Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Το κέντρο μου είπε είναι νωρίς για υπέρηχο αλλά η γιατρός μου, μου είπε να πάω να επιβεβαιώσουμε ότι υπάρχει ενδομητρια κύηση. Πήγα, κάναμε υπέρηχο, είδαμε τον σάκο!!!! Εμβρυικα στοιχεία δεν φαινόταν ακόμα αλλά ήταν ορατός ο λεκιθικος ασκός που προηγείται του εμβρυου. Σε 10 μέρες που θα μπω στην 7η εβδομάδα έχω πάλι υπέρηχο ελπίζω να ακούσουμε καρδια!!!!

      1 hour ago, Lila ki είπε:

      Μπταβο κορίτσια με το καλό !!!! Όλα να πάνε δεξιά !!!

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      1 ώρα πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ρε κορίτσια αλήθεια είναι φοβερό που ξένοι άνθρωποι χαίρονται με την χαρά σου σασ ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τις ευχές σασ αλήθεια μέσα από την καρδιά μου μόνο χαρές σας εύχομαι. Απλά η σύζυγος έσκασε γιατί μου λέει ότι εχτές θα έπρεπε να είναι κοντά 4000 και σήμερα 6000 αλλά μπορεί να μην κάνει διπλασιασμό κάθε 48ωρες σωστά δεν τα λέω;;

      Ρε χαίρομαι πάρα πολύ αλήθεια γιατί κάναμε την ίδια μέρα εμβρυομεταφορα αχααχαχαχα ο καθένας με τον πόνο του αχααχαχαχα σου εύχομαι τα καλύτερα αλήθεια εσύ πότε θα πασ για ραντεβού 

      Οχι δεν κάνει υποχρεωτικά διπλασιασμό κάθε 48. Μια χαρά ανεβαίνει η χοριακη σας!!!! Θα περιμένουμε τσ ομορφα νέα σας την Παρασκευή που έχετε υπέρηχο! 

      1 ώρα πρίν, Bluee19 είπε:

      Η χοριακη σας ανεβαίνει τελειαααα με το καλό ο υπέρηχος όλα να σας πάνε κατευχην 🙏🏼

      Σε ευχαριστώ!!! 🥰

      • Λουλούδια 2

Μανούλες Ιούνιου 2020♡


Recommended Posts

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ :wub:ΟΜΑΔΑΣ

 

ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΕΣ

ΦΟΥΦΗ ♡ ΠΗΤ:16-6-20♡♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙ 13-5-20

NANSY29 ♡ΠΗΤ: 15 -6-20 ΓΕΝΗΣΑΜΕ2 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ 6-5-20

ZINA21  ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

PLAYBANNY♡ΠΗΤ:26-6-20 ΑΓΟΡΙ&ΚΟΡΙΤΣΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡3-6-20♡

KERMIT82 ♡ΠΗΤ:18-6-20♡♡ ΑΓΟΡΙ& ΚΟΡΙΤΣΙ

BUTERFLY19ΠΗΤ:  ;♡ΑΓΟΡΙ & ΚΟΡΙΤΣΙΓΕΝΗΣΑΜΕ♡25-5-20♡

 

 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΑ ΝΙΝΙ

 

COMET   ΠΗΤ:  2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡29-5-20♡

NICOOL♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡31-5-20

DAISYZ♡ ΠΗΤ:8-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡ 7-4-20♡

NANSYMAR♡ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

KANGAN♡ΠΗΤ:  7-6-20♡ΑΓΟΡΆΚΙ ♡

BLONDE♡ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

VILA♡ΠΗΤ: 29-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

IRO20♡ΠΗΤ:17-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

RAFA24♡  ΠΗΤ:15-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ANTI19♡ΠΗΤ 6-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MELODY90♡ΠΗΤ:4-7-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ

PAKAKI♡ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΑNNA_ K♡ΠΗΤ:  26-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡

ΆΝΝΑ.ΚΡΗΤΗ♡ΠΗΤ:2-6-20♡ΑΓΟΡΑΚΙ♡ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ ♡15-5-29♡

ΝΙΝΑ94♡ ΠΗΤ:20-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ

MARY_ K♡ ΠΗΤ:16-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

BOUBOU93♡ ΠΗΤ: 7-6-20 ♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

TONI@♡ ΠΗΤ:28-6-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

JERINA♡ ΠΗΤ:23-6-20♡ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ♡

KLAIRI31♡ ΠΗΤ:24-06-20♡ ΑΓΟΡΑΚΙ♡

MPIMPIKOS ♡ ΓΕΝΗΣΑΜΕ♡

Να μας ζήσουν λαγουδομανουλααααααααααα γερά δυνατά καλοφωτισμένα με όλες τις χαρές της ζωής και με τους άξιους γονείς τους να τα καμαρώνεται περήφανοι και γεροί μέχρι τα βαθιά σας γεράματα αγαπίτσα μουυυυυ ♡♡

  • Μου αρέσει 1

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, playbunny είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα, 

Γεννησαμε σημερα το πρωι 2 μωρακια υπεροχα! 2950 κ 2700 κιλα.

Τι να πω... Ερωτας!! 

Γενικα ολη η διαδικασία στο ΙΑΣΩ πηγε καλα. Μια στιγμη με την επισκληριδιο μου ανέβηκαν οι παλμοι και επεσε το οξυγόνο αλλα με φαρμακο κ μασκα οξυγόνου συνηλθα.

Επισης γνωστη παρενεργεια της επισκληριδιου είναι το τρεμουλο/ριγος. Για 1 ώρα+ ηταν σαν να εχω παρκινσον :mrgreen: δεν ποναγε αλλα ηταν ενοχλητικό πολυ!

Τωρα ειμαι στο δωμάτιο για αναρρωση. Ο πονος για την ωρα ανεκτος.

Σας φιλω ολες!!

@Blonde εσύ πως εισαι κουκλιτσα?

Να σας ζήσουν λαγουδάκι μας!!! Πω πω εσύ έβγαλες μπαμπατσικα παιδάκια!!! Καλή ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου να μην πονάς καθόλου από δω και πέρα σου εύχομαι και με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!!!

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Να σας ζήσουν λαγουδάκι μας!!! Πω πω εσύ έβγαλες μπαμπατσικα παιδάκια!!! Καλή ανάρρωση να έχεις κορίτσι μου να μην πονάς καθόλου από δω και πέρα σου εύχομαι και με το καλό να γυρίσετε σπίτι σας!!!

Κουκλιτσα μου γλυκια, σε ευχαριστώ πολύ!! Φτανει και η σειρά σου. Ολα να πανε καλα κ για σένα κ την μπουμπου σου!! :wub:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κουκλιτσα μου γλυκια, σε ευχαριστώ πολύ!! Φτανει και η σειρά σου. Ολα να πανε καλα κ για σένα κ την μπουμπου σου!! :wub:

Αχ φτάνει!!! Την Τρίτη εγώ!! Χαχαχαχαχα 

Όποτε είσαι καλά και έχεις χρόνο να μας ενημερώνεις καλά; Τώρα πως είσαι;

  • Μου αρέσει 2

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Αχ φτάνει!!! Την Τρίτη εγώ!! Χαχαχαχαχα 

Όποτε είσαι καλά και έχεις χρόνο να μας ενημερώνεις καλά; Τώρα πως είσαι;

Κοιτα τραβαει η τομουλα τωρα που περασαν σχεδόν 12 ωρες. Ηρθαν οι νοσοκομες κ με σηκωσαν εκει ετσουξε η τομη αλλα αφου εκανα 2 βήματα και ξαπλωσα εχω το μαγικο κουμπι με την επισκληριδιο και πατησα να βγει δοση. Οποτε τωρα είναι πολυ καλύτερα!! 

Γενικα ζητα οτι παυσιπονο παιζει για να παλλευτει. Χημεία μόνο, χαχα!! :mrgreen:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

Κοιτα τραβαει η τομουλα τωρα που περασαν σχεδόν 12 ωρες. Ηρθαν οι νοσοκομες κ με σηκωσαν εκει ετσουξε η τομη αλλα αφου εκανα 2 βήματα και ξαπλωσα εχω το μαγικο κουμπι με την επισκληριδιο και πατησα να βγει δοση. Οποτε τωρα είναι πολυ καλύτερα!! 

Γενικα ζητα οτι παυσιπονο παιζει για να παλλευτει. Χημεία μόνο, χαχα!! :mrgreen:

Χαχχαχχαχα εννοείται θα ζηταωωω αλλιώς δεν μπορώ...πονάει σαν περίοδο καθόλου;

Just now, Jerina είπε:

Χαχχαχχαχα εννοείται θα ζηταωωω αλλιώς δεν μπορώ...πονάει σαν περίοδο καθόλου;

Τα μωράκια στα έφεραν για θηλασμό;

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Χαχχαχχαχα εννοείται θα ζηταωωω αλλιώς δεν μπορώ...πονάει σαν περίοδο καθόλου;

Τα μωράκια στα έφεραν για θηλασμό;

Ναι σαν περιοδος είναι γενικα απλα οταν πας να κουνηθεις πχ να πας πιο πισω στο κρεβάτι τραβαει και ισως τσουζει λιγο. Για αυτο δεν κουνιεμαι.. κάθομαι στο κρεβάτι ανάσκελα σαν την μουμια χαχα! 

Οχι δεν εχω γαλα ακομα. Θα έρθει αύριο η μαία μου να βγάλουμε με θηλαστρο αν εχει πρωτογαλα. Σημερα εφαγαν φόρμουλα τα ζουζούνια. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Ναι σαν περιοδος είναι γενικα απλα οταν πας να κουνηθεις πχ να πας πιο πισω στο κρεβάτι τραβαει και ισως τσουζει λιγο. Για αυτο δεν κουνιεμαι.. κάθομαι στο κρεβάτι ανάσκελα σαν την μουμια χαχα! 

Οχι δεν εχω γαλα ακομα. Θα έρθει αύριο η μαία μου να βγάλουμε με θηλαστρο αν εχει πρωτογαλα. Σημερα εφαγαν φόρμουλα τα ζουζούνια. 

Αχ τι ευτυχία λαγουδάκι μου μπράβο!! Αύριο θα είσαι καλύτερα σίγουρα. Έχεις κανέναν μαζί σου; Γιατί εμάς δεν μας αφήνουν..

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Jerina said:

Αχ τι ευτυχία λαγουδάκι μου μπράβο!! Αύριο θα είσαι καλύτερα σίγουρα. Έχεις κανέναν μαζί σου; Γιατί εμάς δεν μας αφήνουν..

Εχω τον συζυγο ευτυχώς. Προσωπικα νομιζω οτι Δεν βγαίνει χωρις συνοδο μωρε. Τον χρειαστηκα να βγαλει παντόφλες απο την βαλίτσα, να μου βαλει τσαι να πιω κλπ. Έχω ενδοφλέβιο ορο στο αριστερό οποτε με ενα χέρι ειμαι ουσιαστικά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Εχω τον συζυγο ευτυχώς. Προσωπικα νομιζω οτι Δεν βγαίνει χωρις συνοδο μωρε. Τον χρειαστηκα να βγαλει παντόφλες απο την βαλίτσα, να μου βαλει τσαι να πιω κλπ. Έχω ενδοφλέβιο ορο στο αριστερό οποτε με ενα χέρι ειμαι ουσιαστικά. 

Αεριστηκες δλδ για να σου δίνουν τσάι ε; μπράβο κοκονα μου μια χαρά σε βρίσκω!! Εγώ δυστυχώς μόνη σαν το λεμόνι.εκτος και αν δώσω τα μαλλιά της κεφαλής μου για μονοκλινο χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Jerina said:

Αεριστηκες δλδ για να σου δίνουν τσάι ε; μπράβο κοκονα μου μια χαρά σε βρίσκω!! Εγώ δυστυχώς μόνη σαν το λεμόνι.εκτος και αν δώσω τα μαλλιά της κεφαλής μου για μονοκλινο χαχαχαχαχα

Οχι βρε, νερο κ τσαι δίνουν έτσι και αλλιώς. Αφου αεριστουμε μας δίνουν φαγητό. Οτι πρέπει να κλασουμε για να φαμε είναι φοβερο χαχα :mrgreen:

  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Οχι βρε, νερο κ τσαι δίνουν έτσι και αλλιώς. Αφου αεριστουμε μας δίνουν φαγητό. Οτι πρέπει να κλασουμε για να φαμε είναι φοβερο χαχα :mrgreen:

Κάντο τώρα που μπορείς λαγουδομανουλίτσα Γτ όταν πάτε σπίτακι σας με τα μπεμπέκια ούτε να κλάσεις δεν θα προλαβαίνεις χαχαχαχαχα

  • Χαχα 4

I93xp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη said:

Κάντο τώρα που μπορείς λαγουδομανουλίτσα Γτ όταν πάτε σπίτακι σας με τα μπεμπέκια ούτε να κλάσεις δεν θα προλαβαίνεις χαχαχαχαχα

Αχαχαχα θεαραααα!! :mrgreen:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φούφη είπε:

Κάντο τώρα που μπορείς λαγουδομανουλίτσα Γτ όταν πάτε σπίτακι σας με τα μπεμπέκια ούτε να κλάσεις δεν θα προλαβαίνεις χαχαχαχαχα

Φουφη μου έτσι ακριβώς είναι!!! Το κλασιμο και το χέσιμο θα είναι πολυτέλεια!!! Για να μην πω για το μπάνιο ε;; Μες τη βρώμα θα κυκλοφορούμε!! Για αυτό βλέπω τις μανουλες με μικρά μωρά όλες με λιγδωμενα μαλλιά!!

  • Χαχα 3

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...