Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 26 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Καλησπέρα !! Κ εμένα δεύτερη μερα με ξεκινάνε!

      Στην προηγούμενη περίοδο ξεκίνησα προετοιμασία αλλά στον υπέρηχο είδαμε ότι το ενδομήτριο δεν ήταν όπως θέλαμε . Συγκεκριμένα δεν διακρίναμε ξεκάθαρα τις 3 ζώνες που θα έπρεπε οπότε το αφήσαμε. Σήμερα μου ήρθε η επόμενη περίοδος και ξεκινάμε πάλι προετοιμασία να δούμε αυτή τη φορά τι θ γίνει.

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου εύχομαι αυτή η φορά να είναι η τυχερή και στις δυο μας !!! Θα ήμαστε κοντά κοντά πρώτα ο θεός κ εγω έχω ξεκινήσει είμαι 5η μέρα προετοιμασίας σήμερα !! 

      • Καλή τύχη! 2
      • Ευχή 3

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 15 λεπτά , Beboula25 είπε:

Κορίτσι μου καλό! Η πιστη είναι μέσα σου..Και εγω πιστεύω πολύ και δεν πηγαίνω συχνά οποτε νιώσω την ανάγκη να βρεθώ εκεί να αγαλιασει η ψυχή μου..

Δεν θα κάνω τεστακι γιατί θα αδιαθετησω..Ξέρω πολύ καλα το σώμα  μου μέχρι αύριο το βραδάκι θα έχει έρθει και χαίρομαι γιατί κλείνει ο κυκλος και ανοίγει καινούριος..Με όνειρα πάλι από την αρχή και ελπίδα! 

@Nektarinaki καλές αγκαλίτσες και να φέρουν το πολυπόθητο!!! 

@Bela μου ανησυχήσαμε χαίρομαι που είσαι καλα!!! Με το καλό κορίτσι μου περιμενουμε τα ευχάριστα και από εσένα!!

@Beboula25 Σ'ευχαριστώ πολυ γλυκια μουυυ:) και σε σενα ευχομαι συντομα να ερθει το πολυποθητο!σε ολες μας θα ερθειιιι!μεχρι το καλοκαιρακι,θα προεξεχει ηδη μια μικρη μικρη κοιλιτσα:):mad:


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

πρίν από 2 λεπτά , Cat! είπε:

@Κελυ 32 @P.L.L. κορίτσια σας ευχομαι τα καλυτερα!!!! Μακαρι να εχετε υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

@P.L.L. υπεροχη και ιστορία που εμπνέει πολυ κοσμο αυτο που μας εξιστορησες! Αυριο ευχομαι να μαθεις μια μεγαααααλη χοριακη!!!!!

Εγω σημερα πηγα στον γιατρο μου και ακούσαμε καρδούλα!!! Πολυ δυνατή στιγμη. Μακαρι να ηταν μαζι μου ο άντρας μου. Την ηχογράφησα και του το εστειλα και έκλαιγε σαν μωρο παιδι.

οσο για το αιμα, εχω κατι σαν κυστη-ασκό (δεν θυμαμαι πως το ειπε) οπου περιέχει μεσα αιμα και θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικα. Να μην ανησυχω παντως λεει... Μακαρι ολα να πανε Τελεια απο έσω και περα!!!

Τι υπεροχα νεα και απο εσενα!!! Τελεια,  το μπεμπακι αναπτύσσεται και μεγαλωνει! Πολυ συγκινητικο οταν ακους καρδουλα!! 

Κοριτσια,  μακάρι να έχουμε καλα νεα απο ολες σας σύντομα!!! Πολυ τυχερο θεματακι @Bela!!!!  Εισαι γουρλου πολυ!!!  :mad:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Cat! είπε:

@Κελυ 32 @P.L.L. κορίτσια σας ευχομαι τα καλυτερα!!!! Μακαρι να εχετε υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

@P.L.L. υπεροχη και ιστορία που εμπνέει πολυ κοσμο αυτο που μας εξιστορησες! Αυριο ευχομαι να μαθεις μια μεγαααααλη χοριακη!!!!!

Εγω σημερα πηγα στον γιατρο μου και ακούσαμε καρδούλα!!! Πολυ δυνατή στιγμη. Μακαρι να ηταν μαζι μου ο άντρας μου. Την ηχογράφησα και του το εστειλα και έκλαιγε σαν μωρο παιδι.

οσο για το αιμα, εχω κατι σαν κυστη-ασκό (δεν θυμαμαι πως το ειπε) οπου περιέχει μεσα αιμα και θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικα. Να μην ανησυχω παντως λεει... Μακαρι ολα να πανε Τελεια απο έσω και περα!!!

Τι λες τώρα?είδες το σπορακι σου επιτέλους!!!!!Και το ακουσες.μια όμορφη εγκυμοσύνη να εχεις!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anemoni1989 είπε:

@Bela μας ανησυχησες!!! Αλλα ειχες καλο σκοπο!!!! Αντε περιμένουμε και απο σενα θετικα νεακια!!! 

Σε ευχαριστούμε πολυ!!!! Ποτε με το καλο θα κάνεις χοριακη? 

@anemoni1989 μου μακάρι!!!!!! Χοριακη αρχες Απρίλη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Bela είπε:

Κορίτσια μουυυυ γεια σας δεν σας ξέχασα!!!!!! Σήμερα γύρισα από Αθήνα έκανα σπερματεγχυση!!!!! Θα διαβάσω τα νέα σας και από ότι βλέπω έχω χάσει πολλαααααα επεισόδια ελπίζω ευχάριστα :-P

Κοριτσακιιιι ηρθες:) αντε με το καλο μια θετικη χοριακουλαααα!!

  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 12 λεπτά , Bela είπε:

Με συγκινησατε και με το ενδιαφέρον σας αλλά και με τα ευχάριστα που διαβάζω!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο στα κορίτσια που τα κατάφεραν @P.L.L. @Κελυ 32ελπίζω να μην μου ξέφυγε καμμία γιατί τα διαβάζω σιγά σιγά :-D. @Cat! και @anemoni1989 μπράβο όλα καλά προχωράνε τέλεια♡♡♡♡♡♡. @loyloy μου  @Beboula25 και ολα τα κορίτσια σας ευχαριστώ ♡♡♡♡♡ εσείς όλα καλά;;;

Σε ευχαριστουμε παρα πολυ!!! Και σε εσενα ευχομαι να πανε ολα ροδινα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Μου είπε επίσης ο γιατρός ότι αν δεν πετύχει και η σπερματεγχυση αναγκαστικά επειδή δεν θα ξαναπάρω κλομιφαινη θα κάνω άλλη θεραπεία λέει με ενέσεις... τι είναι αυτό ούτε που ξέρω ούτε που τον ρώτησα λεπτομέρειες η αλήθεια είναι.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Cat! είπε:

@Κελυ 32 @P.L.L. κορίτσια σας ευχομαι τα καλυτερα!!!! Μακαρι να εχετε υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

@P.L.L. υπεροχη και ιστορία που εμπνέει πολυ κοσμο αυτο που μας εξιστορησες! Αυριο ευχομαι να μαθεις μια μεγαααααλη χοριακη!!!!!

Εγω σημερα πηγα στον γιατρο μου και ακούσαμε καρδούλα!!! Πολυ δυνατή στιγμη. Μακαρι να ηταν μαζι μου ο άντρας μου. Την ηχογράφησα και του το εστειλα και έκλαιγε σαν μωρο παιδι.

οσο για το αιμα, εχω κατι σαν κυστη-ασκό (δεν θυμαμαι πως το ειπε) οπου περιέχει μεσα αιμα και θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικα. Να μην ανησυχω παντως λεει... Μακαρι ολα να πανε Τελεια απο έσω και περα!!!

Ευχαριστουμε πολυ!!! Μπραβο που ακουσες καρδουλα!!! Και εγω το περιμενω πως και πως!!! Συγχαρητηρια και σε εσενα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Cat! είπε:

@Bela κοπελα μου σου ευχομαι τα καλυτερα!!!! Μακαρι να εχεις ηδη καταφερει το πολυπόθητο!!!! Σου στελνω θετικη ενέργεια!!!!! «Να πιασει το σπορι» ;)

Μακάρι βρε @Cat! μου γιατί σε λίγες μέρες αρχίζω και δουλειά και δεν θα μπορώ να πηγαίνω αθηνα και με στενοχωρεί πολύ αυτό...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 21 λεπτά , Cat! είπε:

@Κελυ 32 @P.L.L. κορίτσια σας ευχομαι τα καλυτερα!!!! Μακαρι να εχετε υπέροχες και τελειομηνες εγκυμοσύνες!

@P.L.L. υπεροχη και ιστορία που εμπνέει πολυ κοσμο αυτο που μας εξιστορησες! Αυριο ευχομαι να μαθεις μια μεγαααααλη χοριακη!!!!!

Εγω σημερα πηγα στον γιατρο μου και ακούσαμε καρδούλα!!! Πολυ δυνατή στιγμη. Μακαρι να ηταν μαζι μου ο άντρας μου. Την ηχογράφησα και του το εστειλα και έκλαιγε σαν μωρο παιδι.

οσο για το αιμα, εχω κατι σαν κυστη-ασκό (δεν θυμαμαι πως το ειπε) οπου περιέχει μεσα αιμα και θα το παρακολουθούμε υπερηχογραφικα. Να μην ανησυχω παντως λεει... Μακαρι ολα να πανε Τελεια απο έσω και περα!!!

Μπράβο!!!Να ηρεμήσεις και εσυ καλή μου επιτέλους!!Τι συγκινητική στιγμή.. Με το καλό να ερθει το μωράκι σας!!! 

πρίν από 19 λεπτά , Nektarinaki είπε:

@Beboula25 Σ'ευχαριστώ πολυ γλυκια μουυυ:) και σε σενα ευχομαι συντομα να ερθει το πολυποθητο!σε ολες μας θα ερθειιιι!μεχρι το καλοκαιρακι,θα προεξεχει ηδη μια μικρη μικρη κοιλιτσα:):mad:

Να είσαι καλα καλή μου σε ευχαριστώ πολύ!!!! Σε όλες μας θα έρθει!! :)

πρίν από 27 λεπτά , Bela είπε:

Με συγκινησατε και με το ενδιαφέρον σας αλλά και με τα ευχάριστα που διαβάζω!!!!!!!!!!!!!!! Μπράβο στα κορίτσια που τα κατάφεραν @P.L.L. @Κελυ 32ελπίζω να μην μου ξέφυγε καμμία γιατί τα διαβάζω σιγά σιγά :-D. @Cat! και @anemoni1989 μπράβο όλα καλά προχωράνε τέλεια♡♡♡♡♡♡. @loyloy μου  @Beboula25 και ολα τα κορίτσια σας ευχαριστώ ♡♡♡♡♡ εσείς όλα καλά;;;

Καλα είμαι όλα καλα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο!!!Να ηρεμήσεις και εσυ καλή μου επιτέλους!!Τι συγκινητική στιγμή.. Με το καλό να ερθει το μωράκι σας!!! 

Να είσαι καλα καλή μου σε ευχαριστώ πολύ!!!! Σε όλες μας θα έρθει!! :)

Και γω το πιστευω πως θα ερθει σε ολες μας!!ακομα και να αργησει λιγακι,παντως θα ερθει γιατι το αξιζουμε:)

  • Μου αρέσει 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Bela είπε:

Μου είπε επίσης ο γιατρός ότι αν δεν πετύχει και η σπερματεγχυση αναγκαστικά επειδή δεν θα ξαναπάρω κλομιφαινη θα κάνω άλλη θεραπεία λέει με ενέσεις... τι είναι αυτό ούτε που ξέρω ούτε που τον ρώτησα λεπτομέρειες η αλήθεια είναι.

Θα πετύχει σου στέλνουμε όλες εδώ θετική ενέργεια και τις ευχές μας να γαντζωθεί για τα καλα το μπεμπακι!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο cat!!! Τι ωραία νέα!!!  Μακάρι να το ζήσουμε και εμείς αυτο, σύντομα!

Με το καλο να τη "κολλήσεις" και να πετύχει και η εξωσωματική της palmoira! 

Bela σου χρωστάω ενα μεγάλο ευχαριστώ γι αυτο που μου συμβαίνει γιατι παίζει ρόλο και η αισιοδοξία που μου ενεπνευσε η συζήτηση και το θέμα που ξεκίνησες για να μου συμβεί αυτο το θαύμα! 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , P.L.L. είπε:

Μπράβο cat!!! Τι ωραία νέα!!!  Μακάρι να το ζήσουμε και εμείς αυτο, σύντομα!

Με το καλο να τη "κολλήσεις" και να πετύχει και η εξωσωματική της palmoira! 

Bela σου χρωστάω ενα μεγάλο ευχαριστώ γι αυτο που μου συμβαίνει γιατι παίζει ρόλο και η αισιοδοξία που μου ενεπνευσε η συζήτηση και το θέμα που ξεκίνησες για να μου συμβεί αυτο το θαύμα! 

@P.L.L. μου σ ευχαριστώ τόσο πολύ!!!!!!!! Πάντα στις προσευχές μου λέω αξίωσε Θεέ μου όλες τις γυναίκες που θέλουν να γίνουν μανούλες  μαζί και μένα♡♡♡♡♡♡. Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου εύχομαι ♡♡♡♡

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...