Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα κοριτσια πως ειστε ?εγώ είμαι στην αναμονή τωρα αλλα δυστυχως πρωτη φορα που μπερδεύομαι με την μέτρηση της θερμοκρασίας.ενω ειχε ανέβει απο την ωορρηξια και μετα ,σημερα κατέβηκε ξαφνικά και το θέμα είναι ότι δεν περιμένω ακόμα περιοδο...ουτε υγρα εχω οποτε δεν νομιζω να παίζει παλι ωορρηξία. τι στο καλό γίνεται???

οι τιμές είναι...36,3 36,2(ωορρηξία ισως) ,36.5 ,36.6 ,36.6 36,2 (σημερα)

Καλημερα και εγω το εχω παθει αυτο με την θερμοκρασια δεν ξερω γιατι συμβαινει αλλα θεωρώ ότι μπορει να παιζει ρόλο και η κούραση η αν δεν έχουμε κοιμηθεί καλα

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Ζουζούνα κ εγώ τα ίδια σήμερα 36,3.μαλλον επειδή είμαστε μέσα στις ιώσεις λίγο μυξα να έχει το παιδί κ να νιώθεις κ εσύ κάπως ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία.εγω κάνω κάθε μέρα επαφή όποτε δεν τρελαίνομαι για την θερμοκρασία έτσι κ αλλιώς δεν βγάζω άκρη.απλα χθες που ειχα επαφή πονουσα τρέλα άρα έσκασε αβγό;;;δεν ξέρω.θα το καταλάβω αν έρθω σε επαφή κ δεν πονάω πια.υπαρχει κ η θεωρία της πτώσης θερμοκρασίας στην φάση της εμφύτευσης.επειδη παράγεται οιστρογόνο όταν χώνεται έμβρυο στην μήτρα.αλλα για μένα με την καμία.πιστευω ηηη χθες έγινε ηη κύστη.

Καλημερουδια σε ολες!Εγω στο παρελθον ειχα προσπαθησει με θερμομετρο να παρακολουθησω ωορηξια αλλα δεν τα καταφερνα. Ειχα διαβασει οτι η σωστη μετρηση γινεται με το θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα, εσεις πού το βαζετε; 

Μηπως με την καθημερινη επαφη σαμποταρετε την προσπαθεια σας;Ο γιατρος μου μας ειχε πει μερα παρα μερα γιατι εξασθενει το σπερμα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα και εγω το εχω παθει αυτο με την θερμοκρασια δεν ξερω γιατι συμβαινει αλλα θεωρώ ότι μπορει να παιζει ρόλο και η κούραση η αν δεν έχουμε κοιμηθεί καλα

Σαν βόδι κοιμήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Καλημερουδια σε ολες!Εγω στο παρελθον ειχα προσπαθησει με θερμομετρο να παρακολουθησω ωορηξια αλλα δεν τα καταφερνα. Ειχα διαβασει οτι η σωστη μετρηση γινεται με το θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα, εσεις πού το βαζετε; 

Μηπως με την καθημερινη επαφη σαμποταρετε την προσπαθεια σας;Ο γιατρος μου μας ειχε πει μερα παρα μερα γιατι εξασθενει το σπερμα.

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ κάπου είχα διαβάσει ότι το καθημερινό φρέσκο σπέρμα είναι καλύτερο από το σπέρμα αποχής 

Τώρα τι ισχύει.  Ποιος ξέρει 

Link to comment
Share on other sites

Just now, marmelady είπε:

Καλημερουδια σε ολες!Εγω στο παρελθον ειχα προσπαθησει με θερμομετρο να παρακολουθησω ωορηξια αλλα δεν τα καταφερνα. Ειχα διαβασει οτι η σωστη μετρηση γινεται με το θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα, εσεις πού το βαζετε; 

Μηπως με την καθημερινη επαφη σαμποταρετε την προσπαθεια σας;Ο γιατρος μου μας ειχε πει μερα παρα μερα γιατι εξασθενει το σπερμα.

Λένε νέες έρευνες ότι καλύτερα κάθε μέρα για την ποιότητα του σπέρματος.τωρα κ εγώ μπερδεμένη ειμαι,όλα τα δοκιμάζω.για το θερμόμετρο κ εγώ το μόνο που κατάλαβα ότι μετά την ωορηξια ανεβαίνει σταθερά για κάποιες μερες

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Εγώ κάπου είχα διαβάσει ότι το καθημερινό φρέσκο σπέρμα είναι καλύτερο από το σπέρμα αποχής 

Τώρα τι ισχύει.  Ποιος ξέρει 

Έτσι λένε νέες έρευνες.συνεχεια αναιρούν πράγματα.οποτε ας το κάνει ο καθένας καλύτερα όπως νιώθει γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε κ Μ αυτό.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Λένε νέες έρευνες ότι καλύτερα κάθε μέρα για την ποιότητα του σπέρματος.τωρα κ εγώ μπερδεμένη ειμαι,όλα τα δοκιμάζω.για το θερμόμετρο κ εγώ το μόνο που κατάλαβα ότι μετά την ωορηξια ανεβαίνει σταθερά για κάποιες μερες

Έτσι λένε νέες έρευνες.συνεχεια αναιρούν πράγματα.οποτε ας το κάνει ο καθένας καλύτερα όπως νιώθει γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε κ Μ αυτό.

Βρε λες;;;Καλα, κατσε να μου τελειωσει η περιοδος και ο συζυγος θα γραψει υπερωριες μεχρι τελη Οκτωβρη!!Χαχαχ!Δουλευει και ολη μερα μεχρι αργα, θα εχει και αυτο καθημερινα, τον βλεπω να αναφωνει την 28η Οκτωβριου το ηρωικο ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙ (αλλο σ..ξ)...χαχαχχ

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Πότε έκανες ωορρηξία;;;

μάλλον πριν 4 με 5 μερες πιστευω οτι εκανα γιατι ειχα τα πονακια συν τα υγρα...βέβαια εδω και 2 μερες εχω τσιμπηματα καποιες φορες χαμηλα που κ που...αλλα ειμαι στεγνή πια πολυ .και το στηθος ποναει ακομα 

Just now, Emilly είπε:

Ζουζούνα κ εγώ τα ίδια σήμερα 36,3.μαλλον επειδή είμαστε μέσα στις ιώσεις λίγο μυξα να έχει το παιδί κ να νιώθεις κ εσύ κάπως ανέβηκε λίγο η θερμοκρασία.εγω κάνω κάθε μέρα επαφή όποτε δεν τρελαίνομαι για την θερμοκρασία έτσι κ αλλιώς δεν βγάζω άκρη.απλα χθες που ειχα επαφή πονουσα τρέλα άρα έσκασε αβγό;;;δεν ξέρω.θα το καταλάβω αν έρθω σε επαφή κ δεν πονάω πια.υπαρχει κ η θεωρία της πτώσης θερμοκρασίας στην φάση της εμφύτευσης.επειδη παράγεται οιστρογόνο όταν χώνεται έμβρυο στην μήτρα.αλλα για μένα με την καμία.πιστευω ηηη χθες έγινε ηη κύστη.

ναι να κατεβει τοσο πολυ σε εμφύτευση?τοσο εχω οταν κανω ωορρηξία δεν ξερω...καλου κακού θα κανω μια επαφή το βραδυ αλλα δεν νομιζω δεν εχω υγρα...εχω πονακια χαμηλά ομως που κ που.

ναι συνηθως οταν δεν πονάς εχει γινει η ωορρηξια.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα και εγω το εχω παθει αυτο με την θερμοκρασια δεν ξερω γιατι συμβαινει αλλα θεωρώ ότι μπορει να παιζει ρόλο και η κούραση η αν δεν έχουμε κοιμηθεί καλα

δεν ξερω γιατι όντως κοιμηθηκα καλα μια φορα ξύπνησα που θήλασα την μικρη.

Just now, marmelady είπε:

Καλημερουδια σε ολες!Εγω στο παρελθον ειχα προσπαθησει με θερμομετρο να παρακολουθησω ωορηξια αλλα δεν τα καταφερνα. Ειχα διαβασει οτι η σωστη μετρηση γινεται με το θερμομετρο κατω απο τη γλωσσα, εσεις πού το βαζετε; 

Μηπως με την καθημερινη επαφη σαμποταρετε την προσπαθεια σας;Ο γιατρος μου μας ειχε πει μερα παρα μερα γιατι εξασθενει το σπερμα.

κατω απο την γλώσσα ναι.

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααα

Εγώ επαφή εχθές γιοκ ,κοιμήθηκα σαν το βόδι 

Σήμερα γιοκ ,24 ωρη υπηρεσία ο άντρας 

Αύριο γιατρό να δούμε τι κάναμε ,να κάνουμε και την ένεση να ξεμπερδευουμε 

Και έχω και μεγάλη απορία να δω αν παχύνει καθόλου το ενδομήτριο 

Ελπίζω να έχει πάει στο 7 τουλάχιστον..

Κάνα τεστ σήμερα;;; Τίποτα;;

Πολύ ξεραιλα....

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Καλημερααααα

Εγώ επαφή εχθές γιοκ ,κοιμήθηκα σαν το βόδι 

Σήμερα γιοκ ,24 ωρη υπηρεσία ο άντρας 

Αύριο γιατρό να δούμε τι κάναμε ,να κάνουμε και την ένεση να ξεμπερδευουμε 

Και έχω και μεγάλη απορία να δω αν παχύνει καθόλου το ενδομήτριο 

Ελπίζω να έχει πάει στο 7 τουλάχιστον..

Κάνα τεστ σήμερα;;; Τίποτα;;

Πολύ ξεραιλα....

Καλά να σε ρωτήσω τώρα,με δύο εξάδες αβγά εσύ δεν νιώθεις πόνο;;;;εγώ με την κλομιφαινη είχα πεθάνει.ενιωθα βάρος δεξιά αριστερά.και η φίλη μου που σου είχα πει με 12 ωάρια δεν ένιωθε τίποτα.δηλαδη ήξερα κ την ώρα που έπεφτε το αβγό από τον πόνο.ιιχιχι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Καλά να σε ρωτήσω τώρα,με δύο εξάδες αβγά εσύ δεν νιώθεις πόνο;;;;εγώ με την κλομιφαινη είχα πεθάνει.ενιωθα βάρος δεξιά αριστερά.και η φίλη μου που σου είχα πει με 12 ωάρια δεν ένιωθε τίποτα.δηλαδη ήξερα κ την ώρα που έπεφτε το αβγό από τον πόνο.ιιχιχι.

Κοίτα 

Πόνο δεν έχω 

Καμιά φορά νιώθω εντονο πονο για λίγο 

Και μέχρι εκεί 

Βάρος ναι 

Τι να πω σε όλα αναποδη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα 

Πόνο δεν έχω 

Καμιά φορά νιώθω εντονο πονο για λίγο 

Και μέχρι εκεί 

Βάρος ναι 

Τι να πω σε όλα αναποδη

Ναι βάρος.αυτο.τωρα όταν σπάσουν θα μου πεις.σιγουρα θα σε πονέσει.εγω χθες πάω να κάνω,με πόνο χαμηλά στην κοιλιά από την μια μεριά στην άλλη.δεν ξέρω...όταν είναι τόσο γενικευμένος μου κάνει σαν να έσπασε ήδη ωοθυλακιο κ να κατέβηκε υγρό στο δουγλασιο που σας λέω συνέχεια.ο πόνος μετά την ωορηξια που λέμε.αρχισε να με μπερδεύει το σώμα μου.απλα σ,,,ξ κάθε μέρα κάνω.δηλαδη όποτε κ αν σκάσει αβγό εκεί θα με βρει να το αρπάξω.

Just now, Ellidr είπε:

Κοίτα 

Πόνο δεν έχω 

Καμιά φορά νιώθω εντονο πονο για λίγο 

Και μέχρι εκεί 

Βάρος ναι 

Τι να πω σε όλα αναποδη

Τον άλλο μήνα θα παραγγείλω τεστ ωορηξιας ε ναι γιατί δεν βγάζω άκρη.

Just now, Eva1986 είπε:

Θα σας πω εγώ σε μια βδομάδα. Χαχαχαχα.  Έκανα το πείραμα με το φρέσκο.  

Τι λέμε πρωί πρωί. Χαχα

Ναι το φρέσκο πράμα είναι το καλύτερο.αφου λογικό είναι δεν θέλουμε μόνο ποσότητα.παιζει ρόλο κ η ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι.. μονο εγω εχω θέμα με τον δικό μου που μου λεει πως δεν μπορεί ετσι προγραμματισμένα?? Σας βλέπω πολυ μάχιμες όλες!! Χαχαχα! Επίσης αδιαθετησα κ επίσημα κ ετοιμαζομαι να παραγγειλω τεστακια ωορηξίας. Ελπίζω να βοηθήσουν λιγάκι!

  • Λυπημένη/-ος 1

TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λένε νέες έρευνες ότι καλύτερα κάθε μέρα για την ποιότητα του σπέρματος.τωρα κ εγώ μπερδεμένη ειμαι,όλα τα δοκιμάζω.για το θερμόμετρο κ εγώ το μόνο που κατάλαβα ότι μετά την ωορηξια ανεβαίνει σταθερά για κάποιες μερες

Έτσι λένε νέες έρευνες.συνεχεια αναιρούν πράγματα.οποτε ας το κάνει ο καθένας καλύτερα όπως νιώθει γιατί άκρη δεν θα βγάλουμε κ Μ αυτό.

Κοίτα για να πούμε την αλήθεια ίσως σε πολλούς δεν αρέσει το πρόγραμμα.  Αλλά αν θέλεις μια εγκυμοσύνη έχει σημασία η μέρα / οι μέρες που θα γίνει.  Δεν Μ φαίνεται παράξενο να μην του αρέσει το πρόγραμμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Κοίτα για να πούμε την αλήθεια ίσως σε πολλούς δεν αρέσει το πρόγραμμα.  Αλλά αν θέλεις μια εγκυμοσύνη έχει σημασία η μέρα / οι μέρες που θα γίνει.  Δεν Μ φαίνεται παράξενο να μην του αρέσει το πρόγραμμα

Εμείς με τον δικό μου δεν έχουμε πρόγραμμα.απλα κάνουμε σχεδόν όλο τον μήνα κάθε μέρα.αλλα επειδή το θέλουμε όχι αποκλειστικα για εγκυμοσύνη.σιγουρα εγώ ως γυναίκα κ έχω κ το παιδί που με εξαντλυει έχω πάθει υπερκόπωση.αλλα ο δικός μου είναι ορεξατος χαχαχαχαα.

Just now, Marialena86 είπε:

Καλημέρα! Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι.. μονο εγω εχω θέμα με τον δικό μου που μου λεει πως δεν μπορεί ετσι προγραμματισμένα?? Σας βλέπω πολυ μάχιμες όλες!! Χαχαχα! Επίσης αδιαθετησα κ επίσημα κ ετοιμαζομαι να παραγγειλω τεστακια ωορηξίας. Ελπίζω να βοηθήσουν λιγάκι!

Λοιπον θα του πεις ότι δεν γίνεται έτσι δουλειά.θελει συχνό σ,,,ξ.γι αυτό υπάρχουν ζευγάρια που λένε αχχ προσπαθώ ένα χρόνο κ δεν κάθεται.δεν το κάνουν όλοι σωστά.απλα να πείτε τώρα θα χαρούμε τον έρωτα μας κ θα ξεπατωθειτε λίγο καιρό να το ευχαριστηθειτε.

Just now, Marialena86 είπε:

Καλημέρα! Βρε κορίτσια να ρωτησω κατι.. μονο εγω εχω θέμα με τον δικό μου που μου λεει πως δεν μπορεί ετσι προγραμματισμένα?? Σας βλέπω πολυ μάχιμες όλες!! Χαχαχα! Επίσης αδιαθετησα κ επίσημα κ ετοιμαζομαι να παραγγειλω τεστακια ωορηξίας. Ελπίζω να βοηθήσουν λιγάκι!

Και εγώ τώρα αν πάλι αδιαθετισες θα παραγγείλω γιατί πλέον δεν βγάζω άκρη.λεω μπας κ δεν κάνω κιόλας.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...