Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      ο 8ο σ ποτέ ξεκινάει; ναι μιλησα με τη μαια γιατί ήταν λίγο περίεργα τα πονάκια με έπιανε κοιλιά μέση ταυτόχρονα για 20 δευτέρα μπυ περνούσε και μετά από κανα 5 λεπτό με έπιανε πάλι 

      Νομίζω ότι ξεκινάει την 31η, αν θυμάμαι καλά.Πως είσαι τώρα? Πέρασε ο πόνος?

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Σε ευχαριστώ καρδιά μου και η δικη μου σε εσένα τα καλύτερα να σου έρθουν! Κατά τις έξι πιστεύω εκτός αν την στείλουν πάλι σε καμία ώρα  

Σε ευχαριστώ πολυυυ! Ότι και αν γίνει τον δρόμο του θα ακολουθώ και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου!! 

Καρδούλα μου ,μπήκα να δω τα νέα σου....Εύχομαι ότι εύχεται η ψυχούλα σου❤

2 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

Κοριτσάρες μου τελειώσανε οι γόνιμες. Με τεστ ωορηξιας κ πόνους είχα ωορηξια στις 14 Σάββατο,

 επαφή είχα 14 στις 15 Κ ένα στις 12

Άντεεεεεεεεε να δούμε χιχι

Από καρδιάς να είναι ο τυχερός σας μήνας καρδιά μου❤

Όσο για την τριχόπτωση μην ανησυχείς καθόλου.Με το που δεις το θετικό τεστακι η ορμόνη της χαράς θα εκτοξευθεί και θα αναγεννηθουν τα πάντα μέσα σου!Τώρα πιστεύω είναι καθαρά ψυχολογικό,αν δεν υπάρχει ιατρικό υπόβαθρο.Θα δεις όταν με το καλό μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα,κάθε κύτταρό σου θα αναγεννηθεί,μαζί και τα μαλλάκια❤

@palmoira μου,πως είσαι ψυχή μου;Αύριο δεν είναι ο υπέρηχος;;;;Εύχομαι να ζήσεις ονειρεμένες στιγμές γλυκιά μου❤

 

 

Κορίτσια να σας πω να γελάσετε λίγο.Γίνετε η ωοληψία,μας ενημερώνουν δεν είναι κυστικο,πρώτο επίπεδο τσεκ:)Λεει ο γιατρός πολύ ωραίο ωάριο,δεύτερο επίπεδο τσεκ:)Παμε για καφέ μου λέει ο σύζυγος και μετά θάλασσα για ψαράκι....Εκεί που τρώγαμε του λεω "Και τώρα;" Τώρα μου λέει άφησέ τα να αγαπηθουν:DΑν θέλει η κυρία θα μας αγαπήσει,δεν είναι όποια και οποια,αν όχι την επόμενη φορά,εχουμε υπομονή και επιμονή:DΒρε τρελε,του λέω!Με το ζόρι παντρειά  μου λέει δεν γίνεται:PΣκασαμε στα γέλια.....

@Beboula25 μου ,εύχομαι να σε έχει εκπλήξει ευχάριστα το αποτέλεσμα και από την συγκίνηση να μην έχεις μπει ακόμα.Νιώθω κάτι όμορφο συμβαίνει.....❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Luckystars είπε:

Καρδούλα μου ,μπήκα να δω τα νέα σου....Εύχομαι ότι εύχεται η ψυχούλα σου❤

Από καρδιάς να είναι ο τυχερός σας μήνας καρδιά μου❤

Όσο για την τριχόπτωση μην ανησυχείς καθόλου.Με το που δεις το θετικό τεστακι η ορμόνη της χαράς θα εκτοξευθεί και θα αναγεννηθουν τα πάντα μέσα σου!Τώρα πιστεύω είναι καθαρά ψυχολογικό,αν δεν υπάρχει ιατρικό υπόβαθρο.Θα δεις όταν με το καλό μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα,κάθε κύτταρό σου θα αναγεννηθεί,μαζί και τα μαλλάκια❤

@palmoira μου,πως είσαι ψυχή μου;Αύριο δεν είναι ο υπέρηχος;;;;Εύχομαι να ζήσεις ονειρεμένες στιγμές γλυκιά μου❤

 

 

Κορίτσια να σας πω να γελάσετε λίγο.Γίνετε η ωοληψία,μας ενημερώνουν δεν είναι κυστικο,πρώτο επίπεδο τσεκ:)Λεει ο γιατρός πολύ ωραίο ωάριο,δεύτερο επίπεδο τσεκ:)Παμε για καφέ μου λέει ο σύζυγος και μετά θάλασσα για ψαράκι....Εκεί που τρώγαμε του λεω "Και τώρα;" Τώρα μου λέει άφησέ τα να αγαπηθουν:DΑν θέλει η κυρία θα μας αγαπήσει,δεν είναι όποια και οποια,αν όχι την επόμενη φορά,εχουμε υπομονή και επιμονή:DΒρε τρελε,του λέω!Με το ζόρι παντρειά  μου λέει δεν γίνεται:PΣκασαμε στα γέλια.....

@Beboula25 μου ,εύχομαι να σε έχει εκπλήξει ευχάριστα το αποτέλεσμα και από την συγκίνηση να μην έχεις μπει ακόμα.Νιώθω κάτι όμορφο συμβαίνει.....❤

Τι φοβερός ο αντρουλης σου! Είναι σημαντικό να είναι δίπλα μας και να στηρίζουν την όλη προσπάθεια! Όταν δε έχουν και τόσο χιούμορ...τι να πω! Άψογος! Εύγε! Τόσο αγαπημένο ζευγάρι το μόνο σίγουρο είναι ότι θα σας έρθει και το μωράκι γιατί το αξίζετε!

αυριο μεσημέρι ο υπέρηχος και ανυπομονώ! Από στομάχι καλύτερα, μου έχει μείνει μόνο μια σχεδόν συνεχόμενη ναυτία και τάση για εμετό. Επίσης πέφτει πολύ η πίεση μου κάποιες φορές,σίγουρα λόγω ορμονών. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Καλά το θυμόμουν @palmoira μου....με το καλό ψυχή μου,είναι πολύ συγκινητική στιγμή❤Υπομονή στα συμπτώματα,σιγά σιγά θα ηρεμήσει η κατάσταση!

Όσον αφορά τους συζύγους μας,πιστεύω έχουν περισσότερο άγχος και από εμάς και πολλές φορές δεν ξέρουν πως να το διαχειριστούν....Ο σύζυγος είναι κατά βάση αισιόδοξος και χιουμορίστας όμως επειδή με εχει ζήσει σε τραγικές στιγμές αγωνίζεται επιπλέον καθημερινά για να του σκάω έστω ένα χαμογελακι.....:)Σε ευχαριστούμε αγαπούλα μου για την ευχουλα σου,ειναι πολυτιμη,μας συγκινεις και μας δίνεις τόση δύναμη❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Luckystars είπε:

Καλά το θυμόμουν @palmoira μου....με το καλό ψυχή μου,είναι πολύ συγκινητική στιγμή❤Υπομονή στα συμπτώματα,σιγά σιγά θα ηρεμήσει η κατάσταση!

Όσον αφορά τους συζύγους μας,πιστεύω έχουν περισσότερο άγχος και από εμάς και πολλές φορές δεν ξέρουν πως να το διαχειριστούν....Ο σύζυγος είναι κατά βάση αισιόδοξος και χιουμορίστας όμως επειδή με εχει ζήσει σε τραγικές στιγμές αγωνίζεται επιπλέον καθημερινά για να του σκάω έστω ένα χαμογελακι.....:)Σε ευχαριστούμε αγαπούλα μου για την ευχουλα σου,ειναι πολυτιμη,μας συγκινεις και μας δίνεις τόση δύναμη❤

Αστέρι ο σύζυγος αστέρι και εσύ αντε εύχομαι και ενα αστερομωρο!!! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , kido είπε:

Αστέρι ο σύζυγος αστέρι και εσύ αντε εύχομαι και ενα αστερομωρο!!! 

Ευχαριστούμε πολύ αγαπούλα μου❤Είσαι τόσο γλυκιά ❤Με το καλό το μωράκι σας στην οικογένειά σας❤

Link to comment
Share on other sites

Όντως αστέρι ο σύζυγος, και χιουμοριστας και γλυκούλης! @Luckystars Σε εχω πρήξει με τις ερωτήσεις αλλα εξήγησε μου. Αν γονιμοποιηθεί το ωαριακι μετα θα κάνετε εμβρυομεταφορά ή ακομα όχι. Γιατι παλιά μου είχες πει οτι δεν γινοταν ακομα να πατε σε αυτο το βήμα. Τώρα γίνεται; 

@palmoira καλη τύχη για αυριο. Να ακούσετε και να δείτε την καρδούλα να χτυπά δυνατά! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , P.L.L. είπε:

Όντως αστέρι ο σύζυγος, και χιουμοριστας και γλυκούλης! @Luckystars Σε εχω πρήξει με τις ερωτήσεις αλλα εξήγησε μου. Αν γονιμοποιηθεί το ωαριακι μετα θα κάνετε εμβρυομεταφορά ή ακομα όχι. Γιατι παλιά μου είχες πει οτι δεν γινοταν ακομα να πατε σε αυτο το βήμα. Τώρα γίνεται; 

@palmoira καλη τύχη για αυριο. Να ακούσετε και να δείτε την καρδούλα να χτυπά δυνατά! 

Ευχαριστούμε πολύ ψυχούλα μου:wub:Πιστεύω τέτοιες ιδιαίτερες δοκιμασίες θέλουν την απόλυτη στήριξη του συντρόφου αλλιώς...Δεν ξέρω....

Σιγά μη με πρήζεις βρε χαζουλι,μακάρι να με πρηζαν ολοι ετσι:PΕυχαριστω πολύ πολύ για το ενδιαφέρον:wub:

Όταν με το καλό γονιμοποιηθει το ωαριακι,θα το καταψυξουμε πρώτα ο Θεός!Σωστά θυμάσαι,δε μπορούσα και δε μπορώ ακόμα να προχωρήσω σε εμβρυομεταφορά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Luckystars είπε:

Ευχαριστούμε πολύ ψυχούλα μου:wub:Πιστεύω τέτοιες ιδιαίτερες δοκιμασίες θέλουν την απόλυτη στήριξη του μη συντρόφου αλλιώς...Δεν ξέρω....

Σιγά μη πρήζεις βρε χαζουλι,μακάρι να με πρηζαν ολοι ετσι:PΕυχαριστω πολύ πολύ για το ενδιαφέρον:wub:

Όταν με το καλό γονιμοποιηθει το ωαριακι,θα το καταψυξουμε πρώτα ο Θεός!Σωστά θυμάσαι,δε μπορούσα και δε μπορώ ακόμα να προχωρήσω σε εμβρυομεταφορά.

με το καλο κοριτσαρα η γονιμοποιηση αντε καθε μηνα να εχετε κ απο ενα εμβρυακι!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , linaa είπε:

με το καλο κοριτσαρα η γονιμοποιηση αντε καθε μηνα να εχετε κ απο ενα εμβρυακι!!!!!! 

Ευχαριστούμε πολύ αγαπούλα μου,και σε εσένα τα ομορφότερα❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 51 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Μπα δεν το νομιζω ...

Επ μην είσαι αρνητική.περιμενε μέχρι την Τετάρτη.μην απογοητεύεσαι.ενταξει?Κάνε θετικές σκέψεις.πανω απ'όλα σημασία έχεις εσύ και ο άντρας σου .

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Luckystars είπε:

Καρδούλα μου ,μπήκα να δω τα νέα σου....Εύχομαι ότι εύχεται η ψυχούλα σου❤

Από καρδιάς να είναι ο τυχερός σας μήνας καρδιά μου❤

Όσο για την τριχόπτωση μην ανησυχείς καθόλου.Με το που δεις το θετικό τεστακι η ορμόνη της χαράς θα εκτοξευθεί και θα αναγεννηθουν τα πάντα μέσα σου!Τώρα πιστεύω είναι καθαρά ψυχολογικό,αν δεν υπάρχει ιατρικό υπόβαθρο.Θα δεις όταν με το καλό μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα,κάθε κύτταρό σου θα αναγεννηθεί,μαζί και τα μαλλάκια❤

@palmoira μου,πως είσαι ψυχή μου;Αύριο δεν είναι ο υπέρηχος;;;;Εύχομαι να ζήσεις ονειρεμένες στιγμές γλυκιά μου❤

 

 

Κορίτσια να σας πω να γελάσετε λίγο.Γίνετε η ωοληψία,μας ενημερώνουν δεν είναι κυστικο,πρώτο επίπεδο τσεκ:)Λεει ο γιατρός πολύ ωραίο ωάριο,δεύτερο επίπεδο τσεκ:)Παμε για καφέ μου λέει ο σύζυγος και μετά θάλασσα για ψαράκι....Εκεί που τρώγαμε του λεω "Και τώρα;" Τώρα μου λέει άφησέ τα να αγαπηθουν:DΑν θέλει η κυρία θα μας αγαπήσει,δεν είναι όποια και οποια,αν όχι την επόμενη φορά,εχουμε υπομονή και επιμονή:DΒρε τρελε,του λέω!Με το ζόρι παντρειά  μου λέει δεν γίνεται:PΣκασαμε στα γέλια.....

@Beboula25 μου ,εύχομαι να σε έχει εκπλήξει ευχάριστα το αποτέλεσμα και από την συγκίνηση να μην έχεις μπει ακόμα.Νιώθω κάτι όμορφο συμβαίνει.....❤

Καταρχήν τι όμορφα που τα είπε ο σύζυγος και το έχουμε ξανά πει μπράβο του για τον τρόπο που το χειρίζεται! Εύχομαι από την καρδιά μου να έχουν αγαπηθεί και να συμβεί το πολυπόθητο!:wub: Και εσείς έτσι πάντα αγαπημένοι να περνάτε όμορφες στιγμές και μέσα από τις δυσκολιες εσείς να μην χάνετε την δύναμη σας και το χαμόγελο! 

Η χοριακη αυξήθηκε από 27 την Παρασκευή στα 70. Και την Πέμπτη επανάληψη. Ελπίζω και προσεύχομαι..

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καταρχήν τι όμορφα που τα είπε ο σύζυγος και το έχουμε ξανά πει μπράβο του για τον τρόπο που το χειρίζεται! Εύχομαι από την καρδιά μου να έχουν αγαπηθεί και να συμβεί το πολυπόθητο!:wub: Και εσείς έτσι πάντα αγαπημένοι να περνάτε όμορφες στιγμές και μέσα από τις δυσκολιες εσείς να μην χάνετε την δύναμη σας και το χαμόγελο! 

Η χοριακη αυξήθηκε από 27 την Παρασκευή στα 70. Και την Πέμπτη επανάληψη. Ελπίζω και προσεύχομαι..

 

Μπραβο κοριτσι μου, όλα καλά θα πάνε! Έχε πίστη! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...