Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Αν τα κατάφερα εγώ, όλες θα τα καταφέρετε!


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Είμαι κι εγώ εδώ!!!! Ε, δε με λες και νέα....στις δικές σας φουρνιές νομίζω είμαι κι εγώ!!  Χαχαχχαχααα

Εσυ κυκλοφορείς νίντζα :ph34r: καλο μου , εχεις αλλάξει ονομα και μενα μου χέ πάρει χρόνο να καταλάβω ποια εισαι.

  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 445
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, Καντι είπε:

Να εισαι καλα! Φιλακια στα τροφαντά σας μπουτακια!

Σου ανταποδίδει η μπεμπουλα μου τα φιλάκια στα σποράκια σου γιατι πιστεύουμε ότι είναι δύο!❤


WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Τέλος πάντων ειμαι πολυ μακρυά απ ολες αυτές τις σκέψεις απλα συζήτηση να γινεται, ακομα δεν μπορώ να το συνειδητοποιήσω. Σε πέντε εβδομάδες λοιπόν θα εχεις μπεμπακια αγκαλιά;;;;

Το ξέρω Κάντι μου!!έχεις υπερηχους μήνες μπροστά σου να το συνειδητοποιησεις και να το απολαύσεις..

Ναι σε λίγες εβδομάδες πρώτα ο Θεος θα έχουμε τα κορίτσακια μας!!ούτε εγώ το έχω συνειδητοποιήσει.σαν όνειρο μου φαίνεται 

Just now, playbunny είπε:

αααα στον Σφακ κι εσυ? :grin:

Ναι!!!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny said:

αααα στον Σφακ κι εσυ? :grin:

κ εγω, κ εγω, λέτε να το κανει το θαύμα του κ σε εμενα; μεγαλοκοπελα μεν αλλα μου ειπε οτι αξίζει να το παλέψω! αχ μακάρι να βοηθήσει κ αυτός κ η παναγια κ ολοι να γινει ενα θαύμα!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana said:

κ εγω, κ εγω, λέτε να το κανει το θαύμα του κ σε εμενα; μεγαλοκοπελα μεν αλλα μου ειπε οτι αξίζει να το παλέψω! αχ μακάρι να βοηθήσει κ αυτός κ η παναγια κ ολοι να γινει ενα θαύμα!

αν ειπε ο γιατρος μας οτι αξιζει τοτε προχωρα δυνατα!! :wub: 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Εσυ κυκλοφορείς νίντζα :ph34r: καλο μου , εχεις αλλάξει ονομα και μενα μου χέ πάρει χρόνο να καταλάβω ποια εισαι.

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα ναι αλλά τώρα επανήλθαν στο κανονικό!!! Μετά τα τελευταία γεγονότα με το εξωμήτριο είπα να αλλάξω όνομα για να αλλάξει και το γούρι!!! Αλλά τελικά το " τουτουνι" μου αρέσει πιο πολύ!!!! 

  • Μου αρέσει 6

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι said:

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα ναι αλλά τώρα επανήλθαν στο κανονικό!!! Μετά τα τελευταία γεγονότα με το εξωμήτριο είπα να αλλάξω όνομα για να αλλάξει και το γούρι!!! Αλλά τελικά το " τουτουνι" μου αρέσει πιο πολύ!!!! 

Κι εμας!! Τουτουνακι forever!! :wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα ναι αλλά τώρα επανήλθαν στο κανονικό!!! Μετά τα τελευταία γεγονότα με το εξωμήτριο είπα να αλλάξω όνομα για να αλλάξει και το γούρι!!! Αλλά τελικά το " τουτουνι" μου αρέσει πιο πολύ!!!! 

Ναι το θυμαμαι, αλλα ειχα χάσει κι εγω επεισόδια και διάβαζα τουτουνακι η μια τουτουνακι η αλλη, κι απορούσα ποιο ειναι αυτο το τουτουνακι. Θυμησε μου απο που βγήκε το ονομα;


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, playbunny είπε:

Κι εμας!! Τουτουνακι forever!! :wub:

Γιουπι μας!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε κορίτσια μου στείλτε άπειρη μπεμπεδοσκονη για όλες μας και.καντε και μια ευχή να γίνουμε κι εμείς φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!

Just now, Καντι είπε:

Ναι το θυμαμαι, αλλα ειχα χάσει κι εγω επεισόδια και διάβαζα τουτουνακι η μια τουτουνακι η αλλη, κι απορούσα ποιο ειναι αυτο το τουτουνακι. Θυμησε μου απο που βγήκε το ονομα;

Θα σας πω αλλά μη γελάσετε!!!! Έτσι φωνάζει η αδελφή μου τον άντρα της( κι εκείνος τη φωνάζει τουτουνα!!!!) Μου φάνηκε πολύ τρυφερό κι έτσι της είπα ότι θέλω να το χρησιμοποιήσω σαν όνομα στο φόρουμ και φυσικά μου είπε ναι!!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Moana είπε:

κ εγω, κ εγω, λέτε να το κανει το θαύμα του κ σε εμενα; μεγαλοκοπελα μεν αλλα μου ειπε οτι αξίζει να το παλέψω! αχ μακάρι να βοηθήσει κ αυτός κ η παναγια κ ολοι να γινει ενα θαύμα!

Εγω περυσι Απρίλιος πάλι μετα το 0 πηγα και του ειπα οτι θελω δανεικά και μου ειπε επι λέξη ξέχασε το. Ενα θα σου πω άκουσε τον και πριν τον εμπιστευόμουν αλλα όλο αυτο με τις αντιβιωσεις μου την ειχε βαρέσει , ειχα μπει στην διαδικασία να το θεωρω μάταιο. Το εκανα εντελώς μηχανικά γιατι δεν ήξερα αφ ενός τι αλλο να κανω, αφ εταίρου για να τα εχω καλα με τον εαυτό μου οτι δεν άφησα τιποτα που δεν εκανα. Που θα πάει θα ρθει και η σειρά σου.

 Έμβρυα εχεις μαζέψει καθόλου;

Just now, Τουτουνι είπε:

Γιουπι μας!!!!!!!!!!!!!!!!! Άντε κορίτσια μου στείλτε άπειρη μπεμπεδοσκονη για όλες μας και.καντε και μια ευχή να γίνουμε κι εμείς φουσκοκοιλιτσες!!!!!!!!!

Θα σας πω αλλά μη γελάσετε!!!! Έτσι φωνάζει η αδελφή μου τον άντρα της( κι εκείνος τη φωνάζει τουτουνα!!!!) Μου φάνηκε πολύ τρυφερό κι έτσι της είπα ότι θέλω να το χρησιμοποιήσω σαν όνομα στο φόρουμ και φυσικά μου είπε ναι!!!!

Σορρυ αλλα δεν μπορώ να κρατηθώ θα γράψω αυτο που σκέφτηκα .

 Ειμαι η Τούλα , η Τουλιτσα το Τουλακι σου βάλε ενα Σ και θα γενώ το παστελακι σου.

Τουτουνακι να βάλω δυο σ;

:rolleyes:

Χαριτωμενιές ετσι να ευθυμήσουμε πρωί πρωί με κατι που θα κάνουμε πολυ καιρό να το δούμε.!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Καντι είπε:

Εγω περυσι Απρίλιος πάλι μετα το 0 πηγα και του ειπα οτι θελω δανεικά και μου ειπε επι λέξη ξέχασε το. Ενα θα σου πω άκουσε τον και πριν τον εμπιστευόμουν αλλα όλο αυτο με τις αντιβιωσεις μου την ειχε βαρέσει , ειχα μπει στην διαδικασία να το θεωρω μάταιο. Το εκανα εντελώς μηχανικά γιατι δεν ήξερα αφ ενός τι αλλο να κανω, αφ εταίρου για να τα εχω καλα με τον εαυτό μου οτι δεν άφησα τιποτα που δεν εκανα. Που θα πάει θα ρθει και η σειρά σου.

 Έμβρυα εχεις μαζέψει καθόλου;

Σορρυ αλλα δεν μπορώ να κρατηθώ θα γράψω αυτο που σκέφτηκα .

 Ειμαι η Τούλα , η Τουλιτσα το Τουλακι σου βάλε ενα Σ και θα γενώ το παστελακι σου.

Τουτουνακι να βάλω δυο σ;

:rolleyes:

Χαριτωμενιές ετσι να ευθυμήσουμε πρωί πρωί με κατι που θα κάνουμε πολυ καιρό να το δούμε.!

Χαχχαχαχα και δε βάζεις!!!!! Και δυο και τρία!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Το ξερω και σε φιλη μου με διδυμάκια της το προτεινε και δεν ηθελε η ίδια, παντως 40 εβδομάδες δεν αφήνει κανεις να φτάσουν τα δίδυμα.

Αυτο που γεννήθηκε δεύτερο, πως βγήκε; Η κουμπαρα σου ποσο χρόνων ηταν;

40 κ βγήκαν μια χαρά κ τα δυο χωρίς θερμοκοιτίδα κτλ..

12 ώρες πρίν, Nansy29 είπε:

Πάντως έπειδη έχουμε τον ίδιο γιατρό και εμένα μου είπε ότι μπορούμε και φυσιολογικά αλλά επειδή δεν έχει πάρει θέση το ένα μωρό δύσκολο τελικα..κάνει φυσιολογικό στα δίδυμα αλλά πρέπει να είναι όλα όπως πρεπει..Μέχρι 38 εβδομάδες αφήνει τα δίδυμα μου είπε..Μην ανησυχείς είσαι σε πολύ καλά χέρια!!

Το αφήνει όσο περισσότερο μπορεί..αυτό είδα στην κουμπάρα μου...ακόμα κ για καισαρική σε συνάδελφό ( χωρίς δίδυμα) το εξάντλησε...άλλωστε κ εγώ 39+ γέννησα δεν είναι σίγουρο ότι θα φτάσουμε όλες στην Πητ...απλά ο Σφακ μου άρεσε γιατί δεν σε πάει για καισαρική με δίδυμα η χωρίς μόλις μπεις στο μήνα σου..σε πάει όταν είναι ο χρόνος...αυτό έχει πολύ μεγάλη σημασία βάζει το μωρό πάνω από τη δική του βολή....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 είπε:

40 κ βγήκαν μια χαρά κ τα δυο χωρίς θερμοκοιτίδα κτλ..

Το αφήνει όσο περισσότερο μπορεί..αυτό είδα στην κουμπάρα μου...ακόμα κ για καισαρική σε συνάδελφό ( χωρίς δίδυμα) το εξάντλησε...άλλωστε κ εγώ 39+ γέννησα δεν είναι σίγουρο ότι θα φτάσουμε όλες στην Πητ...απλά ο Σφακ μου άρεσε γιατί δεν σε πάει για καισαρική με δίδυμα η χωρίς μόλις μπεις στο μήνα σου..σε πάει όταν είναι ο χρόνος...αυτό έχει πολύ μεγάλη σημασία βάζει το μωρό πάνω από τη δική του βολή....

Το καταλαβαινω αυτο που γράφεις και ειναι πολυ τιμητικό γι αυτόν. Απλα επειδη εχω φιλη μαια και δουλεύει σε γιατρο που εχει αυτη την οπτική και αντιμετώπιση, φυσιολογικούς  δίδυμων και vback, η ίδια θεωρεί οτι το ρίσκο ειναι τεράστιο. Και τα μωρά βγαίνουν πολυ ταλαιπωρημένα και κινδυνεύουν και βασικα δεν βρίσκει τον λόγο να ρισκάρεις οταν κατι μπορει να γίνει πολυ απλα και ακίνδυνα. Για να εχεις στην τελική να πεις γέννησα φυσιολογικά δίδυμα ή εκανα vback;. Θεωρεί οτι ειναι ματαιοδοξία του γιατρου της. Τωρα τι να πω Επ αυτού; Ενδεχομένως αν ήμουν στα χειρουργεία μεσα να ειχα άποψη. Και η φιλη μου ειναι μεγάλο παρταλι δεν ειναι το πλάσμα που φοβαται και κάθεται ήσυχα κι ωραία! Γιατι εχει σημασία και η ιδιοσυγκρασία εκείνου που στα λέει. Anyway ας φτάσω στο σημείο να ζω τέτοια δίλληματα και θα ειμαι ευτυχής!

  • Μου αρέσει 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Χαχαχαχαχαχχααχχαχαχα ναι αλλά τώρα επανήλθαν στο κανονικό!!! Μετά τα τελευταία γεγονότα με το εξωμήτριο είπα να αλλάξω όνομα για να αλλάξει και το γούρι!!! Αλλά τελικά το " τουτουνι" μου αρέσει πιο πολύ!!!! 

Τουτουνακι μας γλυκό! Ως τουτουνακι θα γίνεις μανουλα! Κράτησε το . Τουτουνομανουλα με τα τουτουνακια σου θα εισαι! Κανω και πρόβλεψη. Δυο θα ειναι:)

Just now, annamariag77 είπε:

Θα τα καταφερουμε και εμεις

Believe it

Κορίτσια όπως βλέπετε καμία δε φεύγει από εδώ χωρίς μωράκι. Θα ταχτοποιηθεί τε κι εσείς σειρα σας είναι!

  • Μου αρέσει 7

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...