Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Κοριτσάκια μου τ νεα μου μέχρι στιγμής...έκανα την χοριακη πρωί πρωί.. Αμέσως μετά στο αυτοκίνητο ένιωσα πόνο είδα ροζ και πονούσα...Τώρα σταμάτησε...περιμένω με αγωνία την χοριακη....προσεύχομαι για όλες μας♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φούφη είπε:

Κοριτσάκια μου τ νεα μου μέχρι στιγμής...έκανα την χοριακη πρωί πρωί.. Αμέσως μετά στο αυτοκίνητο ένιωσα πόνο είδα ροζ και πονούσα...Τώρα σταμάτησε...περιμένω με αγωνία την χοριακη....προσεύχομαι για όλες μας♡♡

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Μακάρι να είναι θετική και αυτό το ροζ να μην είναι κάτι!! Τι ώρα βγαίνουν τα αποτελέσματα?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!! Μακάρι να είναι θετική και αυτό το ροζ να μην είναι κάτι!! Τι ώρα βγαίνουν τα αποτελέσματα?

Απο στιγμή σε στιγμή αγάπη μου...♡♡


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Αρνητικό...

Δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνονται...Η Παναγίτσα ξέρει πότε θα μας το στείλει..♡♡

Καλά αποτελέσματα αγάπες μου περιμένω με αγωνία τα δικά σας αποτελέσματα σαν δικά μου♡♡

  • Λυπημένη/-ος 2

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φούφη είπε:

Αρνητικό...

Δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνονται...Η Παναγίτσα ξέρει πότε θα μας το στείλει..♡♡

Καλά αποτελέσματα αγάπες μου περιμένω με αγωνία τα δικά σας αποτελέσματα σαν δικά μου♡♡

Αχ ρε κορίτσι μου!! Καταλαβαίνω την απογοήτευση σου!! Δεν πειράζει πάμε να μαζέψουμε δυνάμεις για την επόμενη φορά!! 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φούφη είπε:

Αρνητικό...

Δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνονται...Η Παναγίτσα ξέρει πότε θα μας το στείλει..♡♡

Καλά αποτελέσματα αγάπες μου περιμένω με αγωνία τα δικά σας αποτελέσματα σαν δικά μου♡♡

Φουφη μου, δεν πειραζει!! Αδιαθετησες; Αυτό το ροζ τι ήταν τελικα; 

Ελάτε κορίτσια! Ένας καινούργιος κύκλος αρχίζει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Cupcake είπε:

Φουφη μου, δεν πειραζει!! Αδιαθετησες; Αυτό το ροζ τι ήταν τελικα; 

Ελάτε κορίτσια! Ένας καινούργιος κύκλος αρχίζει!!!

#Cupcake Ναι ήρθε κοριτσάκι μου η κοκκινομουρα..


I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Θα σφηνώσω σε αυτό το νήμα για μια ερώτηση μόνο υποθέτοντας κι ελπίζοντας να ανήκω κι εγώ σε αυτή την ομάδα. 

Είμαι μια εβδομάδα μετά από εμβρυομεταφορά και νιώθω ενόχληση στο στήθος η οποία πάει κι έρχεται. Τίποτα άλλο. Υπήρξε κάτι ανάλογο σε εσάς που να έδωσε θετική χοριακή; Ή να χωνεύσω σιγά σιγά ότι θα μου έρθει περίοδος; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Θα σφηνώσω σε αυτό το νήμα για μια ερώτηση μόνο υποθέτοντας κι ελπίζοντας να ανήκω κι εγώ σε αυτή την ομάδα. 

Είμαι μια εβδομάδα μετά από εμβρυομεταφορά και νιώθω ενόχληση στο στήθος η οποία πάει κι έρχεται. Τίποτα άλλο. Υπήρξε κάτι ανάλογο σε εσάς που να έδωσε θετική χοριακή; Ή να χωνεύσω σιγά σιγά ότι θα μου έρθει περίοδος; 

Καλησπέρα!! Η ενόχληση στο στήθος μπορεί να σημαίνει και περίοδο και εγκυμοσυνη. Όταν ήμουν εγώ έγκυος-δυστυχώς για λιγο- είχα μια αίσθηση τάσης στο στήθος.Υπομονη μέχρι την καθυστέρηση σου που σου εύχομαι να σημαίνει θετική χοριακη!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Θα σφηνώσω σε αυτό το νήμα για μια ερώτηση μόνο υποθέτοντας κι ελπίζοντας να ανήκω κι εγώ σε αυτή την ομάδα. 

Είμαι μια εβδομάδα μετά από εμβρυομεταφορά και νιώθω ενόχληση στο στήθος η οποία πάει κι έρχεται. Τίποτα άλλο. Υπήρξε κάτι ανάλογο σε εσάς που να έδωσε θετική χοριακή; Ή να χωνεύσω σιγά σιγά ότι θα μου έρθει περίοδος; 

Εγω ειχα λιγη ευαισθησία στο στηθος που κ που αλλα ειναι κ απο τα φαρμακα κ πονακια χαμηλα που ειχα πολυ συχνα στην αρχη σιγουρα ηταν απο τα φαρμακα αλλα στη συνεχεια κ απο την εμφυτευση. Εγω δεν βασιστηκα καθολου σε συμπτώματα. Γτ σκεφτομουν μπορεί να εγινε το θαυμα αλλα μπορει να ερθει κ περιοδος. Δεν ηθελα να ενθουσιαστω πολύ κ μετα να προσγειωθω αποτομα. Ευτυχως ολα πηγαν καλα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου καλά! Από το πρωί δεν πονάω πουθενά, με πήραν και από το κέντρο να με ρωτήσουν πως νιώθω και όπως λέτε κι εσείς, σύστησαν να μη δίνω σημασία σε τίποτα και να μην ψάχνω συμπτώματα από τώρα. Η χοριακή θα δείξει σε δυο μέρες. 

Σήμερα λέμε με τον άντρα μου να βγούμε για φαγητό, αν και ανησυχώ μην υποτροπιάσω γιατί κόλλησα κάποια ίωση αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά. Από την άλλη μου τη δίνει άσχημα η κλεισούρα μια ολόκληρη εβδομάδα. Βγαίνετε εσείς; Πως την παλεύετε αυτές τις μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anna-Vangelis είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου καλά! Από το πρωί δεν πονάω πουθενά, με πήραν και από το κέντρο να με ρωτήσουν πως νιώθω και όπως λέτε κι εσείς, σύστησαν να μη δίνω σημασία σε τίποτα και να μην ψάχνω συμπτώματα από τώρα. Η χοριακή θα δείξει σε δυο μέρες. 

Σήμερα λέμε με τον άντρα μου να βγούμε για φαγητό, αν και ανησυχώ μην υποτροπιάσω γιατί κόλλησα κάποια ίωση αμέσως μετά την εμβρυομεταφορά. Από την άλλη μου τη δίνει άσχημα η κλεισούρα μια ολόκληρη εβδομάδα. Βγαίνετε εσείς; Πως την παλεύετε αυτές τις μέρες;

Να βηεις κοριτσι μου μην το σκεφτεσαι καθόλου θα αλλαξει η διαθεση σου κ θα αλλαξεις παραστασεις. Εγω οπως εχω ξαναπει δεν ξερω αν το ειχεςδει αρχισα να βγαινω απο την 3η μερα της εμβρυομεταφορας. Μονο βαρη κ κουραση να αποφευγεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Anna-Vangelis είπε:

Θα σφηνώσω σε αυτό το νήμα για μια ερώτηση μόνο υποθέτοντας κι ελπίζοντας να ανήκω κι εγώ σε αυτή την ομάδα. 

Είμαι μια εβδομάδα μετά από εμβρυομεταφορά και νιώθω ενόχληση στο στήθος η οποία πάει κι έρχεται. Τίποτα άλλο. Υπήρξε κάτι ανάλογο σε εσάς που να έδωσε θετική χοριακή; Ή να χωνεύσω σιγά σιγά ότι θα μου έρθει περίοδος; 

Καλημέρα κορίτσι εύχομαι μια πολύ όμορφη θετική χοριακη!! Όπως λέω πάντα είναι πάρα πολύ νωρίς για συμπτώματα ( σκέψου ότι συνήθως ξεκινάνε μετά την 6η εβδομάδα κύησης ωστόσο υπάρχουν και εξαιρέσεις)

Εγώ αυτό που ένιωθα και στις 2 εγκυμοσύνες ήταν πρησμένο στήθος (όπως συμβαίνει και στην περίοδο) και τραβήγματα δεξιά χαμηλά όπου επίσης συμβαίνει και στην περίοδο!! Τα συμπτώματα είναι ακριβώς ίδια!! Μην τα ψάχνεις, σκέψου θετικά βγες πέρασε όμορφα και θα δεις το αποτέλεσμα σε λίγες μέρες!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...