Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Blue Velvet καλημέρα κορίτσι μου ! Ελπίζω σήμερα να είσαι καλύτερα ! Σου ευχόμαστε να είναι ανώδυνο σήμερα το αποτέλεσμα της εξετάσης ! Να ξέρεις πως σε νιώθω και εγώ και όλες μας ! Πες μας πταν θα έχεις νέα ! Φιλάκια !

      3 minutes ago, Eflenew said:

      Κοριτσιααααα απίστευτο!!! 142 χοριακη! Δε μπορούμε να το πιστέψουμε!!! Ξέρω ότι έχω πολύ μεγάλο δρόμο μπροστά και η επαναληπτική της Τετάρτης είναι πολύ σημαντική όμως στα τόσα χρόνια η πιο μεγάλη μου χοριακη ήταν 17... Η γκουρού των τεστ είχε δίκιο 😁

      Εεεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεεεε εεεεεεεεεε εεεεεεε εεεεεεεεεεεε τι ωραία που ξεκίνησε η εβδομάδα !!!! Με το καλό !!!!! Ο δρόμος που ξεκίνησες να είναι έτσι χαμογελαστός όπως σήμερα ! Ποια είναι η γκουρού των τεστ … να εμφανιστεί άμεσα την θέλω χαχαχά 

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

On 22/4/2020 at 3:22 ΜΜ, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Συγχαρητηριααααα!!!!!! Μπράβο!!! Ολα να πανε υπεροχα μεχρι το τελος κοριτσι μου!!!! Ο επιμενων νικα!!!


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mary H είπε:

Καντι , για να μην αγχωνεσαι εγω είχα τις χοριακες σου στις ίδιες μέρες και είχα διδυμα. Πέρα απ την πλάκα για τρίδυμα τετράδυμα οχταδυμα μην ανησυχείς, είναι διδυμα. Απλώς εμφυτεύτηκαν αμέσως με το που τα έβαλες!

Αυτο θελω να πιστεύω και σίγουρα εμφυτεύτηκαν αμέσως το ενα ηταν έτοιμο να βγει απο την διαφανή ζωνη και ηταν ήδη έκτη μερα...

 ε όχι και χταπόδι....

2 ώρες πρίν, natassaki2006 είπε:

Πήρε φωτιά το φόρουμ!!

Μας έχει στείλει αδιάβαστες...πόση ανάγκη είχαμε όλες για ευχάριστα νέα..μα πόσο πιο πολύ όταν προέρχονται από σένα κ μάλιστα τα καλύτερα...!!!

ΘΕΑΡΑ..!!!!

Για μενα ειναι θαύμα αυτο που εγινε και επειδη ακομα δεν εχω καμια ενόχληση δυσκολεύομαι να το συνειδητοποιήσω.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emma9 είπε:

Συγχαρητηριααααα!!!!!! Μπράβο!!! Ολα να πανε υπεροχα μεχρι το τελος κοριτσι μου!!!! Ο επιμενων νικα!!!

Ευχαριστω πολυ με το καλο να κρατήσεις το μπεμπέ σου αγκαλιά!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ευχαριστω πολυ με το καλο να κρατήσεις το μπεμπέ σου αγκαλιά!

Σ ευχαριστω!!!δεν ηξερα την ιστορια σου απλα μου κινεισαι τη περιεργεια που ειδα το τιτλο κ οσες εχουμε μπει στη διαδικασια εξωσωματικης ολες λιγο πολυ μας ποναει το θεμα κ χαιρομαστε ιδιαιτερα οταν τα καταφερνει ενα κοριτσι!! Κ παλι μπραβο..μοβο θετικες σκέψειςκ ολα θα πανε υπεροχααα!!:x


sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, bcd18 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Με το καλο και ο υπέρηχος!!!

Θα αργήσει ρε κοριτσια πολυ μου ειπε οτι ηταν για Παρασκευή 1 Μαΐου ημερολογιακά  ,αλλα λόγω αργίας να κλείσω απο Δευτέρα 4.

 Ετσι ειναι στην εγκυμοσυνη θα τρώγομαι καθε φορα για επόμενο ραντεβού;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Θα αργήσει ρε κοριτσια πολυ μου ειπε οτι ηταν για Παρασκευή 1 Μαΐου ημερολογιακά  ,αλλα λόγω αργίας να κλείσω απο Δευτέρα 4.

 Ετσι ειναι στην εγκυμοσυνη θα τρώγομαι καθε φορα για επόμενο ραντεβού;

Λίγο υπομονή!! Και όλα θα πάνε καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Θα αργήσει ρε κοριτσια πολυ μου ειπε οτι ηταν για Παρασκευή 1 Μαΐου ημερολογιακά  ,αλλα λόγω αργίας να κλείσω απο Δευτέρα 4.

 Ετσι ειναι στην εγκυμοσυνη θα τρώγομαι καθε φορα για επόμενο ραντεβού;

Ειναι millestones που κατακτουνται βημα βημα.Αλλα ναι, με το που κατακτιεται το ενα βημα θα ανυπομονείς για το επομενο! Ειδικα οταν έχεις περασει τοσο μεγαλη δοκιμασια! Εγω ειλικρινα για καιρο νομιζα ζουσα σε παραλληλο σύμπαν :) Του στυλ οτι καποια αλλη βιωνει την κατάσταση και εγω ημουν παρατηρητής! Φαντάσου ποσο  διαστημα εκανα να το συνειδητοποιήσω! Τα συναισθηματα ειναι πρωτογνωρα και ξεχωριστά για αυτο ζηστο και απολαυσε το κοριτσι μου, το περίμενες τοσο καιρο! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Αυτο θελω να πιστεύω και σίγουρα εμφυτεύτηκαν αμέσως το ενα ηταν έτοιμο να βγει απο την διαφανή ζωνη και ηταν ήδη έκτη μερα...

 ε όχι και χταπόδι....

Για μενα ειναι θαύμα αυτο που εγινε και επειδη ακομα δεν εχω καμια ενόχληση δυσκολεύομαι να το συνειδητοποιήσω.

Εγώ πάλι σου εύχομαι ανενόχλητη να είναι το πρώτο τρίμηνο. Πριν την μεταφορά έλεγα ας έρθουν και οι εμετοί και δεν με νοιάζει. μμμμμ....μετά που ήρθαν τα είδα κωλυόμενα... πιάσε πρώτη θέση πλατεία στην τουαλέτα και θα δεις τι εννοώ :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Θα αργήσει ρε κοριτσια πολυ μου ειπε οτι ηταν για Παρασκευή 1 Μαΐου ημερολογιακά  ,αλλα λόγω αργίας να κλείσω απο Δευτέρα 4.

 Ετσι ειναι στην εγκυμοσυνη θα τρώγομαι καθε φορα για επόμενο ραντεβού;

χα χα vα δεις οσο θα μεγαλωvει η κοιλια τοσο πιο πολυ θα τρωγεσε vα πας για υπερηχο . μπορει vα αργει αλλα θα δεις περισσοτερα πραγματα . 

Αυτο vα σκεφτεσε !!!  Εμεις εδω καθε μερα παρεα κ θα περασουv οι μερες γρηγορα με το μπλα μπλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Θα αργήσει ρε κοριτσια πολυ μου ειπε οτι ηταν για Παρασκευή 1 Μαΐου ημερολογιακά  ,αλλα λόγω αργίας να κλείσω απο Δευτέρα 4.

 Ετσι ειναι στην εγκυμοσυνη θα τρώγομαι καθε φορα για επόμενο ραντεβού;

Ω ναι....τρως τα λυσακά σου....μέχρι να το νιώσεις. Μετά έχετε τη δική σας επικοινωνία...δεν σε νοιάζει τόσο το ραντεβού! Επικοινωνείτε καθημερινά!!!Είναι τέλειο, ετοιμάσου!!!

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Εγώ πάλι σου εύχομαι ανενόχλητη να είναι το πρώτο τρίμηνο. Πριν την μεταφορά έλεγα ας έρθουν και οι εμετοί και δεν με νοιάζει. μμμμμ....μετά που ήρθαν τα είδα κωλυόμενα... πιάσε πρώτη θέση πλατεία στην τουαλέτα και θα δεις τι εννοώ :D

Ασε και τον εχω πολυ εύκολο τον εμετό! Αυτα τα ωραία ποτε ξεκινάνε;

Just now, Luckystars είπε:

Ειναι millestones που κατακτουνται βημα βημα.Αλλα ναι, με το που κατακτιεται το ενα βημα θα ανυπομονείς για το επομενο! Ειδικα οταν έχεις περασει τοσο μεγαλη δοκιμασια! Εγω ειλικρινα για καιρο νομιζα ζουσα σε παραλληλο σύμπαν :) Του στυλ οτι καποια αλλη βιωνει την κατάσταση και εγω ημουν παρατηρητής! Φαντάσου ποσο  διαστημα εκανα να το συνειδητοποιήσω! Τα συναισθηματα ειναι πρωτογνωρα και ξεχωριστά για αυτο ζηστο και απολαυσε το κοριτσι μου, το περίμενες τοσο καιρο! 

Μα κι εγω σε παράλληλο ζω, επειδη δεν εχω νιώσει την παραμικρή ενόχληση ακομα σκέφτομαι μηπως εχει χαλάσει το μηχάνημα του μικροβιολογικού; Αλλα θα αδιαθετουσα, αλλα πριν κόψω τα φαρμακα ποτε δεν αδιαθετώ, ασε παράνοια!

Just now, Ele@n είπε:

Ω ναι....τρως τα λυσακά σου....μέχρι να το νιώσεις. Μετά έχετε τη δική σας επικοινωνία...δεν σε νοιάζει τόσο το ραντεβού! Επικοινωνείτε καθημερινά!!!Είναι τέλειο, ετοιμάσου!!!

Πολλα like!!!

Just now, linaa είπε:

χα χα vα δεις οσο θα μεγαλωvει η κοιλια τοσο πιο πολυ θα τρωγεσε vα πας για υπερηχο . μπορει vα αργει αλλα θα δεις περισσοτερα πραγματα . 

Αυτο vα σκεφτεσε !!!  Εμεις εδω καθε μερα παρεα κ θα περασουv οι μερες γρηγορα με το μπλα μπλα

Σημερα να καταλάβεις μπηκα και εκανα τηλεδιάσκεψη !!! Να σπρώξω την μερα. Απο Δευτέρα θα ξεναγώ τα νήπια σπίτι μου και αυτα θα μου δείχνουν το δωμάτιο και τα παιχνίδια τους. Ειναι αστεία ολα αυτα!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ασε και τον εχω πολυ εύκολο τον εμετό! Αυτα τα ωραία ποτε ξεκινάνε;

Μα κι εγω σε παράλληλο ζω, επειδη δεν εχω νιώσει την παραμικρή ενόχληση ακομα σκέφτομαι μηπως εχει χαλάσει το μηχάνημα του μικροβιολογικού; Αλλα θα αδιαθετουσα, αλλα πριν κόψω τα φαρμακα ποτε δεν αδιαθετώ, ασε παράνοια!

Πολλα like!!!

Σημερα να καταλάβεις μπηκα και εκανα τηλεδιάσκεψη !!! Να σπρώξω την μερα. Απο Δευτέρα θα ξεναγώ τα νήπια σπίτι μου και αυτα θα μου δείχνουν το δωμάτιο και τα παιχνίδια τους. Ειναι αστεία ολα αυτα!

Ε, προς τα τέλη Μάη αν είναι να εμφανισθούν, θα εμφανισθούν. Ενοχλήσεις δεν είναι απαραίτητο να έχεις. Εγώ δεν είχα ούτε τσιμπήματα, ούτε πρησμένο στήθος. 

Καλέ πότε έχεις πητ;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ασε και τον εχω πολυ εύκολο τον εμετό! Αυτα τα ωραία ποτε ξεκινάνε;

Μα κι εγω σε παράλληλο ζω, επειδη δεν εχω νιώσει την παραμικρή ενόχληση ακομα σκέφτομαι μηπως εχει χαλάσει το μηχάνημα του μικροβιολογικού; Αλλα θα αδιαθετουσα, αλλα πριν κόψω τα φαρμακα ποτε δεν αδιαθετώ, ασε παράνοια!

Πολλα like!!!

Σημερα να καταλάβεις μπηκα και εκανα τηλεδιάσκεψη !!! Να σπρώξω την μερα. Απο Δευτέρα θα ξεναγώ τα νήπια σπίτι μου και αυτα θα μου δείχνουν το δωμάτιο και τα παιχνίδια τους. Ειναι αστεία ολα αυτα!

απο 8-9η εβδομαδα θα ξεκιvησουv τα ξερασματα πιθαvο!!! ωραια φαση χαχα!!! αvτε παει κ αυτη η μερα ωρα για υπvο περvαvε πιο γρηγορα η ωρες !! 

Link to comment
Share on other sites

Με το καλο να δεις τα μικρα σου κ στον υπερηχο!!! 

Ειπες οτι αυτη την φορα εκανες ovitrelle. Εχω ακουσει οτι καποιες φορες την κανουν λιγο πριν την ετ επειδη βοηθαει στην εμφυτευση. Γι αυτον τον λογο στην εκανε ο σφακ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...