Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, λουκουμαδακι είπε:

Νταξ κάνε εκπνοή την ανάσα που πήρες προχθές ξέρω ότι την κρατούσες :lol:

 

Φανταστικά! 

Ετσι ακριβως φφφφφφ, αφου το σκέφτομαι ακομα να παρω να κατουρησω ενα τεστ ετσι για το χειροπιαστό!

 

Just now, linaa είπε:

αvοιξα κομπιουτερακι χα χα χα εισαι τελεια !!! 

Χα χα εισαι τελεια ή εισαι τελικα;;;

 

Just now, Luckystars είπε:

Συγχαρητήρια κοριτσι μου!!!! Απολαυσε το ταξιδι σου❤️

 

Just now, Mary H είπε:

Πωπωωωω τι χαμηλή χοριακη  Χαχα! Νουμεραρα παλι μας βγήκαν τα μάτια !!!!!Συγχαρητηρια βρε κορίτσι μια ομορφη τελειομηνη εγκυμοσύνη με τα μωράκια σου ευχομαι!

 

Just now, basw2 είπε:

Τι ωραίο νούμερακι θεέ μουΗ χαρά που μας έχεις δώσει αυτές τις μέρες μοιάζει με το ουρανιο τόξο μες στον συννεφιασμένο ουρανό....Καλή συνέχεια γλυκό μου κοριτσάκι. Χαιρόμαι πολύ να μαθαίνω τα νέα σου.

 

Just now, Thia1985 είπε:

Φαίνεται ότι είναι δύο. Χαχαχαχαχα. Θα γεμίσει παιδικές φωνούλες το σπίτι. 

Εσύ κοπελιά πως είσαι?? 

Η μπέμπα? 

 

Just now, Andri M είπε:

Φανταστικά νέα!! Αχ, τι ωραίες στιγμές που είναι αυτές!! Ελπίζω να χαλάρωσες λιγουλάκι! Όλα θα πάνε καλά! 

Σας ευχαριστω ολες φανταστικές μου φιλενάδες!!!:wub:

Just now, νικηαντωνια81 είπε:

Εντάξει έκαψες το μηχάνημα του εργαστηρίου αγάπη μου. 

Ποτέ πάμε για υπέρηχο να δούμε τα μωρά;;;;

 

Just now, playbunny είπε:

εβαλες γκολ και φυγαμε για υπερηχο!!! λεγε ποτε ειναι ο υπερηχος να τα δουμε? την επομενη εβδομαδα? :wub:

 

Just now, Hope89 είπε:

Εεεενταξει!! Τρέλανε μας κ άλλο!!! Τώρα λοιπόν μπορείς να το πιστέψεις!! Τα μωράκια σου είναι στο δρόμο!!!!

Δεν ξερω ποτε θα τα δούμε ακομα..... οταν μάθω θα σας πω, σας ευχαριστω για τα υπέροχα λόγια σας!

πρίν από 11 λεπτά , Τζινα38 είπε:

αχ κοριτσι μου ποσο  συγκινηθηκα δεν λεγετε.. μπραβο καντι μου ολα να πανε καλα και να εχεις μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.!!!η παναγια να ειναι μαζι σου. πω πω μιλαμε χαρηκα τοσο πολυ λες και σε ξερω χρονια λες και ειμαστε κολλητες ενα πραγμα... το διαβασα και αρχισα να φωναζω μπραβο μπραβο και τρομαξα τον αντρα μου χαχαχαχαχα:wub::wub:

Mérci mon serie!!!

Just now, playbunny είπε:

εβαλες γκολ και φυγαμε για υπερηχο!!! λεγε ποτε ειναι ο υπερηχος να τα δουμε? την επομενη εβδομαδα? :wub:

Εσενα με τι αριθμό χοριακης σε πηγε για υπέρηχο;

  • Μου αρέσει 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mary H είπε:

Εννοείται δυο είναι! Άργησε αλλά θα τα κάνει όλα μαζί τα παιδάκια Χαχα! 

Εγω καλά προς το παρόν, ειμαι στον 6ο μήνα έκανα και τη β επιπέδου όλα οκ. Είδαμε και το προσωπάκι της κουνούσε τα χεράκια και μας έδωσε και μια μούντζα! Να παρε μαμά για να μάθεις που με ειχες καταψυξη τρία χρονια:mrgreen:

Καλη αρχη και σε σενα μόλις ξεκινήσετε με το καλό!

Γελάω με τη μούτζα, δείχνει ότι έχει προσωπικότητα!!! Χαχαχαχα

Κλαιωωω

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι, παίρνω δύναμη από εδω

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Εννοείται δυο είναι! Άργησε αλλά θα τα κάνει όλα μαζί τα παιδάκια Χαχα! 

Εγω καλά προς το παρόν, ειμαι στον 6ο μήνα έκανα και τη β επιπέδου όλα οκ. Είδαμε και το προσωπάκι της κουνούσε τα χεράκια και μας έδωσε και μια μούντζα! Να παρε μαμά για να μάθεις που με ειχες καταψυξη τρία χρονια:mrgreen:

Καλη αρχη και σε σενα μόλις ξεκινήσετε με το καλό!

ενταξει Μαιρη κλαιω.. αυτο με την μουτζα νομιζω το εχουν ολα τα κατεψυγμενα σπορακια χαχχαχαχαχα και σε εμας η ατιμη με μουτζα μας καλημερισε στον προηγουμενο υπερηχο.!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εννοείται δυο είναι! Άργησε αλλά θα τα κάνει όλα μαζί τα παιδάκια Χαχα! 

Εγω καλά προς το παρόν, ειμαι στον 6ο μήνα έκανα και τη β επιπέδου όλα οκ. Είδαμε και το προσωπάκι της κουνούσε τα χεράκια και μας έδωσε και μια μούντζα! Να παρε μαμά για να μάθεις που με ειχες καταψυξη τρία χρονια:mrgreen:

Καλη αρχη και σε σενα μόλις ξεκινήσετε με το καλό!

Οπως λέει και μια φιλη για την δικια της μπουμπου τοςο καιρό κατάψυξη πως να κρυώσει το παιδί το χειμώνα; ειναι ανθεκτικό !

Just now, AndMosch είπε:

Νομίζω μπορείς να καταλάβεις ποσό δύναμη μας δίνεις!

να είσαι καλά εσυ, ο αντρουλης σου και τα μωράκια σας!

ΜΠΡΑΒΟ μέσα από την ψυχή μου!

Μακάρι κοριτσάκι μου ετσι να παιρνετε κουράγιο γι αυτο που ετοιμάζεστε  και να ρθει όλων των κοριτσιών η σειρά!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

3.130 today!

Πήρε φωτιά το φόρουμ!!

Μας έχει στείλει αδιάβαστες...πόση ανάγκη είχαμε όλες για ευχάριστα νέα..μα πόσο πιο πολύ όταν προέρχονται από σένα κ μάλιστα τα καλύτερα...!!!

ΘΕΑΡΑ..!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Πήρε φωτιά το φόρουμ!!

Μας έχει στείλει αδιάβαστες...πόση ανάγκη είχαμε όλες για ευχάριστα νέα..μα πόσο πιο πολύ όταν προέρχονται από σένα κ μάλιστα τα καλύτερα...!!!

ΘΕΑΡΑ..!!!!

 

Just now, anoulious είπε:

Τα εχουν πει ολα τα κοριτσια!Χαιρομαι απιστευτα.ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!Επιτελους να χαρεις και εσυ.

Άντε να δούμε όμορφες μου τι θα δούμε. Ελα να παιρνετε το χαρτάκι για να εχετε σειρά!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Σωστη τι να συγκριθεί το ταχύρρυθμο των 9 μηνών με επτά ολόκληρα έτη!

Να σου ζήσουν οι μπουμπουδες!!! Φιογκοι και φορέματα τρελαίνομαι!

Έμαθα τα ευχάριστα και για τη νέα χοριακη! Όλα σούπερ! Τώρα δεν τα σταματάει τίποτα! Με το καλό!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Οπως λέει και μια φιλη για την δικια της μπουμπου τοςο καιρό κατάψυξη πως να κρυώσει το παιδί το χειμώνα; ειναι ανθεκτικό !

Μακάρι κοριτσάκι μου ετσι να παιρνετε κουράγιο γι αυτο που ετοιμάζεστε  και να ρθει όλων των κοριτσιών η σειρά!

Αχαχαχαχαχαχ, ετσι ακριβως!!!

Just now, Τζινα38 είπε:

ενταξει Μαιρη κλαιω.. αυτο με την μουτζα νομιζω το εχουν ολα τα κατεψυγμενα σπορακια χαχχαχαχαχα και σε εμας η ατιμη με μουτζα μας καλημερισε στον προηγουμενο υπερηχο.!!

Κατι γινεται με τις μουντζες στους υπερηχους! Μαλλον μας τρολλαρουν τα μωρα! Ασε που εγω την ειδα σε μεγεθυνση γιατι η μουντζα εμφανιστηκε στη μεγαλη οθονη!Κινηματογραφικη μουντζα:mrgreen:

Just now, ssisi2019 είπε:

δίδυμα λέμε!!!

Μη σου πω και οχταδυμα:lol:

  • Χαχα 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

@Ele@n ηθελα να σε ρωτήσω στο προεμφυτευτικο εκτος απο την απάντηση τρισωμια κλπ, σου έγραφαν για φύλο κατι , όχι οτι με καεί οτι κι αν ειναι γερό να ειναι. Αλλα αυτοί που τον κάνανε ξέρουν τι ηταν τα έμβρυα. Την αναζητήσες την απάντηση;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Οπως λέει και μια φιλη για την δικια της μπουμπου τοςο καιρό κατάψυξη πως να κρυώσει το παιδί το χειμώνα; ειναι ανθεκτικό !

Μακάρι κοριτσάκι μου ετσι να παιρνετε κουράγιο γι αυτο που ετοιμάζεστε  και να ρθει όλων των κοριτσιών η σειρά!

χαχαχαχα πραγματικααααα


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...