Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

@P.L.L. @linaa @*ζουζουνα*!!! σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. 

2 φίλες μ γέννησαν πριν 5-7 μήνες κ έχουν τριχόπτωση. Εγώ τώρα έχω τριχόπτωση χάνω περιπου 200 τρίχες την ημερα ειδη βλεπω λιγοτερα μαλλια τι θα γίνει μετά την εγκυμοσύνη? 

Τελοςπαντων ελπίζω να πάνε όλα καλά  :sad:


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

13 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Ααα καλα κάνατε εκδρομουλα! Από τώρα μέχρι την Πέμπτη κ εσυ αμεσως να πεις ήρθε!:P Θυμαμαι το ίδιο είχα πει και είχα 4 μερες ακόμη για περιοδο. Μάλιστα η @Smile89 μου απάντησε τότε :) 

Αρκετα κοριτσια ξεκίνησαν έτσι.Με το καλό λοιπόν! 

Σε ευχαριστώ πολύ.. Έχεις από όλες μας τις καλύτερες ευχες και θετική ενέργεια!❤️

Μακαρι @Beboula25 μου την τεταρτη θα ειναι πιο ξεκαθαρο το τοπιο...αν και δεν νομιζω γτ δεν εχω κ καποιο συμπτωμα...μονο νιωθω οτι θα ασιαθετησω κ με ποναει το στηθος μου..

Link to comment
Share on other sites

@Flo flo μην προδικάζεις. Μπορει η εγκυμοσυνη να σου κανει καλο. Τώρα γιατι χάνεις μαλλια; Μήπως ειναι ορμονικό; Καποια "προβλήματα" οταν ειναι ορμονοεξαρτωμενα φτιάχνουν με την εγκυμοσυνη. Για παράδειγμα σε πολλές η εγκυμοσυνη φέρνει ημικρανίες, εγω ομως που απο μικρη υπέφερα απο ημικρανίες τώρα ειμαι μια χαρά. 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@P.L.L. από τοτε που σταμάτησα τα αντισσυλιπτικα πριν 6 χρόνια  χάνω μαλλιά ειδικά το καλοκαίρι φουλ .τον χειμώνα είμαι ντάξει. Σαν εποχιακο μου φαίνεται,έχει ελλατωθει κ λίγο ο όγκος πλέον.Τεσπα άστο καλύτερα γτ αγχώνομαι όταν το συζητάω. Ας μείνω με το καλό έγκυος κ βλέπουμε 


LolXp3.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

@Dimitr@17 άντε περιμένουμε νέα σου κορίτσι μακαρι μακαρι .

Μακαρι δεν λες τιποτα γλυκια μου αλλα νομιζω οτι παλι δεν θα μου κανει την χαρη και θα ερθει η "κυρια"

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 40 λεπτά , P.L.L. είπε:

Ε τοτε @Dggs το γεγονός οτι πονάει τοσο πολυ το στήθος σου ειναι πολυ καλο σημάδι! Ευχομαι να μας ανακοινώσεις ευχάριστα στις 25/7! Ξερω οτι απο 20 και πάνω θεωρείται θετικό αλλα δεν ειμαι και σίγουρη για τον αριθμο.  Αλήθεια, σου κάνουν ενέσεις για να κανεις περισσότερα ωάρια οταν πας σπερματέγχυση; Ειχες δει πόσα ωάρια ειχες κανει; Οτι καλύτερο ευχομαι! 

@Beboula25 μου γλυκιά ευχομαι μεθαυριο να εχω καλα νέα να σας πω! 

Ναι ναι μου κάνανε ενέσεις για να βοηθήσουμε λίγο την ωορρηξία γτ είχα μια αποτυχημένη προσπάθεια εξωσωματικής από τον προηγούμενο γιατρό και έτσι αφού είχα τις ενέσεις στο ψυγείο μου είπαμε να χρησιμοποιήσουμε κάποιος.. είχα  3 ωοθυλάκια αλλά είναι φοβερό ρε παιδί μου πόσο πολύ βοηθάνε οι ενέσεις.. γτ μια μέρα είχα ένα μικρό και μετά από δύο μέρες που έκανε τις ενέσεις έγιναν τρία.. και απλά περιμέναμε να φτάσουν στο σωστό μέγεθος και κάναμε την σπερματεγχυση.

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια,καλημέρα,καλή εβδομάδα! Γύρισα,όλα πήγαν κατ'ευχην,δόξα Σοι!Αναμονή ως αύριο να μάθουμε αν θα γονιμοποιηθεί το ωαριακι με το σπερματακι❤Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την θετική σας σκέψη❤

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Luckystars είπε:

Κορίτσια,καλημέρα,καλή εβδομάδα! Γύρισα,όλα πήγαν κατ'ευχην,δόξα Σοι!Αναμονή ως αύριο να μάθουμε αν θα γονιμοποιηθεί το ωαριακι με το σπερματακι❤Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την θετική σας σκέψη❤

Τέλεια.. έτσι να ξεκινάει η βδομάδα με χαρμόσυνα μαντάτα..

Link to comment
Share on other sites

Επειδη σας εχασα λιγο κ ειπατε πολλα θα γραψω αυτα π θυμαμαι συγχωρεστε με τα κοριτσια π δεν θυμαμαι ανοια εγκυμοσυνης:mrgreen: περιμενω νεα απο ολες ομως!!

@Beboula25με το καλο η χοριακη σου ευχομαι να ειναι στα υψη!!

@palmoiraπως παει τι νεακια εχουμε;

@Luckystars ευχομαι να γονιμοποιηθει και να πανε ολα κατ'ευχην!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια πως πατε;; θετικη σκεψη και μια ευλογημενη εβδομαδα ευχομαι να μας φυλαει ο Θεος και η Παναγιτσα!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Luckystars είπε:

Κορίτσια,καλημέρα,καλή εβδομάδα! Γύρισα,όλα πήγαν κατ'ευχην,δόξα Σοι!Αναμονή ως αύριο να μάθουμε αν θα γονιμοποιηθεί το ωαριακι με το σπερματακι❤Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές και την θετική σας σκέψη❤

Μακαρι ολα να πανε καλα και να μας πεις τα ευχαριστα :-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 16 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Επειδη σας εχασα λιγο κ ειπατε πολλα θα γραψω αυτα π θυμαμαι συγχωρεστε με τα κοριτσια π δεν θυμαμαι ανοια εγκυμοσυνης:mrgreen: περιμενω νεα απο ολες ομως!!

@Beboula25με το καλο η χοριακη σου ευχομαι να ειναι στα υψη!!

@palmoiraπως παει τι νεακια εχουμε;

@Luckystars ευχομαι να γονιμοποιηθει και να πανε ολα κατ'ευχην!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια πως πατε;; θετικη σκεψη και μια ευλογημενη εβδομαδα ευχομαι να μας φυλαει ο Θεος και η Παναγιτσα!!

Καλή εβδομάδα και ευλογημένη Βαλεντινα μου!  Σε ευχαριστώ για την ευχή! 

 

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Μακαρι @Beboula25 μου την τεταρτη θα ειναι πιο ξεκαθαρο το τοπιο...αν και δεν νομιζω γτ δεν εχω κ καποιο συμπτωμα...μονο νιωθω οτι θα ασιαθετησω κ με ποναει το στηθος μου..

Αυτά είναι αρκετά.. μην ψάχνεις κάτι άλλο δεν υπάρχει Χαχα! 

Τετάρτη λοιπόν θα περιμενουμε το καλό..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , vikaki82 είπε:

Μακαρι ολα να πανε καλα και να μας πεις τα ευχαριστα :-)

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου και σε εσένα ότι καλύτερο❤

πρίν από 30 λεπτά , Dggs είπε:

Τέλεια.. έτσι να ξεκινάει η βδομάδα με χαρμόσυνα μαντάτα..

Ευχαριστούμε πολύ κοριτσάκι μου,τα ομορφότερα και εσένα και σε όλα τα κορίτσια❤

@Beboula25 μου την θετική μου σκέψη για σήμερα❤Τι ώρα περίπου θα γνωρίζεις;

πρίν από 27 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Επειδη σας εχασα λιγο κ ειπατε πολλα θα γραψω αυτα π θυμαμαι συγχωρεστε με τα κοριτσια π δεν θυμαμαι ανοια εγκυμοσυνης:mrgreen: περιμενω νεα απο ολες ομως!!

@Beboula25με το καλο η χοριακη σου ευχομαι να ειναι στα υψη!!

@palmoiraπως παει τι νεακια εχουμε;

@Luckystars ευχομαι να γονιμοποιηθει και να πανε ολα κατ'ευχην!!!

Τα υπολοιπα κοριτσακια πως πατε;; θετικη σκεψη και μια ευλογημενη εβδομαδα ευχομαι να μας φυλαει ο Θεος και η Παναγιτσα!!

Ευχαριστούμε πολυ καρδούλα μου,καλή ευλογημένη εβδομάδα για όλες μας και τις οικογένειές μας❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλή εβδομάδα και ευλογημένη Βαλεντινα μου!  Σε ευχαριστώ για την ευχή! 

 

Αυτά είναι αρκετά.. μην ψάχνεις κάτι άλλο δεν υπάρχει Χαχα! 

Τετάρτη λοιπόν θα περιμενουμε το καλό..

Ναι σε 2 μερουλες θα εχουμε το αποτελεσμα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...