Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Eflenew είπε:

      Εγώ νόμιζα το εξωμητριο δίνει πολύ υψηλές τιμές στη χοριακη. Αλλά ο γιατρός ξερει καλύτερα. Μακάρι να μηδενιστεί άμεσα...

      Εγώ πάλι δεν έχω ιδέα από εξωμητρια κύηση και λόγω του ότι έχω κλειστές σάλπιγγες, πιστευα πως είναι αδύνατον να μου συμβεί.Ο γιατρός είπε πως το έμβρυο κινείται και προσπαθεί να κολλήσει κάπου,οπότε υπάρχει πιθανότητα να πάει στη σάλπιγγα..Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο,μιλάμε για την υπέρτατη γκαντεμια

Πράγματα που θα χρειαστούμε για το Μωρο μας ❤️


Blonde

Recommended Posts

Just now, Ξένη είπε:

Όχι καλέ....λίγο την πρώτη μέρα μέχρι να σηκωθείς και να μπορείς να πας τουαλέτα..αν σε βολεύουν μπορείς όλες τις μέρες,  δεν σου λέει κάνεις Όχι αλλά εγώ δεν φοράω ποτέ νυχτικο οπότε θα το πετάξω κατευθείαν από πάνω μου...χαχαχ

εχτος από αυτά εγω ονειρεύομαι τα πιτογυρα3..τ πα τ ντοκ αν σ μυρίζει τζατζίκι εγω θα μαι.χαχαχαχχαχαχπεειμενω να φαωωωωωωωωωωω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 787
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εχτος από αυτά εγω ονειρεύομαι τα πιτογυρα3..τ πα τ ντοκ αν σ μυρίζει τζατζίκι εγω θα μαι.χαχαχαχχαχαχπεειμενω να φαωωωωωωωωωωω

Φαντάζεσαι???αντί για φιδε, πιτόγυρο....Χαχαχαχ...

  • Χαχα 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Φαντάζεσαι???αντί για φιδε, πιτόγυρο....Χαχαχαχ...

Επειδή ξέρω τον οργανισμό μ κ έχω περάσει κ από καισαρική κ από αλλα χειρουργια ξςρω ότι αν δεν πας τουαλέτα δεν τρώως τέτοια...έλα μ όμως που εγώ πάω κανονικά κ τρώω τα πάντα αμέσως μετά.. χαχαχαχαχα ειδικά στην λαμπαροσκοπηση αλλα κ στην καισαρική που χαν πει κ οι 2 όταν πας τουαλέτα πες...Ε εγω μετά από 1 ώρα ηνουν κυρία...πάντα πίτες έτρωγα. χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

Επειδή ξέρω τον οργανισμό μ κ έχω περάσει κ από καισαρική κ από αλλα χειρουργια ξςρω ότι αν δεν πας τουαλέτα δεν τρώως τέτοια...έλα μ όμως που εγώ πάω κανονικά κ τρώω τα πάντα αμέσως μετά.. χαχαχαχαχα ειδικά στην λαμπαροσκοπηση αλλα κ στην καισαρική που χαν πει κ οι 2 όταν πας τουαλέτα πες...Ε εγω μετά από 1 ώρα ηνουν κυρία...πάντα πίτες έτρωγα. χαχαχαχα

Τουαλετα τι πρέπει να κανεις? το ψιλο ή το χοντρό που λεμε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Τουαλετα τι πρέπει να κανεις? το ψιλο ή το χοντρό που λεμε?

το χοντρό αγαπη. χαχαχαχαχα 

τι έχω κάνει αυτό το τικερ μ.λετε??? άχρηστη ειμαι...δεν μπορώ να το βάλω με τίποτα...χαχαχαχαχα κάτι έκανα αλλα με κλέβει ..χαχαχαχαχα ξέρει καμία πιο σύνδεσμο ακριβώς από πού έως που κάνουμε αντιγραφή??? εψει πολλά μπερδεύομαι

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, playbunny είπε:

"Αν δεν χ€σεις, δεν τρως." Θα περάσουμε τέλεια!! Χαχαχα

Ο ναι ναι ακριβώς ετσι...εγω περιμένω να τα φάω μια κ σρην εγκυμοσύνη μ το κωλι της κόρης μ έχει αλλα άποψη...δεν το θέλει. τι να πω .

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

Ο ναι ναι ακριβώς ετσι...εγω περιμένω να τα φάω μια κ σρην εγκυμοσύνη μ το κωλι της κόρης μ έχει αλλα άποψη...δεν το θέλει. τι να πω .

Γιατι? Οταν τρως καποια φαγητα κλωτσαει σαν να μην τα θελει? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Γιατι? Οταν τρως καποια φαγητα κλωτσαει σαν να μην τα θελει? 

Όχι καλέ τα πάω τουαλέτα όλα...επιλεγμένα τρώω...εγω το πάμφαγο εχω μείνει κ τρώω 5 φαγητά μόνο κ αυτά ξερά...τ υπόλοιπα μετος.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

Όχι καλέ τα πάω τουαλέτα όλα...επιλεγμένα τρώω...εγω το πάμφαγο εχω μείνει κ τρώω 5 φαγητά μόνο κ αυτά ξερά...τ υπόλοιπα μετος.

Ωχχχ υπομονη κοριτσάκι!! Λιγο μενει!! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, playbunny είπε:

Ωχχχ υπομονη κοριτσάκι!! Λιγο μενει!! :ph34r:

άσε σ λεω μ λείπουν τα πάντα...3 κιλά πήρα μονο.....καλεεεεεεεε το έφτιαξα το τικερ μ το βλέπεις.αχχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

άσε σ λεω μ λείπουν τα πάντα...3 κιλά πήρα μονο.....καλεεεεεεεε το έφτιαξα το τικερ μ το βλέπεις.αχχαχαχαχαχαχ

Ναιιι η μπουμπουυυ!! Την βλεπωωω!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Anastasia_Met είπε:

@Rafaelatarzan εγώ κορίτσι μου μπορώ να πω πως σε ζηλεύω λίγο. Δύσκολο πράγμα η δυσκοιλιότητα και οι αιμορροΐδες και με ταλαιπωρούν πολύ! 

καταλαβαίνω πως είναι αν κ το πέρασα μόνο μια φορά σρην ζωή μ ( για 3 μέρες τίποτα κ πεθανα) ...απορώ πως την παλεύεται πραγματικά. παίρνεις σίδηρο??? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...