Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Ε, προς τα τέλη Μάη αν είναι να εμφανισθούν, θα εμφανισθούν. Ενοχλήσεις δεν είναι απαραίτητο να έχεις. Εγώ δεν είχα ούτε τσιμπήματα, ούτε πρησμένο στήθος. 

Καλέ πότε έχεις πητ;

Σε μια μηχανη που μπηκα κι εβαλα τις ημερομηνίες Χριστούγεννα, τωρα άμα ειναι δυο απο οτι εχω καταλάβει  4 εβδομάδες πριν υπολογίζω.

πρίν από 46 λεπτά , Tsini είπε:

Με το καλο να δεις τα μικρα σου κ στον υπερηχο!!! 

Ειπες οτι αυτη την φορα εκανες ovitrelle. Εχω ακουσει οτι καποιες φορες την κανουν λιγο πριν την ετ επειδη βοηθαει στην εμφυτευση. Γι αυτον τον λογο στην εκανε ο σφακ;

Όχι την εκανα κανονικά την μερα που ωρίμασε το ωοθυλακιο για να γίνει ελεγχόμενη η ωορρηξία. Η μεταφορά εγινε 7 μερες μετα.

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 hours ago, Καντι said:

Ασε και τον εχω πολυ εύκολο τον εμετό! Αυτα τα ωραία ποτε ξεκινάνε;

Εμενα δεν εχουν ξεκινησει ακομα παντως και ειμαι στον 8ο, άρα κι αυτο δεν ειναι κανονας. Ημουν ετοιμοπολεμη βεβαια με μια λεκανιτσα διπλα μου, λεω αν ερθεις σε περιμενω χεχε!  :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Εμενα δεν εχουν ξεκινησει ακομα παντως και ειμαι στον 8ο, άρα κι αυτο δεν ειναι κανονας. Ημουν ετοιμοπολεμη βεβαια με μια λεκανιτσα διπλα μου, λεω αν ερθεις σε περιμενω χεχε!  :mrgreen:

Ούτε κι εγω είχα εμετούς παρόλο που είχα διδυμα. Δεν είναι σίγουρο ότι όλες ξερνοβολανε! 

πρίν από 33 λεπτά , Καντι είπε:

Σε μια μηχανη που μπηκα κι εβαλα τις ημερομηνίες Χριστούγεννα, τωρα άμα ειναι δυο απο οτι εχω καταλάβει  4 εβδομάδες πριν υπολογίζω.

Όχι την εκανα κανονικά την μερα που ωρίμασε το ωοθυλακιο για να γίνει ελεγχόμενη η ωορρηξία. Η μεταφορά εγινε 7 μερες μετα.

Ωρε ένα , ε δυο ήθελα να πω, χριστουγεννιάτικα δωράκια!

7 ώρες πρίν, linaa είπε:

απο 8-9η εβδομαδα θα ξεκιvησουv τα ξερασματα πιθαvο!!! ωραια φαση χαχα!!! αvτε παει κ αυτη η μερα ωρα για υπvο περvαvε πιο γρηγορα η ωρες !! 

Εγω τις αναγούλες και τις καούρες τις είχα από 5η εβδομάδα. Πολύ νωρίς . Όποτε είναι σχετικά όλα κ ως προς τα συμπτώματα και ως προς την έναρξη τους

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , playbunny είπε:

Εμενα δεν εχουν ξεκινησει ακομα παντως και ειμαι στον 8ο, άρα κι αυτο δεν ειναι κανονας. Ημουν ετοιμοπολεμη βεβαια με μια λεκανιτσα διπλα μου, λεω αν ερθεις σε περιμενω χεχε!  :mrgreen:

Τυχερήηηηηη!!!!!

Just now, Mary H είπε:

Ούτε κι εγω είχα εμετούς παρόλο που είχα διδυμα. Δεν είναι σίγουρο ότι όλες ξερνοβολανε! 

Ωρε ένα , ε δυο ήθελα να πω, χριστουγεννιάτικα δωράκι.α!

Εγω τις αναγούλες και τις καούρες τις είχα από 5η εβδομάδα. Πολύ νωρίς . Όποτε είναι σχετικά όλα κ ως προς τα συμπτώματα και ως προς την έναρξη τους

Ε, αναγούλες εννοούμε κορίτσι!! Απλά είναι κάποιες που μένουν μέχρι εκεί.Είναι και άλλες που το έχουν εύκολο τον εμετό και πάνε και στο επόμενο επίπεδο

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 22/4/2020 at 3:22 ΜΜ, Καντι είπε:

Αγαπημένα μου κοριτσια σας γράφω και ακομα τρέμω, δεν  μπορώ να το πιστέψω, δεν το χωράει το μυαλό μου, απλά για μενα ενα θαύμα συντελέστηκε αυτές τις μερες. Και ευχομαι για ολες σας να γίνουν θαύματα.

 Μετα απο επτά χρόνια προσπάθειας, σπερματεγχυσεις , επτά εμβρυομεταφορες , ειχα μεταφέρει 19 έμβρυα με  εντελώς μηδενικές χοριακες ολες, απελπιστική η κατάσταση , τωρα στην όγδοη φορα σημερα μολις τωρα έλαβα τον αριθμό χοριακης 1.270. Δεν το χωράει το μυαλό μου, ελπιζω να πάει καλα, αλλα αν δεν πάει ξερω οτι μπορώ να μείνω εγκυος , ξερω οτι η μήτρα μου μπορει.

 Σας ευχαριστω ολες όσες μείνατε έγκυες και συνεχίσατε να στηρίζετε εμας που προσπαθούμε, ετσι θα συνεχίσω κι εγώ. :wub:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!Πολύ χάρηκα για σένα!εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!που θα πάνε.με το καλό όλα!το αξίζεις..σου εύχομαι μια ήρεμη και όμορφη εγκυμοσύνη!:)


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Nektarinaki είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου!Πολύ χάρηκα για σένα!εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!που θα πάνε.με το καλό όλα!το αξίζεις..σου εύχομαι μια ήρεμη και όμορφη εγκυμοσύνη!:)

Να εισαι καλα! Φιλακια στα τροφαντά σας μπουτακια!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Σε μια μηχανη που μπηκα κι εβαλα τις ημερομηνίες Χριστούγεννα, τωρα άμα ειναι δυο απο οτι εχω καταλάβει  4 εβδομάδες πριν υπολογίζω.

Όχι την εκανα κανονικά την μερα που ωρίμασε το ωοθυλακιο για να γίνει ελεγχόμενη η ωορρηξία. Η μεταφορά εγινε 7 μερες μετα.

Ο δικός σου γιατρός ξεγενναει δίδυμα κ φυσιολογικά όπως σου έχω ξαναπεί.Η βαφτιστηρα μου είναι διδυμακι του Σφακ με φυσικό τοκετό κ γεννήθηκε 37+ οπότε μη μετράς τίποτα χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

Ο δικός σου γιατρός ξεγενναει δίδυμα κ φυσιολογικά όπως σου έχω ξαναπεί.Η βαφτιστηρα μου είναι διδυμακι του Σφακ με φυσικό τοκετό κ γεννήθηκε 37+ οπότε μη μετράς τίποτα χαχα

Το ξερω και σε φιλη μου με διδυμάκια της το προτεινε και δεν ηθελε η ίδια, παντως 40 εβδομάδες δεν αφήνει κανεις να φτάσουν τα δίδυμα.

Αυτο που γεννήθηκε δεύτερο, πως βγήκε; Η κουμπαρα σου ποσο χρόνων ηταν;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Το ξερω και σε φιλη μου με διδυμάκια της το προτεινε και δεν ηθελε η ίδια, παντως 40 εβδομάδες δεν αφήνει κανεις να φτάσουν τα δίδυμα.

Αυτο που γεννήθηκε δεύτερο, πως βγήκε; Η κουμπαρα σου ποσο χρόνων ηταν;

Πάντως έπειδη έχουμε τον ίδιο γιατρό και εμένα μου είπε ότι μπορούμε και φυσιολογικά αλλά επειδή δεν έχει πάρει θέση το ένα μωρό δύσκολο τελικα..κάνει φυσιολογικό στα δίδυμα αλλά πρέπει να είναι όλα όπως πρεπει..Μέχρι 38 εβδομάδες αφήνει τα δίδυμα μου είπε..Μην ανησυχείς είσαι σε πολύ καλά χέρια!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nansy29 είπε:

Πάντως έπειδη έχουμε τον ίδιο γιατρό και εμένα μου είπε ότι μπορούμε και φυσιολογικά αλλά επειδή δεν έχει πάρει θέση το ένα μωρό δύσκολο τελικα..κάνει φυσιολογικό στα δίδυμα αλλά πρέπει να είναι όλα όπως πρεπει..Μέχρι 38 εβδομάδες αφήνει τα δίδυμα μου είπε..Μην ανησυχείς είσαι σε πολύ καλά χέρια!!

Τέλος πάντων ειμαι πολυ μακρυά απ ολες αυτές τις σκέψεις απλα συζήτηση να γινεται, ακομα δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω. Σε πέντε εβδομάδες λοιπόν θα εχεις μπεμπακια αγκαλιά;;;;

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Να εισαι καλα! Φιλακια στα τροφαντά σας μπουτακια!

Αχ αυτά τα μπουτάκια... Εγώ το λέω, μωρό χωρίς τροφαντό μπούτι δε λέει!!! Έχω ένα βαφτιστήρι έντεκα ετών, γεννήθηκε το 2009  και θυμάμαι το καλοκαίρι του 2010 που πέταξε τα μπούτια έξω Κ κυκλοφορουσε(μπουσουλουσε )με το μπειμπιλινο Κ τα μπούτια Κ τα μπράτσα έξω!!!! Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/4/2020 at 7:23 ΜΜ, annamariag77 είπε:

Με το καλο εισαι πολυ παλια στο φορουμ οπως και εγω εχεις πολλες προσπαθειες οπως και εγω

Μου εδωσες πολυυυυυ δυναμη να σε εχει ο θεος καλα!!!

Καλη εγκυμοσυνη

Κορίτσι κι εγώ μαζί σου.Είμαστε μάλλον οι τελευταίες απο τις πολύ παλιές του φόρουμ.

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nansy29 said:

Πάντως έπειδη έχουμε τον ίδιο γιατρό και εμένα μου είπε ότι μπορούμε και φυσιολογικά αλλά επειδή δεν έχει πάρει θέση το ένα μωρό δύσκολο τελικα..κάνει φυσιολογικό στα δίδυμα αλλά πρέπει να είναι όλα όπως πρεπει..Μέχρι 38 εβδομάδες αφήνει τα δίδυμα μου είπε..Μην ανησυχείς είσαι σε πολύ καλά χέρια!!

αααα στον Σφακ κι εσυ? :grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κορίτσι κι εγώ μαζί σου.Είμαστε μάλλον οι τελευταίες απο τις πολύ παλιές του φόρουμ.

Είμαι κι εγώ εδώ!!!! Ε, δε με λες και νέα....στις δικές σας φουρνιές νομίζω είμαι κι εγώ!!  Χαχαχχαχααα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...