Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      4 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

Τοσο χαλια οσο δεν φαντάζεστε


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Pagotoula έγραψα κ στην thia για πεθερές και συνυφαδες όσο μπορείτε μην το παίρνετε προσωπικά.ειναι καμμένες σχέσεις.δεν μπορω να το περιγραψω καλυτερα.παντα υπάρχει ανταγωνισμός για τα πάντα.και όταν με το καλό κάνετε τα παιδάκια σας πάλι αυτό θα συνεχισει.απλα είναι αβάσταχτο να τις ανεχεσαι σε αυτά τα ευαίσθητα ζητήματα.

Εχεις πολυ δικιο.. Το βλεπω κι εγω. Πριν τρεις μηνες απεκτησα την κορη μου και τωρα ξαφνικα να φανταστεις ο αδερφος του αντρα μου κι η συνυφαδα που εχουν ηδη 2 αγορακια, σκεφτονται να κανουν και 3ο...μπας κι ειναι κοριτσι. Ποσο πιο ηλιθιοι...

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Pagotoula είπε:

Εχεις πολυ δικιο.. Το βλεπω κι εγω. Πριν τρεις μηνες απεκτησα την κορη μου και τωρα ξαφνικα να φανταστεις ο αδερφος του αντρα μου κι η συνυφαδα που εχουν ηδη 2 αγορακια, σκεφτονται να κανουν και 3ο...μπας κι ειναι κοριτσι. Ποσο πιο ηλιθιοι...

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου.δεν ήξερα ότι ειχες.ειδες;;;;δεν τελειώνει εκεί η φαγομαρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Εχεις πολυ δικιο.. Το βλεπω κι εγω. Πριν τρεις μηνες απεκτησα την κορη μου και τωρα ξαφνικα να φανταστεις ο αδερφος του αντρα μου κι η συνυφαδα που εχουν ηδη 2 αγορακια, σκεφτονται να κανουν και 3ο...μπας κι ειναι κοριτσι. Ποσο πιο ηλιθιοι...

Εγώ από την πεθερά δεν έχω θέμα. Έχει γεννήσει παιδί Κ το έθαψε Κ μετά από τη στεναχώρια της δεν έπιανε χρονια,μου το χει πει η ίδια. 

Όσο για τη συνυφαδα, παιδί μου αν το μάθαινε τώρα, θα έτρεχε τον άντρα της να προσπαθήσουν μη τυχόν κάνουμε εμείς Κ χάσει τα πρωτεία!! 

  • Χαχα 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Άσε mighty έκανα το Μ.... Α από σεβασμό στον άντρα μου αλλά είπα φτάνει πια Κ μια μέρα έκατσα και του τα ειπα ,με τρόπο μεν αλλά με πυγμή δε! Ευτυχώς με κατάλαβε. Τους τοξικούς δεν τους μπορώ, πραγματικά. Μακρυά... 

Τώρα είμαι 35 κορίτσι κι έχω ΠΩΑ. 

κεγώ 34,5. τι να πω λυπάμαι όχι για σένα για αυτούς που τα λένε. έχω διαπιστώσει οτι αυτοί που μιλάνε έτσι είναι πολύ επιφανειακοί άνθρωποι χωρίς τακτ και χωρίς φίλτρα. προφανώς ανήκουν σε ένα περιβάλλον που τους μιλάει έτσι γιαυτό κ αυτοί θεωρούν φυσικό να μιλάνε έτσι.

όσο για πεθερές και συννυφάδες που λέει η @Emilly εγώ με την πεθερά μου και τον άνδρα μου αντιμετώπιζα το εξής. τους χειριζόταν καιρό τώρα η αδερφή της πεθεράς μου η οποία εκτός από το οτι τους ζητούσε συνέχεια εξυπηρετήσεις μετά όταν η κόρη της έκανε παιδί(στα 24) και τραβηχτήκαμε στην βάφτιση,στην αρχή αυτή και η κόρη της ούτε μας κοιτούσαν δήθεν από λύπη κ όταν είδαν οτι δεν τραβούσαμε κανένα ζόρι μας έκανε ρεζίλι σε όλο τον κόσμο φώναζε αχ πουλάκια μου εσείς πότε θα κάνετε και πως σας σκέφτομαι κτλ ενώ ξέρει οτι έχουμε πρόβλημα. κ όλες οι θειες της πεθεράς μου ηλικιωμένες γυναίκες από χωριό με υποστήριξαν κ μου λέγανε μην την ακούς αυτήν και δεν χρειάζεται να κάνουν όλες οι γυναίκες από μικρές παιδιά, είναι καλύτερα να είσαι ώριμη κ κατασταλαγμένη κ να έχεις κ άλλα πράματα να απασχολούν την ζωή σου να μην σε προσδιορίζει μόνο η μητρότητα. ορίστε! αυτή έσκασε η κάρχια!

η συγκεκριμένη μας έχει αλλάξει κ την ημερομηνία γάμου μας. λοιπόν από τότε που έγινε αυτό ξύπνησε ο αγάπημένος της ανιψιός κ άνδρας μου και έκτοτε δεν έχουμε πια καμια επαφή. η πεθερά μου θα μάθει για εγκυμοσύνη μου σε προχωρημένη φάση μόνο κ μόνο για να μην τα ξεράσει όλα στην θεια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty said:

κεγώ 34,5. τι να πω λυπάμαι όχι για σένα για αυτούς που τα λένε. έχω διαπιστώσει οτι αυτοί που μιλάνε έτσι είναι πολύ επιφανειακοί άνθρωποι χωρίς τακτ και χωρίς φίλτρα. προφανώς ανήκουν σε ένα περιβάλλον που τους μιλάει έτσι γιαυτό κ αυτοί θεωρούν φυσικό να μιλάνε έτσι.

όσο για πεθερές και συννυφάδες που λέει η @Emilly εγώ με την πεθερά μου και τον άνδρα μου αντιμετώπιζα το εξής. τους χειριζόταν καιρό τώρα η αδερφή της πεθεράς μου η οποία εκτός από το οτι τους ζητούσε συνέχεια εξυπηρετήσεις μετά όταν η κόρη της έκανε παιδί(στα 24) και τραβηχτήκαμε στην βάφτιση,στην αρχή αυτή και η κόρη της ούτε μας κοιτούσαν δήθεν από λύπη κ όταν είδαν οτι δεν τραβούσαμε κανένα ζόρι μας έκανε ρεζίλι σε όλο τον κόσμο φώναζε αχ πουλάκια μου εσείς πότε θα κάνετε και πως σας σκέφτομαι κτλ ενώ ξέρει οτι έχουμε πρόβλημα. κ όλες οι θειες της πεθεράς μου ηλικιωμένες γυναίκες από χωριό με υποστήριξαν κ μου λέγανε μην την ακούς αυτήν και δεν χρειάζεται να κάνουν όλες οι γυναίκες από μικρές παιδιά, είναι καλύτερα να είσαι ώριμη κ κατασταλαγμένη κ να έχεις κ άλλα πράματα να απασχολούν την ζωή σου να μην σε προσδιορίζει μόνο η μητρότητα. ορίστε! αυτή έσκασε η κάρχια!

η συγκεκριμένη μας έχει αλλάξει κ την ημερομηνία γάμου μας. λοιπόν από τότε που έγινε αυτό ξύπνησε ο αγάπημένος της ανιψιός κ άνδρας μου και έκτοτε δεν έχουμε πια καμια επαφή. η πεθερά μου θα μάθει για εγκυμοσύνη μου σε προχωρημένη φάση μόνο κ μόνο για να μην τα ξεράσει όλα στην θεια.

Απαπα κακίες! ευτυχώς την έβαλαν στη θέση της και οι θείες...

Δε τα μπορώ όλα αυτά καθόλου...γιατί δε κοιτάει ο καθένας τη δουλειά του...

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mighty είπε:

κεγώ 34,5. τι να πω λυπάμαι όχι για σένα για αυτούς που τα λένε. έχω διαπιστώσει οτι αυτοί που μιλάνε έτσι είναι πολύ επιφανειακοί άνθρωποι χωρίς τακτ και χωρίς φίλτρα. προφανώς ανήκουν σε ένα περιβάλλον που τους μιλάει έτσι γιαυτό κ αυτοί θεωρούν φυσικό να μιλάνε έτσι.

όσο για πεθερές και συννυφάδες που λέει η @Emilly εγώ με την πεθερά μου και τον άνδρα μου αντιμετώπιζα το εξής. τους χειριζόταν καιρό τώρα η αδερφή της πεθεράς μου η οποία εκτός από το οτι τους ζητούσε συνέχεια εξυπηρετήσεις μετά όταν η κόρη της έκανε παιδί(στα 24) και τραβηχτήκαμε στην βάφτιση,στην αρχή αυτή και η κόρη της ούτε μας κοιτούσαν δήθεν από λύπη κ όταν είδαν οτι δεν τραβούσαμε κανένα ζόρι μας έκανε ρεζίλι σε όλο τον κόσμο φώναζε αχ πουλάκια μου εσείς πότε θα κάνετε και πως σας σκέφτομαι κτλ ενώ ξέρει οτι έχουμε πρόβλημα. κ όλες οι θειες της πεθεράς μου ηλικιωμένες γυναίκες από χωριό με υποστήριξαν κ μου λέγανε μην την ακούς αυτήν και δεν χρειάζεται να κάνουν όλες οι γυναίκες από μικρές παιδιά, είναι καλύτερα να είσαι ώριμη κ κατασταλαγμένη κ να έχεις κ άλλα πράματα να απασχολούν την ζωή σου να μην σε προσδιορίζει μόνο η μητρότητα. ορίστε! αυτή έσκασε η κάρχια!

η συγκεκριμένη μας έχει αλλάξει κ την ημερομηνία γάμου μας. λοιπόν από τότε που έγινε αυτό ξύπνησε ο αγάπημένος της ανιψιός κ άνδρας μου και έκτοτε δεν έχουμε πια καμια επαφή. η πεθερά μου θα μάθει για εγκυμοσύνη μου σε προχωρημένη φάση μόνο κ μόνο για να μην τα ξεράσει όλα στην θεια.

Ρε παιδιά πως τα πετάνε έτσι??? Μιλάμε ούτε στάλα από τακτ?? 

Just now, Thia1985 είπε:

Εγώ από την πεθερά δεν έχω θέμα. Έχει γεννήσει παιδί Κ το έθαψε Κ μετά από τη στεναχώρια της δεν έπιανε χρονια,μου το χει πει η ίδια. 

Όσο για τη συνυφαδα, παιδί μου αν το μάθαινε τώρα, θα έτρεχε τον άντρα της να προσπαθήσουν μη τυχόν κάνουμε εμείς Κ χάσει τα πρωτεία!! 

Και καλά να ναι από χωριό κατσάβραχο,να μην έχει καμμια επαφή με τον κόσμο, αυτό εννοώ κι εγώ από χωριό κρατάω, κάπως να το δικαιολογήσω αλλά επιστήμονας άνθρωπος να κάνει έτσι?? 

Έλεος... 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αφού είστε συνδεδεμένες αν μπορείτε διαφωτιστές με λίγο.ασχετο...ογδοη μέρα σήμερα κυκλου έχω τραχηλικη βλενα γόνιμων ημερων συγνώμη πρωί πρωί.αλλα περίεργο μου φαίνεται...είναι μετά την τρίτη περίοδο από την αποξεση.ποσες μέρες πριν την ωορρηξία έρχονται τα υγρά;;;έχει χαζεψει το κορμί μου.εχω συνήθως 32 με 35 μέρες κύκλο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ρε παιδιά πως τα πετάνε έτσι??? Μιλάμε ούτε στάλα από τακτ?? 

Και καλά να ναι από χωριό κατσάβραχο,να μην έχει καμμια επαφή με τον κόσμο, αυτό εννοώ κι εγώ από χωριό κρατάω, κάπως να το δικαιολογήσω αλλά επιστήμονας άνθρωπος να κάνει έτσι?? 

Έλεος... 

αν δεν υπάρχουν γερές βάσεις όσο κ να σπουδάσει κάποιος παραμορφώνεται αντί να μορφώνεται. και δεν εννοώ κάτι για τις σπουδές προς Θεού αλλά για τους χαρακτήρες τους.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κοριτσάκι η συγκεκριμένη ανήκει στον ιατρικό χώρο, αυτό που το πας? Και φυσικά δε λέει ότι το έκανε με εξωσωματική που προσωπικά το σέβομαι όμως θα τη σεβόμουν αν το βούλωνε. Διότι όπως εγώ ναι, δεν έχω, έτσι κι αυτή! Τι σημασία έχει που εγώ ήμουν είκοσι κι αυτή σαράντα? 

Και δεν είναι το μόνο, πίστεψε με, σε κάθε αρνητικό δικό μου, έπαιρνε κι έλεγε ότι αυτή έμεινε Κ τα χανε!για να δείξει ότι αυτή μπορούσε, εγώ όχι, κι επηρεαζοταν ο άντρας μου Κ η ψυχολόγος έφριτε όταν το έλεγα! Μου είπε επί λέξη, είναι τοξική, μην μαθαίνει τπτ για εσάς, προσπάθησε να πείσεις τον άντρα σου να μην τα λέει, καλύτερα σε φίλο, παρά σε συγγενή. 

Εγώ βέβαια διαφωνώ με αυτό, αν ο άλλος σε νοιάζεται, το κάνει είτε αν είναι φίλος, είτε συγγενής. Έχω φίλη που την νιώθω σα την αδερφή που δεν έχω γιατί πέρασε τα ίδια, πόνεσε, έκλαψε Κ τώρα που τα κατάφερε συνεχίζει να μου δίνει δύναμη, είναι αυτή η φίλη που της είπα τι έκανα Κ μου πε μωρή το κανες που το κανες, τα κανες κι όλα λάθος τρομάρα σου! 

Στην δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια μας ήρθε μία συνάδελφος να μου πει γεμάτη χαρά πως η ξαδέρφη του άντρα της έμεινε έγκυος με την μία σε δίδυμα στα 43 της χωρίς εξωσωματική.....ευτυχώς, είχε πει,είναι πολύ γόνιμη.χαχαχαχαχαχαχααα γέλασα τότε απλά, να σημειώσω πως  ήμουν 34, και ήθελε να μου τρίψει στην μούρη πόσο πιο γόνιμη είναι η άλλη από εμένα.  Λίγο καιρό μετά ήρθε ένας άλλος συνάδελφος και μου λέει ''εσείς παιδί ακόμα ε?? εεε τώρα πέρασαν τα χρόνια δεν παίζει να κάνεις'', ο οποίος είχε ένα παιδί επίσης από εξωσωματική . Μία άλλη ''φίλη'' μου όταν μου ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της μου εξομολογήθηκε πως επειδή δεν έμεινε έγκυος τον πρώτο μήνα αγχώθηκε μήπως έχουν και εκείνοι ότι και εμείς, ξέρετε αυτή την αρρώστια που λέγεται υπογονιμότητα και κολλιέται .

Τοξικότητα στο φουλ όπως βλέπεις, ευτυχώς αυτούς και άλλους πολλούς τους έκανα πέρα !!

  • Χαχα 2
  • Λυπημένη/-ος 3

 
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos είπε:

Στην δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια μας ήρθε μία συνάδελφος να μου πει γεμάτη χαρά πως η ξαδέρφη του άντρα της έμεινε έγκυος με την μία σε δίδυμα στα 43 της χωρίς εξωσωματική.....ευτυχώς, είχε πει,είναι πολύ γόνιμη.χαχαχαχαχαχαχααα γέλασα τότε απλά, να σημειώσω πως  ήμουν 34, και ήθελε να μου τρίψει στην μούρη πόσο πιο γόνιμη είναι η άλλη από εμένα.  Λίγο καιρό μετά ήρθε ένας άλλος συνάδελφος και μου λέει ''εσείς παιδί ακόμα ε?? εεε τώρα πέρασαν τα χρόνια δεν παίζει να κάνεις'', ο οποίος είχε ένα παιδί επίσης από εξωσωματική . Μία άλλη ''φίλη'' μου όταν μου ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της μου εξομολογήθηκε πως επειδή δεν έμεινε έγκυος τον πρώτο μήνα αγχώθηκε μήπως έχουν και εκείνοι ότι και εμείς, ξέρετε αυτή την αρρώστια που λέγεται υπογονιμότητα και κολλιέται .

Τοξικότητα στο φουλ όπως βλέπεις, ευτυχώς αυτούς και άλλους πολλούς τους έκανα πέρα !!

Σορρυ που γελαω

Αυτό που πάντα το θέμα είναι στη γυναίκα!!! Κι εμένα συγγενικό πρόσωπο θεωρεί εμένα αποκλειστικά υπεύθυνη που δε μένω διότι είπαν οι γιατροί για δανεικά άρα εγώ είμαι η στείρα!! Κι όμως, Ο Σφακ ήταν ξεκάθαρος στο γιατί δεν έχω μείνει τόσα χρόνια Κ πιστεύω θα ναι το ίδιο ξεκάθαρος τώρα αν απέτυχα με τα δανεικά. Γιατί είναι ντόμπρος, μου το απέδειξε στο πρώτο ραντεβού γι αυτό δεν έφυγα. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Άσε mighty έκανα το Μ.... Α από σεβασμό στον άντρα μου αλλά είπα φτάνει πια Κ μια μέρα έκατσα και του τα ειπα ,με τρόπο μεν αλλά με πυγμή δε! Ευτυχώς με κατάλαβε. Τους τοξικούς δεν τους μπορώ, πραγματικά. Μακρυά... 

Τώρα είμαι 35 κορίτσι κι έχω ΠΩΑ. 

Όλα θα γίνουν κοριτσάκι μου ! Όλα ! Και μια μέρα όλα αυτά θα είναι μια άσχημη ανάμνηση. Είσαι πολύ μικρή και θα έρθει η ώρα σου πολύ σύντομα . Δυστυχώς ο κόσμος μας είναι γεμάτος με άσχημες ψυχες..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos είπε:

Στην δεύτερη αποτυχημένη προσπάθεια μας ήρθε μία συνάδελφος να μου πει γεμάτη χαρά πως η ξαδέρφη του άντρα της έμεινε έγκυος με την μία σε δίδυμα στα 43 της χωρίς εξωσωματική.....ευτυχώς, είχε πει,είναι πολύ γόνιμη.χαχαχαχαχαχαχααα γέλασα τότε απλά, να σημειώσω πως  ήμουν 34, και ήθελε να μου τρίψει στην μούρη πόσο πιο γόνιμη είναι η άλλη από εμένα.  Λίγο καιρό μετά ήρθε ένας άλλος συνάδελφος και μου λέει ''εσείς παιδί ακόμα ε?? εεε τώρα πέρασαν τα χρόνια δεν παίζει να κάνεις'', ο οποίος είχε ένα παιδί επίσης από εξωσωματική . Μία άλλη ''φίλη'' μου όταν μου ανακοίνωσε την εγκυμοσύνη της μου εξομολογήθηκε πως επειδή δεν έμεινε έγκυος τον πρώτο μήνα αγχώθηκε μήπως έχουν και εκείνοι ότι και εμείς, ξέρετε αυτή την αρρώστια που λέγεται υπογονιμότητα και κολλιέται .

Τοξικότητα στο φουλ όπως βλέπεις, ευτυχώς αυτούς και άλλους πολλούς τους έκανα πέρα !!

Και το ακομη πιο τραγικο;;; Μετα κοπων και βασανων, δεν εχεις προλαβει καλα καλα να κανεις το 1ο και αρχιζουν τα: 2ο ποτε θα κανετε;;; Αντε και μ ενα αγορι/κοριτσι τωρα! Μην αργησετε για το 2ο!

Λες και το κανουν επιτηδες βλεποντας ποσα χρονια περασαν για το πρωτο και αντιλαμβανομενοι οτι δυσκολευτηκαμε, λες και θελουν να μας πονεσουν θυμιζοντας μας ποσο δυσκολο ειναι να πετυχουμε ξανα και με ενα τροπο....λες και θελουν να ισοπεδωσουν μεσα μας την κατακτηση μας, αυτο το ενα παιδακι, και να μας το χτυπανε λες και δεν μετραει...το ενα δεν πιανεται...πρεπει να κανεις και 2ο τωρα αν εισαι μαγκας και μπορεις...

Ποση κακια και τοξικοτητα...ειλικρινα πλεον λυπαμαι και φοβαμαι τους αλλους... Γι αυτο κι εδω μες στο φορουμ, αν κ δεν γνωριζομαστε, βλεπω να υπαρχει μεταξυ μας μεγαλυτερη αλληλεγγυη, κατανοηση, συμπαρασταση. Δυστυχως αλλα πολλες φορες τελικα απο αγνωστους εισπραττεις πιο ανθρωπινη συμπεριφορα απο οτι απο τους γνωστους και κοντινους σου..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Και το ακομη πιο τραγικο;;; Μετα κοπων και βασανων, δεν εχεις προλαβει καλα καλα να κανεις το 1ο και αρχιζουν τα: 2ο ποτε θα κανετε;;; Αντε και μ ενα αγορι/κοριτσι τωρα! Μην αργησετε για το 2ο!

Λες και το κανουν επιτηδες βλεποντας ποσα χρονια περασαν για το πρωτο και αντιλαμβανομενοι οτι δυσκολευτηκαμε, λες και θελουν να μας πονεσουν θυμιζοντας μας ποσο δυσκολο ειναι να πετυχουμε ξανα και με ενα τροπο....λες και θελουν να ισοπεδωσουν μεσα μας την κατακτηση μας, αυτο το ενα παιδακι, και να μας το χτυπανε λες και δεν μετραει...το ενα δεν πιανεται...πρεπει να κανεις και 2ο τωρα αν εισαι μαγκας και μπορεις...

Ποση κακια και τοξικοτητα...ειλικρινα πλεον λυπαμαι και φοβαμαι τους αλλους... Γι αυτο κι εδω μες στο φορουμ, αν κ δεν γνωριζομαστε, βλεπω να υπαρχει μεταξυ μας μεγαλυτερη αλληλεγγυη, κατανοηση, συμπαρασταση. Δυστυχως αλλα πολλες φορες τελικα απο αγνωστους εισπραττεις πιο ανθρωπινη συμπεριφορα απο οτι απο τους γνωστους και κοντινους σου..

Έγραψα στο άσχετο πάνω μια ερώτηση συγνώμη αλλά δεν θέλω να ανοίξω θέμα δεν είναι σημαντικο,αλλά μάλλον δεν το είδατε δεν το έβαλα σε παράθεση..ξέρει καμία πόσες μέρες πριν την ωορρηξία αρχίζει η τραχηλικη βλενα;;;τώρα για τον κόσμο....έγραψε ένας γονέας ένα ωραίο άρθρο για αυτούς που ρωτάνε πότε θα κάνει κάποιος δεύτερο.ισχυει κ για το πρώτο βέβαια..οι πιθανές απαντήσεις είναι δεν θέλω,δεν μπορώ οικονομικά,δεν μπορώ γενικα,με ποια είσαι ικανοποιημένος;;;σε κάλυψα;την διακριτικότητα την ανθρωπιά κλπ εγώ πουθενά δεν την βρήκα.εδω έχασα δύο εγκυμοσύνες ενώ μια ψιλοφιλη(συμμαθητές τα παιδιά μας)ήταν κ αυτή έγκυος δηλαδή σε μια της εγκυμοσύνη έχασα δύο εγώ κ μου στέλνει φωτό από την πρώτη στιγμή την μπέμπα,την κρέμα που δίνει την μπεμπα,την χαρά που έχουν τα παιδιά της τρία που έχουν κ το μωρό παρέα,όλα αυτά με σχόλια,τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έγραψα στο άσχετο πάνω μια ερώτηση συγνώμη αλλά δεν θέλω να ανοίξω θέμα δεν είναι σημαντικο,αλλά μάλλον δεν το είδατε δεν το έβαλα σε παράθεση..ξέρει καμία πόσες μέρες πριν την ωορρηξία αρχίζει η τραχηλικη βλενα;;;

εγώ δεν είχα ποτέ τραχηλική βλένα ή τουλάχιστον δεν την βλέπω για αυτό δεν σε απάντησα. επίσης δεν έχω κάνει απόξεση αλλά μετά από βιοχημική κύηση έτυχε να μου έρθει σε ένα μήνα δυο φορές η περίοδος.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Έγραψα στο άσχετο πάνω μια ερώτηση συγνώμη αλλά δεν θέλω να ανοίξω θέμα δεν είναι σημαντικο,αλλά μάλλον δεν το είδατε δεν το έβαλα σε παράθεση..ξέρει καμία πόσες μέρες πριν την ωορρηξία αρχίζει η τραχηλικη βλενα;;;

Δεν το ξερω δυστυχως.

Εμενα μετα τις αποξεσεις μου ρθε περιοδος μετα απο 2-3 βδομαδες. κι επομενοι κυκλοι μου ηταν αστατοι.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...