Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Pagor είπε:

Είναι πανέμορφος!!!!να τα χαιρόμαστε...γιατί εγώ τον δικό α τραπέζι το θεωρώ παιδί μου..είναι άι μέλος της οικογένειας μου..και όταν καμιά φορά μπορεί να φύγω ταξίδι και τον πάω στην μαμά μου ,όταν γυρνάω πίσω το σπίτι δεν είναι ίδιο,ακόμα και για λίγο μου λείπει τρέλα..εμάς είναι άι μια φλοκάτη τον λέμε Ερμή και είναι 3 κιλάκια...είναι Yorkshire....

Αχ μωρέ είναι φατσακια αυτά! Είναι τρελό το δέσιμο ενώ άλλοι δεν το καταλαβαίνουν ..!σου λένε πως κάνεις έτσι σκυλί η γατι είναι. ..Κι εγώ δεν μπορώ αν δεν τον βλέπω κάθε μέρα! Τον βάζω κιόλας σπίτι και αράζουμε! 

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, kerasaki10 είπε:

Αχ μωρέ είναι φατσακια αυτά! Είναι τρελό το δέσιμο ενώ άλλοι δεν το καταλαβαίνουν ..!σου λένε πως κάνεις έτσι σκυλί η γατι είναι. ..Κι εγώ δεν μπορώ αν δεν τον βλέπω κάθε μέρα! Τον βάζω κιόλας σπίτι και αράζουμε! 

Εμένα μου λέει καμιά φορά η πεθερά μου ...."εεε όταν θα κάνεις παιδί θα φύγει από το σπίτι ο Ερμης" ....μου σηκώνεται η τρίχα έχω να σας πω....τι λέω ποιος να φύγει??? Το παιδί μου????...αλλά αν δεν έχουν δεν ξέρουν ότι αυτά τα πλάσματα σου δίνουν τόση αγάπη που ένας άνθρωπος δεν θα μπορέσει να σου δώσει ποτέ....είναι μέλος της οικογένειας μου... ανεκτίμητο και αντικαταστάτο...να τα χαιρόμαστε!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagor είπε:

Εμένα μου λέει καμιά φορά η πεθερά μου ...."εεε όταν θα κάνεις παιδί θα φύγει από το σπίτι ο Ερμης" ....μου σηκώνεται η τρίχα έχω να σας πω....τι λέω ποιος να φύγει??? Το παιδί μου????...αλλά αν δεν έχουν δεν ξέρουν ότι αυτά τα πλάσματα σου δίνουν τόση αγάπη που ένας άνθρωπος δεν θα μπορέσει να σου δώσει ποτέ....είναι μέλος της οικογένειας μου... ανεκτίμητο και αντικαταστάτο...να τα χαιρόμαστε!! 

Ακριβώς κααι μένα έτσι μοθ έχουν πετάξει. ..Όταν μείνεις έγκυος ούτε στην αυλη είναι επικίνδυνα τα γατιά. .Λέω όταν μείνω έγκυος θα κάμω ότι θέλω εγώ. .Και σταματάει εκεί η κουβέντα! Δεν μπορούν να δουν την αγάπη που σου δίνουν με τον δικό τους τρόπο αυτά τα πλασματακια!

  • Μου αρέσει 2

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Δεν νομίζω να το καταλάβει κανείς κορίτσι μου... κάνε πράγματα να ξεχαστείς... αφού θα φύγετε κιόλας ακόμα καλύτερα!!! Πάρε τον καφέ σου στο αμάξι, βάλε μουσικούλα κ χαλάρωσε... δεν ξέρω για σας εμένα με χαλαρώνει πολύ αυτό... όπως και το τσιγάρο αλλά αυτό δεν το συστήνω... χαχαχαχα! Πάντως εγώ αν είναι να πάμε κάπου χαίρομαι τόσο πολύ που δεν σκέφτομαι κάτι εκείνες τις μέρες... κάνε σαν να μην είναι κάτι... για να σου σκάσει εκπληξούλα!!!!!! :) 

Παρε το like σου για το τσιγάρο. Χαχαχαχα.

Ωραιο πραγμα μαζι με τον καφε. Δεν καπνιζω πολυ, αλλα με τον καφε πάει τοοοσο πολυ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kerasaki10 είπε:

Ακριβώς κααι μένα έτσι μοθ έχουν πετάξει. ..Όταν μείνεις έγκυος ούτε στην αυλη είναι επικίνδυνα τα γατιά. .Λέω όταν μείνω έγκυος θα κάμω ότι θέλω εγώ. .Και σταματάει εκεί η κουβέντα! Δεν μπορούν να δουν την αγάπη που σου δίνουν με τον δικό τους τρόπο αυτά τα πλασματακια!

 

Just now, Pagor είπε:

Εμένα μου λέει καμιά φορά η πεθερά μου ...."εεε όταν θα κάνεις παιδί θα φύγει από το σπίτι ο Ερμης" ....μου σηκώνεται η τρίχα έχω να σας πω....τι λέω ποιος να φύγει??? Το παιδί μου????...αλλά αν δεν έχουν δεν ξέρουν ότι αυτά τα πλάσματα σου δίνουν τόση αγάπη που ένας άνθρωπος δεν θα μπορέσει να σου δώσει ποτέ....είναι μέλος της οικογένειας μου... ανεκτίμητο και αντικαταστάτο...να τα χαιρόμαστε!! 

Και εμενα μου λεγανε οταν εμεινα εγκυος να το διώξω το γατάκι και ότι θα  κολλήσω τοξόπλασμα και πολλα τετοιαααα!!! Μου ανεβαινε το αιμα στο κεφαλι!!! Εδω κοιμαται μαζι μας στο κρεβατι. Το θεωρώ και αυτο παιδι μου!!!! Και ειχα ρωτησει την γιατρο μου για ολο αυτο και μου ειχε πει οτι αμα ειναι εμβολιασμενη δεν εχεις να φοβασαι τιποτα... Απλα μου ειπε καλυτερα στην εγκυοσυνη να την εχω σπιτι μονο παρα να βγαινει εξω και να μπαινει και σπιτι μην φερει καποιο μικροβιο..  Αλλα η δικια μας επειδη της εχει μεινει ψυχολογικο απο τοτε που ηταν στο δρομο μαλλον παει στην αυλη αλλα δεν φευγει παρα εξω... Και ετσι δεν εχω και το αγχος οτι μπορει να χαθει....!!!!


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Ναιιιιι, χαχαχα παλια ηθελα τοσο ενα ζωακι σπιτι, ειχα κουνελακι. Τωρα παρεξενεψα κ δν θελω αχαχαχα.

Κ γω το περιμενω πως κ πως, να περασει κ το κρυωμα γτ θελω να κοιταξω για φορεμα κ παπουτσια για γαμο. Εμεις θα φυγουνε μαλλον απο Μ.Παρασκευη ασε κ θα περιμενω εκεινες τις μερες κ δν θελω να το καταλαβει κανεις. Αλλλα δεν αγχωνομαι, ο,τι γινει.

Μαζί θα περιμένουμε. Κι εγω θα φυγω! Και θα ειμαστε όλοι μαζι στο χωριό, γονείς, αδερφια, πεθερικά. Και λέω άντε να μη μου χει ερθει να δω πως θα κανω τεστακι....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

 

Και εμενα μου λεγανε οταν εμεινα εγκυος να το διώξω το γατάκι και ότι θα  κολλήσω τοξόπλασμα και πολλα τετοιαααα!!! Μου ανεβαινε το αιμα στο κεφαλι!!! Εδω κοιμαται μαζι μας στο κρεβατι. Το θεωρώ και αυτο παιδι μου!!!! Και ειχα ρωτησει την γιατρο μου για ολο αυτο και μου ειχε πει οτι αμα ειναι εμβολιασμενη δεν εχεις να φοβασαι τιποτα... Απλα μου ειπε καλυτερα στην εγκυοσυνη να την εχω σπιτι μονο παρα να βγαινει εξω και να μπαινει και σπιτι μην φερει καποιο μικροβιο..  Αλλα η δικια μας επειδη της εχει μεινει ψυχολογικο απο τοτε που ηταν στο δρομο μαλλον παει στην αυλη αλλα δεν φευγει παρα εξω... Και ετσι δεν εχω και το αγχος οτι μπορει να χαθει....!!!!

Ναι για τοξοπλασμα μου λένε κι εμένα. ..Κι εγώ του εχψ κάνει όλα τα εμβόλια αλλά εμένα βγαίνει και έξω. ..Να τον δεις πως κανει στα χόρτα. ..χαχαχα

Αχ μωρέ τι θα τράβηξε το καημενο και φοβάται ευσι ..τουλ το έχεις κοντά σου όλη την ώρα! 


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasaki10 είπε:

Ναι για τοξοπλασμα μου λένε κι εμένα. ..Κι εγώ του εχψ κάνει όλα τα εμβόλια αλλά εμένα βγαίνει και έξω. ..Να τον δεις πως κανει στα χόρτα. ..χαχαχα

Αχ μωρέ τι θα τράβηξε το καημενο και φοβάται ευσι ..τουλ το έχεις κοντά σου όλη την ώρα! 

Χαχαχα ναι εχουνε πολυ παλακα εξω οταν παιζουνε... Ναι μωρε η καιμενη εχει φοβιες πολλες..  Αφου ηταν στη μεση του δρομου ευτυχως σε στενο και δεν εβλεπε τιποτα και ακουγε μονο ηχους και δεν ηξερε τι να κανει... Και φαντασου μετα απο 2 χρονια που ειναι σε ηρεμο περιβαλλον μεσα στο σπιτι και φοβαται...


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Χαχαχα ναι εχουνε πολυ παλακα εξω οταν παιζουνε... Ναι μωρε η καιμενη εχει φοβιες πολλες..  Αφου ηταν στη μεση του δρομου ευτυχως σε στενο και δεν εβλεπε τιποτα και ακουγε μονο ηχους και δεν ηξερε τι να κανει... Και φαντασου μετα απο 2 χρονια που ειναι σε ηρεμο περιβαλλον μεσα στο σπιτι και φοβαται...

Ναι μωρέ το καημενο λογικο είναι! Ψυχούλες είναι κι αυτά! 

  • Μου αρέσει 1

sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Annie4 είπε:

Μαζί θα περιμένουμε. Κι εγω θα φυγω! Και θα ειμαστε όλοι μαζι στο χωριό, γονείς, αδερφια, πεθερικά. Και λέω άντε να μη μου χει ερθει να δω πως θα κανω τεστακι....

Ααα τελεια που θα περιμενουνε μαζι! Εγω με τεστακια κ απο οτι μ ειπε κ η Κατερινα πρεπει να εκανα σημερα ωορρηξια. Λογικα απο Μ.Παρασκευη θα περιμενω για θετικο. Ισως το κανω Μ.Σαββατο γτ αν το κανω Πασχα μπορει κ να ξενερωσω μετα. Οπως μ ερθει. Θα ειμαστε κ απασχολημενες βεβαια αλλα θελω να ξερω πριν φυγουμε.

Θα το κανεις με πρωινα ουρα στα κρυφα χεχε.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Moomin είπε:

Ααα τελεια που θα περιμενουνε μαζι! Εγω με τεστακια κ απο οτι μ ειπε κ η Κατερινα πρεπει να εκανα σημερα ωορρηξια. Λογικα απο Μ.Παρασκευη θα περιμενω για θετικο. Ισως το κανω Μ.Σαββατο γτ αν το κανω Πασχα μπορει κ να ξενερωσω μετα. Οπως μ ερθει. Θα ειμαστε κ απασχολημενες βεβαια αλλα θελω να ξερω πριν φυγουμε.

Θα το κανεις με πρωινα ουρα στα κρυφα χεχε.

Πότε είναι να φυγετε; εγω βασικα επειδη δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο περιμενω γυρω στις 23-24. Αρα το τεστακι υποχρεωτικα στο χωριο θα το κανω γιατι ειμαι κι ανυπομονη, δε μπορω να περιμενω να γυρισω. 

Φφφ...κοριτσια αυτος ειναι ο 1ος μηνας που εχουμε φουλ επαφες και ελευθερες και να σας πω...εχω μια περιεργεια να δω αν η τυχη μας χαμογελασει αμεσως. Δυσκολο πολυ βεβαια αλλα το σκεφτομαι και το ελπιζω.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Annie4 είπε:

Πότε είναι να φυγετε; εγω βασικα επειδη δεν εχω πολυ σταθερο κυκλο περιμενω γυρω στις 23-24. Αρα το τεστακι υποχρεωτικα στο χωριο θα το κανω γιατι ειμαι κι ανυπομονη, δε μπορω να περιμενω να γυρισω. 

Φφφ...κοριτσια αυτος ειναι ο 1ος μηνας που εχουμε φουλ επαφες και ελευθερες και να σας πω...εχω μια περιεργεια να δω αν η τυχη μας χαμογελασει αμεσως. Δυσκολο πολυ βεβαια αλλα το σκεφτομαι και το ελπιζω.

Θα φυγουμε Μ.Πεμπτη ή Μ.Παρασκευη κ το Πασχα το απογευμα γυρναμε κ ξανα φευγουμε Δευτερα πρωι. Ασε ο,τι θελει ας γινει... Κ συ μη το σκεφτεσαι οοοοσο γινεται. Μια φιλη επιασε με τη 1η προσπαθεια, δεν πρεπει να αγχωνομαστε.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Θα φυγουμε Μ.Πεμπτη ή Μ.Παρασκευη κ το Πασχα το απογευμα γυρναμε κ ξανα φευγουμε Δευτερα πρωι. Ασε ο,τι θελει ας γινει... Κ συ μη το σκεφτεσαι οοοοσο γινεται. Μια φιλη επιασε με τη 1η προσπαθεια, δεν πρεπει να αγχωνομαστε.

Το σκέφτομαι αρκετά αλλά και πάλι νομίζω πως δεν το παρακάνω. Ακομα δεν μου εχει γινει εμμονη ιδεα κι ούτε θέλω αλλά πόσο δυσκολο έίναι να μην το σκεφτόμαστε συχνα!

1η προσπαθεια ε; Πόσο τυχερή!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Annie4 είπε:

Το σκέφτομαι αρκετά αλλά και πάλι νομίζω πως δεν το παρακάνω. Ακομα δεν μου εχει γινει εμμονη ιδεα κι ούτε θέλω αλλά πόσο δυσκολο έίναι να μην το σκεφτόμαστε συχνα!

1η προσπαθεια ε; Πόσο τυχερή!

Ναι κ δεν το περιμενε....μολις π ειχε παντρευτει. Αλλα να εξομολογηθω κατι; με πειραξε γτ εμεις προσπαθούμε καποιους μηνες κ για ενα χρονο πριν περίπου ειχαμε ελευθερες επαφες κ δεν μας εχει προκυψει. Αλλα δεν θα ηθελα με το που παντρευτω να μεινω. Γτ με τον άντρα μου δεν συζουσαμε πριν το γαμο ασχετα αν ημασταν πολλά χρονια μαζι. Προτιμουσα να περασουν καποιοι μηνες χαλαρα κ αν κατσει εκατσε. Οχι μόνο δεν εκατσε βεβαια αλλα τεσπα. Θελω να καταληξω οτι εχω ακουσει κ αλλες Ιστορίες που εγινε τυχαια η με τη μια αλλα δεν τις ζηλευω.  Ας εχουμε υγεια κ ολα γινονται.

 

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...