Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Μωβ;;;;;τι χρώμα είναι αυτό;;;;αλλά θετικό τεστ έγκυος;;;;;;σα συγχαρητήρια με το καλό σου εύχομαι τα καλύτερα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Avmar said:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Μπράβο πολύ χαίρομαι με το καλο λοιπόν να έρθει το μωράκι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Ότι να ναι είμαι πλέον.δεν υπάρχει νόμος σε μένα μπαχαλο ειμαι.τι να πω....

Κάτσε περίμενε έχουμε ακούσει να έχουν στο σκούπισμα καφέ η κόκκινο και μετά τίποτα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar said:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Συγχαρητηρια!!! Ευχομαι μια τελεια εγκυμοσυνη και το σπορακι σου να γινει ενα γερο και ομορφο μωρακι στην αγκαλια σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κάτσε περίμενε έχουμε ακούσει να έχουν στο σκούπισμα καφέ η κόκκινο και μετά τίποτα!!!!

Το χω περάσει κ εγώ αυτό που λες πριν μάθω για εγκυμοσύνη.κ το κουλό είναι η θερμοκρασία μου.δεν έπεσε .είμαι ένα μπαχαλο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου 

Όλα να σου πάνε τέλεια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Το χω περάσει κ εγώ αυτό που λες πριν μάθω για εγκυμοσύνη.κ το κουλό είναι η θερμοκρασία μου.δεν έπεσε .είμαι ένα μπαχαλο.

Μα τι γινεται ρε παιδακι μου;;; θα ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε!!!!

ελπιζω να ειναι σαν αυτο που ειχες πει "περισσευμα απο αλλη περιοδο", κατι τετοιο ή απλα σημαδι εγκυμοσυνης , αφου η θερμοκρασια δεν εχει πεσει!

αυτα τα γυναικολογικα θα μας πεθανουν!!!!!

επρεπε να ειναι : σεξ, τεστ θετικο, τελειωσατε!

ε μα πιαααααα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Just now, kons27 είπε:
Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου....σου εύχομαι να εχεις μια καλή κ ήρεμη εγκυμοσύνη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μα τι γινεται ρε παιδακι μου;;; θα ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε!!!!

ελπιζω να ειναι σαν αυτο που ειχες πει "περισσευμα απο αλλη περιοδο", κατι τετοιο ή απλα σημαδι εγκυμοσυνης , αφου η θερμοκρασια δεν εχει πεσει!

αυτα τα γυναικολογικα θα μας πεθανουν!!!!!

επρεπε να ειναι : σεξ, τεστ θετικο, τελειωσατε!

ε μα πιαααααα

Αμάν έχω βαρεθεί.καλα η θερμοκρασία είναι απάτη.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσια, ευχομαι και γω με την σειρα μου στη καθεμια σας ξεχωριστα, να γινει αυτο το θαυμα! Εχω πονους περιοδου και κραμπες στα ποδια. 

Τωρα καταλαμβαινω γιατι ειχα δυσκοιλιοτητα για 5 μερες την περασμενη βδομαδα ... πολλα παντζαρια κοριτσια, πολλα παντζαρια :)

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Το χω περάσει κ εγώ αυτό που λες πριν μάθω για εγκυμοσύνη.κ το κουλό είναι η θερμοκρασία μου.δεν έπεσε .είμαι ένα μπαχαλο.

Κάτσε να δούμε γιατί δεν έπεσε η θερμοκρασία εχθές διάβασα ότι αν η θερμοκρασία παραμείνει ανεβασμένη 16 μέρες μετά την ωορρηξία μιλάμε σίγουρα για εγκυμοσύνη εγώ θερμοδιαγραμμα δεν κρατάω με αγχωνει....

Ψάχνω το κορίτσι που θα κάνατε το τεστ τρίτη μαζί αλλά εσύ το έκανες νωρίτερα ποια ήταν??? 

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...