεί ο διπλασιασμός.Χαίρομαι τόσο πολύ για εσένα καρδούλα μου,εύχομαι μόνο τα ομορφότερα,με το καλό ο διπλασιασμός καιρών με το καλό ο υπέρηχος❤

@palmoira μου,συγχαρητήρια!Πόσο συγκινητική στιγμή ε;;;;

Μετά τα ευχάριστα της Μπεμπουλας και της Παλμοιρα να πάρω σκυτάλη να σας πω και τα δικά μας ευχάριστα!Τελικά γονιμοποηθηκαν 2 ωαριακια!Αγαπηθηκαν❤Δεν το είχα καταλάβει καλά και ο σύζυγος για να μην με αγχωσει δε μου είπε κάτι.....Δοξα σοι!Σας ευχαριστώ μια προς μια για την αγάπη και την θετική σας σκέψη❤

Εύχομαι όλα τα κορίτσια να είστε καλά.Φιλιά στις εγκυουλες ,αγκαλίτσα στα κορίτσια που είστε σε προσπάθεια❤

Τι όμορφα και αισιόδοξα νέα!! Μπράβο κορίτσι μου με το καλό!!!!❤️❤️❤️

Κοριτσια μου ετσι ολες να συνεχίσουμε με ευχάριστα!:wub: 

πρίν από 8 λεπτά , fairy-mary είπε:

Συγχαρητήρια @Luckystars, συγχαρητήρια @palmoira!

Χαίρομαι για όλες σας!

Μακάρι να ανακοινώσω κάποια στιγμή και εγώ ένα καλό νέο!

Συντομαααα!:)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπραβο και σε εσενα @Luckystars!!!! Με το καλο να τα εμφυτεύσετε κιόλας! Τα μελλοντικά μωράκια σας! Εχουμε νεότερα για το ποτε μπορει να γίνει αυτο;;; 

@anemoni1989 κι εσυ ευχάριστα! Συγχαρητήρια! Αλήθεια οι εμετοί πως πανε;

Μα τι γίνεται με τα ευχάριστα. Άντε κορίτσια, όσες ειναι να κάνετε τεστ εγκυμοσύνης αυτές τις μέρες κάντε το σημερα που γυριζει!!! Ειναι ημέρα για να ανακοινώνουμε ευχάριστα! Μακάρι Παναγια μου κι εγω αυριο να ανακοινώσω καλα αποτελεσματα απο την β επιπέδου γιατι με εχει πιάσει το άγχος σημερα! 

Εχουν μειωθει στους 1-2 καθημερινά και μάλιστα έχουν τυχει και κανα 3ρι μερες που δεν εκανα καθόλου! Καιρός ηταν δηλαδή! Έτσι τουλάχιστον παλευεται! Εβαλα και τα πρώτα 2 κιλα! Μονο μειον 13 κιλα πλέον!!! 

  • Χαχα 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

@anemoni1989 @P.L.L. @Beboula25 @MelinaFo @palmoira @fairy-mary @Dimitra@  @Dimitr@17  και όσα κορίτσια ξεχνάω....Σας ευχαριστούμε πολύ πολύ!

@palmoira μου,αγαπηθηκαμε,μελωσαμε;):D:wub:

@MelinaFo έχουμε ήδη κατάψυξη,αλλά επειδή δε μπορώ να κάνω ακόμα εμβρυομεταφορά,σκεφτήκαμε να μην αφήνουμε τους μήνες να περνάνε.

@P.L.L. κατά πως το βλέπω ,θα το φάμε το καλοκαίρι.Με το καλό η Β' αύριο κορίτσι μου!Το άγχος φυσιολογικό,όλα θα είναι υπέροχα,θα Το δεις!Όσο θυμάμαι εκείνη την βλαμμενη την φαρμακοποιό:PΕλααααα σκάσε χαμογελακι:D

Κορίτσια μου να ευχηθώ να γεμίζουν οι σελίδες με ευχάριστα!❤

@anemoni1989 μου συγχαρητήρια για την καμπύλη!Ποιο γλυκάκι έχει σήμερα την τιμητική του;;;;;

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...