Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Καλημέρα! Πετάγομαι κι εγώ στη συζήτηση χωρίς να συμμετέχω ενεργά για να δώσω εμψύχωση... Κι εγώ την 9η μέρα έκανα τεστ και ήταν έτσι αχνή και τελικά έχω δίδυμα! Οπότε απόλαυσε το ότι ανιχνεύεται η χοριακή και μη σκας, όλα καλά θα πάνε! 🥰😇🥰😇

      • Μου αρέσει 1

Το 2020 θα γίνουμε μανουλες...!!


Guest

Recommended Posts

Just now, Moomin είπε:

Καλημερα, ρυθμιζοντας τον ολα θα φτιαξουν! Απλα τσεκαρε αν δεν το εχεις κανει τη προλακτινη σου. Αν κ λογικα θα στο εχω γραψει ο ενδοκρινολογος.

Κοριτσια ειμαι κρυωμενη κ στις γονιμες, θα το ξανατσεκαρω σημερα. Επηρρεαζει την ωορρηξια; τους τελευταιους μηνες δν παρατηρω κ αυτο το ασπραδι παντως π λενε. Κ μαλλον σε αυτο το κυκλο εκανα νωριτερα, θα δειξει...

Καλημερα !!!! δεν νομιζω οτι επηρεάζει ενα κρυολόγημα τις ωοθήκες εκτος κ αν χρειαστει να παρεις φαρμακα που κ παλι το εμβρυο θα ειχε προβλημα σε περιπτωση συλληψης !!! Οσο αφορα το παχυρευστο υγρο δεν παιζει ρολο αν δεν το εχεις ειναι απο τον οργανισμο να βοηθαει το σπερμα να προχωρησει στην μητρα κ δεν το εχεις την ημερα της ωορρηξιας μονο αλλα παραπανω μερες... εννοω οτι αν ειναι να μεινεις εγκυος αυτο δεν θα ηταν προβλημα οποτε μην μου ανησυχεις !!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, maria_kltha είπε:

Καλημερα !!!! δεν νομιζω οτι επηρεάζει ενα κρυολόγημα τις ωοθήκες εκτος κ αν χρειαστει να παρεις φαρμακα που κ παλι το εμβρυο θα ειχε προβλημα σε περιπτωση συλληψης !!! Οσο αφορα το παχυρευστο υγρο δεν παιζει ρολο αν δεν το εχεις ειναι απο τον οργανισμο να βοηθαει το σπερμα να προχωρησει στην μητρα κ δεν το εχεις την ημερα της ωορρηξιας μονο αλλα παραπανω μερες... εννοω οτι αν ειναι να μεινεις εγκυος αυτο δεν θα ηταν προβλημα οποτε μην μου ανησυχεις !!!!!

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Ο,τι γινει πραγματικα...

Κερασακι τι γλυκουλι γατακι είν'τούτο;! Αχου τοοοο, μου φτιαξε τη διαθεση.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Ο,τι γινει πραγματικα...

Κερασακι τι γλυκουλι γατακι είν'τούτο;! Αχου τοοοο, μου φτιαξε τη διαθεση.

Χαχαχα θέλεις να στον φέρω για λίγο?  Όλη την ώρα χαδια θα σου ζηταει


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kerasaki10 είπε:

Καλημέραααα κορίτσια! Πως ειστε? :-*  

2j4vm2w.jpg να τοοοος!

Αχ μωρε τι ωραια χρωματα που εχει???? Και ματαρες!!! Εμενα ειδες πως ειναι τα ματακια της που εχει προβλημαα??? Είναι θολά... Αλλα με νοιαζει που βλεπει εστω...

Just now, kerasaki10 είπε:

Χε χε είναι φατσας!

Να σου πω εχει ροζ πατουσιτσες??? Γιατι λες οτι ειναι χαδιαρης... Εμενα εχει μαυρες και ειναι πιο αγρια.. Δεν θελει πολλα πολλα.. Ή μονο οταν θελει αυτη...  Αλλιως εκει που την χαιδευεις μπορει ετσι στα καλα καθουμενα να σου ρίξει μία νύχια... Λενε οτι οι γατες με ροζ πατουσες ειναι ηρεμες ενω αυτες με μαυρες αγριες και εχω συγκρίνει με άλλες γάτες και πρέπει να ισχύει.... 


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες.... τι καιρός είναι πάλι αυτός βρε κορίτσια; Λένε ότι κ το ΣΚ θα βρέχει.... κ βαριέμαι τόσο με αυτόν τον καιρό να πάω για δουλειά σήμερα κ αύριο.... θέλω να κουκουλιάσω... να χαλαρώσω.... αλλά δεν πειράζει μία εβδομάδα ακόμα κ μετά θα έχουμε Μεγάλη Εβδομάδα κ εγώ θα έχω άδεια!!!!!! Οπότε περιμένω πώς κ πώς!!!!! Εσείς θα πάρετε καθόλου άδεια; 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Αχ μωρε τι ωραια χρωματα που εχει???? Και ματαρες!!! Εμενα ειδες πως ειναι τα ματακια της που εχει προβλημαα??? Είναι θολά... Αλλα με νοιαζει που βλεπει εστω...

Να σου πω εχει ροζ πατουσιτσες??? Γιατι λες οτι ειναι χαδιαρης... Εμενα εχει μαυρες και ειναι πιο αγρια.. Δεν θελει πολλα πολλα.. Ή μονο οταν θελει αυτη...  Αλλιως εκει που την χαιδευεις μπορει ετσι στα καλα καθουμενα να σου ρίξει μία νύχια... Λενε οτι οι γατες με ροζ πατουσες ειναι ηρεμες ενω αυτες με μαυρες αγριες και εχω συγκρίνει με άλλες γάτες και πρέπει να ισχύει.... 

Αφού βλέπει αυτό είναι το σημαντικό! Ας φαίνονται λίγο θολά δεν πειραζει ..!

Ναι εμένα ροζ πατουσιτσες έχει. ..Μόνο σε μια μεριά έχει μια μαύρη βούλα. ..!Δεν το ήξερα πάντως αυτό για τα πατουσακια τους ..!


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kerasaki10 είπε:

Αφού βλέπει αυτό είναι το σημαντικό! Ας φαίνονται λίγο θολά δεν πειραζει ..!

Ναι εμένα ροζ πατουσιτσες έχει. ..Μόνο σε μια μεριά έχει μια μαύρη βούλα. ..!Δεν το ήξερα πάντως αυτό για τα πατουσακια τους ..!

Ναι και εγω το εμαθα απο μια κοπελα.. Ηταν λιγες μερες που την ειχαμε φερει σπιτι και με ρωταει  αυτη τι πατουσες εχει και της λεω δεν ξερω.. Και λεει καλα δεν εχεις δει τις πατουσες????? Χαχαχα  Και μου εξηγει αυτο... Αυτη ειχε γατα με μαυρες πατουσες και ηταν αγρια και αυτη..... Στην αρχη δεν το πιστευα αλλα αρχιζω και το πιστευω τωρα. .:P


%20url%5D%20url%5D%20url%5D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kerasaki10 είπε:

Χαχαχα θέλεις να στον φέρω για λίγο?  Όλη την ώρα χαδια θα σου ζηταει

Ναιιιιι, χαχαχα παλια ηθελα τοσο ενα ζωακι σπιτι, ειχα κουνελακι. Τωρα παρεξενεψα κ δν θελω αχαχαχα.

Just now, Eva_Lou είπε:

Καλημέρα κοριτσάρες.... τι καιρός είναι πάλι αυτός βρε κορίτσια; Λένε ότι κ το ΣΚ θα βρέχει.... κ βαριέμαι τόσο με αυτόν τον καιρό να πάω για δουλειά σήμερα κ αύριο.... θέλω να κουκουλιάσω... να χαλαρώσω.... αλλά δεν πειράζει μία εβδομάδα ακόμα κ μετά θα έχουμε Μεγάλη Εβδομάδα κ εγώ θα έχω άδεια!!!!!! Οπότε περιμένω πώς κ πώς!!!!! Εσείς θα πάρετε καθόλου άδεια; 

Κ γω το περιμενω πως κ πως, να περασει κ το κρυωμα γτ θελω να κοιταξω για φορεμα κ παπουτσια για γαμο. Εμεις θα φυγουνε μαλλον απο Μ.Παρασκευη ασε κ θα περιμενω εκεινες τις μερες κ δν θελω να το καταλαβει κανεις. Αλλλα δεν αγχωνομαι, ο,τι γινει.

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moomin είπε:

Ναιιιιι, χαχαχα παλια ηθελα τοσο ενα ζωακι σπιτι, ειχα κουνελακι. Τωρα παρεξενεψα κ δν θελω αχαχαχα.

Κ γω το περιμενω πως κ πως, να περασει κ το κρυωμα γτ θελω να κοιταξω για φορεμα κ παπουτσια για γαμο. Εμεις θα φυγουνε μαλλον απο Μ.Παρασκευη ασε κ θα περιμενω εκεινες τις μερες κ δν θελω να το καταλαβει κανεις. Αλλλα δεν αγχωνομαι, ο,τι γινει.

Δεν νομίζω να το καταλάβει κανείς κορίτσι μου... κάνε πράγματα να ξεχαστείς... αφού θα φύγετε κιόλας ακόμα καλύτερα!!! Πάρε τον καφέ σου στο αμάξι, βάλε μουσικούλα κ χαλάρωσε... δεν ξέρω για σας εμένα με χαλαρώνει πολύ αυτό... όπως και το τσιγάρο αλλά αυτό δεν το συστήνω... χαχαχαχα! Πάντως εγώ αν είναι να πάμε κάπου χαίρομαι τόσο πολύ που δεν σκέφτομαι κάτι εκείνες τις μέρες... κάνε σαν να μην είναι κάτι... για να σου σκάσει εκπληξούλα!!!!!! :) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva_Lou είπε:

Δεν νομίζω να το καταλάβει κανείς κορίτσι μου... κάνε πράγματα να ξεχαστείς... αφού θα φύγετε κιόλας ακόμα καλύτερα!!! Πάρε τον καφέ σου στο αμάξι, βάλε μουσικούλα κ χαλάρωσε... δεν ξέρω για σας εμένα με χαλαρώνει πολύ αυτό... όπως και το τσιγάρο αλλά αυτό δεν το συστήνω... χαχαχαχα! Πάντως εγώ αν είναι να πάμε κάπου χαίρομαι τόσο πολύ που δεν σκέφτομαι κάτι εκείνες τις μέρες... κάνε σαν να μην είναι κάτι... για να σου σκάσει εκπληξούλα!!!!!! :) 

Θα ακολουθησω τη συμβουλη σου! Ετσι κ αλλιως τη Δευτερα του Πασχα που γιορταζω πεταμε πρωι πρωι για Κων/πολη. 

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΚατεριναΣκ είπε:

Ναι και εγω το εμαθα απο μια κοπελα.. Ηταν λιγες μερες που την ειχαμε φερει σπιτι και με ρωταει  αυτη τι πατουσες εχει και της λεω δεν ξερω.. Και λεει καλα δεν εχεις δει τις πατουσες????? Χαχαχα  Και μου εξηγει αυτο... Αυτη ειχε γατα με μαυρες πατουσες και ηταν αγρια και αυτη..... Στην αρχη δεν το πιστευα αλλα αρχιζω και το πιστευω τωρα. .:P

Χαχαχα εμένα μέσα στο σπίτι ήταν λίγο ζωηρουλης ...Τώρα είναι έξω σε σπιτακι ,έχουμε και αυλή. ..Αλλά λυσσαει να μπει μέσα. .!

Just now, Moomin είπε:

Ναιιιιι, χαχαχα παλια ηθελα τοσο ενα ζωακι σπιτι, ειχα κουνελακι. Τωρα παρεξενεψα κ δν θελω αχαχαχα.

Κ γω το περιμενω πως κ πως, να περασει κ το κρυωμα γτ θελω να κοιταξω για φορεμα κ παπουτσια για γαμο. Εμεις θα φυγουνε μαλλον απο Μ.Παρασκευη ασε κ θα περιμενω εκεινες τις μερες κ δν θελω να το καταλαβει κανεις. Αλλλα δεν αγχωνομαι, ο,τι γινει.

Αααα έχω και κουνελάκι. ..κατάμαυρο με λευκή μυτουλα! Χαχαχα 

Κι εγώ τελικά μέσα στο σπίτι δεν μπορώ για πολύ 


sQxAp2.png?acNuzqrobJxPp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , kerasaki10 είπε:

Χε χε είναι φατσας!

Είναι πανέμορφος!!!!να τα χαιρόμαστε...γιατί εγώ τον δικό α τραπέζι το θεωρώ παιδί μου..είναι άι μέλος της οικογένειας μου..και όταν καμιά φορά μπορεί να φύγω ταξίδι και τον πάω στην μαμά μου ,όταν γυρνάω πίσω το σπίτι δεν είναι ίδιο,ακόμα και για λίγο μου λείπει τρέλα..εμάς είναι άι μια φλοκάτη τον λέμε Ερμή και είναι 3 κιλάκια...είναι Yorkshire....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...