Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

4 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Πάνω που ελεγα στην Κέλλυ να μας  "κολλήσει"! 

Δεν κάνετε κι εσείς κανενα τεστ; Απο οτι φαίνεται οποια κανει τεστ σημερα της βγαίνει θετικό!!!

Αχ ποσο χαιρομαι που εφερα γουρι!!!!!!!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 16 λεπτά , Beboula25 είπε:

Θα πετύχει σου στέλνουμε όλες εδώ θετική ενέργεια και τις ευχές μας να γαντζωθεί για τα καλα το μπεμπακι!!!

@Beboula25 είπα του γιατρού θα ρχομαι συνεχεια μέχρι να με κάνεις μανα;;; χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Τα τόσο ευχάριστα νέα σήμερα έχουν δώσει δύναμη και ελπίδα σε όλες μας και ιδιαίτερα στις μαχήτριες μας εδώ που τις θαυμάζουμε ολες για την προσπαθεια την πιστη και το κουράγιο!!! Είμαι πολύ χαρουμενη που βρέθηκα σε αυτήν την παρέα και προσωπικά με τιμά που μοιράζομαι μαζί σας την χαρά αλλα και τις ανησυχιες!

@Bela μου το 2018 θα είμαστε ολες μας μανούλες..!!!! 

πρίν από 2 λεπτά , Bela είπε:

@Beboula25 είπα του γιατρού θα ρχομαι συνεχεια μέχρι να με κάνεις μανα;;; χαχαχαχα

Χαχαχαα έτσι παρτον με το καλό @Bela!!!

Τι σου είπε εκεινος πως τα βλέπει;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τα τόσο ευχάριστα νέα σήμερα έχουν δώσει δύναμη και ελπίδα σε όλες μας και ιδιαίτερα στις μαχήτριες μας εδώ που τις θαυμάζουμε ολες για την προσπαθεια την πιστη και το κουράγιο!!! Είμαι πολύ χαρουμενη που βρέθηκα σε αυτήν την παρέα και προσωπικά με τιμά που μοιράζομαι μαζί σας την χαρά αλλα και τις ανησυχιες!

@Bela μου το 2018 θα είμαστε ολες μας μανούλες..!!!! 

Χαχαχαα έτσι παρτον με το καλό @Bela!!!

Τι σου είπε εκεινος πως τα βλέπει;

Και αυτός ο καημένος κάθε μήνα ελπίζει και κάθε μήνα τίποτα χαχαχαχαχαχα. Θα δούμε τι θα γίνει τώρα και αν δεν... θα κάνω άλλη θεραπεία με ενέσεις.. τι είναι βεβαια δεν ξέρω... Όμως του είπα ότι αν μέχρι τον Ιούλιο δεν έχω μεινει ετοιμάζω χαρτιά και από Οκτώβρη εξωσωματική.. Ότι μπορώ θα κάνω μέχρι να κάτσει χαχαχα δεν το παρατάω με ΤΊΠΟΤΑ θα γίνω μανα το 2018 όπως και όλες εσείς εδώ ο κόσμος να χαλάσει ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ όσο και αν με παιδεύει χαχαχα!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Bela είπε:

Και αυτός ο καημένος κάθε μήνα ελπίζει και κάθε μήνα τίποτα χαχαχαχαχαχα. Θα δούμε τι θα γίνει τώρα και αν δεν... θα κάνω άλλη θεραπεία με ενέσεις.. τι είναι βεβαια δεν ξέρω... Όμως του είπα ότι αν μέχρι τον Ιούλιο δεν έχω μεινει ετοιμάζω χαρτιά και από Οκτώβρη εξωσωματική.. Ότι μπορώ θα κάνω μέχρι να κάτσει χαχαχα δεν το παρατάω με ΤΊΠΟΤΑ θα γίνω μανα το 2018 όπως και όλες εσείς εδώ ο κόσμος να χαλάσει ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ όσο και αν με παιδεύει χαχαχα!!!!!!

Μπραβο βρε κοριτσάρα μου εννοείται δεν το βάζεις κάτω θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη!!! Θα περάσουν τώρα και οι μέρες και με το καλό να μας πάρεις και εσυ τα μυαλά !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Μπραβο βρε κοριτσάρα μου εννοείται δεν το βάζεις κάτω θα τα καταφέρεις είμαι σίγουρη!!! Θα περάσουν τώρα και οι μέρες και με το καλό να μας πάρεις και εσυ τα μυαλά !!!!

Μακάρι για όλες μας ♡♡♡♡♡♡♡♡ με άλλα τόσα θετικά αποτελέσματα να φύγει ο Μάρτης και να μπει και ο Απρίλης!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bela είπε:

Μου είπε επίσης ο γιατρός ότι αν δεν πετύχει και η σπερματεγχυση αναγκαστικά επειδή δεν θα ξαναπάρω κλομιφαινη θα κάνω άλλη θεραπεία λέει με ενέσεις... τι είναι αυτό ούτε που ξέρω ούτε που τον ρώτησα λεπτομέρειες η αλήθεια είναι.

Έλα ρε Μπελά και μας έβαλες σε σκέψεις! Μακάρι να μην χρειαστεί να καταλάβεις τι ενέσεις είναι, πιστεύω ότι δεν θα μάθεις ποτέ. Καλή επιτυχία να έχεις! 


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, P.L.L. είπε:

Εντάξει. Βρήκα! 

Μπορουσα να πάω κι αυριο φυσικα αλλα με τέτοια υπερένταση που εχω δεν γινόταν να μείνω μεσα. Αφού οταν ήμουν στο σπίτι πηγαινοερχόμουν απο τη μια άκρη ως την άλλη. Μου ήταν αδύνατο να καθίσω. Γενικά δεν ειμαι άνθρωπος που παει και πολυ στην εκκλησία (ντροπή μου, το ξέρω...) αν και πιστευω πολυ στον Θεο, στην αγάπη και στην καθαρή συνείδηση.   Αλλα σημερα το είχα ανάγκη  να ανάψω ενα κερί.

Αυριο θα κανω Χοριακη. Θα σας ενημερώσω. 

Πραγματικά διαφέρει η καθε εγκυμοσυνη.  Στην προηγούμενη  ήξερα οτι ήμουν έγκυος απο πολυ νωρις γιατι το στήθος μου πονούσε ανυπόφορα και είχα και λιγο αίμα εμφύτευσης. Τώρα ήταν και ειναι ακομα εκπληξη γιατι το στήθος ιιιισα που το νιώθω και γενικά δεν είχα καμία ένδειξη. Ας ελπίσουμε οτι ολα θα πάνε καλα. Για όλες μας! 

Beboula έκανες τεστ;;; Αυριο το πρωι κάνε! 

Μικρη Λουλου, πιάσε τον άντρα σου και δως του να το καταλάβει! Ευχαριστηθείτε το και αν ο Θεος το θέλει θα γίνει! 

Ο γιατρος επέμενε να μη μείνω έγκυος αυτόν τον μήνα. Να περιμένω την επόμενη περίοδο. Ελπιζω να τον διαψεύσω και να πάνε ολα καλα. 

Palmoira, σε περιμένουμε να μπεις στο κλαμπ στις 30 του μήνα! 

Νανσυ εσυ σε τι φάση εισαι; 

Νεκταρινάκι εσυ;

Κοριτσι μου σου ευχομαι μια τελεια χοριακη αυριο και να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!εμεις μετα απο 4 απωλειες πρωτου τριμηνου ακομα ψαχνομαστε με εξετασεις..θα κανω τις τελευταιες την παρασκευη και συνεχιζουμε αναλογως με το τι θα βρεθει..

Βλεπω ομως πολυ θετικη ενεργεια εδω μεσα και μου αρεσει παρα παρα πολυ!!καλη επιτυχια σε ολες κοριτσια!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Beboula που το ήξερες;;; Κοιμήθηκα ναι μεν σαν τούβλο νωρις αλλα ξυπνησα στις 5 κι έκτοτε δε μπόρεσα να κοιμηθω! 

Εκανα Χοριακη και προγεστερονη και ελπιζω πως θα ειναι καλες και οι δυο και θα εχω απαντήσεις στη 1! 

Καλημερα σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Beboula που το ήξερες;;; Κοιμήθηκα ναι μεν σαν τούβλο νωρις αλλα ξυπνησα στις 5 κι έκτοτε δε μπόρεσα να κοιμηθω! 

Εκανα Χοριακη και προγεστερονη και ελπιζω πως θα ειναι καλες και οι δυο και θα εχω απαντήσεις στη 1! 

Καλημερα σε όλες!!!

Καλα αποτελέσματα κορίτσι μουυ!!!!

Να σε ρωτήσω.Πριν από την 20η μέρα δεν είχες άλλη επαφή;Θα σου πω γιατί σε ρωτάω 

Link to comment
Share on other sites

Ειχαμε επαφές αλλα όχι συχνά. Άντε μια φορα την εβδομαδα και χωρις να ολοκληρώνει μεσα μου. Ολοκλήρωσε μια φορα τελικα στις 11/3 αλλα δε νομιζω να ειναι απο τοτε γιατι δεν γίνεται να εχω τοσο θετικό τεστ μετα απο μόλις 10 μέρες. 

Γιατι ρωτάς;;;

Πες μου οτι εισαι έγκυος!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , P.L.L. είπε:

Ειχαμε επαφές αλλα όχι συχνά. Άντε μια φορα την εβδομαδα και χωρις να ολοκληρώνει μεσα μου. Ολοκλήρωσε μια φορα τελικα στις 11/3 αλλα δε νομιζω να ειναι απο τοτε γιατι δεν γίνεται να εχω τοσο θετικό τεστ μετα απο μόλις 10 μέρες. 

Γιατι ρωτάς;;;

Πες μου οτι εισαι έγκυος!!

Χαχαχα όχι δεν είμαι την περιμένω ξέρω και την ώρα!!! Για εσένα ρωτάω! Προσπαθώ να σου βγάλω τις ημερες μου αρέσουν αυτά να ασχολούμαι να δω και αν πέφτω μέσα! Ναι λογικά δεν είναι στις 11 γιατί έτσι θα έβγαινε πως δεν είχες καθυστέρηση και πως το ανακάλυψες κανα δυο μέρες νωρίτερα!Στο τεστ δεν θα φαινόταν στην χοριακη μετά από δέκα μέρες φαίνεται.Θα δούμε μετά,λογικά είσαι κοντά 4 εβδομάδων!!!!:-D 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...