Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Avmar είπε:

Σας ευχαριστω πολυ ολες κοριτσια, ευχομαι και γω με την σειρα μου στη καθεμια σας ξεχωριστα, να γινει αυτο το θαυμα! Εχω πονους περιοδου και κραμπες στα ποδια. 

Με το καλο!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι μπραβο κοριτσι μου! με το καλο!!!

Στο ειπα δεν στο ειπα;;;;Συγχαρητηρια!!!! Με το καλο κοριτσι μου , μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!!!

Παρε τηλεφωνο τον γιατρο σου τωρα να σου πει πως θα συνεχισεις!

Σε ευχαριστω Σοφακι μου ευχομαι οτι καλυτερο και σε εσενα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μα τι γινεται ρε παιδακι μου;;; θα ξεχασουμε κ αυτα που ξερουμε!!!!

ελπιζω να ειναι σαν αυτο που ειχες πει "περισσευμα απο αλλη περιοδο", κατι τετοιο ή απλα σημαδι εγκυμοσυνης , αφου η θερμοκρασια δεν εχει πεσει!

αυτα τα γυναικολογικα θα μας πεθανουν!!!!!

επρεπε να ειναι : σεξ, τεστ θετικο, τελειωσατε!

ε μα πιαααααα

Πραγματικά το είπα στον άντρα μου αυτό προχθές λέω τι καλά θα ήταν σεξ κάνεις ένα τεστ την επόμενη και σου λέει στα σίγουρα τόσα έκανε η τεχνολογία αυτό δεν μπορεί να το κάνει??

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Αμάν έχω βαρεθεί.καλα η θερμοκρασία είναι απάτη.

εγω γενικα δεν θεωρω εμπιστη μεθοδος τη θερμοκρασια, για αυτο δεν τη μετραω ποτε!!!

κ δεν τη θεωρω γιατι οπως εχω εξηγησει τα θερμομετρα μας ειναι της πλακας. Μετρανε μονο αν εχεις πυρετο κ δεν ειναι τοσο λεπτομερης για μικρες αποκλισεις που θελουμε να δουμε εμεις. 

Περα απο το γεγονος οτι βαριεμαι του θανατα να μετραω θερμοκρασιες!!!

αλλα ρε φιλε ουτε σοντουκου, τι πραγμα εινια αυτο; τι κυνηγι θησαυρου πια; ελεος!!! να το το αυγο, να το κ το σπερμα ελα να τελειωνουμε πιααααααα!!!!!!!

Καποιος μας δουλευει ετσι; δεν γινεται τοσο δυσκολο ρε κοριτσια αμαν πιααααα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κορίτσια σήμερα θα πάω να δώσω παραγγελία μια τούρτα για την 9η επέτειο μας με τον γλυκούλη μου...έχω πόνους περιόδου τι στο καλό θα έρθει νωρίτερα??? Είμαι 5μερες πριν 

Αν κάποια στιγμή θα μείνω έγκυος θα ήθελα να το μάθω από νωρίς για να προσέχω με την μικρή γιατί τώρα όλη την ώρα την περνώ αγγαλια

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly said:

Το χω περάσει κ εγώ αυτό που λες πριν μάθω για εγκυμοσύνη.κ το κουλό είναι η θερμοκρασία μου.δεν έπεσε .είμαι ένα μπαχαλο.

Και το εχεις περασει και η θερμοκρασια σου δεν επεσε....κατι μου λεει πως καπου υπαρχει φως στο τουνελ....

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Πραγματικά το είπα στον άντρα μου αυτό προχθές λέω τι καλά θα ήταν σεξ κάνεις ένα τεστ την επόμενη και σου λέει στα σίγουρα τόσα έκανε η τεχνολογία αυτό δεν μπορεί να το κάνει??

ελα ντε ρε συ!!!! στο τελος μας βλεπω με ενα μονιτορ στο σπιτι μας να κανουμε μονες μας υπερηχο να βλεπουμε την ωορρηξια!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα!!αν είχες επαφη πριν 2 μερες φυσικα κ μπορείς να μείνεις έγκυος,έμεινες ξαπλωμένη στο κρεβάτι 30 λεπτά.αυτο βοηθάει πολύ ,να το κάνεις μετα την επαφη. 

δεν πειραζει τον επομενο μήνα!!!αλλα αν δεν σου έρθει σε 2 με 3 μερες ξανα κανε τεστ .

Ειχα δυο μερες πριν ναι και πριν 3 μερες και κοιμηθηκα και τις δυο υστερα

Just now, TATAKI είπε:

Καλημερα. Μην απογοητευεσαι...ξερεις πως και μια φορα ειναι αρκετη. Μια χρειαζομαστε αλλωστε αρκει να ειναι η τυχερη μας. Αν παλι δεν τυχει τον αλλο μηνα πιο δυναμικα.  

Αντε να ακουσουμε κανενα ευχαριστο νεο να ανεβει λιγο η ψυχολογια μας.

Μακαρι Παναγία μου αλλα αν δεν... Δεν πειραζει. Τον αλλον μηνα παλι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

εγω γενικα δεν θεωρω εμπιστη μεθοδος τη θερμοκρασια, για αυτο δεν τη μετραω ποτε!!!

κ δεν τη θεωρω γιατι οπως εχω εξηγησει τα θερμομετρα μας ειναι της πλακας. Μετρανε μονο αν εχεις πυρετο κ δεν ειναι τοσο λεπτομερης για μικρες αποκλισεις που θελουμε να δουμε εμεις. 

Περα απο το γεγονος οτι βαριεμαι του θανατα να μετραω θερμοκρασιες!!!

αλλα ρε φιλε ουτε σοντουκου, τι πραγμα εινια αυτο; τι κυνηγι θησαυρου πια; ελεος!!! να το το αυγο, να το κ το σπερμα ελα να τελειωνουμε πιααααααα!!!!!!!

Καποιος μας δουλευει ετσι; δεν γινεται τοσο δυσκολο ρε κοριτσια αμαν πιααααα

Εγω παντως στο 1ο μου παιδακι ειχα δεκατα ολη μερα. Δεν θυμαμαι να εβαζα πρωι γιατι δεν ηξερα αλλα ζεσταινομουν και ειχα συνεχεια 37 με 37.2

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Σε ευαριστω! και εσυ με το καλο ευχομαι κ γρηγορα!!!

Μετραω αντιστροφα...μια μερα εμεινε!!!σε ρωτησα χτες για τον γιατρο γιατι η δουλεια που κανω ειναι πολυ βαρια και θελω οσο πιο γρηγορα μπορω να βεβαιωθω οτι ειναι ολα καλα...τις τελευταιες εβδομαδες βεβαια αποφευγω τα περισσοτερα βαρη...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Εγώ κορίτσια σήμερα θα πάω να δώσω παραγγελία μια τούρτα για την 9η επέτειο μας με τον γλυκούλη μου...έχω πόνους περιόδου τι στο καλό θα έρθει νωρίτερα??? Είμαι 5μερες πριν 

Αν κάποια στιγμή θα μείνω έγκυος θα ήθελα να το μάθω από νωρίς για να προσέχω με την μικρή γιατί τώρα όλη την ώρα την περνώ αγγαλια

να ζησετε καταρχην κοριτσι μου! καλε το ομορφο 9 χρονια πριν κ να το γιορταζετε;; μπραβο σας!!

ποσα κιλα εινια η μικρουλα; κανα 10αρι;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TATAKI είπε:

Και το εχεις περασει και η θερμοκρασια σου δεν επεσε....κατι μου λεει πως καπου υπαρχει φως στο τουνελ....

Γενικά τα έχω περάσει όλα κ σήμαιναν τα πάντα κ τίποτα όποτε δεν μου κάνει τίποτα αίσθηση.ο μόνος λόγος που είμαι σε εγρήγορση είναι επειδή αν προκηψει εγκυσυνη πρέπει να το ξέρω πολύ νωρίς γιατί έχω υποψία μαιευτικής θρομβοφιλιας κ πρέπει να αρχίσω αντιπηκτικες.γι αυτό κ πλακωνομσι στα τεστ ακόμα κ με αίμα χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημερα! αχ βρε Σοφακι ποσο σε καταλαβαινω...να βλεπεις την ωορρηξια σου να περναει κ να μημπορεις να κανεις κ τπτ...Κ τι να του πεις του ανθρωπου στο πονο του...Ξερω γιατι κ εγω βλεπω μηνες να περνανε χωρις να μπορω να κανω προσπαθεια (για αλλους λογους βεβαια) κ ειναι πολυ απογοητευτικο. Δυστυχως σας ετυχε αυτο το γεγονος τωρα...

Ναι περιμενουμε την @Avmar κ πιστευω θα ξεκινησει ομορφα η μερα μας, περιμενω τα καλα της νεα!!!

Ακριβως αυτο.. Το βλεπεις να γινεται.. Το νιωθεις πονας εχεις roller coster συναισθημάτων και ορμονων και τζιφος.. Αλλα ειναι για σοβαρο λογο.. Τι να κανουμε.. 

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια , 

Ευχομαι να ειστε ολες καλα. Εκανα το τεστ σημερα το πρωι και ειναι δυο γραμμουλλες μωβ :) 

Μπραβο ρε κοριτσιιιιι.. Ημασταν σιγουρες για εσενα.. Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasiliki33 said:

Μετραω αντιστροφα...μια μερα εμεινε!!!σε ρωτησα χτες για τον γιατρο γιατι η δουλεια που κανω ειναι πολυ βαρια και θελω οσο πιο γρηγορα μπορω να βεβαιωθω οτι ειναι ολα καλα...τις τελευταιες εβδομαδες βεβαια αποφευγω τα περισσοτερα βαρη...

σου απαντησα ε;;; καλα δεν θυμαμαι;;

θα πεις λεπτομερως τη δουλεια που κανεις για να καταλαβει. μερικοι το βλεπουν κ πολυχαλαρα τυπου οκ μη σηκωνειςβαρη αλλα δεν ειναι ολοι οι εργοδοτες νορμαλ. αν δεις οτι ζοριζεσαι πηγαινε στον γιατρο κ πες του βγαλε με σε αδεια ! βεβαια θα πρεπει να περασεις απο επιτροπη αλλα τωρα με τον κορονοιο ισως μπορει να σε βγαλει απλως σαν ευπαθη ομαδα. ΑΘηνα εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...